Dodaj do ulubionych

Rzeczpospolita o sekstaśmach pis

11.04.19, 15:31

A do końca tygodnia ma być reportaż w jednej ze stacji telewizyjnych. Obstawiam Superwizjer bo ma premiery w soboty no i oni jako nieliczni pisu się nie boją i nie siedzą u nich w kieszeni.

-- www.rp.pl/Kraj/304109902-Ukryta-prawda-o-sekstasmach.html

super_hetero_dyna:
"Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
Edytor zaawansowany
  • thebeat 11.04.19, 22:13
    Dziwi mnie tak nikłe zainteresowanie w kontekście wysoko postawionego duchownego oraz drugiego w państwie ponoć zabawiającego się z 14-latką. Dwie wieże były trudne dla suwerena, ale to jest proste i obyczajowe, jak suweren lubi.
  • livia.kalina 11.04.19, 23:06
    Myślę, że superwizjer się tym zajmie. Widziałam twitt Bertolta Kittla.

--
    super_hetero_dyna:
  • nolus 11.04.19, 23:34
    Na pewno w "Superwizjerze" - przecież oni już wypuścili jeden reportaż o rozbiciu kilku agencji towarzyskich na Podkarpaciu...Przeczytałam fragmenty tego linka z RP i pamiętam, ze w tamtym reportażu był właśnie policjant, który robił za "parasol ochronny" dla tych agencji i byli Ukraińcy, tylko chyba wtedy żadnych słynnych taśm jeszcze nie było - w sensie, ze może nie mogli o tym wtedy jeszcze mówić albo dotarli do tego później.Bardzo dobry reportaż swoją drogą - jeśli go nie widziałaś, to polecam. Chyba nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem go na oficjalnej stronie Superwizjera czy innym Playerze.

Tak, Superwizjer wypuszcza nowe materiały do tv w sobotę wieczorem.A we wtorki sa chyba powtórki.

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • livia.kalina 11.04.19, 23:40
    Mnie zastanawia to, ze nie ma żadnych zwiastunów. Ani w tvn 24 ani na stronie Superwizjera. Jakby nie byli pewni, czy (już?) puszczą.

A ten materiał o agencjach widziałam, masz rację- to się składa w całość.

--
    super_hetero_dyna:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka