Dodaj do ulubionych

Jarosław B. zatrzymany

16.04.19, 12:24
Co sadzicie?

www.sport.pl/pilka/7,65039,24665414,byly-pilkarz-zatrzymany-jest-podejrzany-o-przestepstwo-przeciwko.html#s=BoxOpMT
Obserwuj wątek
              • daniela34 Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 13:30
                No i co z tego, że wiedziała, iż nie będą rozmawiać o kryzysie piłki ligowej - Pani mogła chcieć w prezerwatywie, a Pan ją zmusić do seksu bez, albo Pani nie chciała od tyłu a on ja do tego zmusił, abo Pani się odwiedziało w trakcie, albo tuż przed. Te wszystkie sytuacje też są przestępstwem. Nie mówię, że Pan winny, bo o winie decyduje sąd, Pani owszem może chcieć wyciągnąć kasę, ale samo to, że Pani wiedziała, po co idzie i się na to godziła, nie wyklucza możliwości, że potem doszło do przestepstwa.
              • miss_fahrenheit Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 13:32
                cruella_demon napisała:

> No raczej nikt mi nie wmówi, że pani nie wiedziała po co tam lezie.

Nie wiemy, co tam się stało, ale przestaję się dziwić, że dziewczyny/kobiety nie przyznają się często do napaści seksualnych, gwałtów, wykorzystania. Bo skoro jest dorosła, to wiedziała "po co tam lezie".
                • sumire Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 15:07
                  miss_fahrenheit napisała:

> cruella_demon napisała:
                  >
                  > > No raczej nikt mi nie wmówi, że pani nie wiedziała po co tam lezie.
                  >
                  > Nie wiemy, co tam się stało, ale przestaję się dziwić, że dziewczyny/kobiety ni
                  > e przyznają się często do napaści seksualnych, gwałtów, wykorzystania. Bo skoro
                  > jest dorosła, to wiedziała "po co tam lezie".

Oczywiście, że tak.
                  A już jeśli w grę wchodzi ktoś znany, to wiadomo, że on niewinny, a ona go wrabia. Staaały motyw...
                    • 1matka-polka Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 21:22
                      "no schemat staje sie byc do wyzygania powtarzalny"
                      Zycie bolesnie uczy, ze nie warto zadzierac ze statystyką...

--
                      "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
                      Dorota Masłowska
              • semihora Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 13:43
                K... mać! Pani się też mogła jednak rozmyślić i pan powinien zrozumieć, że ma się że swoim siurkiem nie pchać.

Serio, żeby kobiety kobiecie były takimi mendami...?

--
                Małpy nie sposób przekonać, by dała nam banana, obiecując jej, że po śmierci w małpim niebie otrzyma nieskończone mnóstwo bananów.
            • thebeat Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 16:50
              > No dokładnie. Jasne, że nie poszli do hotelu oglądać znaczków, ale to nie znacz
              > y, że miała się godzić na wszystko.

No właśnie, trzeba być pozbawioną wyobraźni żeby nie miec świadomości takich rzeczy. Stąd pożniej durne komentarze, że sama z nim poszła otp. No poszła, ale może nie życzyła sobie zachowań czy seksu takiego rodzaju, jaki facet uznał za oczywisty.
          • rosapulchra-0 Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 19:07
            Za to można od razu oskarżyć i wydać wyrok na mężczyźnie? A przecież znane są przypadki fałszywych oskarżeń, prawda? Nie mówię, że on jest niewinny, ale dopóki nie znamy szczegółów, to ferowanie wyrokami w jedną czy druga stronę jest, delikatnie mówiąc, nie na miejscu.

--
            Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
        • tryggia Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 22:27
          Zaraz, dobrze rozumiem twój tok myślenia? Że jeśli poszła z nim do pokoju to jemu należał się seks,, a jej, po odmowie, gwałt?
          Ci się z wami dzieje?
          Najpierw wątek o bezczelnie ciężarnej, teraz o winnej gwałtu. Do wody coś dosypali?

--
          cndnvn
        • przystanek_tramwajowy Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 13:16
          Nawet gdyby była zdecydowana na seks a tuż przed się rozmyśliła, to on powinien wacka schować w spodnie. Najwidoczniej tego nie zrobił. W tym wątku niestety widzę, że niektóre patrzą na pana przez pryzmat jego zmarłej żony. Gdyby to był zwykły Kowalski, to byście go wirtualnie zgilotynowały.

--
          A o co? Tak na logikę to żona prezydenta miasta ma więcej kasy i łatwiej jej kupić bilet na samolot niż np. żonie pobitego policjanta, który trafia w ciężkim stanie do szpitala. (by grru, daniej jemgluten, w uzasadnieniu wypowiedzi, że wysyłanie samolotu po żonę zamordowanego prezydenta Gdańska było przesadną troską).
        • lauren6 Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 13:34
          Facet został aresztowany. Słyszałam, że jak kobieta idzie dobrowolnie z facetem do pokoju hotelowego bardzo trudno jest udowadniają gwałt. Dlatego sądzę, że muszą mieć na niego jakieś inne dowody typu zeznania świadków lub ślady przemocy skoro zastosowano areszt.
        • flegma_tyczka Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 18:38
          Może umawiali się na zwykły seks, a on wymusił seks analny. Mój były zmuszał mnie do takiego seksu (krótko), nawet nie wiesz jaki to ból, już wolałabym być normalnie zgwałcona.

--
          Wolność wypowiedzi - dla każdego.
                • alpepe Re: Jarosław B. zatrzymany 17.04.19, 07:54
                  I co z tego? Faktycznie to jest kobieta, ma coś nie halo, chyba faktycznie jest aspi, ale jak się kiedyś pojawiła po raz pierwszy, kiedy nawet chciała się ze mną zaprzyjaźnić, była kobietą, podejrzewam, że swego czasu miała faceta i bawiło ją, jak on pisał bzdury za nią.

--
                  Achse des Guten
                  • flegma_tyczka Re: Jarosław B. zatrzymany 17.04.19, 07:57
                    Dalej chcę. Miałaś postawić mi tarota. Działa mój mail katja.katja, więc tam możesz wbijać śmiało.
                    Tak, mam coś na halo, prawdopodobnie też ZA, potwierdzenie kosztuje 800 zł, więc na razie zastanawiam się czy robić.
                    I nie wiem za co kosz? Kogoś obraziłam pisząc, że mój były zmuszał mnie do anala?
                    Jak pewna forumowiczka napisała, że mąż zaproponował jej seks analny (na który się zgodziła) za sukienkę z hiszpańskiej sieciówki jakoś nikt nie pisał "kosz", "troll" czy "poskarżę się moderacji".

--
                    Wolność wypowiedzi - dla każdego.
    • iberka Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 13:36
      Jedyne co sądzę o tym człowieku, to tyle, że jest "luzakiem" - podejście do wychowania dzieci jakie prezentuje ogółowi jest dla mnie mało rodzicielskie uncertain. Lubi się bawić, to widać.
    • semihora Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 13:48
      Sama A.P. też nie bardzo wierzyła w jego intelekt, skoro zawsze go nazwała swoim kolejnym dzieckiem. Dopóki nie udowodni, że nic nie zrobił tej pani, to cóż - zawsze stanę po stronie kobiety. (Tak, wiem, że się udowadnia winę, nie niewinność, ale w kwestiach związanych z gwałtem/molestowaniem jestem #teamkobiety, bo tak.)

Aaa, i w nosie mam argumenty, że to świetny ojciec. Tego nie wiemy, a sam fakt bycia samotnym ojcem nie czyni go chodzącym ideałem.

--
      Prawica ze wszystkich grup dzieci - a mamy dzieci niepoczęte, dzieci poczęte i dzieci urodzone - ona zajmowała się tylko dziećmi poczętymi.
      • fornita111 Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 16:58
        To ja tak samo. Lubilam Przybylska, bylo mi zal Bieniuka i ich dzieci. No ale to nie znaczy, ze mam zakladac z gory jego niewinnosc, zanim sie cos wyjasni. Zwlaszcza, ze...no coz, CR7 to on nie jest i falszywe oskarzanie go specjalna gratka tez nie jest.
      • hanusinamama Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 21:26
        W naszym prawie to chyba trzeba udowodnić winę a nie nie-winę. Wiec to jemu muszą udowodnić ze winny a nie on ma udowadniać ze nie ejst winny. Ja tam nie wiem czy dobry ojciec czy nie...natomiast jest masa przypadków gdzue Panie chcą sie "wybic" włąsnie takim zachowaniem...i robią szkodę prawdziwym ofiarom...
        • fornita111 Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 21:42
          Lojezu, po co sie dopisujecie juz tak na sile i bez sensu. Oskarzenie o brutalny gwalt, obdukcja- a wy pitolicie glodne kawalki o "wybiciu sie". Zenada. Tak, wiemy doskonale jak prawo dziala, my tu piszemy o swoich odczuciach a nie wyrok wydajemy.
          • bigzaganiacz Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 21:51
            Lojezu, po co sie dopisujecie juz tak na sile i bez sens

No to przestan juz bo zeczywiscie wystarczy

Oskarzenie o brutalny gwalt

Tez cie moge oskarzyc o brutalny gwalt

obdukcja

No spoko po brutalnym gwalcie jade do domu po paru godzinach wymyslam sobie obdukcje

Cala noc ja brutalnie gwalcil w hotelu a ta nic nawet nie jekla?
            Rano sobie wyszla i pojechala taxi do domu?
            Zalatuje na odleglosc a do tego papuga jaki chetny do rozmow z mediami
    • astrologia333 Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 13:52
      A co mam sądzić? Przecież nic nie wiem w sprawie.
      Nie wiem czy pan komuś zrobił krzywdę.
      Nie wiem czy pani doznała krzywdy.
      Ludzie są różni. Zarówno pan mógł dopuścić się zarzucanego czynu, jak i pani mogła wykorzystać go i po fakcie np zdać sobie sprawę, że jednak nie chciała, albo że wszystko na darmo.
      Winę trzeba udowodnić ale ofiarze należy wierzyć zawsze bardziej.

To jest zadanie Policji. Nie nasze.
      Do zatrzymania mogło dojść w celu choćby złożenia zeznań.
    • jaulfa Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 15:11
      Wg mnie takie „niusy” w ogóle nie powinny się pokazywać. Nic nie wiadomo a spekulacje ruszyły. Niezależnie od rozwoju sytuacji wiadro pomyj już się wylało na niego i pośrednio na dzieci. A reputacja jest jedna.
    • arista80 Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 15:49
      W tej sprawie, to jak w swie Ronaldo, słowo przeciwko słowu i póki nie ma konkretnych dowodów to ciężko kogokolwiek oskarżyć. Z jednej strony mamy znanego piłkarza, który moze myśleć, że mu wszystko wolno, a z drugiej strony pannę, która może mieć chrapkę na jego forsę, chęć zaistnienia, bądź też która obraziła się, bo liczyła na coś więcej, a on po wszystkim jedynie podziękował jej i tyle. Każde z nich "ma warunki" ku temu, aby być winnym.
    • super-mikunia Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 16:54
      Cóż. Potrzeby, potrzebami, ale trzeba je realizować z głowa. Ani Bieniuk, ani Ronaldo raczej nie wyglądają na facetów, którzy musieliby kogokolwiek gwałcić, raczej niejedna chciałaby zgwałcić ich ...
      Nauczka na przyszłość żeby z większa starannością i wstrzemięźliwością być może działać i staranniej sobie partnerki wybierać.
      Monogamia nie taka zła...
      • sumire Re: Jarosław B. zatrzymany 16.04.19, 17:00
        super-mikunia napisała:

> Cóż. Potrzeby, potrzebami, ale trzeba je realizować z głowa. Ani Bieniuk, ani R
        > onaldo raczej nie wyglądają na facetów, którzy musieliby kogokolwiek gwałcić, r
        > aczej niejedna chciałaby zgwałcić ich ...

Tak. Bo gwałcą tylko brzydcy i ubodzy, i tylko dlatego, że inaczej nie dadzą rady. Bożesz ty mój.
      • pani_tau Re: Jarosław B. zatrzymany 17.04.19, 09:37
        Ten amerykański student, który zgwałcił nieprzytomną dziewczynę też był atrakcyjnym chłopakiem, który nie musiał tego robić. Nie musiał, ale chciał.
        Przekonanie o tym, że przystojni i/lub zamożni panowie nie muszą jest powszechne i być może przez to czują się bardziej bezkarni. No bo co gdy dziewczyna powie "zgłoszę to na policję"? "A zgłaszaj, akurat ci uwierzą, ja przystojny, znany piłkarz a ty podfruwajka w mini. Leć, trzymam cię?"
        Gdzieś przeczytałam, że dziewczyna musiała zostać opatrzona, więc było mało zabawnie. No chyba, że dla Jarosława B.
        • pani_tau Re: Jarosław B. zatrzymany 17.04.19, 09:48
          Przypomniałam sobie, że w moim liceum był chłopak piękny jak marzenie, z dobrej rodziny (ojciec prawnik). Wszystkie się w nim podkochiwałysmy, w dodatku my w pierwszej klasie on w trzeciej, same rozumiecie... Chłopak zaczął się spotykać z dziewczyną, nasza rówieśnica, która jakos tak po czwartym spotkaniu z radosnej i rozmownej zmieniła się w przygaszoną i milczącą. Wszystko co od niej usłyszałyśmy to to, że zerwała z nim i że go nienawidzi. Zaraz potem przestała przychodzić na lekcje, od następnego roku była już w innej szkole.
          Nie padło ani jedno słowo sugerujące cokolwiek związanego z przemocą na tle seksualnym, ale nam ten chłopak z mety przeszedł. I nigdy o nim żadna z nas już nawet nie wspomniała.
          • spanish_fly Re: Jarosław B. zatrzymany 17.04.19, 11:12
            Wygląd fizyczny o niczym nie świadczy. W bardzo chamski sposób próbował mnie kiedyś zmusić do seksu facet będący aktorem musicalowym - wtedy bardzo przystojny i dość popularny. Niektórym atrakcyjnym facetom wydaje się, że robią kobiecie wielką łaskę, jeśli się nią zainteresują i nie dopuszczają do siebie w ogóle myśli, że może nie mieć ochoty, a przynajmniej nie na ich pstryknięcie palcami.