Dodaj do ulubionych

skazanie pedofila=łamanie praw człowieka

08.04.19, 22:29
i = prześladowanie chrześcijaństwa

To opinia arcybiskupa Jędraszewskiego:
krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,24628482,abp-jedraszewski-chrzescijanstwo-zawsze-bylo-przesladowane.html#S.srodkowaNajwieksza-K.C-P.-B.7-L.1.duzy#s=BoxWyboImg2
A jeśli chodzi o pedofilii w sutannach,a to taka urocza ciekawostka:

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/51991382_1294597307363792_3885847029418557440_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=22f9c60282fcd34c6c15eae01a7b6342&oe=5D4BC4C6

--
super_hetero_dyna:
"Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
Edytor zaawansowany
  • morekac 09.04.19, 00:24
    No, starszy pan nie jest już JE ks kardynałem, gdyż został wydalony ze stanu duchownego. Zaś młodszy pan widocznie lubi pstrykać sobie sweet focie ze starszymi panami lubiącymi młodych ludzi.
    Jędraszewski tak broni tych pedofili, że zaczynam zastanawiać się, co sam ma na sumieniu.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • agonyaunt 09.04.19, 01:41
    Jędraszewski jest niewiarygodnie głupi, ja mam wrażenie, że on w ogóle nie jest w stanie niczego zrozumieć. No bo jak, jeśli nie ciężkim ograniczeniem intelektualnym tłumaczyć to co robi i wygaduje? Z jego urzędowania w Łodzi zapamiętałam flagi z falangą w katedrze, zlikwidowanie ekumenicznej drogi krzyżowej (bo nie będzie katolik się modlił z innymi wyznaniami - w mieście czterech kultur!) i głupoty jakie wygadywał w temacie gender (tu jedna z zabawniejszych akcji: belchatow.naszemiasto.pl/artykul/belchatow-arcybiskup-grzmi-przeciwko-gender-w-szkole,2675640,art,t,id,tm.html). Najgorsze jest to, że okopał się w postrzeganiu świata i nie daje sobie wytłumaczyć pewnych rzeczy, ale nie przeszkadza mu to wypowiadać się o tych rzeczach z pozycji eksperta. Na szczęście to już nie nasze zmartwieniesmile

A akurat wypowiedź o Pellu mnie nie dziwi, po tym jak bronił Paetza nie spodziewałabym się innej reakcji.
  • morekac 09.04.19, 08:23
    Ale że można być aż tak głupim i jeszcze mieć na tyle mózgu, by nie tylko oddychać, ale i móc wypowiadać słowa?

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • maj18-98 09.04.19, 08:29
    A ja nie sądzę ze jest głupi, myślę, że uważa wszystkich innych za głupców. Zobaczcie z jaką butą mówi, ze świadomością własnej bezkarności i pogardą do wiernych, których uważa za baranów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka