Dodaj do ulubionych

A trądzik różowaty?

11.04.19, 11:09
Któraś ma te wątpliwa przyjemność? Ja tak. Używam różnych specyfików, ale i tak przez większość czasu wyglądam, jakbym znów przechodziła okres dojrzewania sad
Do tego naczynka uncertain
Znacie jakieś skuteczne metody na lepsza cerę?
Edytor zaawansowany
  • agnieszka2008 11.04.19, 15:14
    Ja przez lata stosowałam różne rzeczy, spróbuj maść Vitella Ictamo -przez jakiś czas miałam cerę idealną ale później przestała działać. Ważne też jest ograniczenie kosmetyków do minimum, u mnie to jest żel do mycia twarzy , krem, podkład, puder sypki. Im więcej maseczek, peelingów tym gorzej. Fajny też jest żel aloesowy Holika Holika.
  • disco-ball 13.04.19, 11:56
    Spróbuje z ta maścią? Ona jest na noc?
  • agnieszka2008 13.04.19, 15:00
    Na noc, śmierdzi ichtiolem ale działa
  • korniz 11.04.19, 15:19
    Laser,miałam kilka lat temu -dwa zabiegi laserem zamykanie naczynek i mam spokoj.
  • disco-ball 13.04.19, 11:55
    Właśnie o tym mysle, ale trochę się boje trafić do jakiegoś słabego gabinetu i coś mi schrzania.
    Zadowolona byłaś ze swojego? W sumie głupie pytanie, bo byś nie pisała... skąd jesteś?
  • astrologia333 13.04.19, 15:50
    Potwierdzam. U mnie łagodny Tr, lub posterydowy tr, ale strasznie upierdliwy bo ciągle pieczenie, szczepanie po każdym kosmetyku, lub czerwone placki. 1x zabieg laserem i do dziś spokoj. 4 lata.
  • korniz 14.04.19, 17:43
    jestem ze śląska a zabieg mam w Beautiful Skin
  • mildenhurst 13.04.19, 15:02
    Acne derm próbowałaś?
  • nocnamagia 13.04.19, 16:51
    Podobno hydrolat z kocanki świetnie się sprawdza (opinia z internetu, bo sama nie mam cery naczynkowej, ale testowałam). Niestety śmierdzi.
  • disco-ball 14.04.19, 12:50
    Tak, piecze mnie po nim twarz, a lepiej się nie robi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.