Dodaj do ulubionych

Wymagania faceta wzgledem wygladu

03.04.19, 22:19
Jestem w relacji od 8 miesiecy.
Mom partner poinformowal mnie ostatnio, ze jego kobiety w przeszlosci byly bardziej kobiece ode mnie.
Mialy zawsze zrobione paznokcie w salonie, wywoskowane cialo.

Makijaz, lepsze ubrania.

Od dwoch dni placze.on twierdzi, ze to dla mojego dobra, bo wszyscy faceci to lubia,a on jest po prostu szczery.
Jesli pojde na silownie,zaczne inaczej sie ubierac, woskowac full, zrobie paznokcie to bedzie dobrze. Bede sexy.
Problem w tym ze ja sie maluje I ubieram kobieco. Nie mam jednak urody wampa wiec to nie robi takiego efektu jak on preferuje.
Nie wiem,moze on ma racje,a ja przesadzam.
Nie wiem tylko czy kiedykolwiek uslyszalam tak gorzkie slowa od mezczyzny
Edytor zaawansowany
  • triss_merigold6 03.04.19, 22:22
    Myślałam, że woskuje się samochody, parkiety i jabłka do marketów.
  • joanna_poz 03.04.19, 22:25
    No jeszcze włosy sobie mozna nawoskowacsmile
  • enfant_terrible7 03.04.19, 22:46
    triss_merigold6 napisała:

> Myślałam, że woskuje się samochody, parkiety i jabłka do marketów.

Triss 🤣
  • grru 03.04.19, 22:24
    Jeśli kobiety w przeszłości były lepsze niech pan odejdzie w przeszłość.

--
    Nadal jem gluten smile
  • annajustyna 03.04.19, 22:27
    Najlepsze podsumowanie
  • fawiarina 03.04.19, 23:02
    Piękne słowa! big_grin
  • profes79 04.04.19, 09:09
    Celne smile

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • danaide 03.04.19, 22:26
    To może przedstaw mu kosztorys?
  • aankaa 03.04.19, 22:31
    anioł nie chłop, o pardą - partner
    jak on z tobą, taką zapuszczoną wink , wytrzymał 8 miesięcy ???

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • joanna_poz 03.04.19, 22:32
    Zapuszczona i niewywoskowanasmile
  • raczek47 03.04.19, 22:40
    Weź daj spokój dziewczyno....i nie płacz przez dupka...niech spada do tych byłych (ciekawe czemu z nimi nie jest,skoro takie były świetne).
    Ja kiedyś usłyszałam od Pana :"młodsze i ładniejsze będą na wycieraczce czekać w kolejce ".Chodziło o to,że mam ,wg pana wygórowane mniemanie o sobie i miałam w dupie jego uwagi,co powinnam w sobie zmienić i poprawić.
    Pana odstawiłam natychmiast,czasem go widuję ,samego cały czas. I zakupy też robi singlowe, nawet na weekend .
    Ceń się.I nie rycz. Przytulam.

• znowu.to.samo 04.04.19, 08:18
    Ło jezuuu, skąd się takie chamiska biorą....

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • aj.riszka 03.04.19, 22:33
    Nie wiem dlaczego ale ten post skojarzył mi się z przyszpitalnym prosektorium...to chyba takie zawodowe zboczenie uncertain
  • aankaa 03.04.19, 22:38
    powiem Ci - taka wywoskowana jak zabalsamowana big_grin

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • aj.riszka 03.04.19, 22:46
    Racja...i te zrobione paznokcie i makijaż + ubranie...brrr...
  • chocolatemonster 04.04.19, 09:49
    Eee...ogladalam wczoraj po raz setny 'Milczenie Owiec'(skarbenku!).
  • heca7 03.04.19, 22:40
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/ac/ti/3iox/XmDXTLOxvaKVrNyPGX.jpg

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • esme83 03.04.19, 23:37
    heca7 napisała:

> http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/ac/ti/3iox/XmDXTLOxvaKVrNyPGX.jpg
    >

Pewnie tak, ale kiedy byłam bardzo młoda, spotkałam się z czymś podobnym. Miałam chłopaka, przez jakieś pół roku było niby wszystko OK, aż nagle pan zaczął mieć dziwne oczekiwania co do mojego wyglądu (typu: naleganie, żebym zafarbowała włosy). Z perspektywy czasu oceniam to jako lekko przemocowe i cieszę się, że szybko się rozstaliśmy.
  • ijakosleci 04.04.19, 20:00
    No ja też niestety trafiłam na takiego małego pana a był nim co gorsza mój mąż. Dosyć często słyszałam, że mam wielki tylek, grube uda, twarz konia i do tego namawiał na powiększenie piersi. Najlepsze, że inni mówili mi, że jestem za chuda....szkoda że gdy jeszcze z nim byłam nie osmieszylam go mówiąc znajomym: wy mówicie że bardzo szczupła jestem a on śmieje się, że mam wielki tylek. Ciekawe co by powiedział mój były małżonek. A najciekawsze, że wszyscy uważali go za czarujacego i w towarzystwie taki rzeczywiście był za to w domu stosował przemoc psychiczną...
  • ijakosleci 04.04.19, 20:02
    Miało być miłego pana
  • snakelilith 03.04.19, 23:01
    Trololo..... big_grin
  • aankaa 03.04.19, 23:04
    ale jakie urocze smile

--
  • aj.riszka 03.04.19, 23:07
    Prawda? smile
  • aqua48 04.04.19, 08:58
    aankaa napisała:

> ale jakie urocze smile

"Jesli pojde na silownie,zaczne inaczej sie ubierac, woskowac full, zrobie paznokcie to bedzie dobrze."
    Dla mnie to nie urocze, to przerażające.
  • lelija05 04.04.19, 09:30
    No przecież taki wątek już był, całkiem niedawno, co to za wysyp ostatnio, trolom wena się skończyła?

--
    Wiedźmy nikt tu nie widział od lat.Podobno wykończyła ją ostatecznie na dobre para dzieciaków, które uciekły z domu.-Dzisiejsza młodzież-mruknął Rincewind.-Moim zdaniem to wina rodziców-oświadczył Dwukwiat.
  • heca7 04.04.19, 09:43
    Zgadza się i ja bym powiedziała, że wątek o synu geju też już był w prawie identycznym kształcie.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • black_halo 03.04.19, 23:07
    Kochana, powiedz mu, ze jak mu sie nie podoba to tam sa drzwi wprost do przeszlosc. Jak sie podoba to ma sie zamknac raz na zawsze. Oczywiscie mozesz mu cztery litery smagnac pajczykiem dla lepszego efektu. Jesli to nie pomoze to niestety ale musisz go wykopac ze swojego zycia bo to jest typ, ktory zawsze znajdzie jakis brak w drugim czlowieku. Teraz za malo kobiece ciuchy i brak idealnej depilacji (zakladam, ze nie chodzisz zarosnieta), za pare lat zmarszczki a finalnie powie, zebys sobie tluszcz z lokcia odessala. Nie warto tracic czasu na bubka.

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • chicarica 03.04.19, 23:11
    Proponuję, żeby pan zastanowił się dokładnie, ale tak naprawdę dokładnie, dlaczego są to kobiety Z PRZESZŁOŚCI.
    A Tobie polecam poświęcenie energii nie na woskowanie i paznokcie, tylko na znalezienie sobie człowieka, który nie będzie chciał Cię zmieniać.
    Siłownię bym rozważyła dla własnego samopoczucia. Robienie paznokci w salonie uważam za stratę czasu dla zadbanej intelektualnie kobiety. Lepiej w tym czasie książkę poczytać albo pójść na spacer. Dodam, że paznokcie też mam zrobione, tylko nie w salonie. Robię je w trakcie nauki.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • aj.riszka 03.04.19, 23:14
    chicarica napisała:

> Proponuję, żeby pan zastanowił się dokładnie, ale tak naprawdę dokładnie, dlacz
    > ego są to kobiety Z PRZESZŁOŚCI.

hmm...chyba się domyślam gdzie się teraz znajdują.
  • czarniejszaalineczka 03.04.19, 23:23
    https://vevmo.com/sites/default/files/upload/15352923.gif
    https://media0.giphy.com/media/3oFzlWtYgeNEDt40fe/giphy.gif

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • scarlett74 04.04.19, 07:30
    A będąc w tej relacji przez 8 m-cy pan i władca nie wyartykułował swoich żądań wobec ciebie...
    A czy ty -jako udzielna księżna- przygotowałaś listę swoich żądań wobec partnera? Jeżeli nie, to dawaj, opracuj swoje warunki...😉
  • iwles 04.04.19, 07:50
    To kiedy przeczytamy artykul na głównej? 😎

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • frey.a86 04.04.19, 07:56
    Kolejna podpucha brata samca? Potem znowu stworzą wątek wyżalny, jak to złe i wredne kobiety wymagają od facetów Bóg wie czego, a same nawet paznokci nie raczą pomalować. wink
  • cauliflowerpl 04.04.19, 08:05
    Nie, BS wola naturalne. Wczoraj o tym pisali. Na dowod powklejali zdjecia lasek z poprzyklejanymi rzesami i powiekszanymi ustami - przeciez oni potrafia odroznic 😂
  • czarniejszaalineczka 04.04.19, 10:40
    big_grin

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • fawiarina 04.04.19, 11:09
    Czytasz ich codziennie? big_grin
  • cauliflowerpl 04.04.19, 20:28
    Czasem się bardzo nudzę w pracy. Wiesz, ileż można kręcić kuprem i robić dzióbki do szefa... wink
  • cauliflowerpl 04.04.19, 07:59
    To ten?
    braciasamcy.pl/index.php?/topic/20741-jak-obudzić-w-niej-kobiecość/
  • alpepe 04.04.19, 09:38
    Ale widzę, że niektórzy bracia samcy są tam do rzeczy i odradzają gostkowi rozbudzanie kobiecości.

--
    Achse des Guten
  • alpepe 04.04.19, 08:15
    Ja rozumiem, że ci szkoda, że znów nie wyszło, ale naprawdę, zasługujesz na kogoś lepszego. Nawet się nie wdawaj w dyskusje, tylko spuść pana. To, że nie odpowiadasz jego wyobrażeniom, nie znaczy, że nie jesteś kobieca!!!

--
    Achse des Guten
  • lauren6 04.04.19, 09:12
    Następnym razem mu powiedz, że kobieta wygląda tak na ile stać jej partnera*. Zadajesz się z gołodupcem to nie stać Cię na bluzki za 600 zł.

*zdaję sobie sprawę, że to taaaaakie niefeministyczne. Prawdziwa feministka od razu wystawia panu walizki za drzwi.
  • nangaparbat3 04.04.19, 09:13
    Pożegnałabym się z panem od razu. Jeśli chce, żebyś malowała paznokcie, może Ci powiedzieć, kiedy pomalujesz, że pięknie, i ze uwielbia. A nie, że jego poprzednie kobiety - matko święta, co za buc.

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • bei 04.04.19, 09:14
    On tez wywoskowany?
    Powiedz mu, ze Twoi ex woskowanie ciało, sądzilaś, ze jak on tego ńie robi to Ty tez nie będziesz 😊
    Ty nie wywoskowana, a on wywioskowany😊
  • jehanette 04.04.19, 09:23
    Myślę, że powinnaś rzucić go czym prędzej. Nie wyobrażam sobie by ktoś do mnie skierował tak chamskie słowa. Jak podoba mu się inny typ "zrobienia" to niech spada na bambus, szukać innej pani. Przy tym chamie nic dobrego Cię nie czeka.

--
    Error 404
  • chocolatemonster 04.04.19, 09:47
    Skad wy ich bierzecie? No skad? 8 mcy razem i taki tekst? Ty mu powiedz, ze wszyscy jego poprzednicy mieli 30cm w spoczynku i zabierali Cie na weekend na Maui. I mowisz mu to tylko dla jego dobra.
  • hanusinamama 04.04.19, 12:23
    smile
  • yva-na 04.04.19, 20:23
    hahahahaha big_grin
  • pani_tau 04.04.19, 09:58
    Troll nie troll, znam podobny przypadek - miałam koleżankę, która facet uwielbiał bezgranicznie przez rok od poznania. Księżniczka doskonała w każdym calu. A po roku powoli się zaczęło: a to, że za bardzo owłosiona (blondynka), a to, że palców u stóp nie powinna eksponować, bo nie takie... A to to, a to tamto...
    Za którymś razem nie powstrzymałam odruchu i poradziłam, żeby go kopnęła w dudę. Obraziła się i potem już tylko opowiadała o szczęściu jakiego źródłem jest jej chamowaty partner. Kontakt nam się zerwał, wiem, że wyszła za niego i urodziła dziecko.
    I to nie jest odosobniony przypadek.
  • hanusinamama 04.04.19, 12:26
    O tez znam taki przypadek. Tylko ten odchudzał. Dziewczyna nie yła gruba. Ot zgrabna 38 rozmiar. Ale on zawsze lubił bardzo szczupłe...wiec ona sie dla niego odchudzała, w ciazy jak była wiecej niz 4 kg nie mogła przytyc. Jak sie Pan dowiedział o ciązy to jej dał w prezencie poradnik "Jak szybko schudnac po ciązy" (ja bym mu ten poradnik wsadziła w dude)....Pani schudła, zmieniła kolor włsoów na taki jak Pan lubi.
  • maly_fiolek 04.04.19, 10:33
    Widać że dzieci nie macie. Mąż e-matki nie chce żeby jego żona traciła dużo czasu na takie rzeczy, co najwyżej 10 minut dziennie, na szybki make-up.
  • hummorek 04.04.19, 10:47
    "wywoskowane cialo"

Nekrofil czy co, mumie lubi?
    Nie wiem, co Ci poradzić, ja już bym dawno zwiała od takiego kogoś.
  • annajustyna 04.04.19, 10:51
    Pewnie chodzi o depilacje intymna.
  • ichi51e 04.04.19, 11:03
    niech sobie znajdzie wywoskowana

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • fawiarina 04.04.19, 11:11
    A wiesz co?
    Zrób sobie ten wosk.
    I pomaluj usta na czerwono.
    I tymi karminowymi usteczkami złożonymi w pąk róży każ panu spińdalać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.