12.04.19, 02:12
status na fb, w skomplikowanym związku? To jaki to jest związek? Nie bardzo rozumiem to określenie. Samo w sobie określenie rozumiem co znaczy, ale dotyczące związku to jakoś nie bardzo. Może mi któraś z was to wytłumaczyć?
Edytor zaawansowany
  • minerallna 12.04.19, 02:41
    Nawet nie wiedziałam że takie cuda fb dodał do ustawień.
    Ale pewnie chodzi o związki: mój kochanek/ kochanka kocha ale jednak ma żonę/ męża. Dzieci mojego partnera/partnerki nie lubią mnie i najchętniej wyrzuciłyby mnie z jego życia.
    Wariantów może być dużo więcej, dodając rodziców i resztę rodziny. A nawet znajomych.
    Może o to chodzi?

--
    http://supergify.pl/images/stories/impreza/tany/ballo011.gif
  • manon.lescaut4 12.04.19, 08:34
    Dodał?smile toz to przecież był znak rozpoznawczy fejsbuka już lata temu. Przyjął się i wszedł do języka potocznego, a nawet języka amerykańskich komedii. Would you be my it’s complicated? Jestem pewna, ze gdzieś to słyszałamsmile
  • 35wcieniu 12.04.19, 08:43
    Jasne ze tak. "To skomplikowane" istnieje od dawien dawna, jak zalozylam fejsa w okolicach 2010 roku to juz bylo.
  • peonka 12.04.19, 03:32
    Nie ma takiego statusu. Jest "to skomplikowane", najczęściej znaczy to, że ktoś nie bardzo chce powiedzieć, jaki ma status smile lub jest w związku, ale mąż/zona go nie rozumie, nie sypiaja ze sobą i jest otwarty na nowe propozycje wink

--
    Nikt mnie nie chce-ratujcie mnie! (potrzeba domu, nie pieniędzy!)
    pomagam.pl/wg4b0gsy
  • ginger.ale 13.04.19, 19:20
    Może to zaznaczają laski w związku a la Rosati, z żonatym ojcem 8 dzieci z 4 kobietami?

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • pani_tau 12.04.19, 06:45
    Skomplikowane, czyli po prostu: jestem w związku, z którego zrezygnuję w sekundę, jeśli pojawi się ktoś bardziej interesujący, tak że czekam na oferty.
    W końcu to ktoś taki jak Mark Zuckerberg wymyślił FB to co się dziwić...
  • alpepe 12.04.19, 07:05
    sęk w tym, że to nie on. On tylko ukradł pomysł.

--
    Achse des Guten
  • ichi51e 12.04.19, 07:12
    To znaczy ze - rozwodzisz sie, facet ma zone, poklociliscie sie i nie wiesz czy chcecie byc razem itd

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • bei 12.04.19, 08:21
    Zapewne w niepewnym.
  • iberka 12.04.19, 08:39
    FB zmienia się w portal randkowy ? W ogóle nie rozumiem sensu wpisywania statusu związku, jaki by on nie był, na FB, ale rozumiem też,że FB jest dla niektórych pamiętnikiem i wrzucają tam wszystko.
  • 35wcieniu 12.04.19, 08:41
    Zmienia sie? Status zwiazku byl o ile sie nie myle pierwsza rzecza jaka mozna bylo ustawic na fejsie po tym jak powstal. Geberalnie od tego wyszedl pomysl, to jak sie pozniej rozwinal to juz inna sprawa.
  • manon.lescaut4 12.04.19, 10:42
    Dokladnie tak. A tak w ogóle, to fb w początkach istnienia był raczej portalem dla ludzi młodych, jak wszystkie w sumie media społecznościowe, wiec w tym „to skomplikowane” moim zdaniem nie chodziło o planowane rozwody, kochanków pozamałżeńskich, tylko raczej o... hmm wolne związki? friends with benefitsmile? gdy jedno nie chce się angażować? Coś takiego raczej.
  • bergamotka77 12.04.19, 10:49
    Tak to deklaracja typu "nie wiem czy to już związek", rozstajemy się i wracamy do siebie, nie wiem czy to ten/ta, on/ona ma kogoś, nie podjęliśmy decyzji czy jesteśmy razem, nie wiem czy to juz/jeszcze zwiazek itd.Generalnie to osoba w związku, ale nie przyznaje się do tego jednoznacznie/szuka nowych opcji.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • triismegistos 12.04.19, 09:22
    To znaczy, że się jest w "związku" z którego można zrezygnować w sekundę, albo, że się wzdycha do kogoś bez wzajemności, abo, że się jest w jednym związku oficjalnie, a w innym nie, albo, że się żyje w haremie albo milion pińcet innych możliwości.
    Ciekawe, czy można tten sttatus usttawić z kilkoma osobami w sumie...

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • dziennik-niecodziennik 12.04.19, 11:34
    to moze znaczyc wszystko pomiedzy "singiel"/"zajety".

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • lidek0 12.04.19, 13:11
    Jak to dobrze, że nie mam fb i nie pasjonuję się cudzym życiem smile ....... i nie próbuję zrozumieć takich określeń.

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • angazetka 12.04.19, 15:59
    Nie masz też znajomych?
  • lidek0 14.04.19, 10:50
    Mam całkiem sporo, w realu, internet mi do tego nie potrzebny smile

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • mrs.solis 12.04.19, 15:46
    Spotkalam sie z tym na profilu kolezanki. Najpierw profil byl z mezem i dziecmi , pozniej profil troche sie zmienil, bo zamiast meza byl kochanek i status zwiazkowy zmienil nazwe na skomplikowany. Pozniej znowu w tle pojawil sie maz , a kochanek zniknal, ale jaki ma status to juz nie wiem, bo skasowalam FB.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.