Dodaj do ulubionych

Ile placilyscie za okna?

26.04.19, 21:35
Tak, wiem ze potrzebna jest wycena. Ale potrzebuje pilnie informacji jakie sa przyblizone koszty okna robionego na zamowienie, takiego raczej wiekszego i mniej wiecej roznica miedzy plastikiem a drewnem jakiego jest rzedu?

Moze ktos pomoze? Robilam dawno temu jakies szacunki i jestem w lesie - nie pamietam czy to byla kwota 50, 500 czy 5000 za okno smile
Edytor zaawansowany
  • thea19 26.04.19, 22:15
    pytanie z dudy typu ile kosztuje samochód 2 osobowy a ile 5 osobowy.
  • aerra 26.04.19, 23:07
    Nietypowe, duże okno robione na zamówienie? To jak się zmieścisz w 5k za sztukę, to się ciesz.
  • czarniejszaalineczka 26.04.19, 23:44
    jesienia placilam 4300 2 pokoje i kuchnia, ile za konkretne okno to ci moge jutro sprawdzic

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • czarniejszaalineczka 26.04.19, 23:44
    okna plastikowe

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • kryzys_wieku_sredniego 26.04.19, 23:58
    10 lat temu ponad 30 tysięcy. Plastiki w okleinie matowy antracyt.
  • tol8 27.04.19, 00:40
    Dziewięć lat temu 5000zł za pięć okien plastikowych ze szprosami. Sytuacja zmusiła mnie do zakupu jak najtaniej.

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • blokersowa 27.04.19, 11:15
    Ani nie 50 , ani nie 500, skoro to wieksze okno. Wystarczy wygooglac jakies kalkulatory.
    www.e-sapor.com/window/window_configurations/start
    Przy wiekszym zamowieniu napewno uzyskasz jakis rabat. Ja ostatnio wycenialam okna dachowe i drewniane o dziwo wyszly taniej niz PCV. Bylo ich mniej niz wiecej i roznica nie byla taka duza wink)) ale jednak.
  • thea19 27.04.19, 13:34
    kupowałam okna dachowe i były zdecydowanie droższe niż okna ścienne. Przy zachowaniu parametrów energooszczędności (a nie zwykłe okna 2szybowe bez bajerów) m2 jest zdecydowanie droższy a i okna drewniane. Okna dachowe fakro szt 5 (2x 70x140 i 3 razy 70x120) kosztowało mnie tyle samo co energooszczędne pcv z oknoplastu okna na cały dom (4 razy dwuskrzydłowe okna tarasowe, okna w kuchni, gabinecie, garderobie i kotłowni).
  • rozwiane_marzenie 27.04.19, 12:34
    Okno plastikowe, zwykłe, typowe, balkonowe (czyli drzwi i dwa okna jako jedna całość) 4500zł.
  • aqua48 27.04.19, 16:06
    Ale za wycenę okien nie płacisz...Co za problem zamówić samą wycenę w dwóch wersjach - drewnianej (będzie droższa, w zależności od użytego drewna i plastikowej, tańszej)?
  • mebloscianka_dziadka_franka 27.04.19, 18:29
    Moja koleżanka dostała wycenę, gdzie jedno okno wyszłoby ją 30 tys. zł big_grin Plus drugie tyle za resztę. Miała "lekkie" zdziwko i będzie jednak zmieniać swą wizję na temat okien tongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.