Dodaj do ulubionych

Mszczą się na byłym prezydencie :-)

18.04.19, 21:43
www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-03-09/mszcza-sie-na-mojej-rodzinie-walesa-skomentowal-decyzje-sadu-o-areszcie-dla-jego-wnuka/
Litości.

"Młody człowiek, dopiero co został ojcem" - nie dość, że jeździ bez prawka i po pijanemu, to jeszcze ojcem został?

(Tak, to jest straszny kryptowątek propisowski. tongue_out).
Edytor zaawansowany
  • aerra 18.04.19, 22:19
    Aha, tego wnuka to nie dość, że podstawione osoby spiły, to potem siłą do auta go wsadzili i kazali jechać.
  • morekac 18.04.19, 23:22
    To Wałęsa jest pradziadkiem?

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • okruszek_a 19.04.19, 07:07
    Temu peron już dawno odjechał
    Najciekawszy moment artykułu

"Wnuk Lecha Wałęsy nie pierwszy raz ma problemy z prawem. Przed gdańskim sądem toczą się już dwa procesy w jego sprawie. W jednym odpowiada za ugodzenie nożem swojej byłej dziewczyny, w drugim – za naruszenie nietykalności cielesnej innej kobiety."

Aniołek, psia jego mać, a ten pisowski sąd śmiał go aresztować! nie godzi się, wnuka samego wałęsy!
  • mallard 19.04.19, 07:37
    taki-sobie-nick napisała:

> (Tak, to jest straszny kryptowątek propisowski. tongue_out).

"Straszny wątek kryptopropisowski" powinno być.

--
    Naucz się śmiać z samego siebie.
    Będziesz miał ubaw na całe życie...
  • taki-sobie-nick 19.04.19, 20:54
    mallard napisał:

> taki-sobie-nick napisała:
    >
    > > (Tak, to jest straszny kryptowątek propisowski. tongue_out).
    >
    > "Straszny wątek kryptopropisowski" powinno być.
    >
    >
    Miałam poprawić, ale nie byłam pewna, czy to będzie poprawnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.