Dodaj do ulubionych

Kosmetyk na poprawe humoru :)

12.04.19, 18:15
A w szczegolnoscie podklad poleccie prosze. Uzywam healthy mix bourjois a marzy mi sie jakis taki zeby byl w efekt wow wink Musi tylko dobrze bardzo nawilzac.

I ogolnie poleccie cos naprawde fajnego bo ostatnio zawsze koncze z nudami w koszyku.
Edytor zaawansowany
  • kermicia 12.04.19, 18:20
    Ja mam efekt wow po prawie każdym podkładzie, jeśli dzień wcześniej porządnie zadbam o cerę. Peeling, maseczka, olejek na podkładzie z aloesu albo kremu, dobrze się wyspać. Potem dobre przygotowanie skóry pod podkład. I jest git.
    A co do podkładów polecam Lumene Blur, dużo lepszy niż Mat.
  • snowdust 12.04.19, 18:26
    Wyspac... tu chyba u mnie jest problem
  • szorstkawelna 12.04.19, 18:30
    Serum flavo c. Kupiłam parę dni temu i chyba faktycznie jest jakiś efekt.
  • stephanie.plum 12.04.19, 18:32
    kiedyś miałam takie cudo
    https://i.notino.com/detail_zoom/dior/chddsnw_kmsk10_01/dior-capture-totale-dream-skin-maseczka-do-twarzy-z-efektem-peelingu___15.jpg

jejku, po zastosowaniu wyglądałam, jakbym jakiegoś magicznego eliksiru użyła. normalnie piękność dnia!
    --
    idę tam, gdzie idę
  • brenya78 12.04.19, 18:42
    Po skladzie widac, ze to maseczka kwasowa, czyli dosc chyba szybki i mocny peeling:
    salicylic acid (BHA), glycolic and citric acid (AHA), flower acids

Zastanawiam sie, czy taki sam efekt mozna osiagnac stosujac jakis tonik tego typu na codzien, z mniejszym stezeniem. I za lepsza cene wink
  • brenya78 12.04.19, 18:43
    A nie, przepraszam, to jednak inna maseczka, tej Twojej nie widze w ofercie:
    www.dior.com/en_gb/products/beauty-y0290440-capture-dreamskin-dreamskin-1-minute-mask
  • stephanie.plum 12.04.19, 20:22
    ja nie bardzo wiem, co to było, nie znam się.
    przyjaciółka miała, dała mi spróbować.
    efekt był taki, że będąc akurat przy forsie, poleciałam kupić "to samo".

odkąd się zużyło, nie kupiłam znowu, nie czuję konieczności. ale to był kosmetyk (tak, jakby drobniutki peeling), któego efekt zrobił na mnie na pewno największe wrażenie.

--
    idę tam, gdzie idę
  • snowdust 12.04.19, 18:44
    Moze kiedys sie skusze. Ale teraz to ten mowy podklad za mna chodzi. Tylko nie wiem jaki
  • tryggia 12.04.19, 18:50
    Meteoryty Guerlaina. Sam zapach już robi dobrze.

--
    cndnvn
  • princesswhitewolf 12.04.19, 19:01
    Podklad wow to bedzie La Mer i ich puder sypki, La Praire tez jest wow z tym.
    Cienie do oczu wow to Mothership V Palette Pat McGrath albo Chancetaille Polar Ice Palette

Rozswietlacz to Anastasia Beverly Hills Amrezy albo Dior Holo albo Natasha Denona rozswietlacz

Pomadka to moze wow byc najnowsza kolekcja Tom Ford, ta z drobinkami w pomadce

Korektor to ja jednak mysle ze Two Faced Born Naked
  • snowdust 12.04.19, 19:22
    Podklad 430 zl... chyba od samej ceny poczulam sie wow big_grin Chyba powinnam byla doprecyuowac ile jestem w stanie zaplacic za te poprawe humoru w formi kosmetycznej wink Bo tyle kasy chyba dzis nie jestem gotowa wydac na sam podklad.

No tak do 150 zl powiedzm smile
  • snakelilith 12.04.19, 19:48
    Efekt WOW, to ja mam, gdy zmieszam dowolny podkład z rozświetlaczem marki Lavera Illuminating Effect Fluid w kolorze sheer silver 01. To jest najgenialniejszy produkt kosmetyczny, który kupiłam w ostatnich latach. Lavera to marka ekologiczna, więc ten fluid jest bardzo przyjazny dla cery, nie zapycha jak silikony, a robi przepiękny, bardzo subtelny perłowy glow. Lekki, nie tłuszczący, cudownie się ropzprowadzający. Na początku bałam się, że może mieć jakieś grube błyszczące drobinki, ale rozświetlenie jest delikatne, skóra promieniuje, ale się nie świeci i ilością można regulować efekt. Można go używać na twarz bez podładu, jako primer pod makijaż, albo właśnie mieszać pół na pół z podkładem dla uzyskania reflektującego światło rozjaśnienia, albo nakładać tyllko na policzki, pod łuki brwiowe, nawet jako rozjaśniający concealer pod oczy się nadaje. I kosztuje u mnie jakieś 9 euro, więc cena nie jakaś wysoka. Istnieje też w kolorze sheer bronze 02, zostawia bardziej złotawy połysk i to może wyglądać fantastycznie na lekko opalonej cerze, na dekolcie czy gdziekolwiek.

https://plunder.de/lavera/laverailluminatingeffectfluid01.jpg
  • pade 17.04.19, 10:13
    Ematki mają rację z tą pielęgnacją.
    Polecam na noc: www.yoskine.com/pl/product/1279/japonski-illumi-hydrator-i-odmlodzenie-maska-hybrydowa-na-noc/
    A na dzień: Origins Ginzing SPF 40, zamiast podkładu. Jedyny, a wypróbowałam wiele, który nie ma ziemistego odcienia. Twarz po nim ma wyrównany koloryt, jest lekko opalona, jakaś taka ożywionasmile No i ma filtr. Czyli dwa w jednym.

--
    "> Mogłabyś używać dużych liter Minnie? Ciężko się Ciebie czyta.
    > nie. poradzilas sobie z czytaniem , to poradzisz se znowu. a jak ci sie nie podoba mój styl to mnie nie czytaj. i nie zawracaj głowy. to watek o finansach. uprzejmie spłyń proszę trolować gdzie indziej. Minnie z forum Savoir Vivre"
  • pade 17.04.19, 10:15
    A z maseczek na dzień polecam swoją ulubioną Hada Labo, białą, nie czerwoną. Do kupienia w Rossmanie. Mocno nawilża, skóra jest po niej gładka i "napompowana"smile

--
    "> Mogłabyś używać dużych liter Minnie? Ciężko się Ciebie czyta.
    > nie. poradzilas sobie z czytaniem , to poradzisz se znowu. a jak ci sie nie podoba mój styl to mnie nie czytaj. i nie zawracaj głowy. to watek o finansach. uprzejmie spłyń proszę trolować gdzie indziej. Minnie z forum Savoir Vivre"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka