Dodaj do ulubionych

troche wiecej informacji ws gwałtu

17.04.19, 19:02
jesli ktos cuekawy, o jakim srodowisku mowa, to zapraszam do lektury

m.onet.pl/?utm_source=www.wykop.pl_viasg_trojmiasto&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=450d9c51-165f-4c92-8547-65100db54cba&sid=d2373e5d-3229-41bd-ab96-21aa6ec4c1c2&utm_v=2
--
Kiedyś mój pies zeżarł kostki z literami ze Scrabble. Przez dwa dni sensowniej srał, niż Macierewicz mówi.
Edytor zaawansowany
  • ichi51e 17.04.19, 19:09
    O matko to mowa o mezu Przybylskiej?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • lilia.z.doliny 17.04.19, 19:11
    si

--
    Kiedyś mój pies zeżarł kostki z literami ze Scrabble. Przez dwa dni sensowniej srał, niż Macierewicz mówi.
  • flegma_tyczka 17.04.19, 21:31
    Konkubencie. Nie wzięli ślubu.

--
    Wolność wypowiedzi - dla każdego.
  • rosapulchra-0 17.04.19, 23:07
    A jakie to ma znaczenie?

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • flegma_tyczka 17.04.19, 23:28
    Prostuję tylko nieprawdę.

--
  • rosapulchra-0 18.04.19, 05:40
    Klamca prostuje nieprawdę. Paradne!

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • ichi51e 17.04.19, 19:12
    Nie wiedzialam tez ze Zatoka sztuki to melina. Rowniez bylam tam z dzieciakami uncertain

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • pani-nick 17.04.19, 19:14
    litości... przeczytałaś ze zrozumieniem?
  • lauren6 17.04.19, 19:13
    Ale patologia.
  • triss_merigold6 17.04.19, 19:19
    Jak całe środowisko modeleczek wannabe, instagramowych "promotorek" i 20-letnich panienek bujających się z dzianymi dziadami.
  • lauren6 17.04.19, 19:31
    Miałam na myśli ojca trójki dzieci, który przyjaźni się z gościem oskarżonym o gwałty na dziewczynkach. Przecież te dziewczynki były młodsze od jego córki. No jprd, po prostu brak słów.
  • triss_merigold6 17.04.19, 19:34
    Takie klimaty miłośników małolatek, środowisko piłkarzy i innych sportowców, znanych z tego, że są znani, nie słynie z wysokiego morale. Btw, jak tam zeznania Krystka, opowiedział już ilu i kto z trójmiejskich prominentów z kręgów prawniczych, akademickich i samorządowych lubił się zabawić z nieletnimi?
  • fornita111 17.04.19, 19:36
    Tacy ludzie to smieci. Nie tylko ci gwalcacy nieletnie, ale tez ci, ktorzy sie z nimi zadaja wiedzac o sprawie.
  • lauren6 17.04.19, 19:46
    Zgadza się.
  • milva24 17.04.19, 19:55
    Również się zgadzam.
  • fredzia098 17.04.19, 20:05
    A Casandra to nie patolka? Znowu widzisz tylko winę faceta.
  • angazetka 17.04.19, 20:08
    Jeśli doszło do gwałtu, to czyją niby winę ma widzieć? "Patolki" nie można zgwałcić?
  • bigzaganiacz 17.04.19, 20:47
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • angazetka 17.04.19, 20:49
    Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji.
  • lauren6 17.04.19, 20:09
    Cassandra nie gwałciła dzieci. Może jest prostytutką, ale to nie jest żadna "wina", bo nikogo nie krzywdzi sprzedając swoje ciało. Ogarnij się.
  • triss_merigold6 17.04.19, 20:13
    Stręczycielstwo też jest trochę obrzydliwe

Gdy dwa lata później na górze popularnego deptaka "Monciak" w Sopocie przygotowywano otwarcie klubu go-go, Cassandra zamieściła ogłoszenie: "Szukam Tancerek i Hostess do najbardziej excluzywnego Gentelmens Clubu, który otwiera się w Sopocie wink) praca od zaraz.. wysokie zarobki, zakwaterowanie zapewnione także mile widziane dziewczyny nie tylko z Trójmiasta". Obok ogłoszenia było jej zdjęcie, na którym zakrywa nagie piersi.
  • lauren6 17.04.19, 20:26
    Jest obrzydliwe. Jednak czego innego można się spodziewać po Instaidiotce, która żyje z pokazywania cycków, a czego innego po ojcu 3 dzieci.
  • bigzaganiacz 17.04.19, 20:29
    Zajmij sie soba ,
  • flegma_tyczka 17.04.19, 21:34
    Trójkę dzieci może sklecić każdy.
    A bezdzietny może być przyzwoitym człowiekiem.

--
  • memphis90 17.04.19, 20:30
    Aaaaaaa, TAKŻE!!!

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • cruella_demon 17.04.19, 20:21
    > Cassandra nie gwałciła dzieci.

Och, bo niewinna leleija na pewno nic o tym nie wiedziała, o ile sama nie naganiała.
  • ichi51e 17.04.19, 21:02
    Pewnie ze wiedziala i raczej prostytutka ale na litosc boska wieksza zalamka przykladnym ojcem rodziny

--
  • cruella_demon 17.04.19, 21:29
    Oboje są siebie warci. Nie róbmy z ... świętej.
  • sumire 17.04.19, 21:34
    A ktoś robi?
    Przy czym to jego wizerunek rypnął się potężnie, nie jej.
  • flegma_tyczka 17.04.19, 21:39
    Podobno jeszcze za życia jego konkubiny lubił się zabawić.

--
  • cruella_demon 17.04.19, 22:00
    A to już problem konkubiny, że tolerowała w domu qwiarza.
    Natomiast niektórym paniom w imię solidarności jajników, trochę się popłynęło.
    Rzekoma ofiara ma sporo za uszami. Adwokatka pana twierdzi, że to on jest ofiarą i że mają dowody. pan jeszcze nawet nie ma postawionych zarzutów, a forum już orzekło, że gwałciciel.
    Równie dobrze pan mógł wsadzić w bez zgody w inny otwór, jak i pani chcieć zarobić.
  • flegma_tyczka 17.04.19, 21:36
    Przynajmniej nie udawała, że szuka do sprzątania tylko kawa na ławę. To ogłoszenie było tak skonstruowane, że wiadome było o co chodzi więc zgłaszały się chętne do tego konkretnie zawodu.

--
  • astrologia333 17.04.19, 20:35
    A gdzie Ty o tej przyjaźni wyczyatałas?
  • mama-ola 18.04.19, 09:48
    astrologia333 napisała:

> A gdzie Ty o tej przyjaźni wyczyatałas?

A ty przeczytałaś artykuł, o którym mowa?

>>
    Wiosną 2015 r. na jednym z internetowych profili Jarosław B. umieścił zdjęcie na jachcie. Oprócz niego na fotografii znajdują się znany polski aktor, a także współzałożyciel sopockiego klubu Zatoka Sztuki Marcin T. oraz dwie kobiety. Jedna z nich to Cassandra (imię zmienione na potrzeby artykułu). Są na nim uśmiechnięci.
    Jarosław B. podpisał fotografię tagami: "yolo", "sopot", "friends". Z tego ostatniego można wysnuć wniosek, że uważał uwiecznione na fotografii osoby za swoich przyjaciół.
    >>
  • thebeat 17.04.19, 21:46
    lauren6 napisała:

> Miałam na myśli ojca trójki dzieci, który przyjaźni się z gościem oskarżonym o
    > gwałty na dziewczynkach. Przecież te dziewczynki były młodsze od jego córki. No
    > jprd, po prostu brak słów.

Oj tam, oj tam, łatwiej sponiewierać puszczalskie panie niz imprezowego gwałciciela, kolege gwalciciela nieletnich i przestępcy od wymuszen.
  • damartyn 17.04.19, 20:56
    lauren6 napisała:

> Ale patologia.
    Wszystko brzmi obrzydliwie. Półświatek .
    Dzieci żal, ech.
  • pani_libusza 17.04.19, 19:25
    Andrzej Lepper ze swoich rechotem z zgwałconej prostytutki, żyje i wiecznie żyć będzie.
  • kermicia 17.04.19, 19:27
    Tez od razu o nim pomyślałam.
  • triss_merigold6 17.04.19, 19:30
    Serio? A ja pomyślałam, że dla modelki z kręgów dubajskich to świetny pretekst, żeby wyłudzić trochę kasy.
  • kermicia 17.04.19, 20:01
    Myślę, że są w tym środowisku tacy z większą kasą niż wdowiec z trójką dzieci.
    Ciekawi mnie teraz, czy ta jego partnerka (po Ani) tez jest z tego środowiska? Nie śledziłam sprawy, nie pamiętam jej nazwiska, nie wiem kim jest - jeśli to wiadome.
  • nolus 17.04.19, 20:26
    kermicia napisała:

> Myślę, że są w tym środowisku tacy z większą kasą niż wdowiec z trójką dzieci.
    > Ciekawi mnie teraz, czy ta jego partnerka (po Ani) tez jest z tego środowiska?
    > Nie śledziłam sprawy, nie pamiętam jej nazwiska, nie wiem kim jest - jeśli to w
    > iadome.

Chodzi Ci o Martyne Gliwinska, te blondynke która już jakoś "zaistniała" jako "nowa partnerka" Jarosława Bieniuka na portalach plotkarskich? To laska z bogatej i ustawionej rodziny, jej rodzice mają wyższe wykształcenie i niezłe fuchy, ona tez jest po niezłych studiach. To nie jest laska na "poziom" takiego pilkarza...Tak wiec pani Martyna dość szybko dała sobie z Bieniukiem spokój i jeszcze podzieliła się na koniec informacja, ze nie spelnil jej oczekiwań - co chyba nie powinno dziwić 😜

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • kermicia 17.04.19, 23:05
    Chyba nadal są/byli razem. Zobaczyłam ją pierwszy raz gdzieś w mediach własnie w artykule, że po jakimś tam burzliwym rozstaniu z powodu porównywania jej do Ani (pewnie na niekorzyść) jednak do siebie wrócili i love forever.
  • astrologia333 19.04.19, 13:47
    Ciekawe bo mówi o nim jako o przyjacielu i broni go w tle tych doniesień...
  • eliksir_czarodziejski 17.04.19, 19:41
    Dokładnie to samo pomyślałam, przecież "prostytutki" nie można zgwałcić, nieee?
  • milva24 17.04.19, 19:51
    Mnie to raczej wygląda na porachunki w szemranym środowisku niż na gwałt. Niemniej gościa mi nie szkoda, świadomie tarzał się w łajnie więc nic dziwnego, że się ubrudził.
  • bigzaganiacz 17.04.19, 19:31
    Czyli prostytutka, wzor prawdomownosci i cnot wszelakich
  • angazetka 17.04.19, 20:11
    Czyli klient i przyjaciel prostytutek i mafiozów, kochający ćpanie i panienki, wzór cnót wszelakich.
  • triss_merigold6 17.04.19, 20:17
    Jedno warte drugiego.
  • bigzaganiacz 17.04.19, 20:27
    Za twoje cpal?
    On nikogo nie oskarzal

I troche wam sie teorie o zwyrodnialcu gwalcicielu i bednej dziewczynce rozpadly

Jak macie troche chonoru tu lauren to tris jakies to teraz wypadalo by odszczekac i przeprosic pana jarka
  • angazetka 17.04.19, 20:31
    Za co?
  • fornita111 17.04.19, 19:34
    No to ladne kwiatki... a taki mial slodki wizerunek medialny
  • triss_merigold6 17.04.19, 19:35
    Taki mu dorobiono przez pryzmat jego zmarłej żony.
  • semihora 17.04.19, 21:19
    Hmmm, ale o zmarłej żonie też w niektórych kręgach różne rzeczy mówiono...

--
    Paszczak jest zawsze Paszczakiem i zdarzają mu się tylko te same rzeczy.
  • flegma_tyczka 17.04.19, 21:38
    Jakie?

--
  • nolus 17.04.19, 22:05
    semihora napisała:

> Hmmm, ale o zmarłej żonie też w niektórych kręgach różne rzeczy mówiono...
    >

Jakie "różne rzeczy"?

--
  • riki_i 17.04.19, 22:40
    Ja słyszałem tylko że popijała
  • spanish_fly 17.04.19, 22:39
    Sama mam wrażenie nie ukrywała, że lubiła poimprezować. Ale to jeszcze sprzed ciąż kojarzę takie wywiady z nią.
  • thebeat 17.04.19, 22:55
    Pamietam jak sto lat temu razem z Bujakiewicz były w programie Wojewódzkiego. Zrobiły na mnie wrażenie dwóch niezbyt bystrych dziuń. Wiem, że ponieważ Przybylska zmarła na raka i osierociła dzieci, to można o niej tylko dobrze, ale sprawiała na mnie wrażenie osoby mało wyrafinowanej, mówiąc dyplomatycznie.
  • spanish_fly 17.04.19, 23:00
    Moim zdaniem była sympatyczna i sprawiała wrażenie szczerej, prostolinijnej dziewczyny.
  • arista80 17.04.19, 23:06
    Była wtedy młodą dziewczyną, poza tym ten program jest nastawiony na to, by rozbawiać publiczność, więc ona tam de facto musiała zachowywać się w sposób śmieszny.
  • mama-ola 18.04.19, 09:54
    spanish_fly napisała:

> Moim zdaniem była sympatyczna i sprawiała wrażenie szczerej, prostolinijnej dzi
    > ewczyny.

Byłam kiedyś na ślubie, na którym ona była. Stałam w kolejce do życzeń parę osób za nią. Podeszła do państwa młodych i złożyła im życzenia: Życzę wam dużo kasy i jeszcze kasy i kasy, i kasy, i kasy - tu wybuchnęła śmiechem szczerym i prostolinijnym - no i kasy.

• spanish_fly 18.04.19, 10:06
    Też często życzę młodym dużo kasy. Przydaje się. Rozumiem, że Tobie się takie życzenia nie podobają?
  • chatgris01 21.04.19, 12:53
    Zdrowie przydaje się bardziej. Ale najbardziej przydaje się szczęście.
  • hungaria 17.04.19, 23:07
    Ale one byly wtedy przeciez strasznie mlode, a format programu Wojewodzkiego tez nie sprzyja filozoficznym rozwazaniom. Ja raczej odnosilam wrazenie (pozniej), ze miala dosc dobrze poukladane w glowie. Na co tez mogl wskazywac brak slubu z JB, w swietle najnowszych doniesien...
  • thebeat 17.04.19, 23:10
    Ja byłam wtedy jeszcze młodsza, ale odnioslam takie, a nie inne wrażenie. No ale dresiarskie klimaty nigdy mnie nie kręciły.
  • flegma_tyczka 17.04.19, 23:26
    Nie wiadomo która ze stron nie paliła się do ślubu, może to był Jarek. Poza tym strzelać sobie trójkę dzieci z takim typkiem? Gdyby to była e-mama nie pozostawiłybyście na niej suchej nitki odnośnie jej "poukładania w głowie".

--
  • grru 17.04.19, 23:09
    Aktorka z telenowel i komedyjek nie musi być tytanem intelektu. Dobrze to o niej mówiono jako o matce, a te dwie rzeczy się nie wykluczają.

--
    Nadal jem gluten smile
  • thebeat 17.04.19, 23:13
    Spoko, piszę głównie w kontekście - płynącego na fali zrobienia z niej prawie świętej - zdziwienia, czy Ania wiedziala jaki jest jej partner i co by sobie pomyślała.
  • dziennik-niecodziennik 18.04.19, 00:17
    Bo nie byla wyrafinowana. Byla normalna, bez zadęcia, bez pozy. To byl jej najwiekszy urok.
    Bujakiewicz tez jest normalna.
    I dobrze.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • cruella_demon 17.04.19, 19:39
    Czyli najprawdopodobniej pan nie zapłacił tongue_out
    Albo zapłacił za mało tongue_out
  • triss_merigold6 17.04.19, 19:42
    Jak nie zapłacił to na pewno gwałt.
  • bigzaganiacz 17.04.19, 20:49
    Jak nie zapłacił to na pewno gwałt.

Widze ze obeznana jestes
    To wyjasnij, posuwa ja i nie ma gwaltu
    Po skonczeniu nie placi i byl gwalt?
    Taczej wyludzenie jak juz
  • lauren6 17.04.19, 20:54
    Ja ci wyjaśnię prosto: jeśli nie zapłacileś to pewnie jest gwałt, bo żadna nie dała by ci za darmo.
  • bigzaganiacz 17.04.19, 20:56
    Wiem ze to przerasta twoj poziom pojmowania
    Skoro w trakcie nie bylo to nie moze byc po
  • flegma_tyczka 17.04.19, 21:38
    Ha ha... Dobre.

--
  • czarniejszaalineczka 17.04.19, 19:50
    spokrewniona z lepperem jestes?

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • milva24 17.04.19, 19:53
    Ale nic ci nie śmierdzi w tej sprawie? Bo mnie dużo, choć jestem z frakcji, że każdego można zgwałcić, nie tylko kobietę.
  • fornita111 17.04.19, 20:03
    Smierdzi, nie smierdzi... czy gdyby chciala kasy to by leciala na policje? Naciagane jednak. No moze bylo sado-maso za obopolna zgoda, nie da sie tego wykluczyc. Ale jesli by nawet tak bylo, to Jaroslaw B. ma klopoty na wlasne zyczenie, nie da sie obracac w gownianym srodowisku i pozostac czystym.
  • milva24 17.04.19, 20:05
    . Ale jesli by nawet tak bylo, to Jaroslaw B. ma klopoty na wlasne zyczenie,
    > nie da sie obracac w gownianym srodowisku i pozostac czystym.

To samo wyżej napisałam.
  • obrus_w_paski 17.04.19, 21:31
    Może było zbyt brutalnie, pani prosiła żeby przestał, ale nie przestał? Hellou, krwawiła po seksie, nie wiem ile z was krwawiło kiedykolwiek po fajnym czy ostrym seksie nawet z gadżetami, ja np nigdy.

milva24 napisała:

> Ale nic ci nie śmierdzi w tej sprawie? Bo mnie dużo, choć jestem z frakcji, że
    > każdego można zgwałcić, nie tylko kobietę.
  • mary_lu 17.04.19, 21:43
    Krwawiłam po każdym seksie jak miałam nadżerkę...

Tu jest chyba już za dużo dziwnych treści, żeby opowiadać się po jakiejś stronie.
  • nolus 17.04.19, 21:45
    obrus_w_paski napisała:

> Może było zbyt brutalnie, pani prosiła żeby przestał, ale nie przestał? Hellou,
    > krwawiła po seksie, nie wiem ile z was krwawiło kiedykolwiek po fajnym czy ost
    > rym seksie nawet z gadżetami, ja np nigdy.
    >
    >
    Mogło właśnie być tak jak piszesz.Ja obstawiam, ze Bieniuk mocno popłynął po narkotykach, chociaż opcja z "ustawiona akcja" czyli "wrabianiem" Bieniuka też jest możliwa, Ja dobrego zdania na jego temat nie mam - ale to nie od dzisiaj, a nie ze po tej sferze.

--
  • ichi51e 17.04.19, 21:48
    Mysle ze wrabinie byloby zabijaniem zlotej kury. Co by im to dalo?

--
  • cruella_demon 17.04.19, 22:01
    Jak nie chciał płacić?
  • obrus_w_paski 17.04.19, 22:09
    Zupełnie nie na temat, muszę przyznać ze widziałam kiedyś JB na żywo i zanim jeszcze się zorientowalam, ze to znana osoba, zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wysoki, ciemny, ładni opalony i wysportowany...wygladal super
  • flegma_tyczka 17.04.19, 23:30
    I takie ciacho musi płacić za seks big_grin

--
  • alicia033 17.04.19, 19:57
    czarniejszaalineczka napisała:

> spokrewniona z lepperem jestes?

dziwisz się?

• mrs.solis 17.04.19, 19:58
    Albo za ostro pojechal z tymi zabawkami i ja troche uszkodzil, myslac, ze prostytutce mozna zrobic wszystko.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • milva24 17.04.19, 20:04
    Albo to w ogóle nie on skoro pani mie od razu po spotkaniu zgłosiła sprawę.
  • czarniejszaalineczka 17.04.19, 20:20
    a do łba ci nie przyszlo, ze moze dopiero teraz czuje sie na tyle bezpiecznie zeby zeznawac ?

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • rosapulchra-0 18.04.19, 17:19
    Sama masz łeb.

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • lilia.z.doliny 17.04.19, 20:04
    faktem.jest, ze w tego typu klimatach moze zdarzyc sie wszystko. wszystko. gwalt. sfingowany gwalt, handel.lydzmi, wrobienie w handel ludzmi- wszystko.
    i teraz spadnie na mnie lawina kamieni zcwyrokow szariatu, ale w takich przypadkach, podobnie jak w strzelankach miedzy zorganizowabymi grupami przestepczymi, wlacza mi sie jeden mechanizm - a uj wam wszystkim w doope; pozabijajta sie na zdrowie

--
  • cruella_demon 17.04.19, 20:10
    Dokładnie tak. Równie dobrze pan mógł wciągnąć o jedną kreskę za duzo i przeszarżować z zabawkami, a równie dobrze mógł nie chcieć zapłacić haraczu i go ukarali. Albo po prostu nie zapłacił za usługę.
  • ichi51e 17.04.19, 21:04
    Owszem ale i tak w tym najbardziej szokuje ze tam w ogole byl uncertain

--
  • flegma_tyczka 17.04.19, 21:53
    Wątpię czy gość z takim hajsem handryczyłby się o cenę usługi.

--
  • spanish_fly 17.04.19, 22:42
    A jaki on ma hajs? Z czego niby ten hajs?
  • flegma_tyczka 17.04.19, 23:10
    Szczerze mówiąc w świetle tych doniesień o różnych znajomościach to w sumie lepiej nie wiedzieć.

--
  • spanish_fly 17.04.19, 23:54
    To nie udawaj, że wiesz.
  • angazetka 17.04.19, 20:09
    Och, jakie to zabawne.
  • angazetka 17.04.19, 20:14
    Trochę mi niedobrze.
    Wizerunek Pierwszego Wdowca RP, ślicznego ojca rodziny, poszedł się, nomen omen, je...ć.
  • fornita111 17.04.19, 20:24
    Ja jestem oszolomiona. Czemu o tym nie wiedzialam? Gosc jest pod lupa pudla, pisali o jego rozstaniach z partnerka, o sesjach okladkowych z dziecmi...a tu takie szokujace info- i nikt sie po nie wczesniej nie schylil. A duzo grzebac chyba nie bylo trzeba.
  • lauren6 17.04.19, 20:30
    Taki zamach na monument pierwszego wdowca? Zaraz by było, że to atak na jego dzieci i takie tam. Nie odważyli się, po prostu. Co innego gdy policja aresztuje pana i w biały dzień prowadzi w kajdankach.
  • triss_merigold6 17.04.19, 20:36
    Po prostu rola wdowca przez długi czas medialnie sprzedawała się lepiej niż rola kolejnego balującego z modelkami wannabe piłkarza.
  • flegma_tyczka 17.04.19, 21:55
    Ja tam pamiętam jakiś post tutejszej forumowiczki jeszcze za życia jego konkubiny zresztą, że on lubi ostro balować w klubach i ma nieciekawą opinię oraz niespecjalnie mu zależy na związku z konkubiną i cały związek to ona "ciągnie".

--
  • angazetka 17.04.19, 22:05
    Brandzujesz się słowem "konkubina", gazeciarz?
  • flegma_tyczka 17.04.19, 23:04
    Zwykła, formalna i nawet prawna forma.

--
  • riki_i 17.04.19, 22:45
    flegma_tyczka napisała:

> Ja tam pamiętam jakiś post tutejszej forumowiczki jeszcze za życia jego konkubi
    > ny zresztą, że on lubi ostro balować w klubach i ma nieciekawą opinię oraz nies
    > pecjalnie mu zależy na związku z konkubiną i cały związek to ona "ciągnie".

Ona tego nie kryła. Opowiadała w wywiadach, że musiała przeprowadzić się do Turcji jak miał tam kontrakt, bo inaczej związek by się natychmiast rozpadł.
  • flegma_tyczka 17.04.19, 23:03
    To akurat o niczym nie świadczy. Gdy zwykły Kowalski na dłużej wyjeżdża za granicę, mając żonę i małe dzieci zwykle też dostaje się rady by żona z dziećmi jak najszybciej tam "ściągnęła" bo związki na odległość mogą się popsuć.

--
  • inka754 18.04.19, 06:52
    Ja pamiętam wywiad z nią, w którym mówiła, że JB zarzuca jej, że nie dba o siebie (w urodowym sensie oczywiście) i dał jej przykład jakiejś dbającej o siebie aktorki. Pewnie była jedną wielu kobiet kochających za bardzo.
  • 35wcieniu 18.04.19, 00:17
    Nikt go w kajdankach nie prowadzil big_grin
  • lauren6 18.04.19, 09:13
    www.plotek.pl/plotek/7,154063,24673633,jaroslaw-b-zostal-zatrzymany-mamy-zdjecia-z-momentu-doprowadzenia.html
  • thebeat 17.04.19, 21:35
    Cóż, przyjaźń z Siwiec i jej mężem już wyglądała trochę nie halo.
  • nolus 17.04.19, 20:39
    angazetka napisała:

> Trochę mi niedobrze.
    > Wizerunek Pierwszego Wdowca RP, ślicznego ojca rodziny, poszedł się, nomen omen
    > , je...ć.

E tam, na mnie to on nigdy dobrego wrażenia nie robił. Jego "koledzy i znajomi" z Trójmiasta nie mają na jego temat najlepszego zdania - tam podobno wszyscy się śmieją z tego, jaką "gębę" zdążyła mu prasa dorobić z tego tytułu, ze był partnerem Anny Przybylskiej, a rzeczywistość...skrzeczy i chyba skrzeczala zawsze.Nawet plotki o "Niebieskiej karcie" chodziły u s. p. Anny, ale piszę : "plotki", bo czy tak bylo naprawdę to nie mam pewności.Bieniuk opinie ma raczej kiepska, ale czy jest gwalcicielem? Zobaczymy co przyniosą kolejne wiadomości.Prawda jest taka, ze tam (w 3city) wszyscy się znaja i prawie wszyscy ze sobą sypiaja - i Bieniuk , i poszkodowana, i Natalia Siwiec ze swoim "mezem" oraz właściciel "Zatoki Sztuki" na dokładkę.Wszyscy się dobrze znaja, nie od dzisiaj a przynajmniej od kilku lat. "Poszkodowana" też internetowo kojarzę.

--
  • angazetka 17.04.19, 20:48
    Ja tam nie wnikałam, wiem o człowieku tyle, co nagłówki na gazeta.pl mi mówiły wink A teraz zdziwko.
  • kornelia_sowa 17.04.19, 20:32
    Tylko mi dzieci jego żal.
    Nikogo wiecej.
    Slusznie tu ktoras napisala-nie da sie kapac w łajnie i byc czystym.
    Tyczy się jego i prostytutki.
  • ficus_carica 17.04.19, 20:37
    Po przeczytaniu wątku mam jeden wniosek - najbardziej prze...ne mają dzieci pana B.

--
    kiedy dorośnie wtedy on przyniesie wojnę pod twój dom
    i ojca synów i bratu brat stawi naprzeciw pana świat
    nie ma wiary bez niewoli nie ma bólu co nie boli
  • arista80 17.04.19, 20:39
    Ciekawa jestem czy on w to towarzystwo wpadł po śmierci Przybylskiej czy jeszcze przed i czy ona o tym wiedziała.
  • triss_merigold6 17.04.19, 20:41
    Nie "wpadł", bo to mocno dorosły facet, tylko bawił się tak od zawsze.
  • arista80 17.04.19, 20:43
    I myślisz, że Przybylska o tym wszystkim wiedziała i przymykała na to oczy?
  • triss_merigold6 17.04.19, 20:46
    Nie wiem i szczerze mówiąc, zupełnie mnie to nie interesuje.
  • lauren6 17.04.19, 20:46
    Nie pierwsza i nie ostatnia.
  • sumire 17.04.19, 20:46
    Możliwe. To nie jest nic niezwykłego w celebryckim światku. Wizerunek nade wszystko.
  • mrs.solis 17.04.19, 21:57
    arista80 napisała:

> I myślisz, że Przybylska o tym wszystkim wiedziała i przymykała na to oczy?

A co miala zrobic? Zabrac trojke dzieci i wyprowadzic sie do mamy? Robila dobra mine do zlej gry i tyle.

--
  • maslova 17.04.19, 22:16
    A a dlaczego do mamy? Kogo jak kogo, ale akurat ją na pewno było stać na osobne lokum.
  • quilte 17.04.19, 22:24
    "A a dlaczego do mamy? Kogo jak kogo, ale akurat ją na pewno było stać na osobne lokum."

Zdaje się, że to lokum to w ogóle ona za własną kasę kupiła.
  • jola-kotka 18.04.19, 01:56
    Ulala widze panie jak zwykle poplynely . No normalnie materacami bylyscie😀.
  • pani-nick 18.04.19, 07:28
    Obserwuje wątek z zażenowaniem
  • triss_merigold6 18.04.19, 07:34
    Prawda? Z jednej strony prostytutka i stręczycielka, z drugiej balujący piłkarz o niewygorowanym IQ i półswiatek trójmiejski.
  • flegma_tyczka 18.04.19, 08:23
    Prostytutka czy nawet ktoś taki jak słynna Katarzyna W. też mogą zostać zgwałcone, okradzione czy zamordowane. I tak samo traktowane (wiem, naiwność) jak każdy inny człowiek - ofiara przestępstwa.

--
  • sofia_87 18.04.19, 09:29
    W jej przypadku nie byłoby to konieczne, raczej wykopalaby pana ze swojego mieszkania
  • astrologia333 19.04.19, 13:53
    Twierdzę, że jesteście nienormalne. Po jednym nieudowodnionym oskarżeniu już jemu i jego zmarłej partnerce przeszłość w planach nam zaprezentowałycie.

Mocno nieszczęśliwa Ania, która udawała szczęśliwą, przymykała oczy, robiła dobrą minę do zlej gry bo jej się epoki pomyliły i rodziła kolejne dzieci. A on ćpał, zdradzał i wywoził w pole dziennikarzy którzy mieliby go w rakich klubach przypadkiem uwiecznić na foto.
    Jesteście lepsze niż prokurator, sędzia, fakt i detektyw monk razem wzięci.
  • astrologia333 19.04.19, 13:54
    W punktach
  • rosapulchra-0 20.04.19, 05:44
    Przecież to ematka, tu same wunskie specjalistki z kryształowymi kulami, a loren prym wiedzie.

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • pani-nick 20.04.19, 07:45
    Przecież to typowe dla forum. Nie wiesz, co u Ciebie słychać, zakładasz wątek i dowiadujesz się o sobie wszystkiego. I zapomnij o dyskusji i przekonywaniu, ze to nie tak. One wiedza lepiej.
  • rosapulchra-0 20.04.19, 11:58
    Nawet nie musisz wątku zakładać. Przypominam wątek jednej forumki, która odkryła dowody na zdrady męża, a forumowe gwiazdy jednogłośnie orzekły, to ty i twój mąż. Panie na siłę, jak głodne świnie, stworzyły teorię, że to Shell i za nic w świecie nie chciały przyjąć do wiadomości, że się, delikatnie mówiąc, mylą. Mało tego, nawet gdy forumka przyznała się do swojego nicka, w innym już wątku, to świnie do tej pory cię nie przeprosiły 🤨

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • pani-nick 20.04.19, 13:18
    smile to było dobre. Fakt.
  • fornita111 21.04.19, 10:01
    lol. Bo shell zalozyla watek w ktorym napisala, ze to ona. Trollujac radosnie na temat klopotow innej forumki. Pamietam, bo akurat bylam wtedy niezorientowana i shell napisalam wyrazy wspolczucia. To bylo dopiero slabe- pogwiazdorzyc sobie, przy okazji robiac szopke z cudzych klopotow. Karuzela smiechu.
  • rosapulchra-0 21.04.19, 10:19
    Tia.. przyleciała ta, co sobie ludzi po sobie.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • tak_to_nowy_nick 21.04.19, 10:41
    rosapulchra-0 napisała:

> przyleciała ta, co sobie ludzi po sobie.

Tak ci spieszno do naplucia na innych, że piszesz głupoty. Przeczytaj chociaż własne posty przed wysłaniem. Wierz mi, świat nie ucierpi aż tak straszliwie, jeśli chwilę poczeka na kolejne samorodki twej mądrości tongue_out
  • riki_i 21.04.19, 11:13
    Ekhem, a jak by tak napisać to samo pod swoim starym nickiem? Nie da się? Za ciężko? No to może niech ten kocioł zamilknie zanim zacznie przyganiać garnkom.
  • rosapulchra-0 21.04.19, 11:20
    To stary nick i stara hejterka. Wiele jej postów poleciało i nawet dostała oficjalne ostrzeżenie na forum, żeby się przestała mnie czepiać, ale widać, że to taki zgorzkniały typ, który nie potrafi sobie odpuścić.

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • nolus 17.04.19, 20:52
    arista80 napisała:

> Ciekawa jestem czy on w to towarzystwo wpadł po śmierci Przybylskiej czy jeszcz
    > e przed i czy ona o tym wiedziała.

Znali się wszyscy, przecież to byli np.Jego koledzy z klubu piłkarskiego, itd.Trójmiasto to z resztą żaden moloch. Natalia Siwiec znała się też z Anną Przybylska - te środowiska piłkarzy, celebrytów się po prostu łatwo przenikaja, ich związek najlepiej o tym świadczył .

Bieniuk nigdy się...yhkym, imprezowo "nie szanował", ale wydaje mi się dość logiczne, ze w stronę dna zaczął iść po śmierci swojej życiowej partnerki.

--
  • triss_merigold6 17.04.19, 20:55
    Natalia Siwiec i jej "mąż" znani byli ze swoistej przedsiębiorczości i utrwalania cyfrowo różnych okoliczności towarzysko-imprezowych, takich bardziej niby prywatnych.
  • nolus 17.04.19, 21:26
    triss_merigold6 napisała:

> Natalia Siwiec i jej "mąż" znani byli ze swoistej przedsiębiorczości i utrwalan
    > ia cyfrowo różnych okoliczności towarzysko-imprezowych, takich bardziej niby pr
    > ywatnych.

Tak, wiem. Takie materialne bogactwo celebrytki nie bierze się znikad. Ale mysle, ze nawet "zwyklym ludziom" troche trudno tez uwierzyć, ze można tyle zarabiac na reklamowaniu paletek z cieniami do powiek czy maseczek do twarzy.

--
  • triss_merigold6 18.04.19, 07:35
    Czy kremów wybielajacych do odbytu.
  • obrus_w_paski 18.04.19, 08:50
    Akurat tam siwiec zdjęcia zostały wykorzystane bez jej wiedzy. Jak była młodsza to ponoć robiła mnóstwo zdjęć, do których sprzedała prawa. Swoją droga na mojej hiszpańskiej wiosce kilka chińskich salonów piękności ma wielkie zdjęcie siwiec na drzwiach
  • obrus_w_paski 18.04.19, 08:53
    Nawet jeśli gwałtu nie było to co on robil z takim dziwnym towarzystwem? Zatoka świń? Sutenerki? Natalia siwiec? Wiadomo, może robić co chce póki nikogo nie krzywdzi, ale trochę szemrane towarzystwo
  • lilia.z.doliny 18.04.19, 09:14
    bardzo, bardzo szemrane
    i wciaz zero podstaw do urzadzenia cyrku na cala polske
    moga go oceniac moralisci i opieka spoleczna- to wszystko

--
  • sumire 18.04.19, 09:22
    Media nie potrzebują podstaw do robienia cyrku. Masz celebrytę (może klasy B obecnie, ale jednak), masz w tle narkotyki, stręczenie, dziwne biznesy, oskarżanie o gwałt... Facet ma szczęście, że się nie urodził w UK czy innym Hollywood, bo już by mu paparazzi siedzieli na drzewie przed domem albo przekupywali dawnych znajomych, żeby ci opowiedzieli pikantną historyjkę sprzed lat.
    Jak chciał grać rolę przykładnego ojca ze złamanym sercem, to mógł ją chociaż grać konsekwentnie. Przecież jak się obracasz w dziwnym towarzystwie, będąc osobą względnie rozpoznawalną, to w końcu to wypłynie.
  • iwles 18.04.19, 09:32
    lilia.z.doliny napisała:

> i wciaz zero podstaw do urzadzenia cyrku na cala polske

Swoją drogą, nieźle się przyczyniasz do tego cyrku, zakładając wątek na emamie.

• lilia.z.doliny 18.04.19, 09:42

Swoją drogą, nieźle się przyczyniasz do tego cyrku, zakładając wątek na emamie.
    w stu procentach sue zgadzam

ps. a to nie o tego typu watku chodzi na forum? no, w kwestii tego.. ruchu, o!

--
  • nolus 17.04.19, 20:54
    arista80 napisała:

> Ciekawa jestem czy on w to towarzystwo wpadł po śmierci Przybylskiej czy jeszcz
    > e przed i czy ona o tym wiedziała.

Znali się wszyscy, przecież to byli np.Jego koledzy z klubu piłkarskiego, itd.Trójmiasto to z resztą żaden moloch. Natalia Siwiec znała się też z Anną Przybylska - te środowiska piłkarzy i celebrytów się po prostu łatwo przenikaja, ich związek najlepiej o tym świadczył .

Bieniuk nigdy się...yhkym, imprezowo "nie szanował", ale wydaje mi się dość logiczne, ze w stronę dna zaczął iść po śmierci swojej życiowej partnerki.

--
  • zasiedziala 17.04.19, 22:03
    Trójmiejskie piekiełko. Tam czasem trudno nie znać nikogo nie związanego z tym światkiem.

--
    Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom
  • memphis90 17.04.19, 20:41
    "Po jakim gwałcie, Lari? Przecież on mnie nie zgwałcił, tylko… że tak powiem… zwiotczył narkotykami. To nie była tabletka gwałtu, tylko MDMA, więc ja wszystko pamiętam. Ale też przyznaję, miałam na niego zwyczajnie ochotę. No, może większą, zdecydowanie większą niż w rzeczywistości, ale dobrego, porządnego dymania nie nazwałabym GWAŁTEM. Zaspokojona, wydymana, zeszmacona i do granic usatysfakcjonowana."
    Tak rzecze pani Blanka Lipińska i to w książce, więc to musi być prawda. Dobrego, porządnego rzniecia nie można nazwać gwałtem, o ile pan jest przystojny, a pani co najzywzej zwiotczona jakimś narkotykiem czy czymś. I w ogóle robiła sobie zdjęcia z gołymi piersiami i nie wie, jak się pisze "także", tak że tego...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • roks30 17.04.19, 21:19
    Przejrzałam instagram. Jest tam to zdjęcie na jachcie, a na nim nie kto inny jak Borys Szyc.
  • nolus 17.04.19, 21:33
    roks30 napisała:

> Przejrzałam instagram. Jest tam to zdjęcie na jachcie, a na nim nie kto inny ja
    > k Borys Szyc.

Tak.I Jarek Bieniuk oraz właściciel (czy wspolwlasciciel) Zatoki Sztuki ze swoją kochanką - obecnie "poszkodowana" w w/w sprawie. Kojarzę te twarze nie od dzisiaj, to dość stare zdjęcie.

--
  • ichi51e 17.04.19, 21:35
    Mnie tam obecnosc Szyca nie dziwi nie wiem jak obecnie ale Szyc jest znany z tego ze ostro pil. Srodowisko male wszyscy albo brali udzial albo wiedzieli. Jak Jack Nicholson.

--
  • angazetka 17.04.19, 21:43
    Ostro pił, teraz nie pije. Mam nadzieję, że tak mu zostanie, bo jak nie pije, to jest znakomitym aktorem.
    To tak na marginesie.
  • piekna_remedios4 17.04.19, 21:28
    A kto to ta Blanka?
  • angazetka 17.04.19, 21:34
    Autorka największych bestsellerów literatury polskiej 2018 roku.
  • nolus 17.04.19, 21:38
    piekna_remedios4 napisał(a):

> A kto to ta Blanka?

"Pisarka" - autorka polskiej wersji Grey'a, znajoma Natalki S. oraz Dody, także znajoma Macieja Kawulskiego, u którego rekrutowala "Ring girls" do KSW - Kawulski podobno obiecał jej finansowa pomoc w ekranizacji tego wielkiego literackiego dzieła, ktore splodzila już w dwóch tomach.

--
  • grru 17.04.19, 22:36
    Dodajmy jeszcze, że to też nowa autorka wydawnictwa Agory, gdzie ma ukazać się trzecia część tego dzieła.

--
    Nadal jem gluten smile
  • memphis90 18.04.19, 07:37
    I zdecydowanie feministka, obronczyni praw kobiet. Jej książki idealnie nadają się do drinking game - ilekroc zdarzy się sytuacja, którą normalna kobieta oceni jako gwalt, przemoc lub nadużycie, a nie jako romantyczny wyraz miłości- pije kielicha. Droga do upojenia będzie krótka.

--
  • grru 18.04.19, 23:01
    Swoją drogą sukces tej pani skłonił mnie do poważnej refleksji: czy jak napiszę takie bzdury to będę bogata, czy jednak najpierw musze się zrobić na plastikowo w celach marketingowych.

--
    Nadal jem gluten smile
  • piekna_remedios4 18.04.19, 14:18
    Ah, ojej. Czyli dobrze, że nie kojarzę osoby.
  • semihora 17.04.19, 21:16
    Czyli teraz będzie się forsować wersję, że nie da się zgwałcić prostytutki? Słabo uncertain

--
    Nie mam serca do pilności, do piękności, do świętości - to zbyt wyszukany stan!
  • bigzaganiacz 17.04.19, 21:18
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • sumire 17.04.19, 21:23
    Idź lepiej mamę spytać, czy da ci na PlayStation pograć.
  • gaskama 17.04.19, 21:32
    Ja jestem gotowa 5 dych dopłacić, by sobie te PlayStation kupił, ten ... bigzaganiacz. Kurczę, mój 16 latek jest bardziej ogarnięty. Bigzaganiacz .... Kurczę, jakie kompleksy trzeba leczyć, by się tak nazwać na forum dla matek.

--
    "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
  • bigzaganiacz 18.04.19, 00:27
    Nik jest na wszystkie fora
  • inka754 18.04.19, 06:59
    Może lubimy, a co, nie wolno?
  • piekna_remedios4 17.04.19, 21:27
    Ten artykuł jest bardzo dziwnie napisany.
    A ten cały fotograf mody big_grin buagam, wystarczy wygooglować i na fejsie wychodzą jego „dzieła”. Jakoś nie go końca wierzę w to co jest tam napisane.
  • angazetka 17.04.19, 21:37
    Tutaj gęsto zamrugałam: "chodziło również o dziewczyny poniżej 15. roku życia, co jest traktowane surowiej w przepisach karnych, a polska opinia publiczna uznaje je za przestępstwa pedofilskie" - nie opinia, tylko kodeks karny, na litość.
  • thebeat 17.04.19, 21:43
    To mrugaj dalej, bo jest to przestępstwo, ale nie czyn pedofilski. To właśnie opinia publiczna lubi nazywać pedofilem każdego wspołżyąacego z nieletnim.
  • angazetka 17.04.19, 21:48
    Tak, wiem, że nie czyn pedofilski, niemniej jednak jest to piętnowane ostrzej przez kodeks karny, a nie tylko przez opinię publiczną. Zdanie w artykule brzmi zaś tak, jakby piętnowanie kogoś za seks z osobą poniżej 15 r.ż. było tylko jakąś nowomodną fanaberią.
  • thebeat 17.04.19, 21:49
    Nie, nie brzmi tak.
  • piekna_remedios4 18.04.19, 14:19
    I te wyrazy zdziwienia nad szczupłością dziewczyn. O co mu chodzi?
  • turzyca 18.04.19, 00:48
    >Ten artykuł jest bardzo dziwnie napisany.

To jest artykuł napisany przez kogoś, kto przewiduje, że opisywani spróbują go pozwać po raz kolejny, jeśli tylko da im najmniejszy pretekst. No więc pisze tak, żeby tego pretekstu nie było, opisuje starannie wydarzenia, ale ledwie sugeruje osoby. Oczywiście jeśli wiesz o kogo chodzi, to sobie łatwo podstawisz nazwiska, a jeśli nie wiesz, to wystarczy chwila z guglem, żeby ustalić, o kogo chodzi. Ale formalnie autor jest czysty, nie da się go pozwać.

--
    "Mój sąsiad uczy się grać na klarnecie, teraz już mu to jakoś wychodzi, ale wcześniej byłam przekonana, że to jakiś dziwne zwierze wydaje odgłosy godowe. " by Mondovi
  • piekna_remedios4 18.04.19, 14:21
    Ok, rozumiem i poniekąd szanuje wink ale na litość, nazywanie jakiegoś żałosnego chłopaczka bez talentu „znanym fotografem mody” to nie jest trzymanie się faktów. Dlatego te jego „fakty” mogą być mocno naciągane.
  • flegma_tyczka 17.04.19, 21:30
    Ale syf.
    W szoku jestem.

--
  • lot_w_kosmos 17.04.19, 21:47
    Ja pikole...
  • lot_w_kosmos 17.04.19, 21:52
    To straszne oblicze internetu ale na Insta Bieniuka można już przeczytac nazwisko tej kobiety....
  • dziennik-niecodziennik 18.04.19, 00:28
    Strasznie trudno je znalezc i bez tego Insta, naprawdę...

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • lot_w_kosmos 18.04.19, 06:09
    Aż tak się nie wczytuje, ale nie widzę nigdzie więcej, w żadnym artykule o tej sprawie jej nazwiska.
    Więc nie przasadzaj.
  • dziennik-niecodziennik 18.04.19, 11:12
    no prosze Cie. jest opisana na tyle dokładnie że wystarczy pogrzebac żeby znaleźć. nie takich juz znajdowano.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • bazia8 17.04.19, 22:00
    te informacje to działają na niekorzyść pana Jarosława. Ofiara pozostaje ofiarą.

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • maly_fiolek 18.04.19, 11:48
    Może być również ofiara fałszywego pomówienia....
  • thebeat 17.04.19, 22:17
    To odpowiedź do Arista80, tablet mi szaleje.
  • arista80 17.04.19, 23:16
    Ja się cały czas zastanawiam jak muszą czuć się teraz jego dzieci, a szczególnie córka, będąca u progu dorosłości.
  • mrs.solis 17.04.19, 23:17
    Moze byl cudownym ojcem dla dzieci, wiec zostala.

--
  • arista80 17.04.19, 23:26
    mrs.solis napisała:

> Moze byl cudownym ojcem dla dzieci, wiec zostala.
    >
    Ja bardziej obstawiam, że jako że uchodzili za super parę, lepiej się sprzedawała wizerunkowo i dzięki temu ona miała więcej propozycji (on być może też).
  • arista80 17.04.19, 23:42
    Z ostatniej chwili: JB opuścił areszt www.pudelek.pl/artykul/145383/jaroslaw_b_opuscil_areszt_za_poreczeniem_majatkowym_z_ostatniej_chwili/
  • flegma_tyczka 17.04.19, 23:48
    Rozczuliło mnie, że za piłkarza i jego niewinność ręczy.... Natalia Siwiec big_grin

--
  • riki_i 20.04.19, 08:26
    flegma_tyczka napisała:

> Rozczuliło mnie, że za piłkarza i jego niewinność ręczy.... Natalia Siwiec big_grin

W końcu specjalistka, z Diabłem w Szczecinie robiła klientom podobne numery.
  • cruella_demon 17.04.19, 23:55
    Czy ja dobrze zrozumiałam, że nikt mu póki co żadnych zarzutów za gwałt nie postawił?
    Tylko o to, że się działką podzielił? big_grin
  • kropkaa 17.04.19, 23:44
    Biedne dzieci sad
    Mają wyjątkowego pecha - mama zmarła, ojciec palant.
  • fredzia098 18.04.19, 01:48
    To prawda, biedne dzieciaki. Mam nadzieję, że jednak jest niewinny. Nie wyobrażam sobie ich życia, gdyby ojciec trafił na kilka lat do więzienia.
  • flegma_tyczka 17.04.19, 23:49
    To o niczym nie świadczy. Wyszedł za poręczeniem majątkowym.

--
  • bigzaganiacz 17.04.19, 23:54
    Swiadczy ze zeznania straumatyzowanej prostytutki po domniemanym gwalcie nie przekonaly sadu do zastosowania aresztu

Na marginsie mysle ze pani psycholozka i pani prokuratorozka zbytnio sie przejely rola zbutnio podjaraly mial byc wybuch a tu pare kaposzonow
  • flegma_tyczka 18.04.19, 08:29
    Raczej sąd ocenił ryzyko potencjalnej ucieczki na wolności ojca trojga dzieci z mocno rozpoznawalną gębą za minimalne.

--
  • iwles 18.04.19, 00:24
    Tak tak, oczywiscie. Jest niewinny i dlatego ma dozór policyjny.
    Mysl mysl MY$L "czlowieku"! Wyjscie z aresztu za kaucja NIE oznacza niewinnosci !

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • bigzaganiacz 18.04.19, 00:30
    Oznacza jedynie ze toczy sie postepowanie a dotychczasowy zebrany material dowodowy byl na tyle slaby ze nawet nie dalo sie postawic zarzutow

Mysl mysl MY$L "czlowieku"!
  • iwles 18.04.19, 00:34
    ??? Wyjscie z aresztu za kaucja oznacza brak zarzutow ??? Oznacza uniewinnienie ???
    Wez lepiej nic nie wypowiadaj sie w sprawach, o ktorych nie masz zielonego pojecia.

--
    Paweł

• bigzaganiacz 18.04.19, 00:36
    Wez sie juz nie osmieszaj

TOCZY SIE POSTEPOWANIE

NIE DOSTAL ZADNYCH ZARZUTOW

juz dotarlo?
  • iwles 18.04.19, 00:58
    DOSTAŁ zarzuty.
    I dlatego ma zakaz zblizania sie do swiadkow i DOZÓR policyjny.
    Wyjscie z aresztu za poręczeniem oznacza tylko i wyłacznie to, ze na sprawe stawi sie z wolnej stopy.

--
    Paweł

• bigzaganiacz 18.04.19, 01:05
    No dobra cos tam dostal
    Posiadanie i uzyczanie srodkow oduzajacych
    Taki zarzut to mozna co trzeciemu licealiscie przedstawic , cos malo w tych zarzutach brutalnego gealtu z pobiciem i cuda wianki

Wyjscie z aresztu za poręczeniem oznacza tylko i wyłacznie to, ze na sprawe stawi sie z wolnej stopy

Znaczy ze nie bedzie miesiacami kisnac w areszcie
    Jak by cos mieli to by go wypiscili
    A tak h maja
  • bigzaganiacz 18.04.19, 01:07
    Jak dojdzie do sprawy to kiratora dostanie

Dramat hehe
  • ichi51e 18.04.19, 06:53
    Nawet jaz zarzuty postawia to jeszcze nie znaczy ze winny bo po co by sad byl?

--
  • triismegistos 18.04.19, 04:55
    Iwles, ty tu jeszcze moderujesz? Dlaczego tolerujesz tutaj taki rynsztok?

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • iwles 18.04.19, 06:37
    triismegistos napisała:

> Iwles, ty tu jeszcze moderujesz? Dlaczego tolerujesz tutaj taki rynsztok?
    >

Nie, juz nie moderuje.

--
    Paweł

• jola-kotka 18.04.19, 01:59
    Serio to nie mam zdania w temacie. Poczekam na wyniki sledztwa na ta chwile przykre jest snucie scenariuszy ktore moga okazac sie prawda lub nie ale jak wyjdzie ze nia nie sa no to bedzie glupio.
  • azja001 18.04.19, 05:54
    Dokładnie. Od czasu gdy śmieciowa gazetka opublikowała zdjęcia martwego Milewicza omijam takie pseudo doniesienia szerokim łukiem. Potrafią zdeptać człowieka dla kasy. Facet wyszedł z aresztu, zarzutów mu żadnych nie postawiono, a co będzie to czas pokaże
  • merces 18.04.19, 08:04
    Postawiono.
  • unaragazza.bionda 19.04.19, 09:19
    Ale z ustawy o narkomanii, a nie o gwałt.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.