10.04.19, 21:28
Madka – istota obdarzona magicznymi zdolnościami. Twór w większości płci żeńskiej (w postaci męskiej znana jako ojciedz), występujący w każdej grupie wiekowej oraz w każdej grupie społecznej. Charakteryzuje się przesadną dbałością o swoje młode. Może łączyć się w pary z przedstawicielami gatunku ludzkiego, tworząc tym samym hybrydy. Nie każda madka jest czystej krwi. Zdarzają się przypadki zarażenia drogą pantoflową, forumową lub poprzez łącze wi-fi. Nasilenie objawów następuje wraz z zaobserwowaniem odbiegających od normy cech potomstwa oraz kiedy madka idzie na przysługujący jej urlop macierzyński, na co ma wpływ nuda i brak własnego życia.

Madki w środowisku naturalnym
Madki na drodze ewolucji wykształciły szereg zdolności przystosowawczych, które umożliwiają im życie w każdej grupie społecznej. Są to zwierzęta kosmopolityczne, związane ze środowiskiem pochodzenia antropogenicznego, silnie przekształconym. W warunkach, gdzie jedynym ratunkiem bywa medycyna, a ludzie pamiętają jeszcze dzieci umierające na błonicę madki nie występują.

Najczęściej spotkać je można na wszelkiego rodzaju forach tematycznych. Charakteryzują się specyficznym sposobem wypowiadania, tzw. altenatywny język pisany. Wszędzie wtrącają dobre rady i mądrości, które wyjęły z własnego doświadczenia. Diagnozują autyzm na podstawie wpisów innych madek.

Poglądy
Madki najczęściej wierzą w magię przedrostka eko. Ekojedzenie, ekotkaniny, ekodziecko, ekoprezerwatywy i ekoantykoncepcja. Dlatego rozmnażają się jak króliki. Podobny efekt, tylko wzbogacony o podniecenie (niemal seksualne) powoduje przedrostek bio.

Dziecko madki musi być koniecznie genialne. Jeżeli nie jest genialne, to znaczy, że ma głęboki autyzm, a jej życie to piekło. Najczęściej za jej niepowodzenia wychowawcze winę ponosi system, lekarze, pasożyty, księżyc w pełni, szczepionki, chemia w jedzeniu oraz media.

Madka nigdy nie powie, że ma prawo narzekać. Uważa, że żadna madka nie ma prawda narzekać. Ale narzeka. Na wszystko, a zwłaszcza na to jak ciężko jest być madką.

Jeżeli spotka się z wpisem mówiącym o tym, że ktoś śmiał poddać się cesarskiemu cięciu, natychmiast przypuszcza atak. Szanująca się madka obchodzi tylko urodziny. Wydobyciny się nie liczą.

--
Totalna opozycja za namową Niemiec broni lewackiej konstytucji.
Edytor zaawansowany
  • szczypawka100 10.04.19, 21:33
    big_grin

--
    Raczej nie inaczej ...
    by ginger.ale
  • danaide 10.04.19, 21:36
    Ale co, wpisujemy na wyścigi która ostatnio madkowała?

Ja ostatnio, lasce, która pchała wózek mało uczęszczaną, ale zawsze, ulicą. Smartfonując. Chodnik dostępny.
  • grru 10.04.19, 21:37
    Myślałam, że madki wyewoluowały z Karyn w wyniku urodzenia Brajanków.

--
    Nadal jem gluten smile
  • milamala 10.04.19, 21:39
    grru napisał(a):

> Myślałam, że madki wyewoluowały z Karyn w wyniku urodzenia Brajanków.

Prostacki wpis.
  • grru 10.04.19, 21:44
    Prostacka interpretacja i nieumiejętność rozpoznania konwencji.

--
    Nadal jem gluten smile
  • milamala 10.04.19, 22:12
    grru napisał(a):

> Prostacka interpretacja i nieumiejętność rozpoznania konwencji.

Konwencja to by byla gdybys oszczedzila sobie uzywania imion. Ktoras moze miec na imie Karina, a czyjes dziecko moze miec na imie Brajan.
    A tak wyszlo jak wyszlo, glupio i prostacko.
  • krejzimama 10.04.19, 22:17
    Karyna, Grażyna, Halyna, Dzessi, Seba, Brajanek, Alanek, Janusz aaa i ostatnio Fifonż to pewna konwencja.

--
    Polak to nie narodowość tylko diagnoza.
  • stephanie.plum 10.04.19, 22:22
    aha, więc wolno się naśmiewać.
    oczywiście pozostając ludzkim, wrażliwym, otwartym, życzliwym i światłym.

dobrze wiedzieć...

młodziaki, które nie decydowały o tym, jak dano im na imię, sorki... macie po prostu pecha.
    krejzimama jest gotowa poświęcić was na swoim ołtarzu walki o cośtam.

--
    idę tam, gdzie idę
  • milamala 10.04.19, 22:25
    krejzimama napisał:

> Karyna, Grażyna, Halyna, Dzessi, Seba, Brajanek, Alanek, Janusz aaa i ostatnio
    > Fifonż to pewna konwencja.

Tak to prawda, dla niektorych to pewna konwencja, glownie dla prostakow.
  • me-lissa 10.04.19, 22:19
    Karyna i Seba oraz ich dzieci Brajan i Dżesika stali się elementami kultury popularnej. Niskiej kultury ofc, prostackiej a jakże. Ale popularnej, możesz gardzić ale nie wygrasz. Niestety
  • stephanie.plum 10.04.19, 22:24
    mam kolegę Sebastiana i przyjaciółkę Karinę.
    Jak myślisz, fajnie im z tą pogardą?

--
    idę tam, gdzie idę
  • me-lissa 10.04.19, 22:31
    Oczywiście że niefajnie. Może nie wypowiedziałam się jasno (choć zakończyłam słowem: niestety) więc dodam że mi do głowy by nie wpadło kpić z Brajana gdyby takowy znajdował się wśród kolegów mojego dziecięcia któremu dałam piękne, klasyczne imię
  • stephanie.plum 10.04.19, 22:35
    a nie, przepraszam. wypowiedziałaś się jasno.
    :~)

--
    idę tam, gdzie idę
  • stephanie.plum 10.04.19, 22:36
    niecierpię tego naśmiewania się z imion, więc mnie poniosło!

--
    idę tam, gdzie idę
  • me-lissa 10.04.19, 22:52
    Rozumiemsmile
  • milamala 10.04.19, 22:28
    me-lissa napisała:

> Karyna i Seba oraz ich dzieci Brajan i Dżesika stali się elementami kultury pop
    > ularnej. Niskiej kultury ofc, prostackiej a jakże. Ale popularnej, możesz gardz
    > ić ale nie wygrasz.

Owszem ma to cos wspolnego z prostactwem, ale nie tych, ktorzy takie imiona nosza, tylko tych, ktorzy taka konwencje wyznaja.

• me-lissa 10.04.19, 22:34
    milamala napisała:

> Owszem ma to cos wspolnego z prostactwem, ale nie tych, ktorzy takie imiona nos
    > za, tylko tych, ktorzy taka konwencje wyznaja.
    >
    Przecież to właśnie napisałam! Brajan jest pośmiewiskiem wśród ludzi prostych - tak ich nazwę eufemistycznie. Niestety takich ludzi jest mnóstwo. NIESTETY
  • milamala 10.04.19, 22:38
    me-lissa napisała:

> Przecież to właśnie napisałam! Brajan jest pośmiewiskiem wśród ludzi prostych -
    > tak ich nazwę eufemistycznie. Niestety takich ludzi jest mnóstwo. NIESTETY

No to sie zgadzamy. W rzeczy samej tego rodzaju konwencja nasmiewania sie z niektorych losowo wybranych imion jest durne i prostackie. Odrazu widac z kim czlowiek ma do czynienia.
  • pitupitt 11.04.19, 14:20
    Czyżby madka Brajanka?😂

--
    Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
  • krejzimama 10.04.19, 21:47
    Ta teoria ma też bardzo mocne podstawy.

--
    Nolite te bastardes carborundorum!
  • andaba 10.04.19, 21:38
    Jesteś moim synem? Kiedyś słyszałam jak niemal słowo w słowo mówił to samo, tłumacząc bratu znaczenie określenia "madka".
  • milamala 10.04.19, 21:38
    Wydobyciny, ladnie powiedziane. Tez uwazam, ze dzieci z cesarki powinny obchodzic wydobyciny zamiast urodzin. A te z in vitro to juz nie wiem co powinny.
  • stephanie.plum 10.04.19, 22:29
    a te, które przyszły na świat siłami natury - wypchnięciny. albo wyparciny...

--
    idę tam, gdzie idę
  • stephanie.plum 10.04.19, 22:17
    kolejny wróg?

wyobraź sobie madkę praktykującą katoliczkę...

--
    idę tam, gdzie idę
  • alicia033 10.04.19, 22:39
    nie musimy sobie wyobrażać - same się pchacie - ty, kozica, plater, mama_nygusa, bergamotka...
  • stephanie.plum 10.04.19, 22:47
    ciekawość, co łączy wyliczone przez Ciebie nicki.
    bo jeśli chodzi o mnie, to raczej nie lubię pchać się gdziekolwiek.
    i wątpię, bym pasowała do jakże dowcipnego opisu "madki".

--
    idę tam, gdzie idę
  • flegma_tyczka 11.04.19, 10:47
    W dodatku jedzącą mięso i pijącą kawę z normalnym mlekiem, zakąszającą czekoladowym glutenowym ciastem na laktozie i białym cukrze. W niedzielę jedzącą plebejskiego kartofla z kotletem schabowym zamiast nasion chia z kaszą quung.

--
    Wolność wypowiedzi - dla każdego.
  • maaria33 10.04.19, 22:37
    Kolejny wątek z serii "Ja wspaniały/wspaniała" vs "oni niewspaniali-he,he"?
  • potworia116 11.04.19, 00:58
    Kolejna edycja ogólnopolskiego festiwalu pogardy. Nurt off.
  • o_puncjafigowax 11.04.19, 10:43
    smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka