Dodaj do ulubionych

Ktory scenariusz i wybranek lepszy?

28.03.19, 14:02
Zatem do wyboru
1. Zwiedly intelektualnie dziad od 40-80. Zapewnia zaplacone rachunki, zakupy, wakacje w wybranym kurorcie dwa razy do roku. Wymaga organizacji domu, gotowania, poswiecania mu uwagi na wezwanie, urodzenia dziecka. Relacji, w sensie komunikacji, wymiany uczuc nie wymaga i nie oferuje. Intercyza plus milion za kazdy porod.

2. Pracujesz w wybranym przez siebie zawodzie, zarobki powyzej wystarczajacych. Jezdzisz na wakacje kiedy chcesz, gdzie chcesz. Stac cie na rachunki, zakupy i pamper days.
Za kochanka bierzesz 24 letniego Sebixa z disco, lub 22 letniego Abe z Sudanu, ktory marzy swoj european dream. Jesli ci sie znudza, placisz im milion na pozegnanie. Opcjonalnie, bierzesz sobie goscia, ktory cie pociaga i wzrusza, budujecie relacje, jedziecie na Malediwy za kase ktora zarobilas na nagrodach branzowych za swoje osiagniecia.

Edytor zaawansowany
  • heca7 28.03.19, 14:08
    Czemu w drugim przypadku w grę wchodzi tylko Sebix albo uchodźca?! I czemu, na litość boską miałabym im płacić milion za rozstanie!

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • ciszej.tam 28.03.19, 15:03
    Bo dziad placi milion za porod
  • mama-ola 28.03.19, 14:13
    Cicho.bądź.
  • gryzelda71 28.03.19, 14:20
    Żadna opcja.
  • sumire 28.03.19, 14:18
    40-80 to "dość" duży przedział wiekowy i kolesia bliżej tej pierwszej liczby dziadem bym nie nazwała.

I czemu dobrze zarabiająca kobieta ma mieć do wyboru Sebixa lub Abe z Sudanu, i płacić za Malediwy?
  • ciszej.tam 28.03.19, 15:07
    No wlasnie.

Dlaczego facet kolo 40 czy nawet 80 chce miec pod kontrola Karyne wdzieczna za pelna miche lub refugee wdzieczna za wize?

Dlaczego na 1 stronie emamy sa dwa watki zupelnie serio rozwazajace blaski i cienie ukladow nawet mniej niz sponsorskich.

Dlaczego zaklada sie, ze kobieta moze byc przedmiotem bez prawa do wlasnej pracy w domu kontrolera a i tak wygrala zycie bo rachunki zaplacone.

• sumire 28.03.19, 15:24
    Znasz dziwnych facetów.
  • ciszej.tam 28.03.19, 17:48
    Coz, takie forum.
  • ciszej.tam 28.03.19, 15:09
    A dlaczego ma nie zaplacic za Malediwy jak ja stac i ma ochote?
    Chyba lepiej miec na Malediwy niz nie miec na rachunki wink

• mika_p 28.03.19, 14:18
    A z Sebixem nie można na Malediwy?

--
    Po człowieku, który lubi salceson, można się wszystkiego spodziewać. Alutka Kosoń
  • ciszej.tam 28.03.19, 15:08
    Mozna.
  • grru 28.03.19, 14:21
    Program milion plus brzmi kusząco, ale mimo wszystko wariant drugi.

--
    Nadal jem gluten smile
  • tiszantul 28.03.19, 15:19
    > Program milion plus brzmi kusząco, ale mimo wszystko wariant drugi.

Serio chciałabyś mieć parę milionów złotych? Kto by pomyślał
  • grru 28.03.19, 15:22
    Fajny dom bym chciała, jak będzie dom to mi już potem miliony niepotrzebne.

--
    Nadal jem gluten smile
  • double-facepalm 03.04.19, 16:50
    Jest opcja tAK ze trzydzieści plus lat większej roznicy między partnerem który w tym wieku (80)zostawi ten dom w spadku
  • heavy_metal_thunder 28.03.19, 19:58
    Sebixa discopolowca byś wzięła? Narodowa siostro, nie poznaję Cię.
  • grru 28.03.19, 20:18
    "Opcjonalnie, bierzesz sobie goscia, ktory cie pociaga i wzrusza, budujecie relacje, jedziecie na Malediwy za kase ktora zarobilas na nagrodach branzowych za swoje osiagniecia" - a tego się nie doczytało?

--
    Nadal jem gluten smile
  • heavy_metal_thunder 28.03.19, 20:28
    Skupiłem się na tym Sebixie big_grin
  • verydry 28.03.19, 15:59
    1. Z dwojga złego (obie te sytuacje wydają mi się tragiczne) wolałabym pierwszą. Nie umiałabym żyć z myślą, że ktoś leci na mnie tylko dla kasy i muszę płacić milion za rozstanie.

• ciszej.tam 28.03.19, 17:47
    No patrz, a ten dziad placacy za porod etc by umial.

wink
  • verydry 28.03.19, 19:49
    Miałabym cztery bańki na koncie. Bez pracy, z przyjemnością (dzieci moje kocham i lubię być matką) - myślę, że przeciętna emama tego miliona nie zarobi sama przez dobrych kilka lat. Wybór więc jest oczywisty.
  • verydry 28.03.19, 19:49
    I dlatego, że on by umiał, a ja nie, to wybór wydał mi się tak prosty wink
  • kermicia 28.03.19, 18:03
    A 22-letni Abe nie mógłby mi zapłacić milion za rozstanie? smile
  • ciszej.tam 28.03.19, 18:54
    Huehue
    Moze moglby jakos namowic tego staruszka od miliona za porod wink
  • cruella_demon 28.03.19, 19:07
    W sumie obie opcje do kitu, ale z dwojga złego wolę być bogata i mieć władzę, także wybieram bramkę nr 2 tongue_out
  • ciszej.tam 28.03.19, 19:53
    Co ty? A nie chcesz byc "uwolniona od ciezaru decyzyjnosci i sterowania okretem zycia" czy jak to tam padlo w sasiednim watku? wink
  • cruella_demon 28.03.19, 20:34
    Nie. Zdecydowanie wolę mieć miliony na koncie i robiącego fikołki w łóżku Sebixa wink
    Trudy sterowania okrętem życia jakoś przy tym zniosę big_grin
  • heavy_metal_thunder 28.03.19, 20:41
    A nie brzydziłoby Cię, że ten Sebix jest tępym prymitywem?
  • cruella_demon 28.03.19, 21:19
    Skąd założenie, że to miałby być jakiś patol. Mógłby to być niezbyt lotny, acz dobrze zbudowany i wyposażony instruktor fitness. Zresztą nie za gadanie by kasę miał dostać big_grin
    Na pewno mniej bym się brzydziła niż starego dziada blee.
    wygooglaj sobie np zdjęcia Ann Nicole Smith z "małżonkiem". Wygląda na nich jakby truchło trzymała, rzyg.
  • heavy_metal_thunder 28.03.19, 21:31
    Znani mi instruktorzy akurat są lotni i po studiach.

cruella_demon napisała:

> Skąd założenie, że to miałby być jakiś patol. Mógłby to być niezbyt lotny, acz
    > dobrze zbudowany i wyposażony instruktor fitness. Zresztą nie za gadanie by kas
    > ę miał dostać big_grin
    > Na pewno mniej bym się brzydziła niż starego dziada blee.
    > wygooglaj sobie np zdjęcia Ann Nicole Smith z "małżonkiem". Wygląda na nich jak
    > by truchło trzymała, rzyg.
  • heavy_metal_thunder 28.03.19, 21:31
    Raczej instruktor pod Sebixa nie podchodzi wink
  • cruella_demon 28.03.19, 21:37
    I tak lepszy Sebix niż mumia.
    Plus, miewam problemy z podporządkowaniem się tongue_out
  • morekac 29.03.19, 06:04
    ciszej.tam napisała:

> Co ty? A nie chcesz byc "uwolniona od ciezaru decyzyjnosci i sterowania okretem
    > zycia" czy jak to tam padlo w sasiednim watku? wink

Statkiem życia, jeśli już. A cytat jest z BS.
    Tu mieszasz 2 opcje.
    Wersja milion+ to jednak jest wersja typu "zakładanie rodziny" - z dziećmi, założenie jest zapewne, że związek na dłużej. Minimum kilka lat, jeśli nie kilkadzesiąt. Przy jednym dziecku, dłuższym czasie trwania, przeliczeniu utraconych zarobków jego opłacalność spada i może być niewielka. O ile nie ujemna.
    Związek z Sebixem może być na kilka miesięcy, Sebix nie musi narażać swego życia i zdrowia byciem w ciąży i rodzeniem dzieci, nie ma mowy o wymaganiach typu ogarnianie domu i wszystkich aspektów życia (co zostało zaznaczone w wersji pierwszej) - i uchodźca Sebix ma dostać ten milion za krótkookresowe usługi seksualne? Nic nie ryzykuje, nie ma tu nawet mowy o przyspawaniu młodzieńca do siebie na pewien czas czy o tym, że nie mógłby osiągać żadnych innych dochodów. Zatem sytuacja Sebixa nie jest równa sytuacji Karyny z opcji pierwszej.
    Już nie mówiąc o tym, że owi milionerzy szukali pań na poziomie, a nie Karyn.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • czarniejszaalineczka 28.03.19, 19:11
    wybieram opcje numer 3 : wibrator

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • mid.week 28.03.19, 19:11
    Ja bym sobie życzyła aby mnie bylo stać na milionowe rachunki 🙂
  • ciszej.tam 28.03.19, 19:51
    Ja tez wink big_grin
  • maaria33 28.03.19, 19:15
    Ale o co chodzi?

--
    dramatika: Znam trochę środowisko, które robi takie rzeczy - wszystko to samoucy. Nie potrzebowali żadnych nauczycieli, którzy żądają podwyżek.
  • mid.week 28.03.19, 19:20
    taka homo rozkmina, czy lepiej byc dajacym czy bioracym 😂
  • ciszej.tam 28.03.19, 19:50
    My sie offline znamy? :0
  • kryzys_wieku_sredniego 28.03.19, 19:41
    Jessssuuuu.
    A dlaczego nie mogę jeździć z rześkim 40-50 latkiem z którym mam wspólne zainteresowania i powiązania zawodowe? Albo z koleżankami?
  • larix_decidua77 28.03.19, 19:56
    Opcja nr 2 ale Sebix, ze swoim milionem, natychmiast się ze mną żegna.
  • ciszej.tam 28.03.19, 20:11
    Rozwalilas system!!!
  • larix_decidua77 28.03.19, 20:15
    Ajmsorysmile
  • stephanie.plum 28.03.19, 20:29
    :~D

--
    idę tam, gdzie idę
  • ficus_carica 28.03.19, 20:15
    Kurła.
    Przy takim wyborze idę się powiesić.

--
    kiedy dorośnie wtedy on przyniesie wojnę pod twój dom
    i ojca synów i bratu brat stawi naprzeciw pana świat
    nie ma wiary bez niewoli nie ma bólu co nie boli
  • makurokurosek 28.03.19, 20:27
    Nie rozumiem czemu widzisz tylko skrajne opcje, albo bycia wykorzystywaną albo wykorzystywać. Związek to przede wszystkim partnerstwo, wspólne radości i wspólne smutki, wspieranie się w gorszych dniach i w chorobie. To są wartości dla których buduje się związek, a nie wakacje na Malediwach.
    Tworzenie związku opartego na pieniądzach zawsze kończy się bólem, samotnością i rozgoryczeniem, bo taki układ nie zakłada wspierania. Smutne, że tak wielu ludzi jest tak bardzo zaślepionych pieniędzmi, że nie potrafi zobaczyć że są o wiele cenniejsze rzeczy w życiu niż zagraniczne wakacje, czy markowy ciuch. Nie wiem co tak was pociąga w byciu prostytutką( opcja 1 z twojego opisu) lub korzystaniu z usług prostytutki( opcja druga z twojego opisu).
  • stephanie.plum 28.03.19, 20:29
    jeśli nie ma opcji nr 3 to wstępuję do klasztoru...

--
    idę tam, gdzie idę
  • mrs.solis 28.03.19, 20:46
    Sklaniam sie ku opcji nr. 2 jednak zamiast Sebixa , albo Sudanczyka wolalabym wibrator na 3 baterie.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • zasiedziala 28.03.19, 20:50
    Opcja 2, zdanie ostatnie. Opcja 1 do zaakceptowania tylko i wyłącznie wtedy, kiedy ja zarabiam tyle co dziad i jestem w podobnym wieku. Duża różnica w zarobkach/majątku na moją niekorzyść jest dla mnie nie do zaakceptowanie.

--
    Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom
  • aerra 28.03.19, 20:57
    Żaden.
    Po cholerę się w jakieś skrajności pakować, to już naprawdę nic pomiędzy nie można?
    Mając taki wybór wolałabym być sama.
  • nowalia 29.03.19, 10:51
    Autor/autorka wątku zakłada chyba że tak się nie da.
    Ja się zgadzam, nic na siłę, żadnych półśrodków.
  • thebeat 28.03.19, 22:52
    Zdecydowanie 2. Jedynka - stary dziad, porody, obrabianie domu, zero chemii to opcja dla kobiet bez poczucia własnej wartosci. Trochę takich by się znalazło.
  • heavy_metal_thunder 29.03.19, 06:21
    A Sebix prymityw to opcja dla tych, które zaakceptują człowieka prawie że pierwotnego.
  • heavy_metal_thunder 29.03.19, 06:22
    Podobnie jak niedożywieny dzikus z Kongo, co na łódce machał pięściami jak małpa.
  • fawiarina 29.03.19, 12:38
    A czemu od razu prymityw? Może to być bardzo fajny chłopak, tylko bez dyplomu. Jak nie jest Derektorę to od razu prymitywem?
  • thebeat 01.04.19, 22:17
    Ok, ale to opcja z doskoku, a dziadowi trzeba dzieci rodzić i dom obrabiać, no sorry. Poza tym opcją jest tez fajny gosciu do bycia razem.
  • ciszej.tam 02.04.19, 12:38
    Tak, jest "ukryta opcja". Jak w zyciu.
  • bywalec.hoteli 01.04.19, 22:12
    Od razu pomyślałem o LaAnnePaulPiper (czy jakoś tak). Pytaj jej.

--
    Czy ktoś wie jakie będzie lato 2019?
  • mgla_jedwabna 02.04.19, 00:52
    Ad 1. Czy dziad oprócz uwiądu intelektualnego jest też zwiędły fizycznie?

Ad 2. Czy brane są pod uwagę dzieci, nawet gdyby Sebix miał być tylko dawcą nasienia?
  • rosapulchra-0 02.04.19, 02:30
    Żaden scenariusz.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka