12.04.19, 14:38
Zwracam honor ematkom. Broniłam kosmitki.

www.pudelek.pl/artykul/145100/weronika_rosati_domaga_sie_22_tysiecy_zlotych_alimentow_smigielski_proponuje_inna_kwote/
Edytor zaawansowany
  • alpepe 12.04.19, 14:45
    nie, no, tylko wysokie c.

--
    Achse des Guten
  • danaide 12.04.19, 14:49
    Broniłam Cosmitki?
  • alpepe 12.04.19, 14:50
    smile

--
    Achse des Guten
  • aerra 12.04.19, 15:02
    Niezłe dochody musiałby mieć ten pan, żeby na ośmioro dzieci płacić po 22 tysiące na każde (bo niby czemu tylko na dziecko z Rosatti, w końcu pozostałe mają takie same prawa).
  • heca7 12.04.19, 15:10
    Dodaj do tego koszty leczenia i ubezpieczenie, które w całości ma ponosić Śmigielski.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • triss_merigold6 12.04.19, 15:19
    Jakiego ubezpieczenia? Przecież dziecko wystarczy zgłosić do ubezpieczenia matki lub ojca, a niezależnie od tego ma prawo do bezpłatnej opieki medycznej do 18. roku życia. Panienka Rosati znajdzie rejonowa poradnię i zapisze do pediatry, w czym problem.
  • sofia_87 12.04.19, 15:27
    Panienka Rosati wybiera się do USA, a przecież nie będzie dziecka leczyla byle gdzie tylko w szpitalu gwiazd.
    Skoro ona ma mieć pelnie władzy rodzicielskiej, a on placic rachunki, to podejrzewam, ze rachunek za leczenie katarku czy zapalenia ucha bylby sześciocyfrowy smile
  • triss_merigold6 12.04.19, 15:34
    A to już jej problem i sąd się nad ww. potrzebą nie pochyli. Żonaty pan ortopeda ma mnóstwo innych dzieci i nie ma powodu, aby akurat to dziecko alimentował wyżej.
  • sofia_87 12.04.19, 15:36
    Tez tak sadze. Swoja droge po przygodzie z Werka pan ortopeda chyba w końcu dojrzeje do wazektomii smile
  • bergamotka77 12.04.19, 19:37
    sofia_87 napisał(a):

> Tez tak sadze. Swoja droge po przygodzie z Werka pan ortopeda chyba w końcu doj
    > rzeje do wazektomii smile

😅 Może to jakiś jego fetysz - zapładnianie tymczasowych partnerek?

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • cruella_demon 12.04.19, 20:06
    No raczej.
    Przecież nie chęć posiadania gromadki dzieci, bo to mógłby zrealizować z jedną partnerką, tylko raczej chęć udupienia każdej kolejnej.
  • heca7 12.04.19, 15:34
    Nie wiem jakiego , tak napisali na Pudelku wink

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 12.04.19, 19:48
    triss_merigold6 napisała:

> Jakiego ubezpieczenia? Przecież dziecko wystarczy zgłosić do ubezpieczenia matk
    > i lub ojca, a niezależnie od tego ma prawo do bezpłatnej opieki medycznej do 18
    > . roku życia. Panienka Rosati znajdzie rejonowa poradnię i zapisze do pediatry,
    > w czym problem.

Wy to naprawdę żyjecie w kosmosie!?

Rejonowa poradnia buha hh ahahaahahha

I co jeszcze? Może rejonowe państwowe przedszkole?

Xsioonc
  • ichi51e 12.04.19, 19:57
    Ale raczej sad nie przyklepie ubezpieczenia zdrowotnego w USA.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ichi51e 12.04.19, 19:58
    Za 22k to panu by sie oplacilo zawalczyc o przejecie dziecka w sumie

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • tanebo2.0 12.04.19, 15:10
    To nie wiesz że za mniej niż 10 000 to za ojczyznę?

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • triss_merigold6 12.04.19, 15:32
    Widzisz, Danaide? Trzeba było słuchać mądrzejszych. Panienka Rosati rzewnymi wywiadami chciała przygotować sobie grunt pod spieniężenie swego niebotycznego cierpienia, ale zapomniała, że jej żonaty kochanek ma sporo innych nieletnich dzieciątek.
  • sofia_87 12.04.19, 15:40
    Ja tez nie wierze w te jej opowieści o "przemocy". W końcu najpierw ubolewala nad tym, ze "jej rodzina" się rozpadla, ponieważ nie zalano jej wspolczuciem (w końcu najmlodsza nie jest, doświadczenie ma, a pan ortopeda jest, no co każdy widzi jaki) to wymyslila sobie przemoc.
    Mogę się zalozyc, ze teraz będzie na przemian albo skarzyc się, ze ortopeda "nie dzwoni, nie interesuje się dzieckiem" albo "zadręcza ja telefonami i pytaniami"
  • jola-kotka 13.04.19, 02:04
    Od poczatku mowilam ze to jest gra nastawiona na sukces . Raz ze w srodowisku zrobilo sie glosno. Rola ofiary moze sprzyjac propozycja zawodowym dwa ze trzeba bylo opluc w celu zyskow finansowych. Nie wiem jakie ma dochody ten pan ale dziecka z nia ma i placic powinien niezaleznie od wszystkiego czy ta kwota jest ok czy nie, nie nam oceniac ale caly cyrk wokol tego sprawil ze pani wystawila sie na posmiewisko wielu osob i nie wiem czy to na plus w walce o istotne kwestie .
  • ichi51e 13.04.19, 02:09
    Ale on jej placi. 4k rzekomo tyle ze pani wolalaby 5 razy wiecej

--
  • jola-kotka 13.04.19, 02:52
    Ja nie oceniam tego tematu nie wiem jakie dochody ma pan jak go stac na 5 razy tyle niech placi. Sory odpowiedzialnosc za plodzenie dzieci musi byc.
  • danaide 13.04.19, 12:02
    Jolu, doucz się. Możliwości zarobkowe pozwanego i usprawiedliwione potrzeby alimentowanego. Nie ma takiej pozycji w cenniku jak odpowiedzialność za płodzenie.
  • jola-kotka 13.04.19, 15:25
    O ja smile chyba wisdomo ze niedoslownie smile
  • danaide 13.04.19, 02:14
    Z tymi propozycjami może być odwrotnie. Power couples w natarciu, failure singles w odwrocie (a kiedy było inaczejsmile. W każdym razie w reklamach ma być jej mniej niż więcej.
  • jola-kotka 13.04.19, 02:50
    Akurat srodowisko aktorskie bardzo przejelo sie jej historia wiec moze nie byc odwrotnie.
  • potworia116 14.04.19, 22:36
    Środowisko aktorskie nie obsadza. Obsadza reżyser/producent. Jeśli chodzi o reklamy, to Rosati sama podcięła swoją gałąź - zaczęła się kojarzyć z przemocą domową, a to nie do końca pomaga sprzedawać luksusowe produkty.
    Aktorka przeciętna, choć o niebanalnej powierzchowności i nieprzeciętnej determinacji. Celebrytką jest natomiast wybitną, to niezaprzeczalnie królowa pawiopiórego skandalu na szaroburej polskiej grzędzie.
  • 45rtg 15.04.19, 15:40
    potworia116 napisała:

> lamy, to Rosati sama podcięła swoją gałąź - zaczęła się kojarzyć z przemocą dom
    > ową, a to nie do końca pomaga sprzedawać luksusowe produkty.
    > Aktorka przeciętna, choć o niebanalnej powierzchowności i nieprzeciętnej deter

Niebanalnej? Przecież ona wygląda jak każda inna.
  • ferra 15.04.19, 17:25
    A konkretnie?
  • 45rtg 16.04.19, 09:21
    ferra napisała:

> A konkretnie?

No konkretnie nie ma w niej nic specjalnie ciekawego. Kobieta, jakich mnóstwo.
  • danaide 12.04.19, 16:52
    Nigdy nie słucham mądrzejszych jeśli stosują agresywną formę przekazu. Przenigdy! big_grin
    Swoją drogą grzebię w zakamarkach pamięci i zastanawiam się czy szum medialny wpływa na wyroki sądu, bo o ile mnie pamięć (słabnąca) nie myli - nie powinien. W sprawie o alimenty sąd w ogóle nie zajmuje się związkiem rodziców i ewentualnymi pretensjami. Ciekawe jak wyjdzie z tym "miejscem zamieszkania". Jaki sąd miejsca zamieszkania dziecka/orzekania takie chyba alimenty?
  • ichi51e 12.04.19, 15:49
    Mnie sie 4k wydaje uczciwe

--
  • sofia_87 12.04.19, 15:52
    Na roczne dziecko na pewno smile Sama mam roczna corke, nie wiem co musiałbym jej kupic aby tyle wydac. A nie brakuje jej niczego smile
  • ichi51e 12.04.19, 15:57
    Przedszkole zaplacic ubrania kupic zabawki wink spokojnie styknie bez dziadowania chyba nawet Rosatti

--
  • sofia_87 12.04.19, 16:06
    Ta mala to chyba raczej nianie ma. Ale fakt, biorac pod uwagę koszty niani, to te 4000 plus wkład matki będą w sam raz
  • heca7 12.04.19, 16:00
    WR chce podobno aby dziecko żyło na dotychczasowym poziomie. Rozumiem, że te koszty podnoszone są przez podróże matki z dzieckiem za Atlantyk? Ale czemu ojciec ma takie wycieczki finansować?

--
  • pani07 12.04.19, 16:07
    W sumie trudno mi pojąć (może któraś z Was rozumie yen mechanizm) wybór takiego chłopa na partnera i ojca dzieciom. Żonaty, dzieciaty, dzieci sporo z różnymi i nagle ma być super miłość i "na zawsze razem nasza tylko miłość"?
    To trochę jak z córką p.Jandy, też aktorką p.Seweryn, która związała się i zaciążyła z facetem z 5 dzieci na koncie z 3 różnymi kobietami, na dodatek niepłacącego alimentów, bo z kolei pan doktor to jednak chyba na swoją gromadkę płaci.
  • 45rtg 12.04.19, 16:10
    pani07 napisał(a):

> W sumie trudno mi pojąć (może któraś z Was rozumie yen mechanizm) wybór takiego

Jako wytłumaczenie proponuję głupotę.
  • pani07 12.04.19, 16:13
    No ale za takie nie uchodzą, WR z radami wieloma się dzieli, a jak spojrzy się na jej życie emocjonalne , związki z różnymi facetami- to gdzieś coś szwankuje. Skąd taki wybór takich facetów?
  • ichi51e 12.04.19, 16:24
    Koles skolowal 4 babki na 8ro dzieci - mozna albo zalozyc ze wszystkue glupie albo ze facet cos w sobie ma - pewnie narcyz

--
  • sofia_87 12.04.19, 16:33
    Zwazywszy na wcześniejsze związki Weroniki można przyjąć, ze tym razem trafil swój na swego smile
  • cruella_demon 12.04.19, 20:10
    Też tak myślę. I w przemoc jak najbardziej wierzę.
    To znaczy, że się okładali wzajemnie po mordach big_grin
  • cruella_demon 12.04.19, 20:11
    Pan przemocowiec, który do tej pory wykorzystywał naiwne, trafił na starą wyjadaczkę big_grin A wystarczyło prześledzić pudelka big_grin big_grin
  • thebeat 12.04.19, 17:29
    Cóz, może ona te 22 tysie planowała jeszcze przed zaciązeniem i celowo takiego wybrala?
  • heca7 12.04.19, 17:41
    To nic dziwnego, że jest zła iż do podziału dóbr są jeszcze inne dzieci suspicious

--
  • thebeat 12.04.19, 17:44
    A wiadomo, może dla pana 22 tysie to tyle co splunąć. Poza tym zdaje się, że w międzyczasue panu dzieci jeszcze przybyło.
  • jowita771 15.04.19, 15:21
    Ten facet tak dobrze zarabia? Musi być naprawdę dobrym ortopedą, może nogi odrastają po wizycie u niego?

--
    hierarchowie nadal trzymają się opinii arcybiskupa Józefa Michalika, że wszystkiemu winne są rozpasane seksualnie dzieci, które demoralizują cnotliwych z natury księży.
    /by Pudelek/
  • ichi51e 15.04.19, 15:53
    Jest dobry ale ma 8ro dzieci na utrzymaniu a nie jedno

--
  • ferra 15.04.19, 17:27
    No i? Ktos mu kazał te dzieci spładzać?
  • ichi51e 15.04.19, 17:53
    Nope. Sam tak wybral i teraz dzieci sie musza sie podzielic tym co tata ma.

--
  • ferra 15.04.19, 18:28
    Owszem Tym co ma, a nie tym co proponuje.
  • claudel6 12.04.19, 22:11
    no Jandzie się córka średnio udała. Maria Seweryn jest wyjątkowo głupia.
  • thebeat 12.04.19, 17:27
    OJP, ta laska naprawdę jest trzepnięta.
    Zwracam honor Żulawskiemu, jaki cham i tyran by z niego nie był.
  • pani07 12.04.19, 17:38
    Udało się jej jedno: chyba skutecznie udało się jej wystarczyć wielu facetów,którzy nadawaliby się do związków; kolejni pewnie będą podobni. To raczej WR potrzebuje porządnej terapii, gdy widzi się, jak ta sfera życia wygląda u niej.
  • jola-kotka 13.04.19, 02:55
    Akurat tu ze chce kasy od niego maksymalnie ile sie da na dziecko to nie jest trzepnieta.
  • lilia.z.doliny 12.04.19, 17:47
    a ja czekam na komentarze Sród i Korwin, bo te forumowe apologetki juz sie pokajaly
    chociaz jest jeszcze pare dam, ktore omdlewaly na forze, gdy pisalam o W R w niepochlebnym.tonie. "I to.kobieta kobiecie-" grzmialo i huczalo
    A moze czas zaczac bronic racji, a nie osoby

--
    Kiedyś mój pies zeżarł kostki z literami ze Scrabble. Przez dwa dni sensowniej srał, niż Macierewicz mówi.
  • pani07 12.04.19, 17:49
    Mnie rozwala ten fragment, gdy o tym czytam:

"Ponadto aktorka oczekuje ponoć, że ojciec jej córki wyrazi zgodę na to, by stałym miejscem zamieszkania Eli było miejsce zamieszkania jej matki, a ojciec miał prawo widywać ją raz w miesiącu przez kilka godzin."
    Serio???? Raz miesiącu przez kilka godzin??? Aż żal mi tego, w jakim kierunku wychowa swoją córkę i jak ją skrzywdzi, mimo ze wychowywać będzie "na bogato".
  • thebeat 12.04.19, 17:52
    Wiem, że dla ematki alimenciarz to wróg śmiertelny, ale wurwa, ja chyba bym kolesiowi darowała w ogóle, mimo skłonności do siania gdzie popadnie.
  • ichi51e 12.04.19, 17:53
    Co najmniej bylo w tekscie. To tlumaczy te 20k skoro dzieciak ma kursowac miedzy us a Pl kilka razy w miesiacu

--
  • bigzaganiacz 12.04.19, 18:12
    ? Aż żal mi tego, w jakim kierunku wychowa swoją córkę i jak ją skrzywdzi, mimo ze wychowywać będzie "na bogato

Sama jest zniszczona przez stara rosati
  • thebeat 12.04.19, 18:20
    Zawsze mówię, że chcialabym zobaczyc dwa polskie filmy o współczesnych ludziach, oparte na faktach - o rodzinie Rosati i o braciach Kurskich.
  • bergamotka77 12.04.19, 19:42
    Chodzi o to żeby mogła bez problemów wyjeżdżać do USA stąd wizyty gwarantowane tylko raz na miesiąc. Bo on może zablokować te pobyty córki w Stanach z matką.

--

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • cruella_demon 12.04.19, 20:19
    Wy naprawdę myślicie, że koleś który zrobił 8 dzieci różnym matkom ma czas i chęci spotykać sie i "ojcować" każdemu?
    O słodka naiwności big_grin
  • rosapulchra-0 14.04.19, 16:41
    Ponoć - słowo klucz. Poza tym wierzyć pudelkowi to tak jak wierzyć księdzu.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • jola-kotka 13.04.19, 02:57
    W kontekscie finansow nie ma znaczenia czy to co opowiadala jest prawda. Prawda jest ze ma z nim dziecko i tu nie ma przebacz ma placic i koniec maksymalnie ile moze. Kasy nigdy za duzo.
  • ichi51e 13.04.19, 07:22
    nie wiem czy alimenty 5 razy wyzsze niz na rodzenstwo nie sa niezgodne z zasadami wspolzycia spolecznego

--
  • thebeat 13.04.19, 08:49
    Płacić na dzieko, a nie na potrzeby matki, która musi sobie polatac do USA z tęsknoty za utraconymi szansami na karierę.
    No ale pan durny, bo niby obyty w swiecie, więc powinien wiedzieć, że pechowy wystrzał może mieć konsekwencje i to jeszcze w przypadku zaciązenia z panią nieanonimową, o ktorej mozna sobie poszukac czy podpytać. Z drugiej strony on ma coś pod kopułą z tym sianiem na lewo i prawo, wiec chyba się dobrali.
  • jola-kotka 13.04.19, 11:17
    Ale jakie potrzeby matki. Do tej pory latala bez jego kasy i dawala rade. Potrzeby dziecka to nie tylko tu i teraz .
  • thebeat 13.04.19, 14:20
    Czyli ona chce z 22 tysi np. 12 co miesiąc odkładać do świnki-skarbonki? No chyba nie bałdzo się da.
  • jola-kotka 13.04.19, 15:26
    Moze tak chce. Czy sie da? Pamietaj ze chcenie nie zawsze rowna sie - da sie.
  • woman_in_love 14.04.19, 19:37

Czekam aż twój facet w końcu jakąś zaciąży i jak będziesz musiała dopłacać kasę do alimentów big_grin.
  • kkalipso 12.04.19, 17:50
    Podała wygórowaną kwotę żeby co najmniej do połowy zeszli. To normalne.

--
    http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/38/52/23/012b6d09cf.jpg
  • thebeat 12.04.19, 18:09
    To taki targ jak na suku arabskim? suspicious
  • kkalipso 12.04.19, 18:28
    Ja nie jestem absolutnie po jej stronie, ale w tym temacie to "śpiewa" tak jak dyryguje adwokat ....

--
    http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/38/52/23/012b6d09cf.jpg
  • bergamotka77 12.04.19, 19:39
    Musi miec z czego spuścić wink Stanie na 15 000 pln i amerykańskim ubezpieczeniu i będzie zadowolona wink

--

• thebeat 12.04.19, 19:42
    Też niemało.
  • ichi51e 12.04.19, 19:45
    Raczej mysle ze na 4k co jej obecnie przelewa stanie

--
  • arwena_11 13.04.19, 15:16
    Nie stanie. Pan na inne dzieci płaci chyba po 3-4 tys. Dziecko Werki nie jest jakoś wyjątkowe, żeby dostawało więcej niż rodzeństwo.
  • stephanie.plum 12.04.19, 17:52
    no ale tak chyba należy się targować?

trzeba mieć z czego zejść.

gdyby skromniutko poprosiła o pięć tysi, to zapładniacz odrzekłby, że da najwyżej dwa.

może suma jest z kosmosu, ale co jej szkodzi mieć tupet.

--
    idę tam, gdzie idę
  • jola-kotka 13.04.19, 02:59
    To nie tupet to walka o byt dziecka. Niezaleznie ile sama ma kasy a pewnie niewiele aktualnie to tutaj dobrze robi
  • stephanie.plum 13.04.19, 18:30
    no toż właśnie mówię.

ogólnie cała sytuacja to dla mnie kosmos, akurat żądanie pieniędzy najmniej mnie tu dziwi.

--
    idę tam, gdzie idę
  • jola-kotka 13.04.19, 18:52
    Mmie tez
  • sasanka4321 12.04.19, 18:08
    A ona nic nie zamierza dokladac do utrzymania dziecka? Ani zlotowki? Bo jak zalozymy ze ojciec placi nawet 80% a matka 20%, to by znaczylo, ze 4,5 tys doklada Weronika, wiec calkowite koszty utrzymania jej dziecka to 26,5 tys miesiecznie. Fascynujace. Chcialabym sie dowiedziec, ile miesiecznie Kate i William wydaja na ksiecia Georga...
  • 35wcieniu 12.04.19, 23:17
    Podejrzewam że na samą opiekunkę i szkołę więcej, nie licząc przelotów na eventy, na których bywają, kosztów ochrony i innych pierdół, które przy "zwykłym" dziecku odpadają. Z tym że trudno powiedzieć że to oni płacą, raczej poddani tongue_out big_grin
  • ichi51e 13.04.19, 01:21
    Nie wiem czy poddani - dostaja po prostu jakis tam procent dochodow z posiadlosci krolewskich. Trudno mowic ze te naleza do poddanych

--
  • czekoladazkremem 12.04.19, 18:12
    Nie sądziłam, że znany lekarz może mieć problemy z antykoncepcją...nie lubi bez gumki??
  • czekoladazkremem 12.04.19, 18:13
    * z gumką, sorry
  • kermicia 12.04.19, 18:23
    Pazerność kobitki nie wyklucza agresji jej ex.
    A kwoty na pewno nie wymyśliła sama, przecież ma koło siebie niegłupich rodziców + adwokata. Na pewno brane było pod uwagę wszystko, łącznie z takimi komentarzami publiki.
  • thebeat 12.04.19, 19:43
    Owszem, nie wyklucza, ale zaczyna to wszystko pachnieć jakąś strategią.
  • jola-kotka 13.04.19, 03:01
    Dokladnie
  • alicia033 12.04.19, 20:30
    bywa.
    Szczere gratulacje i SZACUN, danaide, za odwagę przyznania się do błędu
  • alba27 12.04.19, 21:25
    Ja się czasami zastanawiam co działo się w domu państwa Rosatich skoro córka jest tak mało stabilna i niedojrzałe emocjonalnie. Z jednej strony zachowuje się jakby była pępkiem świata a z drugiej wybiera sobie typków, którzy źle ją traktują.
  • heca7 12.04.19, 22:19
    Przy czym jej dużo starszy brat wygląda na bardzo ogarniętego i trzyma się z daleka od Pudelków.

--
  • mae224 13.04.19, 14:49
    Jak to co? Uwaga całego świata kręciła sie wokół małej uroczej niewinnej Weroniczki, niezależnie od tego, co zrobiła. Zachcianki spełniane, zero poczucia obowiązku.
  • ichi51e 13.04.19, 01:29
    Z Tego co napisal SE to ona sie zali a to on zlozyl pozew o ustalenie alimentow na co ona odpowiedziala 22k www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/weronika-rosati-chce-od-bylego-wysokie-alimenty-wiemy-ile-aa-QV2j-Gp94-BfED.html

--
  • madi138 13.04.19, 11:50
    ''pozwólcie, ze Wam opowiem jak jest naprawdę: oczywiście nie ma żadnego żądania z mojej strony alimentów w kosmicznej kwocie 22 tys.! Na razie zostałam zepchnięta do roli matki proszącej, której ojciec Dziecka narzucił kwotę alimentów, których..... tak, zgadliście, nie płaci! Co miesiąc muszę błagać o pieniądze na podstawowe potrzeby Eli. A Eli i tak jest na moim utrzymaniu 😊 Czy kolejnym etapem będzie „zapomnienie” o Eli tak jak w tym wywiadzie „zapomniał” o trójce swoich dzieci (w momencie, gdy go udzielał miał ich siedmioro, w wywiadzie jest ich tylko czworo)? Na razie zapomniał o tym, że od pół roku staram się o porozumienie wychowawcze, podczas gdy on..... udając dobre chęci wobec wszystkich zakłada sprawę w sądzie 😊 dość milczenia, to też jest przemoc! Lekarz nie jest Bogiem! #metoo @metoomvmt #lekarzniejestbogiem"
    To jej ostatni update z Instagrama. Czemu ona tak lubi prać brudy publicznie ku uciesze gawiedzi??? I o co jej chodzi z tym lekarzem i bogiem?
  • triss_merigold6 13.04.19, 11:54
    Jest idiotką, o nic jej nie chodzi, po prostu zderzyły się te trzy komórki, które ma w głowie i coś tam napisała.
  • danaide 13.04.19, 12:24
    W sumie jak idiotka zacytowałąm za pudlem, który zacytował za SE, który zacytował zapewne za swoim wspaniałym anonimowym źródłem, które za 5 zeta usłyszy i zobaczy wszystko.

Ona stara się o "porozumienie wychowawcze"? A co to do jasnej anielki jest? Jak się ma dziecko nieślubne z facetem, który je uznał - bądź nie - to trzeba się udać do sądu i uregulować jego sprawy, a nie dziwić się, żę ojciec zakłada sprawę w sądzie i traktować to jako przemoc...
  • ichi51e 13.04.19, 14:15
    To sie wszystko zgadza. On zalozyl sprawe o ustalenie alimentow bo mial dosyc ze caly czas chce kasy i oboje sie z tym mecza. Ona te 22 pewnie rzucila w rozmowie z reportem typu „22k to moze by wystarczylo” a SE ja zacytowal. Potem jakies hasla bazujace na niecheci do lekarzy i o molestowaniu seksualnym . Ciekawe ze ona nie wyciaga tej przemocy ja bym raczej tagowala #stopprzemocy #bilesplac a ta tu ma pretensje ze lekarz i ze metoo

--
  • madi138 13.04.19, 14:40
    To w sumie potwierdza tylko, że chodzi jej o urażoną dumę. Że niby jak on, byle lekarz śmiał porzucić JĄ. W jednostronną przemoc nie wierzyłam od początku--raczej w to, że razem się awanturowali i prali. A to, że sądem się wkurzyła wcale mnie nie dziwi. Tam liczą się konkrety, a nie teatralne wynurzenia i fantazje jednej ze stron i Weronika może kiepsko na tym wyjść.
  • mary_lu 13.04.19, 15:45
    Danaide, a nie masz tak, że po przejściach ze swoimi alimentami wolisz się nie wypowiadać na temat innych? big_grin

To jest jakiś pie.dolec z tym oburzaniem się na każdą złotówkę na dziecko, z wymysłami, oskarżeniami, agresją... jak przeczytałam o tych 22 tysiącach to nawet nie wnikałem czy to prawdopodobne, bo prostu wolałam nie komentować. Ale jak czytałam opinie w necie, to niczym się nie różniły od tekstów, które słyszałam przy 1200, które dostaje moje dziecko big_grin
  • danaide 13.04.19, 17:56
    Nie. Wprost przeciwnie, chcę się wypowiadać i drążyć, bo może przy kolejnej rozprawie nie dam się zaskoczyć albo nie zrobię z siebie idiotki wnosząc o 50% kosztów przy 100% nakładzie osobistym, żeby nie wydawać się zbytnią pijawką.

Ja po prostu jednej rzeczy nie rozumiem. Jeśli w kodeksie są zapisane usprawiedliwione potrzeby alimentowanego to i tak wyżej nich nie skoczymy. Alimentowanego, nie matki, której potrzeby mogą być większe. Oczywiście - możliwości zarobkowe zobowiązanego do alimentacji mogą być większe (nie twierdzę, że są w przedmiotowym wątku, nie moja sprawa), ale nikogo nie można zmusić do alimentacji poza te usprawiedliwione potrzeby. Tak naprawdę nie rozumiem odchyłów w żadną stronę.

Myślę, że to jest główny powód dla którego Weronika próbowała załatwić sprawę kasy na gębę. Obawa, że żaden polski sąd nie uzna jej potrzeb.
  • mary_lu 13.04.19, 18:12
    usprawiedliwione potrzeby to kolejne hasełko. Alimenty muszą być rozpatrywane całościowo. Bierze się pod uwagę też poziom życia rodziców.

Droga prywatna szkoła nie podchodzi pod usprawiedliwione potrzeby, ale jeśli rodzice żyją na poziomie pasującym do prywatnej placówki, to jak najbardziej sąd uzna czesne za usprawiedliwiony wydatek.
  • triss_merigold6 13.04.19, 18:21
    poziom życia rodziców.

obojga rodziców

Jeśli dobrze zarabiający pan ortopeda na każde z nieletnich dzieciątek płaci 4 tysiące (jak podał), to nawet przy wkładzie finansowym matki w wysokości 1000 zł, dziecko może mieć zapewniony prywatny żłobek, przedszkole i niepubliczną szkołę oraz rozmaite atrakcje, wakacje, kursy etc.
    Fanaberie drugorzędnej gwiazdeczki w postaci mieszkania w USA to jej prywatna sprawa, z żonatym ortopedą mieszkała w Polsce.
    Pan ortopeda ma inne dzieci i to owym innym dzieciom poziom życia nie powinien się obniżyć, tylko dlatego, że machnął sobie kolejne z dojrzałą panienką.
  • ferra 13.04.19, 22:14
    Spokojnie.

Mala ma obywatelstwo USA. Weronika także. Obydwie sa zobowiązane prawem do przebywania określonej ilosci czasu w USA. Pan ortopeda wiedział z kim się spotyka i gdzie będzie porod - stad wybor tejze kandydatki, a nie pielęgniarki z własnej kliniki. Może w Warszawie rzeczywiście jest ceniony jako lekarz (slabo to swaidczy o poziomie pozostałych lekarzy zatem) - ale na litość boska, czemu wobec tego nie robi oszalamijaacej kariery w Szwajcarii/Australii/USA etc?

• ichi51e 14.04.19, 06:54
    Naprawde rzad amerykanski zmusza swoich obywateli do dupogodzin na terenie kraju?

--
  • ferra 14.04.19, 16:27
    Zielona karta to przywilej, ale tez pewne zobowiązania.
  • ichi51e 14.04.19, 20:04
    Ile tych godzin trzeba w usa rocznie odsiedziec?

--
  • ferra 14.04.19, 22:15
    Kwestia konkretnej procedury, której podlega.
  • maaria33 14.04.19, 20:42
    Zielona karta to nie obywatelstwo.
  • maaria33 14.04.19, 22:21
    Sama napisałaś, że ma obywatelstwo. A potem przywołujesz przepisy zielonej karty.

???
  • ferra 14.04.19, 22:26
    I jakiz z tego moral lub chociażby minimalny pożytek dla Twojego osobistego zycia? Nigdy nie pojme bezinteresownej zawiści.

Mala ma obywatlestwo (madra decyzja matki). Matka poprzez zielona karte od X lat (to nie karta rowerowa) podlega procedurom, na skutek których dazy do uzyskania obywatelstwa.

Jaki standard zycia, gdzie i na jakich zasadach zaoferowal swojemu kolejnemu dziecku ortopeda?

• maaria33 14.04.19, 22:32
    Z czego morał? Z tego, że najpierw piszesz, że pani ma obywatelstwo, potem brniesz w zielona kartę i w sumie nie wiadomo o co Ci chodzi?
  • rosapulchra-0 15.04.19, 15:32
    OJP. Forumowa dozorczyni.

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • maaria33 15.04.19, 19:12

rosapulchra-0 02.04.18, 16:12
    Nie jolu, hejt trzeba tępić i to w zarodku. Nie wolno się do niego przyzwyczaić.

wink
  • 45rtg 16.04.19, 09:24
    ferra napisała:

> Mala ma obywatlestwo (madra decyzja matki). Matka poprzez zielona karte od X la
    > t (to nie karta rowerowa) podlega procedurom, na skutek których dazy do uzyskan
    > ia obywatelstwa.

No to niechże sobie dąży (na własny rachunek), a dziecku niech da spokój.

> Jaki standard zycia, gdzie i na jakich zasadach zaoferowal swojemu kolejnemu dz
    > iecku ortopeda?

No, jaki?

• ichi51e 16.04.19, 12:20
    Wegetacje za 4k plus wklad matki sad

--
  • ferra 16.04.19, 15:50
    Aż żaden - tata widmo - choć w perspektywie jest szansa, ze mala kiedyś zalapie się "rotacyjnie na intensywny pobyt wspolny z tata podczas zagranicznej konferencji medycznej" jak sam tata o synach (z pierwszej 4-ki) raczyl napisac.

Czyli marzy chłopak od lat o tej zagranicy.
  • 45rtg 15.04.19, 15:55
    ferra napisała:

> Zielona karta to przywilej, ale tez pewne zobowiązania.

No ale zielona karta to chyba nie jest obywatelstwo.
  • maaria33 14.04.19, 07:27
    Powiedz, że żartujesz - i z tym obowiązkiem do przebywania określonej ilosci czasu w US i wiarą , że jak jesteś dobrym lekarzem to wchodzisz jak w masło w dowolny system medyczny na świecie?
  • ferra 14.04.19, 16:32
    Jakie maslo - o czym Ty piszesz? Alez wszędzie jest konkurencja. W każdej branzy. No, ale skoro ortopeda jest az taki wybitny - doprawdy dziwie się smile, ze nikt ze swiata tego talentu dotychczas nie dostrzegl.
  • inka754 15.04.19, 06:51
    A może ten pan chce pracować w Polsce i mieszkać w Polsce, bo jest POLAKIEM i jest mu tu dobrze.
  • ferra 15.04.19, 17:32
    WOW.
  • danaide 14.04.19, 19:33
    Wybacz, mary lu, ale "usprawiedliwione potrzeby" to termin z ustawy, a nie jakieś hasełko, a "poziom życia rodziców" zaledwie z orzecznictwa.
    Póki co nie jesteśmy krajem case law. I tak, choćbym się nie wiem jak odwoływała do "poziomu życia rodziców" to wyżej usprawiedliwionych potrzeb nie daję rady skoczyć. Ale walka trwa i dlatego z lubością przyglądam się tejże walce u innychwink
  • madi138 15.04.19, 15:41
    Ale tu nie chodzi o kasę, a urażoną kobiecą dumę i nieustanną potrzebę bycia w centrum uwagi. Możemy się, więc spodziewać wieloletniej telenoweli na łamach brukowców. Nastepny rozdział: szykanowanie samotnych matek przez polskie sądy big_grin
  • fabryka.lodow.napatyku 13.04.19, 18:06
    Weronika napisala na instagramie, ze w mediach znowu pisza bzdury o niej, wiec troche sie wstrzymajcie, bo mysle ze za bardzo nie wiecie.
  • heca7 13.04.19, 18:22
    Co ona już na tym instagramie nie pisała...

--
  • jola-kotka 13.04.19, 18:54
    😀😀😀o niej cale zycie pisza bzdury. Szkoda ze caly czas sama na siebie nakreca afery.
  • angazetka 13.04.19, 22:15
    Jak rozumiem, to ma być 22 000 alimentów ZALEGŁYCH, a nie miesięcznie, to raz.
    A dwa, że taki Lis płacił na córki po 10 000 (pamiętam, bo Rusin płakała, że to tyle co nic).
  • basiastel 14.04.19, 07:15
    Ale Rosati twierdzi, że bynajmniej 22 tys. się nie domaga. Pierwszy to raz puszczają takie wyssane z palca newsy?
  • robojo 14.04.19, 07:31
    Pudelek I SE to taaaaakie wiarygodne źródła

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.