Dodaj do ulubionych

Kolejny atak terrorystyczny w moim mieście

19.04.19, 14:08
Najpierw prezydent Adamowicz a teraz to. Katolicki nożownik atakuje niewinnego przechodnia:

m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Zaatakowal-przypadkowego-przychodnia-Uslyszal-zarzut-usilowania-zabojstwa-n133769.html
Nie wiem jak Wy ale ja zaczynam się bać. Ledwo tydzień temu chodziłam po ulicach w tamtym miejscu a teraz takie coś. Czy gdańskie Przymorze to no-go zone? Czy zwykły człowiek może czuć się w Polsce bezpiecznie?

--
---
Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
Edytor zaawansowany
  • bei 19.04.19, 14:12
    Ja tak odbieram Kraków, był czas, ze co chwilę słyszałam o ataku maczetą lub nożem albo siekierą.
  • ichi51e 19.04.19, 15:43
    A w Wwie gwalty w parkach uncertain

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • tonik777 19.04.19, 17:26
    I jednego dnia dwa zabójstwa.
  • flegma_tyczka 19.04.19, 20:21
    Za granicą też są gwałty. A co jest z przestępstw za granicą, a czego nie ma w Polsce? Zamachy bombowe.

--
    Wolność wypowiedzi - dla każdego.
  • beaucouptrop 19.04.19, 16:04
    Prowokujesz?
    Zawsze na ciebie mozna liczyc 😂
  • chicarica 19.04.19, 16:10
    A skąd, poważnie się martwię.
    Od początku roku ataków nożowników w Polsce było kilka. Problem zaczyna się robić poważny. W przeciwieństwie do forumowiczek zaniepokojonych pojedynczym atakiem w Oslo, gdzie nawet się nie wybierają, ja regularnie bywam w Gdańsku.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 35wcieniu 19.04.19, 16:12
    Nie, nie boję się, a takie sytuacje wcale nie są wynalazkiem ostatniego roku - pamiętamy chyba akcje z maczetami w Krakowie itp.
  • glanaber 19.04.19, 16:19
    Ale chyba nie mam pełnego dostępu do artykułu, bo nigdzie nie widzę informacji, że to katolik
  • chicarica 19.04.19, 16:21
    Podobno 95% w Polsce to katolicy, więc z ogromnym prawdopodobieństwem jest to katolik, a już na pewno wychowany w kulturze katolickiej.

--
    ---
  • glanaber 19.04.19, 16:27
    Aha, podobno. Tiaaaa....
  • chicarica 19.04.19, 16:46
    No więc skoro ktoś pochodzenia bliskowschodniego na pewno jest muzułmaninem, to przecież ktoś pochodzenia polskiego na pewno jest katolikiem.

--
    ---
  • olena.s 19.04.19, 17:12
    "Badanie CBOS z listopada 2011 roku wykazało, że 95% mieszkańców Polski deklaruje się jako katolicy[58]. Jest to, po Malcie, największy odsetek w Europie[59]. Według Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego wierzący w Boga stanowią 80% ludności Polski[60][61] (taki też jest wynik badania Eurobarometer 2010[62]). W 2011 roku liczba osób ochrzczonych przez polski Kościół katolicki, wynosząca 33 399 328, stanowiła 86,66% populacji Polski, szacowanej na 38 538 447 osób[63]."
  • beaucouptrop 19.04.19, 17:30
    Och Olena. Ty tez jestes trollem czy naprawde w to wierzysz?
  • chicarica 19.04.19, 17:45
    A Ty wierzysz że wszyscy przybysze z Bliskiego Wschodu są muzułmanami?

--
    ---
  • beaucouptrop 19.04.19, 20:06
    Skad taki wniosek? Gdzies tak napisalam?
  • flegma_tyczka 19.04.19, 20:22
    Deklaruje się? Serio? Jak? Nie piszę o osobach ochrzczonych (które wszak nie miały na to żadnego wpływu).

--
    Wolność wypowiedzi - dla każdego.
  • beaucouptrop 19.04.19, 16:27
    Ciezko mi uwierzyc, ze osoba piszaca na ematce moze byc tak ograniczona 😂 Wiec jednak prowokujesz.
  • bazia8 19.04.19, 17:03
    big_grin

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • jak_matrioszka 19.04.19, 16:41
    Cóż, Trójmiasto nie jest oaza spokoju. My uskakiwaliśmy przed autem, które wjechało w tłum na deptaku. Średnio chce sie w takie miejsca wracać, tyle że my w przeciwieństwie do Ciebie możemy na wakacje obrać inny kierunek.
  • chicarica 19.04.19, 16:47
    Ja na wakacje również obieram taki kierunek jaki chcę, nie spędzam wakacji w Gdańsku.
    W Gdańsku bywam bo mam tam starzejących się rodziców jednej i drugiej strony, trzeba ich odwiedzać. Cel wybitnie niewakacyjny.

--
    ---

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.