Dodaj do ulubionych

hmmm...krótkie cześć

15.04.19, 23:43
taka mnie naszła refleksja wieczorową porą, że aż nie wiem jak zatytułować wątek.

Jak się żegnacie na tych różnych komunikatorach, czy w ogóle się stosujecie jakieś formy pożegnania. Nie chodzi mi, że na zawsze, ale spotykam się często z sytuacją, że rozmawiam z kimś i nagle mi ta osoba znika bez słowa i nie wiem, czy wróci za chwilę i mi odpowie, czy skończyła komunikację ze mną. No właśnie jak to u Was, dajecie sygnał że to już koniec na teraz?
Edytor zaawansowany
  • mysiulek08 15.04.19, 23:50
    najczesciej: 'pa', 'do pozniej', 'to znikam' itp, druga strona podobnie, tylko jeden taki znika bez slowa, ale akurat jemu wybaczam smile
  • mikams75 16.04.19, 00:31
    bywa, ze faktycznie skonczy sie tak bez sensu, wole jednak chociaz krotkie pa/do pozniej, z bliskimi osobami piszemy - koncze, ide do garow, klikne za godzine, koncze, bo dojechalam itp.
    Ale bywa, ze temat ciagnie sie w czasie, bo ja cos tam napisze, ktos odpowie za godzine, a ja za kolejne 2 itd.
  • dziennik-niecodziennik 16.04.19, 00:37
    Zazwyczaj koncze "pozdrawiam", "buziaki", "do pozniej", zalezy od tego z kim gadam.
    Z jedna osoba sie nie zagnam, bo prowadzimy nieustajaca rozmowe od 10 lat smile

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • kamien.na.dnie 16.04.19, 02:36
    A nie od 14? wink
  • dziennik-niecodziennik 16.04.19, 08:56
    Nie smile

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • kamien.na.dnie 16.04.19, 02:35
    Spadam już.
  • tryggia 16.04.19, 06:19
    Papa, kończę, lecę już, spadam

--
    cndnvn
  • miss_fahrenheit 16.04.19, 07:50
    Cześć, na razie, do zobaczenia.
  • mebloscianka_dziadka_franka 16.04.19, 08:53
    Mnie to bardzo denerwuje, jak ktoś tak po prostu przestaje się odzywać. Jakby go strasznie dużo wysiłku kosztowało napisanie krótkeigo "pa".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka