Dodaj do ulubionych

Miley Cyrus

06.04.19, 00:09
Myślałem, ze to zepsuta amerykańska pop-Bravo-gwiazdka w stylu Kim Kardashian czy Ewy Farnej. Usłyszałem kilka piosenek i o jak się myliłem. Nothing breaks like a heart, Jolene itp. - ona umie śpiewać i ma głos. Jeśli wejdzie w odpowiednia muzykę, to może zostać super wokalistka. A co Wy sądzicie ?

--
Czy ktoś wie kiedy przyjdzie wiosna 2019?
Edytor zaawansowany
  • piekna_remedios4 06.04.19, 10:57
    Jedno drugiego nie wyklucza. Jest zepsutą amerykańska gwiazdką i równocześnie umie śpiewać. Tak samo zreszta jak Farna (chodzi o umiejetność śpiewania). Przy tym jest tragicznie brzydka i jakaś taka obleśna.
  • bywalec.hoteli 06.04.19, 17:17
    piekna_remedios4 napisał(a):

> Jedno drugiego nie wyklucza. Jest zepsutą amerykańska gwiazdką i równocześnie u
    > mie śpiewać. Tak samo zreszta jak Farna (chodzi o umiejetność śpiewania). Przy
    > tym jest tragicznie brzydka i jakaś taka obleśna.

Farna umie śpiewać ?
    Miley jest ładna i szczupła.
    Farną śpiewa kicz i jest gruba.

--
  • thebeat 06.04.19, 20:12
    Też tak uważam - oryginalna uroda i super figura.
  • piekna_remedios4 06.04.19, 21:24
    jest obrzydliwa, blisko osadzone oczka, odstające uszy, fatalny zgryz, lekko garbaty nos + za szerokie ramiona, obżarte paznokcie. Wygląda jak mysz po przejściach.
  • bywalec.hoteli 06.04.19, 21:41
    Teraz się przyjrzałem. Mysle, ze przesadzasz ale jest średnio ładna. Natomiast niżej wymieniona jej siostra Noah - ta to jest dopiero brzydka smile

--
    Coś ciekawego na Netfliksie obejrzeliście ostatnio?
  • piekna_remedios4 06.04.19, 22:29
    Hyhy, no są nieciekawe, a wyobraz sobie, że obie są stuningowane. Miley miała koszmarne zęby jako dziecko, koszmarne. Wszytskie jej wymienili.
  • bywalec.hoteli 06.04.19, 22:36
    No zęby widać ze ma białe jak kryształki. Mówisz ze to wszystko implanty ?

--
    Czy ktoś wie jakie będzie lato 2019?
  • bywalec.hoteli 07.04.19, 11:49
    piekna_remedios4 napisał(a):

> Hyhy, no są nieciekawe, a wyobraz sobie, że obie są stuningowane. Miley miała k
    > oszmarne zęby jako dziecko, koszmarne. Wszytskie jej wymienili.

O kurde, to jak musiała wyglądać ta Noah przed tuningiem ? Aż boje się pomyśleć smile
    A Miley - ma same implanty ? Ciekawe czy przechodzi przez kontrole metali na lotniskach smile

--
  • thebeat 06.04.19, 23:52
    Lol, faceta ci przeleciała, że tak pojechałaś?
  • piekna_remedios4 07.04.19, 10:33
    big_grin nie, ale mam do niej wyjątkowy awers od czasów Hany Montany big_grin
  • thebeat 07.04.19, 11:33
    A to nie wiem, kojarzę ja tylko plotkarsko i muzycznie.
  • beneficia 07.04.19, 20:56
    Widziałam film (serialu nie), fajne piosenki i przesłanie "nie gwiazdorzymy"
    (bo "gwiazdor", więc raczej nie "ż"?)
  • bywalec.hoteli 08.04.19, 12:47
    Jaki film? Hanna Barbara?

--
  • beneficia 08.04.19, 12:51
    Montana☺
  • snakelilith 06.04.19, 14:14
    Co znaczy wejdzie w opowiednią muzykę nieuku? Jej korzenie to jest country, jej ojcem jest bowiem Billy Ray Cyrus, jeden ze bardziej znanych muzyków amerykańskich tego właśnie rodzaju muzyki. Do tego, ona karierę zaczęła robić już jako dziecko, mając 11 lat zagrała główną rolę w serialu Hannah Montana i przez to zna ją cały świat. Oprócz bywaleca hoteli. Ona sobie może teraz śpiewać co chce, bo zarabia tym co robi masę forsy, twoich dobrych rad w ogóle nie potrzebuje. Może za 30 lat z sentymentu wróci do country, kto sławnemu i bogatemu zabroni.
  • alpepe 06.04.19, 14:34
    Wiesz, nie każdy musi znać Miley i country. Ja mam nawet jej płytę, moja córka chciała, ale i ja jej słucham, większość tekstów jest tak miałka, że mąka 550 to przy tym kasza. Głos ma, szkoda, że z rozumem, takim w moim rozumieniu, bo nie o kasę chodzi, gorzej.

--
    Achse des Guten
  • gyubal_wahazar 06.04.19, 14:38
    A Jolene o niebo lepiej kudłaty śpiewa: www.youtube.com/watch?v=yXlULkwhgrc
  • stephanie.plum 06.04.19, 16:41
    e, nie...

--
    idę tam, gdzie idę
  • bywalec.hoteli 07.04.19, 11:47
    Słabe.

--
  • snakelilith 06.04.19, 15:31
    alpepe napisała:

> Wiesz, nie każdy musi znać Miley i country.

No nie musi, ale wtedy nie wypowiada się o niej w sposób świadczący o totalnej ignoracji jak robi to bywalec. Ona mi jak artystka też nie odpowiada, ale najwyraźniej ludziom się podoba, bo jest w tym biznesie od bardzo dawna i już w 2008 roku należała do setki najlepiej zarabiających ludzi świata. Powiedzmy, że ona wie najlepiej, w jaki sposób rozwijać swój talent wokalny, a nie jakiś tam techniczny ślepiec, który do tej pory nie wiedział nawet co ta dziewczyna potrafi. Swoją drogą "Jolene" śpiewała nawet w duecie z Dolly Parton, a kto jest, to nawet ludzie z techniczym wykształceniem powinni wiedzieć. Choć nigdy nie wiadomo.
  • aqua48 06.04.19, 15:33
    snakelilith napisała:

> Swoją drogą "Jolene" śpiewała nawet w duecie z Dolly Parton,

Dolly jest jej ciotką smile
  • bywalec.hoteli 06.04.19, 15:39
    Chodzi tez o to, ze owa Miley zrobiła juz karierę jako piosenkarka i aktorka dla dzieci i zarobiła grube miliony, a pytanie jak wejdzie w dojrzałość, czy świat zapamięta ja jako piosenkarkę przez duze p czy tez jako pop-gwiazdkę jej nie zapamięta. Snejkowa nie rozumie mojej wypowiedzi ani intencji, niby taki psycholog, a strzela przed zrozumieniem.

--
  • snakelilith 06.04.19, 15:49
    Zrozum kiciu, że ona jako dorosła artystka jest już wystarczacjąco długo w tym biznesie, by wiedzieć, czy to co robi w ogóle się opłaca. Wyobraź sobie, że ona, taka jaka jest, ma swoich fanów i nie musi spełniać oczekiwań ignorantów, którzy do tej pory nawet nie wiedzieli, że jej korzeniami jest country. I jakie intencje bywalec? Jedyne co z twoich wypowiedzi wynika, to to, że masz nikłą wiedzę o świcie. Tak dużo musiałeś kuć na tych studiach, że na nic innego nie było już czasu, czy jednak możliwości mentalnych brakuje?
  • mallard 07.04.19, 17:26
    snakelilith napisała:

> masz nikłą wiedzę o świcie.

O świcie wiedza wielu ludzi jest nikła i ogranicza się tylko do tego, gdzie stoi łóżko, aby do niego czym prędzej powrócić...

--
    Naucz się śmiać z samego siebie.
    Będziesz miał ubaw na całe życie...
  • bywalec.hoteli 07.04.19, 18:01
    O właśnie smile waż o świcie mniej kąsa

--
  • snakelilith 06.04.19, 15:43
    No to widać, że talent jest w rodzinie. Rozumiem jednak, że Miley może nie chcieć być porównywana ani do ciotki, ani do ojca i wybrała swój własny muzyczny kierunek.
  • bywalec.hoteli 06.04.19, 14:45
    Ja jej dotąd nie znałem. Na moich studiach technicznych nie uczyli o Miley Cyrus a jak byłem w szkole, to chyba jeszcze nie była znana. Być może na psychologii albo w Niemczech o niej uczą. Ktos cos ? smile

--
  • gyubal_wahazar 06.04.19, 15:16
    A tu masz ją w wersji lepiej uwzględniającej potrzeby męskiej części publiczności:

www.youtube.com/watch?v=HL5bE900oio
  • aqua48 06.04.19, 15:32
    Ale Tsarikowa ma głos (piękny) ustawiony operowo, podchodzi do utworów technicznie, Miley nie, to piosenkarka country, śpiewa emocjami, to dwa zupełnie inne rodzaje muzyki i wykonania, nie ma płaszczyzny porównania.
  • bywalec.hoteli 06.04.19, 15:36
    Pięknie to ujęłaś Aqua jak pięknie mogą się obie damy różnić smile

--
  • gyubal_wahazar 06.04.19, 15:40
    No jak nie ma ? Ja jestem tą płaszczyzną i jak mam wybrać który guzik nagnieść, to zawsze nagniotę ten z Carikową
  • aqua48 06.04.19, 15:57
    gyubal_wahazar napisał:

> No jak nie ma ? Ja jestem tą płaszczyzną i jak mam wybrać który guzik nagnieść,
    > to zawsze nagniotę ten z Carikową

A mnie techniczna doskonałość i piękno samo w sobie nie wystarczają. Ja wolę mniej doskonałe wykonanie, ale muszę czuć, że muzyka przez wykonawcę przepływa, że on się nią bawi, wtedy do mnie dociera.
  • gyubal_wahazar 06.04.19, 16:08
    Godne to i sprawiedliwe, ale co do mnie, to jest mi serdecznie obojętne, co przez niego przepływa i czym on się wtedy bawi, ważne by mi się chciało tego słuchać
  • aqua48 06.04.19, 16:15
    gyubal_wahazar napisał:

> Godne to i sprawiedliwe, ale co do mnie, to jest mi serdecznie obojętne, co prz
    > ez niego przepływa i czym on się wtedy bawi, ważne by mi się chciało tego słuch
    > ać

No właśnie. Mnie się chce słuchać wyłącznie tego co powoduje emocjonalny dreszczyk. Nie musi być technicznie doskonałe smile
  • rosapulchra-0 06.04.19, 16:34
    Trochę nad językiem powinna popracować.

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • bywalec.hoteli 06.04.19, 17:13
    Źle mówi po angielsku czy po francusku ? wink

--
  • rosapulchra-0 06.04.19, 17:34
    Źle się wyraziłam. Akcent ma bardzo słyszalny.

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • bywalec.hoteli 06.04.19, 18:17
    Jaki akcent ? Ona pochodzi chyba z Tennessee.

--
  • kandyzowana3x 06.04.19, 22:57
    Pewnie chodzi Natalie, accent wiec bedzie flamandzki.
  • bywalec.hoteli 06.04.19, 23:04
    Carikowa jest Belgijką? Nazwisko rosyjskie czy bułgarskie.

--
  • afro.ninja 06.04.19, 17:31
    Jej siostra jest ciekawsza i na jutubie ma więcej wyświetleń. O urodzie trudno dyskutować, ale talent ma. Noah Cyrus
  • bywalec.hoteli 06.04.19, 21:42
    Oj brzydka ona sad

--
  • minniemouse 07.04.19, 05:39
    Noah jest brzydka? ma bardzo oryginalna urode. ty idz na lasik albo co.

--
    Seksistowskie myślenie (ukarane)
    Wpadnij, zapraszam!...
  • minniemouse 07.04.19, 05:42
    https://i2.wp.com/stadiumhelp.com/wp-content/uploads/2018/07/noah-cyrus-tour-guide.jpg?fit=700%2C400&ssl=1

--
    Seksistowskie myślenie (ukarane)
    Wpadnij, zapraszam!...
  • bywalec.hoteli 07.04.19, 10:15
    No ładne to to nie jest sad

--
  • sumire 07.04.19, 10:18
    Wstaw swoje zdjęcie, pogadamy.
    Ciebie w śpiewających kobietach interesuje talent, czy to, czy jest się do czego onanizować?
  • ficus_carica 07.04.19, 10:32
    Biedny miś nie ma pojęcia co to jest ficus carica 😁

--
    kiedy dorośnie wtedy on przyniesie wojnę pod twój dom
    i ojca synów i bratu brat stawi naprzeciw pana świat
    nie ma wiary bez niewoli nie ma bólu co nie boli
  • aqua48 07.04.19, 10:39
    gyubal_wahazar napisał:

> No dobra, ale jakby przyszło co do czego, to nagniotłabyś Carikównę czy Cyruskę
    > ?

Pentatonix.
  • kagrami 07.04.19, 19:08
    Ja ją uwielbiam i chciałabym byc taką bezczelną suczką i brać od zycia co chcę. Zamiast cale zycie prosic o pozwolenie wink Ona jest lepsza od Madonny i LadyGagi..
    Jest super!

--
    Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby. [Hipokrates]
  • jolie 07.04.19, 19:24
    Bierze, co chce, bo może. Zawsze będzie miała miękkie lądowanie przy takim stanie konta.
  • bywalec.hoteli 07.04.19, 19:26
    Od Madonny na pewno (jeszcze) nie. Madonna lepiej wyglada w wieku 50 niż Miley w 25.

--
  • thebeat 07.04.19, 20:45
    Madonna ma 60 lat.
  • bywalec.hoteli 07.04.19, 21:19
    Lepiej wyglądała jak miała 50.

--
  • beneficia 07.04.19, 21:23
    Zdziwiony? 😁
  • bywalec.hoteli 07.04.19, 23:27
    Lepiej od tej małej smile

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.