Dodaj do ulubionych

Zrobiło się cieplej..

26.04.19, 16:39
Zrobiło się cieplej. Otyłym i grubym jest gorąco, pocą się i sapią. Grubych bardziej widać. Proszę, nie gapcie się z niechęcią na grubszych, nie pozwalajcie komentować dzieciom. Tyle.
Edytor zaawansowany
  • aguar 26.04.19, 16:43
    ok
  • jak_matrioszka 26.04.19, 16:45
    Grubych zawsze bardziej widać, wysokich też. Schudniecie bywa problematyczne, ale próbowałaś zmaleć???
  • krowa_morska 26.04.19, 16:51
    Prawda to jest. Ludzie nie zawsze gapią się ze złej woli, czasami każdemu zdarza się zawiesić i wtedy wzrok zatrzymuje się na tym, co wystaje z tłumu. Jak się odwiesisz, to odwracasz wzrok, ale czasem komuś już może być przykro.
    Autorko - nie zdarza Ci się zagapić na bardzo wysokich ludzi, takich ponad 2 m? Traktuj gapiących się na siebie tak samo - to zauważanie, a nie ocenianie. Tzn zazwyczaj, tak myślę.
  • mamablue 26.04.19, 17:33
    jak_matrioszka napisała:

> Grubych zawsze bardziej widać, wysokich też. Schudniecie bywa problematyczne, a
    > le próbowałaś zmaleć???

Nie, ani troszkę tongue_out
  • jak_matrioszka 26.04.19, 17:49
    Malenie bardzo szkodzi na BMI, wiec w sumie nie polecam wink
    Kiedyś odbierałam ze znajoma jej dziecko ze szkoły, pierwszoklasiste. Wypatrzyła swe dziecie w tłumie i mówi do mnie "tu stój, żebyś mi nie zgineła". Pomysł, że mogłabym zniknać w tłumie niższych ode mnie o pół metra i w wiekszości szczuplejszych dzieci do dziś uważam za najpiekniejszy komplement wink
  • taki-sobie-nick 26.04.19, 22:19
    jak_matrioszka napisała:

> Grubych zawsze bardziej widać, wysokich też. Schudniecie bywa problematyczne, a
    > le próbowałaś zmaleć???

Fakt, podwyższyć się można, ale na odwrót ni hu hu.
  • kamien.na.dnie 26.04.19, 16:46
    Popieram. Dziś chłodno ( na czapkę) ale lada chwila przygrzeje...A ja nie chcę, nie rozbiorę się! Nie pokażę się światu! Nici z białych spodni...co najwyżej biały czador i burka...
  • maniaczytania 26.04.19, 22:16
    kamien.na.dnie napisał(a):

> Popieram. Dziś chłodno ( na czapkę) ale lada chwila przygrzeje...

Gdzie tak chłodno było?

--
    "Pomyślę o tym jutro"
  • alpepe 26.04.19, 17:45
    No, a co z pięknymi i zgrabnymi? Czy to fajnie tak cały czas być komentowanym i obgwizdywanym?

--
    Achse des Guten
  • jak_matrioszka 26.04.19, 17:53
    O, nowe graja 😀 Zazwyczaj na tym etapie w watku już sie udzielaja forumowiczki domagajace sie niewytykania ich palcami z powodu rozmiaru 32- 😁
  • mamablue 26.04.19, 18:11
    Prawda? Zawsze się taka "dyskryminowana" pojawi.
  • simply_z 26.04.19, 18:12
    zastosuj metode MZ i powinno byc dobrze.
  • jak_matrioszka 26.04.19, 21:55
    I prosze, stary, dobrze znany przebój wink
  • beneficia 26.04.19, 18:17
    Już Cię pytałam ale nie odpowiedziałaś. Może teraz się uda.
    Czemu tak usilnie szukasz poklasku?
  • kosmos_pierzasty 26.04.19, 18:21
    O tyle ma rację, że to też chamstwo. W sensie komplementy, a raczej "komplementy", jakie można usłyszeć na ulicy. I nie żebym teraz musiała to znosić wink Częściej już szarmanccy starsi panowie się trafiają big_grin
  • beneficia 26.04.19, 18:26
    Tak, ja wiem, że to chamstwo.
    Pytam, czemu przy każdej (albo i bez) okazji musi tą swoją wyjątkowość podkreślać.
    PATRZCIE NA MNIE NA MNIE.
    Czemu?
  • bukietlisci 26.04.19, 22:06
    bo wcale nie jest piękna i zgrabna. bo chciałaby taką być. i tak sobie własną rzeczywistość tworzy...
    to ja się dopiszę. z tyłu jestem bardzo liceum. bardzo bardzo. natomiast z przodu jednak widać wiek. dlaczego młodzież męska musi skometnować tą rozbieżność? nie udaję wesołej dwudziestki. ani ryczącej czterdziestki. co mam więc zrobić? poprawić przód kilkoma plastykami? czy postarzyć tył, tu już nie wiem jak.
  • beneficia 26.04.19, 22:15
    Postarzenie tyłu jest proste, wyhoduj większy tyłek, tusza bardzo wpływa na postrzeganie wieku big_grin
    Ale że co, ludzie serio na głos komentują Cię na ulicy?
  • bukietlisci 26.04.19, 22:22
    młodzież męska kometnuje. wiesz, patrzą z tyłu i myślą : " ożesz to pewnie Pamela albo ( i tu sobie wstaw bożyszcze teraźniejszych młodych ). a potem widzą przód i to jednak zwykła, młoda inaczej bukietliści. to im się ulewa. ale miłe to nie jest.
  • gruba_z_ksiegowosci 26.04.19, 20:33
    Zgłaszam votum separatum. Na mnie mogą się gapić, zwłaszcza w dekolt i zwłaszcza on.
  • fornita111 26.04.19, 22:29
    Lubie to! big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.