Dodaj do ulubionych

Gust kobiecy i męski.

22.04.19, 10:38
Zauważyłyscie różnice?
Mężczyzna za przystojnego uzna zawsze dobrze zbudowanego, kobiety zachwycą się np chudym brzydalem.
I na odwrót.
Mamy w towarzystwie piękną (moim zdaniem) kobietę. Typ Catherine Deneuve. Jest i pierś i talia.
Kobiety uważają ją za zjawiskową, mężczyźni, że owszem, ładna, ale bez przesady.
Ciekawe. Może my patrzymy na kobiety przez pryzmat estetyki, na mężczyzn przez, nie wiem, coś więcej niż dobre geny. A mężczyźni, przepraszam za uproszczenie, tylko przez funkcje reprodukcje? Zawsze intrygowala mnie obojętność wobec naszej "Catherine".
--
cndnvn
Edytor zaawansowany
  • tanebo2.0 22.04.19, 10:54
    Bzdura! Patrząc na kobietę nie wybieram po szerokości pochwy czy mleczności piersi. Liczy się uroda, zgrabność (stąd dyskryminacja grubych). Wcięcie w talii nie ma znaczenia. Wręcz jest przeciwnie. Poznałem kiedyś kobietę w pracy - ideał wgo kobiet. Miała wcięcie w talii i małe stopy. Dla mnie wyglądała karykaturalnie.

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • alpepe 22.04.19, 11:34
    Przede wszystkim to ty nie wybierasz.

--
    Achse des Guten
  • tryggia 22.04.19, 11:38
    ?

--
    cndnvn
  • tanebo2.0 22.04.19, 12:26
    Też tego nie rozumiem. Żeby to ogarnąć trzeba mieć macicę.

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • alpepe 22.04.19, 13:06
    Nie, wystarczy mózg.
    Patrzysz wyłącznie z pozycji teoretyka, no i nie wybierasz, tyle.

--
    Achse des Guten
  • piataziuta 22.04.19, 11:47
    Gusta nie dzielą się w zależności od rodzaju narządów płciowych.
    Nie ma gustu wspólnego dla wszystkich kobiet, który byłby antytezą gustów wszystkich mężczyzn.
    Takie stwierdzenie jest niemożliwe statystycznie, nielogiczne i po prostu bardzo, bardzo głupie.

Kiedy wreszcie przestaniecie powtarzać na ematce tego rodzaju kocopały?
  • bistian 22.04.19, 12:16
    Może faktycznie, ta "ładna" ma zryty beret, mężczyźni to zauważają, a dla przyjaciółek to nie jest najważniejsza cecha wink
  • sumire 22.04.19, 12:17
    Serio uważasz, że to zależy od płci?...
  • tryggia 22.04.19, 12:26
    W przypadku naszej znajomej różnica jest b. wyraźna. Nie,. nie sądzę ale zastanawia mnie to.

--
    cndnvn
  • bergamotka77 22.04.19, 12:32
    Mnie tez to zastanawia. Po prostu my nie wyczuwamy takiego pozawerbalnego seksapilu, który ma dana kobieta i podobnie faceci u przedstawicieli swojego gatunku. Bo czasem osoby o niezwyklej urodzie potrafią być aseksualne i na odwrót.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka