Dodaj do ulubionych

kosmetyczka mnie skrzywdziła :/

21.04.19, 08:00
Ematko porradź.
W marcu byłam u kosmetyczki. Między innymi wydłubała mi z twarzy kilka tych białych grudek, to się chyba prosówka nazywa. Zostały mi po tym czerwone ślady na twarzy, co na początku niestety mnie nie zaniepokoiło- miałam świadomość że tak bywa. Slady jednak utrzymują się do teraz. Została mi wielka czerwona kropka na policzku i kilka malutkich, niemal niewidocznych.
Jak mogę to naprawić? Nie mam zupełnie pomysłu.

--
Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
Edytor zaawansowany
  • 35wcieniu 21.04.19, 08:04
    Powinno samo zejsc za jakis czas, chyba ze zle wydlubane.
  • triismegistos 21.04.19, 08:20
    Minął ponad miesiąc.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • 35wcieniu 21.04.19, 09:00
    Nie szkodzi, jak niczego nie uszkodziła przy tym, to zniknie z czasem. Często te ślady są długo. Ewentualnie kup sobie coś na blizny i tym smaruj punktowo to szybciej zblednie.
  • aandzia43 21.04.19, 08:35
    Ale w sensie ze blizna o czerwonym zabarwieniu czy pęknięte naczynko?

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • triismegistos 21.04.19, 09:30
    Te maleństwa to chyba naczynka, a to duże to blizna.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • saskia44 21.04.19, 09:12
    Wydlubywanie to archaizm. Kto jeszcze stosuje takie metody?
  • brenya78 21.04.19, 09:39
    A jak inaczej się tego pozbyć?
  • inguszetia_2006 21.04.19, 09:34
    Witam
    Rób sobie parówki z nagietka, lipy, rumianku, albo jakichś innych ziół, które działają przeciwzapalnie.
    Pzdr.
    Ing
  • mikams75 21.04.19, 13:57
    a jak generalnie masz z gojeniem sie ran i znikaniem sladow bo byle zadrapaniach? U mnie regeneracja trwa zawsze bardzo dlugo, wiec i po takich zabiegach spodziewalabym sie, ze dlugo potrwa zanim zniknie.
    Na twoim miejscu wrocilabym do kosmetyczki, zeby ocenila, co jest nie tak, moze to popekane naczynka, ktore trzeba zamknac i samo nie zniknie?
    Ale musze powiedziec, ze wlasnie takie slady i bardzo dluga regeneracja zniechecaja mnie od wszelkich zabiegow. Juz mam slady po pajaczkach na nogach, wygladaja gorzej niz same pajaczki sad
  • astrologia333 21.04.19, 14:20
    Tak prosaki.
    Nie pocieszę. Zazwyczaj mam gładką cerę bez żadnych wyprysków. W grudniu (tak, w grudniu) poszłam do kosmetyczki i ona mi wyciskać chce prosaki. Ja nawet nie wiem co to jest, na pewno bym zauważyła gdyby mnie szpeciły.
    Dziś jest koniec kwietnia a ja w tym miejscu mam czerwone coś, co na okrągło jest czerwone, potem się obiera i rośnie a potem znów jest czerwonym plackiem. Wku... mnie to strasznie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka