Dodaj do ulubionych

Klub nocny w Londynie

01.04.19, 19:19
Lecę do Londynu niedługo, tym razem tylko z mężem i planujemy się zabawić z okazji moich urodzin w fajnym miejscu gdzie można potańczyć. Nie znam takich, bo zwykle w Londku bywałam z dziećmi i nie mieliśmy jak zaszaleć. Poleccie proszę coś sprawdzonego w centrum albo w okolicy - będziemy mieszkać we wschodnim Londynie. Thanks smile

--
bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
Edytor zaawansowany
  • tairo 01.04.19, 20:30
    Sprecyzuj trochę upodobania, bo wiesz, tutaj jest więcej niż jeden klub.
  • sumire 01.04.19, 20:45
    Który wschodni Londyn? Po której stronie rzeki?
  • enfant_terrible7 01.04.19, 21:04
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • double-facepalm 01.04.19, 21:11
    Widać że modki dziś nie wycinają postów kogoś kto pisze w swoim wątku pod wieloma nickami
  • bergamotka77 01.04.19, 21:50
    OMG pisałam że to ja. Czasem korzystam z innego aparatu i tyle.

--

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • bergamotka77 01.04.19, 21:52
    To pisze jeszcze raz bo tamten post pewnie zniknie: E16. Wiem że klubów jest masa dlatego proszę o polecenie takich w których bylyscie wy czy znajomi. Takie z klasa a nie mordownie, ale nie muszą być topow

--

• bergamotka77 01.04.19, 21:54
    *Topowe. Easy way a ty jestes w Londynie? Sprawdź pls pocztę. I gdzie podziala się princess? 😲

--

• zona_mi 02.04.19, 12:09
    > Czasem korzystam z innego aparatu i tyle.

Jeden wątek - jeden nick.
    Nikt nie będzie pilnował, czy piszesz z aparatu, czy z kompa, trzymaj się zasad i tyle.
  • pani-nick 02.04.19, 13:05
    Ooo tak myślałam, ze iwonia by nie była taka.... tu sobie wpisz co tam ci się widzi, bo pretekstu do usunięcia ci dawać nie chce.
    Nagle ci się przypomniało, co? Bo wcześniej jakoś wytłumaczenie ze z dwóch różnych urządzeń / IP pisze berga było ok?

• pani-nick 02.04.19, 13:07
    I tak wogole - skoro nikt nie będzie pilnował, to co Się czepiasz? Przecież to dwa różne nicki, dwa różne urządzenia i inne IP.
  • rosapulchra-0 02.04.19, 13:25
    Shell, zasady dotyczą wszystkich forumowiczów, bergamotę również.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • al_sahra 02.04.19, 13:40
    zona_mi napisała:

> Jeden wątek - jeden nick.

A czy można poprosić o wyjaśnienie, na jakiej podstawie moderatorki stwierdzają, że ten sam użytkownik pisze z dwóch nicków? Żeby zasady były jasne. Bo jeśli ktoś ma dwa nicki na dwóch urządzeniach z dwóch różnych IP, to po czym poznajecie, że po drugiej stronie urządzenia jest ta sama osoba?
  • zona_mi 02.04.19, 14:11
    Na podstawie IP zasadniczo, a część osobowości wielorakich znamy z kilku IP.

W tym przypadku autorka sama nie ukrywa, że pisze pod dwoma loginami - co w jednym wątku jest niezgodne z zasadami.
  • al_sahra 02.04.19, 14:36
    zona_mi napisała:

> Na podstawie IP zasadniczo

Aha, czyli odsiewacie osoby, które nie mają dość przygomności umysłu, żeby zmienić IP przed każdym wpisem oraz takie, których nie stać na usługę VPN za $7.95 miesięcznie.

Musisz przyznać, że to ma bardzo mało sensu. Praktycznie w każdym prawodawstwie jest zasada, że prawo, którego w większości wypadków nie da się egzekwować, to złe prawo.
  • alpepe 02.04.19, 17:22
    rzuć linką do tak taniego vpn, moja córka ma abo za jakieś 10 euro, ściąga mi z kredytówki, taką taniochę bym jeszcze zniosła.

--
    Achse des Guten
  • al_sahra 02.04.19, 21:19
    alpepe napisała:

> rzuć linką do tak taniego vpn, moja córka ma abo za jakieś 10 euro, ściąga mi z
    > kredytówki, taką taniochę bym jeszcze zniosła.

Rzuciłam przypadkową liczbą, ale np. Nord VPN (który ma dobre recenzje) ma ciągle jakieś promocje, np. jeśli zapłacisz z góry za 3 lata, to wypada po $3 na miesiąc.
  • pani-nick 02.04.19, 15:03
    Pod warunkiem ze oba nicki istnieją rownolegle.
  • pani-nick 02.04.19, 15:04
    A w tamtym przypadku tak nie było.
  • bywalec.hoteli 02.04.19, 15:18
    zona_mi napisała:

> Na podstawie IP zasadniczo, a część osobowości wielorakich znamy z kilku IP.
    >
    No a jeśli jest jeden adres IP a w budynku mieszka kilkaset osób? To też odcinacie wszystkich forumowiczów z danego adresu IP? Co w przypadku adresów z połączeń komórkowych, gdzie adres IP się ciągle zmienia?

--
    Czy ktoś wie kiedy przyjdzie wiosna 2019?
  • pani-nick 02.04.19, 15:22
    Zaraz wątek poleci na oślą
  • pani-nick 02.04.19, 15:23
    Teraz może przynajmniej jaśniejsze się wydaje to, co pisałam o moderacji w moim wątku. To jest kpina.
  • al_sahra 02.04.19, 15:41
    bywalec.hoteli napisał:

> No a jeśli jest jeden adres IP a w budynku mieszka kilkaset osób? To też odcina
    > cie wszystkich forumowiczów z danego adresu IP? Co w przypadku adresów z połącz
    > eń komórkowych, gdzie adres IP się ciągle zmienia?

To są zasady, które gazeta.pl wprowadziła kilkanaście lat temu, sprzed czasów smartfonów i zmiennego IP. Nie nadążają za technologią smile.

(nota bene tego postu nie mogłam wysłać, bo:

Wiadomość nie została wysłana. Powód: blokada antyspamowa. W celu wyjaśnienia proszę się skontaktować z administratorem: forum@agora.pl.

musiałam zmienić IP na polskie smile)
  • pani-nick 02.04.19, 16:18
    Mi tez posty traktowało jako spam w ZEA 😁
  • bergamotka77 02.04.19, 16:46
    Ok przepraszam raz jeszcze. Zwykle po wysłaniu uświadamiam sobie z którego loginu pisałam. Będę tego pilnować.

--

• pani-nick 02.04.19, 15:01
    😂👍👍👍
  • princesswhitewolf 01.04.19, 21:53
    E16 na romantyczna podroz hm...To maz jedzie na jakas wystawe w London ExCel i przy okazji urodziny?
    Tam sa tylko hotele i kluby dla gosci London ExCel czyli gigantycznego kompleksu hal wystawowych.
    Jesli ma byc ciekawiej to moze jedzicie do Centrum na te tance, a Docklands kolejka dojedziecie do hotelu z powrotem w 40 min
  • bergamotka77 01.04.19, 21:57
    La voila! Princess kooope lat 😄To be honest ja jadę tam służbowo a mąż ma inne sprawy wink Dlatego musimy tam się zatrzymać. A przy okazji spraw zawodowych mamy weekend dla siebie smile

--

• bergamotka77 01.04.19, 21:58
    Toz chcemy do centrum sle na razie zero rekomendacji. Czyżby londyncdycy z forum nigdzie nie chadzali?

--

• kaka73 01.04.19, 22:09
    Ja byłam ostatnio z kumpelkami bawiłyśmy się do rana - nie pamietam jak się nazywała - koncert na żywo , a później dj. Zapytam u dam znać . Byłyśmy w Londynie odwiedzić koleżankę .
  • princesswhitewolf 01.04.19, 22:11
    No to rozumiem teraz wybor lokalizacji. Pewno ze jak rano trzeba isc na wystawe to lepiej zatrzymac sie w hotelu jak najblizej ExCela.

Niestety nigdy nie bylam zbyt rozrywkowa i nie bywam w klubach. Jestem typ co lazi po parkach zamkach plazach centrach ogrodniczych.
    Restauracje to moge rozne polecic ale klubow nie znam pomimo iz mieszkalam w wieku 24-28 w samym centrum Londynu.
  • kaka73 01.04.19, 22:13
    Roadhouse na Covent Garden. Polecam .
  • kaka73 01.04.19, 22:14
    www.google.co.uk/search?q=roadhouse+covent&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=en-gb&client=safari#trex=m_t:lcl_akp,rc_f:nav,rc_ludocids:11002846959090710830,rc_q:Roadhouse,ru_q:Roadhouse
  • enfant_terrible7 01.04.19, 22:29
  • tairo 01.04.19, 22:23
    Laska, napisałaś "polećcie restaurację w Warszawie, będziemy spać na Bielanach".
    Chcesz rekomendacji, to się chociaż tyle wysil, żeby napisać, co cię interesuje.
  • enfant_terrible7 01.04.19, 22:35
  • tairo 01.04.19, 23:24
    Jak lubisz latynoską, to pewnie spodoba ci się np. Bar Salsa www.bar-salsa.com/ - mają dwa lokale, jeden niedaleko stacji Tottenham Court Rd, drugi tuż obok Temple. W weekendy jest zwykle tłum, ale można usiąść (warto zarezerwować stolik), są koktajle i jedzenie, jest muzyka na żywo i tańce.
    Albo np. Barrio, też kilka lokali mają, najbliżej będziesz mieć do Shoreditch (stacje w pobliżu: Liverpool St, Shoreditch High St) www.barriobars.com/shoreditch-3
    W Camden jest np. Gabeto www.gabeto.co.uk/
  • bergamotka77 01.04.19, 23:35
    Dzięki wielkie tairo smile

--

• zurekgirl 02.04.19, 00:12
    Jak salsa po kubansku, to Urban Bar na Whitechapel. Okolica tragiczna, ale chociaz szpital doslownie 20 metrow od tego miejsca smile tak w razie czego.
  • zurekgirl 02.04.19, 00:15
    Sprawdzilam, salsa tylko w srody. Sorry. Ja tam bylam lata temu, na poczatku uczyli tanczyc, a potem dzikie szalenstwo, bawilam sie swietnie.
  • princesswhitewolf 02.04.19, 10:35
    blizej to na Canary Warf pewno cos jest tez
  • quelquechose 02.04.19, 17:15
    O, dzięki - na następną wizytę się przyda smile

--
    http://dl10.glitter-graphics.net/pub/496/496480jrt694jsq1.gif
  • bywalec.hoteli 02.04.19, 00:24
    Tobie polecę Primark smile Będzie pyszna zabawa wink

--
  • rosapulchra-0 02.04.19, 08:05
    Ten dowcip to ci się akurat udał smile

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • bywalec.hoteli 02.04.19, 10:20
    smile Myślę, że możecie się spotkać: Princess, Rosa i Berga. Będzie pyszna zabawa (i finito wink)

--
  • bergamotka77 02.04.19, 10:33
    A ja Tobie polecę wycieczkę do Warszawy. Otwierają tam Primarka niedługo, więc będziesz mógł z Poznania przyjeżdżać.

--

• bywalec.hoteli 02.04.19, 10:48
    bergamotka77 napisała:

> A ja Tobie polecę wycieczkę do Warszawy. Otwierają tam Primarka niedługo, więc
    > będziesz mógł z Poznania przyjeżdżać.

Bergamotko, byłem w Warszawie wielokrotnie - i prywatnie i służbowo. Nawet na wycieczkach szkolnych do Pałacu Kultury.
    Warszawa dupy nie urywa - nie jest to stolica na miarę Paryża, Wiednia czy nawet Budapesztu - ale mam tam wielu przyjaciół, znajomych i rodzinę, dlatego dobrze się tam czuję, mimo szarzyzny, tłumów i drożyzny.

A ja Tobie polecę wycieczkę do Poznania. Zobaczysz jak wygląda miasto wygodne do życia, kompaktowe, w którym jednak wszystko jest: 10 dobrych państwowych uczelni, 100 tys. studentów, teatry, kultura, 4 duże jeziora miejskie, tereny zielone, obiekty sportowe, największy aquapark w Polsce, blisko nad morze, blisko w góry, blisko do Niemiec i Czech, blisko do Warszawy, masę firm, praktycznie zerowe bezrobocie, zabytki i rozrywki.

--
  • princesswhitewolf 02.04.19, 12:56
    nie rozumiem idei "kompaktowosci" w przypadku Poznania. Miasto jak kazde miasto ma dalsze i blizsze centrum dzielnice.
    Poznan blisko nad morze i blisko w gory??? hmm Blisko do Czech?? hmmm
  • bywalec.hoteli 02.04.19, 13:12
    princesswhitewolf napisała:

> nie rozumiem idei "kompaktowosci" w przypadku Poznania. Miasto jak kazde miasto
    > ma dalsze i blizsze centrum dzielnice.

Kompaktowe, gdyż wszędzie dojedziesz w pół godziny. W Warszawie niemożliwe.

> Poznan blisko nad morze i blisko w gory??? hmm Blisko do Czech?? hmmm

Dawno nie jeździłaś po Polsce. Teraz wszystko jest w zasięgu 3 godzin autem albo niedługo będzie, bo drogi są robione. Pamiętaj, że góry są na Dolnym Śląsku.

--
    Czy ktoś wie jakie będzie lato 2019?
  • princesswhitewolf 02.04.19, 13:16
    bywalec... ja pochodze z Poznania. VI liceum skonczylam ( to kolo Deptaka)

no chyba zartujesz. Na os Przyjazni z UAM zajmowalo mi w korkach i 40 min, a teraz te nowsze osiedla dalej to duzo dluzej.

3 godz to nie blisko. Ja mam tu 1 godz do morza i nie twierdze ze to blisko...
  • pani-nick 02.04.19, 13:20
    Prince, a który rocznik jesteś?
  • princesswhitewolf 02.04.19, 13:26
    72
  • princesswhitewolf 02.04.19, 13:27
    tez chodzilas to szostki?smile)
  • bywalec.hoteli 02.04.19, 14:09
    princesswhitewolf napisała:

> bywalec... ja pochodze z Poznania. VI liceum skonczylam ( to kolo Deptaka)

Wiem, żeś stara Poznaniara smile

> no chyba zartujesz. Na os Przyjazni z UAM zajmowalo mi w korkach i 40 min, a te
    > raz te nowsze osiedla dalej to duzo dluzej.

Bez przesady. Ty wyjechałaś kilkadziesiąt lat temu jak jeździły maluchy i furmanki po Poznaniu. Samochodem z Winograd na Morasko to kilka km i kilka-kilkanaście minut.

> 3 godz to nie blisko. Ja mam tu 1 godz do morza i nie twierdze ze to blisko...

Tylko, że Ty jedziesz 2 godziny po Londynie i godzinę nad morze.
  • princesswhitewolf 02.04.19, 15:23
    furmanek i wozow drabiniastych nie bylo ale maluchy faktycznie byly ha ha

>Tylko, że Ty jedziesz 2 godziny po Londynie i godzinę nad morze.

Nie, ja mieszkam na pd zach obrzezach Londynusmile mniej niz kilometr od tego zamku goo.gl/maps/kXwBCa7GVTs wiec prosta droga nad morze
  • homohominilupus 02.04.19, 13:04
    bywalec.hoteli napisał:

> bergamotka77 napisała:
    >
    > > A ja Tobie polecę wycieczkę do Warszawy. Otwierają tam Primarka niedługo,
    > więc
    > > będziesz mógł z Poznania przyjeżdżać.
    >
    > Bergamotko, byłem w Warszawie wielokrotnie - i prywatnie i służbowo. Nawet na w
    > ycieczkach szkolnych do Pałacu Kultury.
    > Warszawa dupy nie urywa - nie jest to stolica na miarę Paryża, Wiednia czy nawe
    > t Budapesztu - ale mam tam wielu przyjaciół, znajomych i rodzinę, dlatego dobrz
    > e się tam czuję, mimo szarzyzny, tłumów i drożyzny.

taaa, bo szarzyzna, drożyzna i tłumy to tylko w Warszawie...
    >
    >

--
    Early to bed and early to rise makes a man wealthy and healthy and wise wink
  • rosapulchra-0 02.04.19, 13:32
    A ja po sześcioletniej przerwie, gdy zobaczyłam Warszawę, to się nią zachwyciłam. Bo zmieniła się bardzo na plus i wcale nie jest szara.

--
  • bywalec.hoteli 02.04.19, 14:06
    rosapulchra-0 napisała:

> A ja po sześcioletniej przerwie, gdy zobaczyłam Warszawę, to się nią zachwyciła
    > m. Bo zmieniła się bardzo na plus i wcale nie jest szara.
    >
    No zła nie jest, ale do Paryża, Berlina, Rzymu czy Barcelony dużo jej brakuje.

--
  • princesswhitewolf 02.04.19, 15:24
    pod wzgledem ilosci zasikania to jednak Warszawa w porownaniu z Paryzem to fiolki, jak i kloszardow o niebo mniej
  • alpepe 02.04.19, 17:26
    Berlin, brud, smród i lewactwo.

--
    Achse des Guten
  • bywalec.hoteli 02.04.19, 17:39
    Lewactwo powiadasz ?

--
  • bergamotka77 02.04.19, 16:53
    Teatry, kultura... No gdzie tam Warszawie do tej poznańskiej. Ile się ram dzieje Pani kochana, to stolica wysiada 😆

--

• bergamotka77 02.04.19, 16:54
    Nic mnie tak nie śmieszy jak kompleksy poznaniaków i słoików udających poznaniaków 😅

--

• bywalec.hoteli 02.04.19, 17:11
    Kompleksy to masz ty Berga dlatego lansujesz się na światowe życie.

--
    Coś ciekawego na Netfliksie obejrzeliście ostatnio?
  • bergamotka77 02.04.19, 18:01
    Ja się nie lansuje. Śiatowe życie to przecież Ty prowadzisz w Poznaniu, gdzie tam Londkowi do niego nie wspominając Warszawki 😄 Bawią mnie takie fircyki jak ty i tyle. Na resztę twoich wynurzen spuscmy zasłonę milczenia.

--

• rosapulchra-0 02.04.19, 17:50
    Wiesz co, bergamota. Wstydź się.

Chociaż ty to wstydu w ogóle nie masz.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • bywalec.hoteli 02.04.19, 21:03
    W klubie nocnym nie może mieć przecież wstydu smile

--
    Czy ktoś wie jakie będzie lato 2019?
  • bywalec.hoteli 02.04.19, 17:14
    A ile macie w Warszawie jezior w których można popływać Bergamotko ? smile ile czasu bedziesz jechać komunikacja miejska do teatru wielkiego i ile kosztuje bilet na przedstawienie ?

--
  • asmarabis 02.04.19, 18:59
    A to istnieja kluby dla pan w srednim wieku?

No wiadomo ze Berga sie nie wyszalala za mlodu i musi nadrobic ale chyba trudno znalezc klub zeby nie wygladac w nim jak babcia bawiacych sie?

Nie lepiej isc do na musical albo do wypasionej restauracji, ludzie nie beda palcami wytykac...

--
    "Bo to nie jest glupia osoba, wbrew pozorom. Bardzo kreatywnie i inteligentnie wypisuje te dyrdymaly i mam wrazenie, ze swietnie sie przy tym bawi."
    Iskierka3 o mnie smile
  • ichi51e 02.04.19, 21:27
    akurat w Londynskich klubach srednia wieku jest dosc wysoka. Pamietam ze mnie to mocno zaskoczylo

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.