Dodaj do ulubionych

swoboda seksualna powoduje wstrząs u kobiet

21.03.19, 07:14
Przez Ministerstwo Zdrowia został sfinansowany przewodnik do edukacji z zakresu zdrowia prokreacyjnego. Dzieci dowiadywały się, że: swoboda seksualna powoduje wstrząs u kobiet, najlepsza jest naturalna antykoncepcja oraz jak należy rozmawiać z płodem.
kobieta.onet.pl/rzadowe-pieniadze-na-nauke-rozmawiania-z-plodemszkolenia-nie-sa-obecnie-realizowane/trfhyyy

Ja się pytam, kiedy w końcu kościółkowi oraz prawaccy dewianci przestaną seksualizować nasze dzieci i wywoływać u nich takie wstrząsy.
I dlaczego swoboda seksualna nie powoduje wstrząsu u mężczyzn? O wypowiedź prosimy forumowego prawaczka dramatikę, który w ramach gendera udaje tu kobietę.
Edytor zaawansowany
  • bazia8 21.03.19, 07:18
    Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet panują nad wstrząsem siłą swojego umysłu. Dopóki kosciolkowa partia będzie sypała kasa na prawo i lewo nic się nie zmieni. Przykro mi.

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • anika772 21.03.19, 07:18
    Coś w tym jest. Orgazm to potężny wstrząsbig_grin
  • aga_mon_ber 21.03.19, 07:52
    I gdzie ty to piszesz? Na forum, gdzie masturbujący się 24-latek ,to dziwoląg? Ktoś, kto budzi zgorszenie, zniesmaczenie i pogardę? big_grin
    Wolne żarty...
  • woman_in_love 21.03.19, 08:05
    24 letni masturbator to na bank prawacki incel, uczestniczacy w obchodach urodzin hitlera czy innych marszach "narodowych". To grozniejsze o 1000 razy bardziej zjawisko niz swoboda seksualna u kobiet.
  • aga_mon_ber 21.03.19, 08:53
    No tak. Pewnie lepiej by było, żeby znalazł sobie byle jaką pannę i byle gdzie a potem spółkował z nią z dala od ludzkich siedzib oraz wszędobylskich spojrzeń, pośród szumu drzew oraz świergotu ptactwa radosnego big_grin
  • chicarica 21.03.19, 09:59
    No, z drugiej strony, w domu by nie mógł bo matka za ścianą słucha, więc gdzie miałby spółkować? wink

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 1matka-polka 21.03.19, 10:02
    Ten kto wymyślił słowo "spółkować" powinien dostać medal z ziemniaka.

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • 45rtg 21.03.19, 10:10
    1matka-polka napisała:

> Ten kto wymyślił słowo "spółkować" powinien dostać medal z ziemniaka.

Nie no, czemu? Przecież w wielu spółkach udziałowcy starają się wzajemnie wydymać.
  • araceli 21.03.19, 10:16
    1matka-polka napisała:
    > Ten kto wymyślił słowo "spółkować" powinien dostać medal z ziemniaka.

No jeszcze lepsze jest wasze 'ciupciać' big_grin

--
    Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
  • dramatika 21.03.19, 08:05
    woman_in_love napisała:

> Ja się pytam, kiedy w końcu kościółkowi oraz prawaccy dewianci przestaną seksua
    > lizować nasze dzieci i wywoływać u nich takie wstrząsy.

Kłamliwa propaganda za publiczne pieniądze, reprezentująca którąkolwiek ze stron światopoglądowego sporu, jest niedopuszczalna - także taka, która ośmiesza konserwatywne podejście do seksu i wychowania młodzieży. Po pierwsze jednak, warsztaty skierowane były do uczniów szkół średnich. Po drugie, aby wziąć udział w programie należało wyrazić pisemną zgodę. Nie usprawiedliwia to jednak wywalania publicznej kasy na program, któremu daleko do profesjonalizmu.

> O wypowiedź pros
    > imy forumowego prawaczka dramatikę, który w ramach gendera udaje tu kobietę.

Fascynuje mnie dlaczego uważana jestem za mężczyznę.
  • 1matka-polka 21.03.19, 08:14
    "Fascynuje mnie dlaczego uważana jestem za mężczyznę. "
    Bo masz swoje zdanie, potrafisz je wypowiedzieć i utrzymać w skrajnie niekorzystnych warunkach forum? Najwyraźniej według lewaczek kobiety tak nie robią, tylko albo ulegają ideologii albo myślą swoje ale siedzą cicho. Poza tym kobiety rzadziej się interesują polityką i filozofią, a wyjątki są podejrzane...

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • mdro 21.03.19, 08:18
    Muszę cię zmartwić, biedactwo. Biorą cię za faceta, bo z twoich wypowiedzi bije pogarda dla kobiet. Oczywiście zdarzają się mizoginki, ale to jednak rzadkość.

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • 1matka-polka 21.03.19, 08:21
    Jak ktoś ma ideologiczne klapki na oczach, to każde zdanie niezgodne z ideologią wydaje mu się pogardliwe.

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • araceli 21.03.19, 08:51
    1matka-polka napisała:
    > Jak ktoś ma ideologiczne klapki na oczach

No jak ty i twoja siostra w prawactwie Piepe tongue_out

--
    Emigrancka troska o ojczyznę:
    araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
    black_halo: Na zlosc tobie spale.
  • araceli 21.03.19, 08:52
    1matka-polka napisała:

I w ogóle - mieć w sygnaturce cytat ze skazanej, agresywnej faszystki... fiu, fiu... Piepe - coś pisałaś o ośmieszaniu 'konserwatyzmu'?

--
    Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
  • 1matka-polka 21.03.19, 09:03
    Przecież według lewaków, każdy nie lewak to faszysta, więc to słowo w ustach lewaka jest bez znaczenia.

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • araceli 21.03.19, 09:09
    1matka-polka napisała:
    > Przecież według lewaków, każdy nie lewak to faszysta, więc to słowo w ustach le
    > waka jest bez znaczenia.

Otwarte nawoływanie do przemocy fizycznej ma. Ale w sumie cofam - to nie jest ośmieszanie 'konserwatyzmu' - to jest pokazywanie jak wasze 'wartości' głoszone w gębie wyglądają w realu. Syf i przemoc.

--
    - What if people try to corroborate all this information?
    - Don't worry. They won't.
  • 1matka-polka 21.03.19, 09:13
    Ale o kim piszesz?

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • 1matka-polka 21.03.19, 09:23
    O kim piszesz, pytam po raz ostatni smile

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • araceli 21.03.19, 09:27
    Nie panujesz nad tym co masz w sygnaturkach?

--
    Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
  • 1matka-polka 21.03.19, 09:28
    O kim piszesz, imię i nazwisko smile

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • 1matka-polka 21.03.19, 09:08
    Poza tym kogo masz na myśli, o przepełniona miłością araceli?

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • 1matka-polka 21.03.19, 09:00
    "Najwyraźniej według lewaczek kobiety tak nie robią"
    Idąc dalej tym tropem, możemy dojść do wniosku, że najgłośniejsze forumowe lewaczki to mężczyźni. Ewentualnie, że są sterowane przez jakiegoś mężczyznę, taki jak np. ideologiem Femen był mężczyzna, Victor Svyatski , chociaż polska Wikipedia o nim milczy big_grin

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • aandzia43 21.03.19, 11:26
    1matka-polka napisała:

Poza tym kobiety rz
    > adziej się interesują polityką i filozofią, a wyjątki są podejrzane...

Ani na tym forum, ani w życiu nie zauważyłam mniejszego zainteresowania filozofią (szeroko pojętą i jej przyległościami) wśród kobiet. Powiedziałabym nawet ze odwrotnie, ale to może tylko specyfika otoczenia. Co do polityki: sensowni ludzie płci obojga interesują się polityką z grubsza po równo (z lekkim przechyłem w stronę mężczyzn), natomiast wśród świrów i przegrywów "interesujących się polityką" czytaj mających obsesje i spiskowe teorie jest ogromna przewaga mężczyzn. Więc tak, w tym sensie kobiety rzadziej interesują się polityką czyli rzadziej mają pier…..ca wink

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • 1matka-polka 21.03.19, 11:49
    "Ani na tym forum, ani w życiu nie zauważyłam mniejszego zainteresowania filozofią (szeroko pojętą i jej przyległościami) wśród kobiet. "
    Ja zauważyłam i to mocno na niekorzyść kobiet. Może jakieś badania, statystyki?

"natomiast wśród świrów i przegrywów "interesujących się polityką" czytaj mających obsesje i spiskowe teorie jest ogromna przewaga mężczyzn"
    A wśród antyszczepów, wśród wyznawców Ojca Rydzyka?

"kobiety rzadziej interesują się polityką czyli rzadziej mają pier…..ca"
    I w związku z tym rzadziej zostają wielkimi przywódcami, naukowcami, biznesmenami, wizjonerami, milionerami...

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • ichi51e 21.03.19, 12:04
    a co macie na mysli piszac "rozwazania nad filozofia"? Dyskusje o pogladach klasykow czy filozofie stosowana pt "czy etyczne jest porywanie slimaka z jego naturalnego habitatu w celach edukacyjno-rozrywkowych zakladajac ze nie zrobi mu sie krzywdy i odstawi po paru dniach w miejsce abdukcji? Czy zycie slimaka zostanie nieodwracalnie zmienione?"

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • 1matka-polka 21.03.19, 12:08
    Wszystko o czym napisałaś, A propos ślimaka, kobiety en masse nie są zainteresowane absurdem, nie śmieją się z absurdalnych dowcipów, często ich na pierwszy rzut ucha nie rozumieją, bo nie myślą w ten sposób o rzeczywistości.

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • aandzia43 21.03.19, 12:42
    1matka-polka napisała:

> Wszystko o czym napisałaś, A propos ślimaka, kobiety en masse nie są zaintereso
    > wane absurdem, nie śmieją się z absurdalnych dowcipów, często ich na pierwszy r
    > zut ucha nie rozumieją, bo nie myślą w ten sposób o rzeczywistości.

YYYY? Mam zgoła odmienne spostrzeżenia. Sztywniaki z palem w d...e i mocno stereotypowymi kanałami myślenia lub zwyczajnie mało bystrzy to głównie faceci. Ale jak już się trafi jakaś męska perełka to jest nie do pobicia. Znowu kłania się rozkład genialności u obu płci: ekstrema to mężczyźni, dobry jakościowo środek to kobiety.

--
  • 1matka-polka 21.03.19, 12:49
    "YYYY? Mam zgoła odmienne spostrzeżenia."
    Ja mam inne, uważam że mężczyźni o wiele bardziej lubią żartować, mają bardziej absurdalne poczucie humoru i ogólnie częściej myślą o absurdach w życiu codziennym.

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • aandzia43 21.03.19, 12:56
    1matka-polka napisała:

> "YYYY? Mam zgoła odmienne spostrzeżenia."
    > Ja mam inne, uważam że mężczyźni o wiele bardziej lubią żartować, mają bardziej
    > absurdalne poczucie humoru i ogólnie częściej myślą o absurdach w życiu codzie
    > nnym.

Obawiam się, ze przebywasz przede wszystkim lub tylko w grupie mężczyzn stanowiących wierzchołek jakościowy rodu męskiego. Spójrz w dół, tam jest większość wink

--
  • sumire 21.03.19, 12:06
    Generalnie kobiety są gupie, co tu dużo mówić, matekpolek.
  • 1matka-polka 21.03.19, 12:12
    Nie są ale myślą inaczej niż mężczyźni.

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • 1matka-polka 21.03.19, 12:14
    Zresztą głupotę poniekąd można mierzyć, w końcu są testy na inteligencje. Ale zaraz przychodzi jakiś politycznie poprawny i każe wymyślać testy na inteligencje emocjonalną, muzyczną, społeczną, kinestetyczną, i nie wiadomo co jeszcze, żeby każdy mógł o sobie powiedzieć, że jest w jakiś sposób inteligentny...

--
  • aandzia43 21.03.19, 12:38

> "natomiast wśród świrów i przegrywów "interesujących się polityką" czytaj mając
    > ych obsesje i spiskowe teorie jest ogromna przewaga mężczyzn"
    > A wśród antyszczepów, wśród wyznawców Ojca Rydzyka?

Znane mi antyszczepy to głównie faceci, ale może tylko są bardziej widoczni bo głośni. Często mają żony antyszczepowe, ale często też są kawalerami. Armia Rydzyka to głównie stare babcie. Kobiety zyją dłużej, nie wiadomo co by się stało z dziadkami, gdyby dożywali do tego wieku co ich żony? wink

> "kobiety rzadziej interesują się polityką czyli rzadziej mają pier…..ca"
    > I w związku z tym rzadziej zostają wielkimi przywódcami, naukowcami, biznesmena
    > mi, wizjonerami, milionerami...

Rzadziej niż faceci są geniuszami, rzadziej idiotami, przegrywami i świrami, za to częściej niż mężczyźni są normalne i po prostu niegłupie. Biologia. Więc wybrana z tłumu losowo babka ma większe szanse wydusić z siebie coś sensownego niż facet z łapanki.

--
  • 1matka-polka 21.03.19, 12:41
    "Rzadziej niż faceci są geniuszami, rzadziej idiotami, przegrywami i świrami, za to częściej niż mężczyźni są normalne i po prostu niegłupie. Biologia. Więc wybrana z tłumu losowo babka ma większe szanse wydusić z siebie coś sensownego niż facet z łapanki."
    Tez tak zawsze uważałam, bo to widoczne gołym okiem. Jednak z tym odchyleniem w stronę geniuszów i świrów to badania są podzielone. Aczkolwiek sam mechanizm doboru naturalnego wskazuje na to, że dokładnie tak powinno być.

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • 1matka-polka 21.03.19, 12:44
    Tak, losowa kobieta, która nawet nie będzie potrafiła poprawnie zdania sklecić w swoim ojczystym języku, będzie statystycznie miała mądrość życiową na poziomie wystarczającym do doprowadzenia dzieci do dorosłości, czysta biologia.

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • aandzia43 21.03.19, 12:53
    1matka-polka napisała:

> Tak, losowa kobieta, która nawet nie będzie potrafiła poprawnie zdania sklecić
    > w swoim ojczystym języku, będzie statystycznie miała mądrość życiową na poziomi
    > e wystarczającym do doprowadzenia dzieci do dorosłości, czysta biologia.

To swoją drogą smile Ale skoro już poruszasz kwestię poprawnego klecenia zdań i sensownego odnajdywania się w sieci tematów różnorodnych to kobiety są w tym zdecydowanie lepsze wink

--
  • semihora 21.03.19, 13:57
    >>>Ja zauważyłam i to mocno na niekorzyść kobiet.

Aż się chce napisać: "Może jakieś badania, statystyki?" tongue_out

--
    Zawsze znajdą się Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga Belgijskiego wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów.
  • hanusinamama 21.03.19, 12:50
    Yhy...czuli lewaczki nie maja swojego zdania??? Eeeeeeeeeee dobre. Albomyslisz kosciółkowo-prawacko i masz swoje zdanie i jestes taaaaaaaaaaaaaaka "intelygentna" a jak myślisz inaczej to nie myslisz wcale. A konserwatywne podejscie do sexu jest smieszne, osmieszać nie trzeba
  • araceli 21.03.19, 08:41
    dramatika napisał(a):
    > która ośmiesza konserwatywne podejście do seksu i wychowania młodzieży

Mityczny 'konserwatyzm' big_grin Jak Yeti - każdy zna słowo, nikt jeszcze nie widział big_grin

--
    Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
  • hanusinamama 21.03.19, 12:52
    Tylko ze to wasze konserwatywne podjescie do sexu powoduje u was jedynie odchyły i dewiacje. Nikt tyle nie pisze i nie mowi o sexie jak konserwatywni katolicy.
  • aandzia43 21.03.19, 13:17
    hanusinamama napisała:

> Tylko ze to wasze konserwatywne podjescie do sexu powoduje u was jedynie odchył
    > y i dewiacje. Nikt tyle nie pisze i nie mowi o sexie jak konserwatywni katolicy

Żadna religia tak drobiazgowo nie grzebie ludziom w podbrzuszach jak kk, rzecz chyba bez precedensu w skali historii religii. Nawet bardziej opresyjne wobec kobiet islamy i chasydyzmy.

--
  • chicarica 21.03.19, 14:27
    Też to zauważyłaś? Islam jest wyjątkowo represyjny w sprawach kobiet, ale kobiecie robiącej coś z własnym mężem wtrąca się minimalnie. Katolicyzm w tej kwestii natomiast praktycznie nie wytyka nosa z kobiecych majtek.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • katja.katja 21.03.19, 14:30
    W Polsce można żyć bez katolicyzmu (jestem tego przykładem), ciekawe czy w krajach islamskich też można "se" wybrać ścieżkę ateizmu?

--
    Proszę o wpłatę na naprawdę ubogą samotną matkę, z nieuleczalnie chorym dzieckiem, oboje są brzydcy więc nie wzbudzają współczucia ani medialnego zainteresowania, życie jest podłe: dzieciom.pl/podopieczni/4405
  • ichi51e 21.03.19, 15:23
    Sa takie w ktorych mozna i takie w ktorych nie mozna (chyba jeszcze tylko jakas tam czesc Nigerii).
    Polecam czesc o usa - 21 wiek sie klania en.m.wikipedia.org/wiki/Discrimination_against_atheists

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ichi51e 21.03.19, 08:12
    no u kobiet wstrzas (???) a u mezczyzn "niezaspokojenie, zanik ofiarności, rozwój egoizmu"

--
  • ichi51e 21.03.19, 08:15
    ze tak gorzko sie zapytam czy wywiady z plodem i nazywanie go dzieckiem (Jasiem) wywiady i pedagogika prenatalna od chwili poczecia nie spowoduja moze wstrzasu u matki w wypadku naturalnego poronienia? Jakas cholernie nieczula albo glupia osoba ten podrecznik pisala.

--
  • mdro 21.03.19, 08:21
    W ich świecie naturalne poronienia nie istnieją. A nawet jeśli się zdarzą, to pewnie matka była winna, bo coś zaniedbała, więc niech cierpi (a nawet jeśli jest niewinna, to doświadczenie ma ją wzmocnić).

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • ichi51e 21.03.19, 08:54
    “ maltretowala prenatalnie” chcialas napisac uncertain

--
  • princesswhitewolf 21.03.19, 09:45
    smile))
  • jowita771 21.03.19, 09:06
    Może jak rozmawia z płodem, to nie poroni. Mogą też wspólnie się pomodlić w tej intencji.

--
    homoseksulaizm jest czyms
    niewlasciwym wrecz obrzydliwym [...]
    I prosze mi tu nie wyjezdzac z homofobia
    by vibe-b
  • woman_in_love 21.03.19, 09:15
    Plod sam decyduje czy sie ma urodzic czy nie. Ktoras tak tu glosila. Mozna wiec uznac, ze poronienie to samobojstwo. Rozmowa z plodem zatem moze niesc skutki terapeutyczne: mozna sie starac wytlumaczyc mu ze robi zle i ze samobojstwo to grzech wobec panbuka.
  • aandzia43 21.03.19, 11:14
    big_grin big_grin big_grin

--
  • gladys_g 21.03.19, 14:14
    Kiedyś dawno temu trafiłam na blog matki w żałobie po stracie ciąży. Trwała ta żałoba lata, z rodzinnymi odwiedzinami na cmentarzu, opowiadaniu o siostrzyczce poprzednim i kolejnym dzieciom. To było rozdzierające serce. Aż się doczytałam, że cały ten dramat odbywał się na cześć poronionej pięcio czy sześciotygodniowej ciąży.
  • katja.katja 21.03.19, 14:20
    Nie śmiej się. Ja mam/miałam żałobę po niewykorzystanej super komórce jajowej (gach akurat wyjechał na narty więc szansa na zrobienie super obywatelki uciekła nieodwracalnie) sad

--
    Proszę o wpłatę na naprawdę ubogą samotną matkę, z nieuleczalnie chorym dzieckiem, oboje są brzydcy więc nie wzbudzają współczucia ani medialnego zainteresowania, życie jest podłe: dzieciom.pl/podopieczni/4405
  • sumire 21.03.19, 14:48
    Czyja ta komórka jajowa była, gazeciarz, że tak ci żal jej było?
  • triismegistos 21.03.19, 14:51
    Gazeciarz, to nie była komórka jajowa big_grin

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • katja.katja 21.03.19, 09:03
    Wystarczy zajrzeć do wątku "Najżałośniejsza randka..." by faktycznie zauważyć, że swoboda seksualna może spowodować wstrząs.

--
  • hanusinamama 21.03.19, 12:53
    Chciałam przypomniec ze bycie "zawodową" kochanką cudzych mężów to tez swoboda seksualna smile
  • katja.katja 21.03.19, 14:21
    To już w zasadzie nieaktualne.

--
  • 45rtg 21.03.19, 09:05
    woman_in_love napisała:

> I dlaczego swoboda seksualna nie powoduje wstrząsu u mężczyzn? O wypowiedź pros

Jak nie powoduje? Powoduje wstrząsy i u kobiet, i u mężczyzn. Takie rytmiczne.
  • nangaparbat3 21.03.19, 10:02
    Czy chodzi o wstrząs anafilaktyczny?

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • chicarica 21.03.19, 14:03
    U mnie powoduje. Bywa, że nawet i parę wstrząsów z rzędu, przy dobrych wiatrach.

--
    ---
  • katja.katja 21.03.19, 14:32
    Przed randką polecam Ulgix (nie wiem czy tam macie, mogę Ci wysłać kilka opakowań) - w ten dzień co masz randkę 3 razy po 2 tabletki i nie będzie (dosłownie) siary smile

--
  • majaa 21.03.19, 14:55
    Rozumiem, że to tak a'propos tych "dobrych wiatrów"? big_grin
  • boo-boo 21.03.19, 16:32
    Nie napiszę- bo mnie zbanują- czym skutkuje interesowanie się cudzymi majtkami.

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka