Dodaj do ulubionych

na TVP miliard się znalazł

21.03.19, 21:42
www.money.pl/gospodarka/tvp-i-polskie-radio-dostana-ponad-miliard-zlotych-rekompensaty-sejm-zdecydowal-6352126085219969a.html
ile takich dzieci można uratować ?

warszawawpigulce.pl/krzyk-rozpaczy-z-oiom-u-mala-warszawianka-wlasnie-teraz-walczy-o-zycie/

--
jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
Edytor zaawansowany
  • zawsze-w-drodze 21.03.19, 21:53
    Miliard Adrian podpisał za cenę wsadzenia do zarządu TVP niespecjalnie przyjaznych Kurskiemu Paczuskiej i wyrzuconego przez Kurskiego Pałki. Wsadzili. Adrian podpisał. Kilka dni później Pałka zawieszony. Kurski znowu rządzi i dzieli jak chce. Oj Adrian Adrian... jak dziecko.
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24569161,w-tvp-wrze-odslaniamy-kulisy-walki-o-wplywy-w-telewizji.html

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24573021,piotr-palka-zawieszony-w-zarzadzie-telewizji-polskiej-zasiadal.html#a=167&c=154&s=BoxNewsMT
  • livia.kalina 22.03.19, 12:59
    Zgaddzam się, że to naprawdę urocza historia....

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • ichi51e 21.03.19, 21:54
    Coz mozeby miec nadzieje ze jednak zbiora

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • taki-sobie-nick 22.03.19, 01:59
    Niewiele się znam na wadach serca, ale z tego, co potrafię zrozumieć (mnogie ubytki w przegrodzie międzykomorowej i międzyprzesionkowej, podwyższone ciśnienie płucne), to dziwne jest w ogóle, że to dziecko jeszcze żyje.

A operacja nie naprawi mu serca, jedynie pozwoli doczekać przeszczepu.
  • angazetka 22.03.19, 10:14
    Tu są problemy dwa. Pierwszy to miliard na tubę propagandową. A drugi to sensowność ratowania życia za wszelką cenę. Niestety.
  • zawsze-w-drodze 22.03.19, 12:13
    O swoim dziecku tak napisz.
  • dyzurny_troll_forum 22.03.19, 12:17
    zawsze-w-drodze napisała:

> O swoim dziecku tak napisz.

Ile już wpłaciłeś na małą warszawiankę?

lynk do skanu przelewu to oczywista oczywistość!

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • zawsze-w-drodze 22.03.19, 12:22
    Sam se lynkuj.
    Wpłaciłam nie tylko na Warszawiankę.
    Metodycznie okradam swoje dzieci wpłacając na rożne, często niszowe cele.
  • dyzurny_troll_forum 22.03.19, 12:32

> Sam se lynkuj.
    > Wpłaciłam nie tylko na Warszawiankę.

Oki doki, ja również fefnaście bilionów wpłaciłem....

--
  • zawsze-w-drodze 22.03.19, 12:47
    No to świetnie.
    Jakbyś jeszcze miał parę złotych wolnych to polecam fundację tochmana - leczy i w konsekwencji uwalnia w klatek i łańcuchów chorych psychicznie w Kambodży. JA mu wierzę, że tej kasy nie przewala, a kto myśli o chorych w Kambodży?
  • dyzurny_troll_forum 22.03.19, 12:49

> No to świetnie.
    > Jakbyś jeszcze miał parę złotych wolnych to polecam fundację tochmana - leczy i
    > w konsekwencji uwalnia w klatek i łańcuchów chorych psychicznie w Kambodży. JA
    > mu wierzę, że tej kasy nie przewala, a kto myśli o chorych w Kambodży?

To nie chodzi o to kto myśli czy nie myśli. Tu chodzi o to, że to niczego nie zmieni....

--
  • zawsze-w-drodze 22.03.19, 12:59
    Zmieni. Kilku, kilkudziesięciu, może kilkuset ludzi nie będzie, bez przytomnego kontaktu ze światem, we własnym gó...nie, w upale i smrodzie, gnić żywcem przypięci łańcuchem do klatek. Jakieś matki odzyskają swoich synów, jakieś dzieci swoje matki. Niewiele? Może. Ale zawsze więcej niż nic.
  • ichi51e 22.03.19, 12:37
    Nie ma znaczenia ile pojedyncza osoba wplaca kazdy kto wplaca szeruje generuje ruch -ta dziewczybka wczoraj mila 400k dzisiaj ma 517 - w jedne dzien po zlotowce po 5 po 10 sie zebralo

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • dyzurny_troll_forum 22.03.19, 12:18
    aankaa napisała:

> ile takich dzieci można uratować ?

Niby duża dziewczyna, a za grosz nie kuma jak ten świat działa....

--
  • leann32 22.03.19, 12:40
    To jak zastanawianie sie dlaczego wydaje się miliardy dolarow na poszukiwania wody na innych planetach podczas gdy miliony ludzi umiera w Afryce z powodu braku dostepu to tejże.
    Ale to nie tak dziala jak myslisz.
    To znaczy myslisz w uproszczony sposob.
  • dyzurny_troll_forum 22.03.19, 12:48
    leann32 napisał(a):

> To znaczy myslisz w uproszczony sposob.

Jak wszystkie pikające serduszka...

--
  • zawsze-w-drodze 22.03.19, 13:02
    chrzaniasz smuty. W cyniczny sposób mieszając makro i mikro. Nie zmienisz świata, możesz zmienić pojedynczy ludzki los. Oczywiście jak się ma demuirgowskie ambicje to do pojedynczego człowieka się schylać nie warto.
  • daisy 22.03.19, 20:59
    A moim zdaniem jak najbardziej warto się nad tym zastanawiać...

--
    Fajna książka dla dzieciaka
  • lot_w_kosmos 22.03.19, 17:38
    Jak patrzę na ten wątek, to widzę : "mallard"
    I myślę : co on tam robi???
  • taniarada 22.03.19, 17:45
    Popieramy co polskie.I to jest rekompensata za nie płacenie abonamentu Aniu.
  • iwles 22.03.19, 20:08
    W tym roku przestali placic abonament ?!?

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • livia.kalina 22.03.19, 21:07
    Taniarada się chyba właśnie przyznał do nie płacenia. To podpada pod VII przykazanie.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.