Dodaj do ulubionych

Nauczyciaele - dziekuje

18.04.19, 21:55
Komisja strajkowa podjela decyzje o zawieszeniu strajku z dniem 24 04 2019.
Takie info podala pewna szkola srednia w Trojmiescie. Moge sie jedynie domyslac, ze chcueli naturzystom umozliwic zdawanie matur.

Szacunek dla nauczycueli, ze " uwolnili zakladnikow". Moje dziecko co prawda matury w tym roku nie pisze i z zawieszenia strajku sue nie cieszy jednak dobrze wiedziec, ze komus lezy na sercu dobro ucznia.
Edytor zaawansowany
  • saphire-2 18.04.19, 21:56
    Link?
  • niktmadry 18.04.19, 22:06
    Zsae gdynia. Znajdz sobie.
  • saphire-2 18.04.19, 22:11
    Liceum i technikum ekonomiczne. Tam chodzi twoje dziecko?
  • maslova 18.04.19, 22:08
    niktmadry napisał(a):

> jednak dobrze
    > wiedziec, ze komus lezy na sercu dobro ucznia.

Szkoda, że tym kimś nie są członkowie MENu i rządu.
  • okruszek_a 19.04.19, 08:40
    To men i rząd straszy nie klasyfikowaniem maturzystów i nie przeprowadzeniem matur?
  • maslova 19.04.19, 09:03
    To MEN i rząd wprowadził deformę, która wtłoczyła obecnych ósmoklasistów i gimnazjalistów w podwójny rocznik. To MEN i rząd sprawił, że moja córka musiała realizować program trzyletni w dwa lata. To MEN i rząd sprawił, że moje dziecko miało dwa lata wyjęte z życiorysu. Gdzie w 2016 roku byli ci wszyscy zatroskani o los uczniów? kto wtedy przejmował się losem mojego dziecka?
  • okruszek_a 19.04.19, 09:37
    A kto się przejmował losem mojego dziecka jak dwa roczniki szły do pierwszej klasy obowiązkowo??? no kto??? kto się przejmie ich losem jak będą w dwa roczniki startować do liceum i na studia??? kto pytam???
    W związku z tym niech inne roczniki też mają pod górę i w ramach sprawiedliwości społecznej niech nie zostaną sklasyfikowani.
  • okruszek_a 19.04.19, 09:39
    tak? i to rękami tych, którzy ich przez trzy lata uczyli i ponoć troszczą sie o uczniów?
  • maslova 19.04.19, 10:00
    Ale sugerujesz, że to wszystko wina nauczycieli?
  • okruszek_a 19.04.19, 10:18
    Nie, nie sugeruje, za to ty sugerujesz, że dlatego że nasze dzieci mają gorzej inne też powinny i to rękami tych dla których dobro uczniów powinno stanowić priorytet.
  • maslova 19.04.19, 12:26
    > za to ty sugerujesz, że dlatego że nasze dzieci mają gorzej inne też powinny i

A możesz mi napisać, jakimiż krętymi ścieżkami podążały twoje myśli, że doszłaś do takiego wniosku? Bo nigdzie nic takiego nie napisałam.
  • okruszek_a 19.04.19, 12:35
    maslova napisała:

> Ale sugerujesz, że to wszystko wina nauczycieli?
    A gdzie wyczytałaś, że ja za reformy obecnych i przeszłych rządów obarczam nauczycieli???
  • maslova 19.04.19, 12:45
    Nie wyczytałam, tylko zapytałam. Nie zauważyłaś znaku zapytania?
  • okruszek_a 19.04.19, 12:51
    To już spieszę z odpowiedzią, że nie, nie obarczam za reformy nauczycieli.

>To MEN i rząd wprowadził deformę, która wtłoczyła obecnych ósmoklasistów i gimnazjalistów w podwójny >rocznik. To MEN i rząd sprawił, że moja córka musiała realizować program trzyletni w dwa lata. To MEN i rząd >sprawił, że moje dziecko miało dwa lata wyjęte z życiorysu. Gdzie w 2016 roku byli ci wszyscy zatroskani o los uczniów? kto wtedy przejmował się losem mojego dziecka?

To teraz ty może wytłumacz jak sie ma ten watek twojej wypowiedzi do nieklasyfikowania maturzystów? I kto szantażuje nieklasyfikowaniem maturzystów i grozi nie przeprowadzeniem matur?
  • maslova 19.04.19, 13:09
    Wyraźnie zaznaczyłam fragment wypowiedzi, do której się odniosłam. Dlatego właśnie oceniłam całokształt działań rządzących. To po pierwsze.
    Po drugie gdyby rządowi rzeczywiście zależało na wszystkich uczniach to: 1) podjąłby działania łagodzące skutki strajku z chwilą, gdy otrzymał o nim informację 2) podjąłby jakiekolwiek działania łagodzące skutki strajku rodzicom dzieci młodszych, wymagających stałej opieki.
    Po trzecie, pisałam w ostatnim czasie na forum na ten temat mnóstwo razy. Jeśli tak bardzo interesuje cię moje zdanie w kwestii strajku, sięgnij do ostatnich wątków, bo nie chce mi się po raz enty tłumaczyć tego samego.
  • okruszek_a 19.04.19, 13:47
    Ja odnoszę się do tego, że to nie rząd i men szantażuje nie klasyfikowaniem maturzystów i nie przeprowadzeniem matur, to czynią nauczyciele, o to trudno kogokolwiek innego oskarżać.
  • saphire-2 19.04.19, 08:07
    Podziękuj im osobiście a nie pod nickiem na forum

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka