Dodaj do ulubionych

Bo emama wie wszystko wszystko - bluzka

01.04.19, 22:57
Dziewczyny pomocy smile
Oglądam na tvn style program ExtraZmiana.
Prowadzi to Agata Młynarska w genialnych bluzkach.
Dziś ma znowu fajną.
Przekopuję internety i nie umiem namierzyć.
Może którejś z Was też rzucił się ten program i bluzki w oczy ?
Wszak ematek mrowie a mrowie i wiecie wszystko😄

( wiem, że ten program nie o ciuchach i o przesłaniu pozytywnym, ale co poradzę, że mnie wzięło 😉)
Edytor zaawansowany
  • 35wcieniu 01.04.19, 23:10
    Nieznam programu i nie wiem jakie bluzki ale w napisach końcowych powinno być chyba napisane kto ubiera prowadzącą.
  • 35wcieniu 01.04.19, 23:10
    Nie znam*oczywiście
  • ga-ti 01.04.19, 23:17
    Aż sobie przełączyłam wink Ma taką zieloną trawiaście, soczyście -fajny kolor i materiał też chyba porządny, bo się ładnie układa.
    Ale tą panią ubrali jakoś tak, nie wiem, ta sukienka ze wzorem typu pas na brzuchu chyba ten brzuch bez sensu podkreśla?
  • taki-sobie-nick 02.04.19, 00:39
    A na czym polega ta zmiana? Bo coś czytałam o zmianie mieszkania rozwiedzionej i "specjalistach od ciała i ducha". Będą im urodę poprawiać?
  • taki-sobie-nick 02.04.19, 00:39
    Obejrzałam zdjęcia i nie zgadzam się z autorką. tongue_out
  • gama2003 02.04.19, 08:36
    Chodziło mi o te paisley czy coś 😉.
    Takie versacowate też miała, kolorowe i wesoło wzorkowate.

A w programie robią po prostu coś w rodzaju metamorfozy wyglądowej osobie po nieciekawych rozwodowych przejściach. Plus wyremontowanie czegoś w mieszkaniu, taki pozytywny kop na nową drogę życia. Średnio ambitna rozrywka, ale lubię pomyśleć, że komuś po skakaniu do gardeł z jakimiś eks, ktoś zorganizował miły czas i jakąś niespodziankę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.