Dodaj do ulubionych

Posłuchałam wywiadu z wnuczką Millera i...

26.03.19, 14:01
aż zajrzałam do wątku: Pójdom, zrobiom, kupiom....

Niestety, ale potwierdza się moje przekonanie, że im mniej w głowie, tym więcej na ciele.
No i niech ktoś zaprzeczy i udowodni że nie mam racji.

Jak to jest? Zwykle dzieci, wnuki idą do przodu, a tu taki niefart, taki w tył zwrot, się Millerowi trafił.

muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-monika-miller-mysli-o-muzycznej-karierze-bede-spiewac,nId,2904084
Edytor zaawansowany
  • grru 26.03.19, 14:06
    Nie wspiera totalitarnego systemu jak dziadek, więc zdecydowanie do przodu.

--
    Nadal jem gluten smile
  • potworia116 26.03.19, 14:25
    A co jest konkretnie z dziewczyną niehalo?
  • lauren6 26.03.19, 14:42
    Autorce pewnie chodziło o to, że wymarzona wnuczka ex premiera to taka Dudówna, a nie ciemnowłosy młodszy klon Dody Elektrody.
  • mamtrzykoty 26.03.19, 17:13
    Klon Dody??
    Koło Dody, to ona nawet nie siedziała, niestety! Doda ma, wbrew ogólnej opinii, w głowie olej, ta niestety tylko siano.
  • lauren6 26.03.19, 17:54
    I co jest niby przejawem tego oleju w głowie? Że ostatnio występuje coraz częściej w prasie jako Dorota R. ?
  • piekna_remedios4 26.03.19, 19:03
    big_grin wraz z mężem Emilem S.
  • ichi51e 26.03.19, 17:56
    Chyba chodzi o “jest zwiazany z muzykom”

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • heavy_metal_thunder 26.03.19, 16:22
    Wiesz co? Wolę kogoś, kto był w PZPR, niż byłego członka KLD.
    Ty z kolei potrafisz wieszać psy na kimś, kto był członkiem PZPR z powodu bycia żołnierzem zawodowym.
  • silenta 26.03.19, 17:50
    W realu też jesteś tak przeraźliwie nudny i monotonny?
  • lauren6 26.03.19, 17:55
    To już wiemy czemu chłopina sobie nie podyma.
  • heavy_metal_thunder 26.03.19, 20:36
    Dla mnie ważne jest dążenie do wzrostu płac i wyraźnego polepszenia się poziomu życia zwykłych Polaków. będę to do usranej śmierci powtarzać. A wy tu o jakimś dymaniu...
  • silenta 26.03.19, 20:57
    To jak w tym dowcipie:
    Lekarz pyta pacjenta:
    - Co pan widzi na tym obrazku?
    - Gołą babę.
    - A na tym?
    - Gołą babę.
    Po kilkukrotnej takie wymianie zdań lekarz mówi:
    - Jest pan zboczony!
    - Ja? A kto mi te wszystkie gołe baby pokazuje?

O czym nie byłby wątek, Józek uważa, że jest o nim i wciąż pisze to samo, czy ma to jakiś sens i związek, czy nie.
  • heavy_metal_thunder 26.03.19, 21:14
    To GRU znowu zaczęła z tą swoją antypzprowską obsesją, dla niej z automatu każdy były członek PZPR jest zły, w tym były żołnierz zawodowy jak Marek Jakubiak. To jej odpisałem, że niektórzy byli członkowie PZPR są lepsi od cwaniaczków z KLD.
  • katja.katja 26.03.19, 16:13
    Obawiam się, że się stoczy. Kiepskie geny. Ojciec - samobójca, z matką też coś było nie-halo.

--
    Proszę o wpłatę na naprawdę ubogą samotną matkę, z nieuleczalnie chorym dzieckiem, oboje są brzydcy więc nie wzbudzają współczucia ani medialnego zainteresowania, życie jest podłe: dzieciom.pl/podopieczni/4405
  • mamtrzykoty 26.03.19, 17:18
    To by trochę wyjaśniało sprawę. Nie wnikałam w jej rodzinne relacje, ale wygląda to coraz gorzej. Jak ją dziadek kiedyś w telewizji promował, to wydawała się całkiem OK, tylko wtedy się za bardzo nie odzywała, może dlatego nie zrobiła takiego negatywnego wrażenia.
  • rosapulchra-0 26.03.19, 17:35
    W jakim wieku masz dzieci?

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • szalona-matematyczka 26.03.19, 17:47
    Przesadzasz. Normalna zywiolowa dziewczyna, pelna pomyslow i zycia.
  • lauren6 26.03.19, 17:59
    Ale z muzykom czuje się bardziej sobom. I o to pewnie chodziło autorce wątku.
  • taki-sobie-nick 26.03.19, 23:21
    Ja nawet nie dotarłam do wywiadu. Wystarczył mi sam wygląd tej jednostki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.