Dodaj do ulubionych

Zagłosuje na PiS

04.04.19, 18:59
W wyborach parlamentarnych zagłosuję na pis.
Dlaczego? Bo ich dogłębnie nienawidzę. Chcę zobaczyć co się z nimi stanie kiedy gospodarka zwolni. Chcę móc ich wyborcom zaśmiać się w twarz i powiedzieć im "jesteście durniami i wspolnikami oszustów i złodziei"

--
Polska pod rządami PiSu jest jak nawalony Janusz na weselu.
Wszystkich potrąca, oblewa wódką, wyjada z talerzy, beka, wymiotuje, depcze po butach,
rechocze jak żaba i jest przekonany, że ludzie schodzą mu z drogi, bo go zaczęli szanować.
Edytor zaawansowany
  • tanebo7.0 04.04.19, 19:04
    Czy chcesz Wenezueli nad Wisła?
  • kotomama 04.04.19, 19:07
    Jeśli Polacy muszą spróbować gówna żeby wiedziec jak smakuje to nic na to nie poradze.
    Smród pisu czuć już od 2005. Mądry naród nie brał by tego do buzi. Polacy wzieli.

--
    Polska pod rządami PiSu jest jak nawalony Janusz na weselu.
    Wszystkich potrąca, oblewa wódką, wyjada z talerzy, beka, wymiotuje, depcze po butach,
    rechocze jak żaba i jest przekonany, że ludzie schodzą mu z drogi, bo go zaczęli szanować.
  • mamalgosia 04.04.19, 19:20
    Są tacy, ktorzy uwierza PiSowi, ze to czekolada

--
    misiedlakazdego.blox.pl/html
  • hosta_73 04.04.19, 19:22
    No to masz podobny plan jak mój mąż. Twierdzi, ze tak obciążony budżet prędzej czy później sie posypie i bardzo chce by stało się to za kadencji PIS.

--
    Zwierzę z meblem? Waran z komodo.
  • profes79 04.04.19, 19:38
    "Na złość babci odmrożę sobie uszy".
    Taka właśnie durna argumentacja doprowadziła do brexitu.

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • kotomama 04.04.19, 19:39
    Sobie nie odmrożę.

--
    - Poproszę Marlboro w miękkiej.
    - 15,50 zł.
    - Albo dorzuci mi pani jeszcze honor i godność Polaka.
    - Proszę, razem będzie 515,50 zł
  • fredzia098 04.04.19, 19:46
    Jak to nie ? Jeśli mieszkasz w Polsce to sobie odmrozisz, a jeśli poza krajem i będziesz głosować na PiS i z daleka obserwować efekty to wybacz , ale to straszne skur........o
  • sundace46 04.04.19, 20:16
    kotomama napisał(a):

> W wyborach parlamentarnych zagłosuję na pis.
    > Dlaczego? Bo ich dogłębnie nienawidzę. Chcę zobaczyć co się z nimi stanie kiedy
    > gospodarka zwolni. Chcę móc ich wyborcom zaśmiać się w twarz i powiedzieć im "
    > jesteście durniami i wspolnikami oszustów i złodziei"
    >
    >
    Brawo, możesz być z siebie dumna, tak mądrze zagłosujesz i tak inteligentne masz uzasadnienie. Brawo ty.
  • madami 04.04.19, 20:35
    Może jak chleb będzie kosztował 20 zł to ludzie się obudzą....
  • saszanasza 04.04.19, 20:37
    Analizowałam to i stwierdzam, że to bez sensu. Jeżeli Pis znów wygrałby, to państwo sięgnie dna a zagorzali PISowcy i tak będą wierzyć, że to wina szatana i opozycji, bo Kaczyński jest zajebistym piarowcem.
    Po kolejnej kadencji państwo będzie w takiej ruinie, że nikt nie będzie chciał nim rządzić, albo (drugi scenariusz)-PISowcy dopracują „konstytucję tak” aby rządzić przez kolejne kadencje i dalej rujnować....zapłacimy my wszyscy...co z tego, że niektórzy przejrzą na oczy....
    Tak więc proponuję zagłosować przeciw PIS i postawić te szumowiny przed trybunałem, tak by nie miały szqnsy się odrodzić w kolejnych dziesięcioleciach....

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • 21mada 04.04.19, 20:38
    Ja tez. Jednak to 500+ to dla niektórych jedyne pewne pieniądze, za które mogą przeżyć. Zapraszam do wątku: "Przeczytaj proszę".
  • iwles 05.04.19, 08:23
    21mada napisał(a):

> Ja tez. Jednak to 500+ to dla niektórych jedyne pewne pieniądze, za które mogą
    > przeżyć.

To niech ruszą zadek i wezmą sie za robotę. Pis chwali sie najnizszym bezrobociem i nadzwyczajnie rozhulaną gospodarką. Praca czeka na czlowieka.

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • aankaa 04.04.19, 20:40
    Chcę móc ich wyborcom zaśmiać się w twarz i powiedzieć im "jesteście durniami i wspolnikami oszustów i złodziei"

będziesz jedną z nich

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • betty_bum 04.04.19, 20:52
    Tez bym tak chciała, ale nie jestem na liście Forbsa więc nie chcę stracić swoich pieniędzy, które zgromadziłam (scenariusz cypryjski), nie chcę podatku na ka, nie chcę śmiania mi się w twarz Szydłowej czy Zalewskiej, z perspektywy Brukseli.
    Nie chcę w Polsce Grecji i Wenezueli ani czegoś pomiędzy.
  • anika772 04.04.19, 21:07
    Nie wierzę. Prędzej by Ci ręka uschła.
  • martaesz 05.04.19, 07:29
    Pis wygra wszystkie wybory😁. Bardzo lubię jak się niektórzy ciskają o to , jest śmieszne. Pozdrawiam ,wierny wyborca pisu, uuuuuuuuu.
  • maaria33 05.04.19, 07:30
    A jego elektorat przegra wink Bywa.
  • martaesz 05.04.19, 07:56
    Chciałabyś.
    Przegrani to ludzie byli za peło.
  • tanebo2.0 05.04.19, 08:00
    Zwłaszcza plebs bo nie dostawał 500+

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • martaesz 05.04.19, 08:21
    A ty niby kim jesteś, królewiczem? Taki sam plebs z ciebie jak ci których tak nazywasz.
  • maaria33 05.04.19, 08:07
    Nie, nie chciałabym, bo ja jednak wszystkim ludziom życzę dobrze. Ale nie mam realnego wpływu na ich wybory, na ich edukację itd. eot
  • iwles 05.04.19, 08:28
    Wierny czyli ślepy. Nie masz sie czym chwalić, marto.

--
    Paweł

• 1matka-polka 05.04.19, 07:57
    Znowu jakis zalosny watek o polityce. A Wenezuele to ci zrobia Amerykanie w kazdej chwili, jak tylko beda mieli ochote.

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • tanebo2.0 05.04.19, 08:01
    Ciekawe że polscy faszyści tak nienawidzą USA. Jedynego naszego sojusznika w perspektywie agresji Rosji...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • moadek 05.04.19, 08:27
    Wielka tolerancja, wartości demokratyczne, zero nienawisci i rzeczowe argumenty przez ciebie przemawiają!. Jestem pod wrażeniem.
  • iwles 05.04.19, 08:37
    moadek napisała:

> Wielka tolerancja, wartości demokratyczne, zero nienawisci i rzeczowe argumenty
    > przez ciebie przemawiają!. Jestem pod wrażeniem.

Jak to jest, ze zwolennikiem pisu moze byc kazda szuja i klamliwy karaluch, natomiast na miano opozycji zaslugują tylko nieskazitelne idealy, najlepiej katoliccy święci 😕

--
    Paweł

• 1matka-polka 05.04.19, 08:40
    To proste, pisowcy nie bredza cały czas o tym, jacy są tolerancyjni i demokratyczni i przepelnieni miloscia do innychy😂

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • grru 05.04.19, 08:33
    Też sądzę, że w razie agresji Rosji USA wyraziłyby stanowcze potępienie tego faktu.

--
    Nadal jem gluten smile
  • 1matka-polka 05.04.19, 08:37
    🤣

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • iwles 05.04.19, 08:26
    1matka-polka napisała:

> Znowu jakis zalosny watek o polityce.

A ty znowu nie umiesz do takiego wątku NIE wejsc 😄😄😄

--
    Paweł

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.