Dodaj do ulubionych

Nalot policji i zamknięcie sklepu Jerzego Zięby

01.05.19, 16:15
Śpieszę się podzielić jakże radosną i długo wytęsknioną przez wiele z Pań, nowiną:

2 dni temu nad ranem, do firmy Visanto w Rzeszowie, weszła policja z nakazem Prokuratury Wwa-Śródmieście-Północ, 'celem ujawnienia i zabezpieczenia służących do popełnienia przestępstwa, produktów (..) w tym trawy jęczmiennej i trawy pszenicznej'

Tak, proszę nie regulować ostrości monitorów:
a) trawy jęczmiennej i
b) trawy pszenicznej

Podstawą dla prokuratora, była opinia dwu pań (jedna z tytułem profesora, druga doktora), reprezentujących Narodowy Instytu Leków.
Jeden z wysuniętych przez nie zarzutów, mówił, że trawa zawiera chlorofil, a chlorofil ma działanie lecznicze, więc powinien byc zaklasyfikowany jako lek (a co za tym idzie, wymaga idących w lata i miliony złotych, badań - przypis mój)

Dlaczego jednak nie jest w Polsce lekiem, panie już nie wyjaśniły. Dla niewtajemniczonych - chlorofil mają w sobie wszystkie warzywa liściaste, a więc kierując się logiką pani profesor, należałoby zamknąć wszystkie warzywniaki w Polsce.

Wracając jeszcze do samego nalotu policji, zarekwirowane zostały (w oryginale, rozczulający eufemizm: 'zabezpieczono') towary w magazynie, co oznacza koniec ich sprzedaży.

O tak marginalnym detalu, że wszystkie sprzedawane przez Visanto rzeczy mają wymagane pozwolenia Głównego Inspektora Sanitarnego, a co kilka tygodni są w nim kontrole z Sanepidu - który _nigdy_ nie zgłosił żadnych zastrzeżeń - nawet nie wspominam, by nie rozsierdzać mych uroczych adwersarek.

Odpowiedź na pytanie, dlaczego niewielką - nawet jak na Rzeszów - bo kilkunastoosobową firmą zajęła się Prokuratura Wwa-Śródmieście, pozostawię zaś Waszej inwencji twórczej (podpowiem: Jerzy Zięba mieszka w Rzeszowie, nie w Wwie, wiec ew 'przestępstwo' popełniane było w Rzeszowie www.arslege.pl/kodeks-postepowania-cywilnego/k14/s584/)

A teraz czekam na ody do radości i przepełnione nadzieją pytania, kiedy sam Jerzy Zięba trafi do więzienia. Szkoda tylko, że raczej nie znajdzie się ktokolwiek, komu _propagowane_ (podkreślam) przez niego terapie naturalne zaszkodziły, za to setki czy tysiące ludzi zgłoszą się świadczyć, że uratowały im zdrowie i życie.

Nie mam złudzeń co do tego, że ktokolwiek z krytyków Jerzego Zięby zniży się do choćby kliknięcia w linkę, ale i tak chętnie poznam kaliber argumentów, jaki zostanie przeciw niemu wytoczony.

www.youtube.com/watch?v=pDnbJeKQNgs
--
Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
Edytor zaawansowany
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 16:21
    PS Full disclosure: nigdy nie miałem, nie mam, ani nie planuje mieć, żadnych udziałów, prowizji, ani innych czerpać korzyści
    w jakiejkolwiek dziedzinie medycyny. Ani naturalnej, ani rockefellerowskiej.

Gdyby każda z ew adwersarek podobnie jasno określiła swą niezależność (lub zależność) materialną, byłbym zobowiązany.
    Ale pominięcie jej, oczywiście zrozumiem.

--
  • spanish_fly 01.05.19, 18:07
    A czy przypadkiem Zięba nie sposorował kampanii Konfederacji? To by wyjaśniało nagłą reakcję PIS-prokuratury i Twoją obronę tego szarlatańskiego biznesu.

Tak czy inaczej, rzeczywiście wspaniała wiadomość. smile
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:28
    Więcej, offszorowymi kontami na kajmanach finansował reaktywację Ku-Klux-Klanu w Bieszczadach, co jeszcze lepiej tłumaczy dlaczego jeszcze nie siedzi. Zuchy w białych kapturkach mają swych agentów w rzeszowskiej prokuraturze.
    Co do mnie, to ja tamtędy przypadkowo z tragarzami przechodziłem i tylko pochodnie chłopakom na konikach przypalałem

--
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:29
    Tam taka linka jest u góry, gdzie o tym opowiada, ale jak masz za daleko myszą, to nie napieram

--
  • spanish_fly 01.05.19, 19:38
    Wzruszające, że akurat ma ematkę przyszedłeś się na to pożalić. Myślałeś, że na fali niechęci do PIS-u będziemy bronić złodziejskiego biznesu Zięby?
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 19:56
    Grubo przeceniasz moje wyrafinowanie. Wabiłem tylko swe psychofanki (Sumirkę, Łomasię i Liwkę, bo Snejki mnie ostatnio wzgardliwym milczeniem zbywa).

Ale że nie miałem żadnego pretekstu, a nie chciałem się z mej tesknoty publicznie obnażać, musiałem coś wykombinować. I pchnąłem donos, że Zięba handluje dopalaczami i trawką

Dopalaczy wprawdzie nie znaleźli ale trawkę (a nawet trawę) - tak. Tyle, proste jak budowa cepa. Nie sypniesz mnie ?

--
  • spanish_fly 01.05.19, 20:04
    Że też Ci się chce wypisywać te idiotyzmy.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 20:13
    Gdybym był złośliwy, odparłbym 'i wizawi'. Ale nie jestem, więc nie odeprę

--
  • dyzurny_troll_forum 02.05.19, 13:34
    spanish_fly napisała:

> Że też Ci się chce wypisywać te idiotyzmy.

być może nie jest to robione za darmo...

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 15:44
    Nawet na pewno nie jest. Za coś muszę się przecież co wieczór kapać w Dom Perignon, w apartamencie maharadży, w Taj Mahal, nieprawdaż ?

--
  • ailia 02.05.19, 17:46
    Ile ty masz lat? Afektowany ton na poziomie maturzysty...
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 17:55
    9 i zaraz idę do Komunii

PS A co to takie maturzysta ?

--
  • livia.kalina 01.05.19, 16:27
    Wytłumaczę ci pewne sprawy, bardzo proste, ale widzę, że niektórym nawet bardzo proste sprawy trzeba tłumaczyć. Gangstera AlCapne capnęli za podatki. Co nie znaczy, że mu się nie należało za inne rzeczy. Ziębę pacyfikują za cokolwiek, Dzięki temu nie będą umierały kolejne osoby. I bardzo dobrze. Wielu twierdzi, że jak ktoś jest tak głupi, żeby się łapać na brednie Zięby to trzeba dać działać ewolucji. Ta bezduszna opinia pomija fakt, że ofiary Zięby są w traumie, mają problem z racjonalnym działaniami dlatego potrzebują szczególnej ochrony. Dlaczego PiS Ziębę teraz zamyka? Bo Zięba sprzymierzył się z tymi twoimi sznurami a Kaczyński ma koncepcję, że na prawo od niego ma być tylko ściana. To jest też powód aktualnego ataku Niezależnej na Bosaka. Motywacja tego działania, jak dla mnie słaba ale cieszę się, że wzięli się za oszusta, dzięki czemu da się ocalić życie wielu ludzi.
    .

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 16:53
    Kwestia formalna: 'szUrami', nie 'szNurami'. sjp.pwn.pl/ciekawostki/haslo/szur;6383044.html
    Ale złóżmy tą literówkę na karb wzruszenia dobrą nowiną.

Ale do meritum, jeśli mogę prosić: dlaczego nie zamknięto jeszcze wszystkich warzywniaków, bo chyba niewiele z nich ma certyfikat potwierdzający przeprowadzenie kosztujących miliony złotych badań klinicznych np sałaty (ale jeśli wolisz kapusty, nie będę oponował) ?

PS Fajny ten szur, może nawet lepszy od kuca

--
  • livia.kalina 01.05.19, 17:10
    Jak jakiś właściciel warzywniaka kogoś doprowadzi do śmierci, to pewnie też go zamkną a zamknięcie wawrzywniaka będzie skutkiem ubocznym.

--
    super_hetero_dyna:
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 17:21
    Trzeba Ci wiedzieć, że w Polsce by nazwać coś lekiem, trzeba mieć na to urzędowy papier. Żeby go dostać, trzeba mieć tak zwane 'badania kliniczne'. Polegają one na przeprowadzeniu najpierw testów w warunkach laboratoryjnych, potem na reprezerwatywnej ślepej próbie ludzi i precyzyjnej statystycznej obróbce danych (w maksymalnym skrócie i uproszczeniu).

Trwają one lata i kosztują ciężkie miliony złotych. Sprzedawanie sałaty - które jak wywiodła pani profesor - jest lekiem, ponieważ zawiera chlorofil, a inkryminowany ma własności lecznicze - bez wspomnianego urzędowego papieru za ciężkie miliony złotych jest przestępstwem.

Nie potrzeba więc niczyjej śmierci, a nawet draśnięcia się liściem sałaty, by sama sprzedaż sałata wypełniała znamiona przestepstwa ujęte w Kodeksie Karnym.

To tak w dużym skrócie, ale mogę rozbić to na krótsze zdania, jeśli pomoże Ci to w ogarnięciu grozy tematu

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 17:43
    Moze uscisle - lekiem to cos jest wtedy jak zawiera w sobie dawke terapeutuczna danej substancji.
    Nie wiem ile kapusty musialbys zjesc naraz zeby spozyc terapeutyczna dawke czegokolwiek. Standardowa dieta nie daje takiej mozliwosci.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • alabard 01.05.19, 17:49
    dziennik-niecodziennik napisała:

> Moze uscisle - lekiem to cos jest wtedy jak zawiera w sobie dawke terapeutuczna
    > danej substancji.

Nie prawda.
    Lekiem jest to, co wprowadzasz do obrotu jako lek.
    Proste.
    Czy masz do tego prawo, to już jest inne zagadnienie.
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 17:50
    Zeby zostalo wprowadzone do pbrotu jako lek, musi

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 17:54
    ...wykazywac dzialanie lecznicze.
    Sa substancje ktore moga byc WYLACZNIE lekami. Sa tez substancje, ktore zaleznie od dawki moga byc suplementem (jesli dawka jest ponizej terapeutycznej) lub lekiem (jesli dawka jest powyzej terapeutycznej). Witamina D moze byc zarowno lekiem, jak i suplementem.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • alabard 01.05.19, 18:03

> ...wykazywac dzialanie lecznicze.
    > Sa substancje ktore moga byc WYLACZNIE lekami. Sa tez substancje, ktore zalezni
    > e od dawki moga byc suplementem (jesli dawka jest ponizej terapeutycznej) lub l
    > ekiem (jesli dawka jest powyzej terapeutycznej). Witamina D moze byc zarowno le
    > kiem, jak i suplementem.

W przypadku wit D to od producenta zależy, czy wprowadzi jaą na rynek jako "lek" - Produkt leczniczy, czy jako suplement diety albo środek spożywczy specjalnego medycznego przeznaczenia (FSMP).

Na rynek jako lek możesz wprowadzić cokolwiek sobie chcesz.
    Ale jeśli zrobisz to bez zezwolenia Ministra Zdrowia poprzez rekomendację Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych (...) to dostaniesz klapsy na goły tyłek.
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 18:17
    > Na rynek jako lek możesz wprowadzić cokolwiek sobie chcesz.
    > Ale jeśli zrobisz to bez zezwolenia Ministra Zdrowia poprzez rekomendację Preze
    > sa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych (...) to dostaniesz klapsy na goły
    > tyłek.

Ale Ty piszesz o oficjalnym wprowadzeniu czy o - nie wiem - wyklepaniu sobie w garnku jakiejs mieszanki i sprzedawaniu jej na bazarze?
    Bo jesli mowimy o oficjalnym wprowadzeniu to nie, tak to nie dziala.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • alabard 01.05.19, 18:35

> Ale Ty piszesz o oficjalnym wprowadzeniu czy o - nie wiem - wyklepaniu sobie w
    > garnku jakiejs mieszanki i sprzedawaniu jej na bazarze?

A co to znaczy "oficjalne wprowadzenie"?
    Wprowadzenie do obrotu / na rynek jest jedno - albo ono jest albo go nie ma.

Jeszcze raz powtórzę: jako "lek" możesz wprowadzić do obrotu cokolwiek chcesz i w kanałach dystrybucji jakich chcesz, ale jeśli nie masz zgody Ministra Zdrowia, to dostaniesz po tyłku.

I tak się stało w przypadku Zięby.

• dziennik-niecodziennik 01.05.19, 18:40
    A ja jeszcze raz powtorze:
    Zieba sprzedawal suplementy diety. Tak mial swoje produkty porejestrowane. Nie sprzedawal leków ani "lekow". Suplementy. A co tam w srodku bylo to nikt nie wie.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • alabard 01.05.19, 18:53

> A ja jeszcze raz powtorze:
    > Zieba sprzedawal suplementy diety. Tak mial swoje produkty porejestrowane. Nie
    > sprzedawal leków ani "lekow".

A ja też jeszcze raz powtórzę.
    Zięba właśnie sprzedawał suplementy diety jako leki - według języka prawniczego: Produkty lecznicze.
    Za to dostał klapsy.

Suplementy. A co tam w srodku bylo to nikt nie wi
    > e.

Wie, wie.
    O tym wie GIS, chyba, że Zięba nakłamał.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:02
    > Moze uscisle - lekiem to cos jest wtedy jak zawiera w sobie dawke terapeutuczna danej substancji.

Nie. Lekiem jest coś dopiero wtedy, kiedy ma urzędowy papier, że nim jest i ani minuty wcześniej.
    Chętnie się założę o równowartość np 3 średnich krajowych. Podejmujesz wyzwanie ?

--
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:03
    PS Lekiem _w Polsce_ - uściślę, dla czytających bezkontekstowo

--
  • esperantza 01.05.19, 19:01
    Nie. Jeśli coś wykazuje działanie lecznicze anie mam papieru to jest lekiem nielegalnie wprowadzanym do obrotu.
    Poza tym jeśli ktoś wprowadza suplementy ale przypisuje im działanie lecznicze to również narusza przepisy.
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 19:06
    > Poza tym jeśli ktoś wprowadza suplementy ale przypisuje im działanie lecznicze
    > to również narusza przepisy.

Oczywiscie.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • alabard 01.05.19, 17:45
    gyubal_wahazar napisał:

> Trzeba Ci wiedzieć, że w Polsce by nazwać coś lekiem, trzeba mieć na to urzędow
    > y papier.

Nieprawda.
    W Polsce, aby coś nazwać lekiem, wystarczy nazwać to lekiem.
    Natomiast jeśli sałatę wprowadzasz do obrotu jako lek, to już musisz mieć odpowiedni papier.

Jeśli pan Zaręba nie miał swoich preparatów zarejestrowanych jako produkty lecznicze, a wprowadzał je do obrotu jako leki, to łamał prawo.
    Proste.
    Wszystkie działania policji i prokuratury były prawidłowe.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:06
    > Nieprawda. W Polsce, aby coś nazwać lekiem, wystarczy nazwać to lekiem.

Staniesz za swoimi słowami, czy tylko tak sobie pleciesz ?
    Założysz sobie, lub ja Ci założę stronę, a Ty na niej umieścisz cokolwiek bez badań klinicznych ani urzędowego papieru że jest lekiem i zaczniesz to sprzedawać, a po chwili wysłany zostanie na Ciebie anonimowy donos.

I jak ? Upierasz się nadal ? To po majówce mogę Ci dać adres strony i klucz byś tam to coś wstawiła

--
  • alabard 01.05.19, 18:22
    gyubal_wahazar napisał:

> > Nieprawda. W Polsce, aby coś nazwać lekiem, wystarczy nazwać to lekiem.
    >
    > Staniesz za swoimi słowami, czy tylko tak sobie pleciesz ?

Niczego nie plotę.
    Pewien producent preparatu zarejestrowanego jako suplement diety w reklamie określił go, że leczy.
    Nie nazwał go nawet lekiem. Wystarczyło stwierdzenie, że "leczy".

Główny Inspektor Farmaceutyczny natychmiast zgłosił do prokuratury fakt wprowadzenia na rynek Produktu leczniczego, który nie został zarejestrowany przez Ministra zdrowia.

I tak właśnie się stało z panem Ziębą i jego "lekami", które nie leczą.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:34
    Pozwolisz, że przypomnę Ci Twoje słowa, bo chyba Ci umknęły:

alabard 01.05.19, 17:45
    "Nieprawda. W Polsce, aby coś nazwać lekiem, wystarczy nazwać to lekiem."

Wycofujesz się z nich, czy stajesz za nimi umieszczając do sprzedaży na stronie ww coś bez urzędowego papieru że jest to lek ?

--
  • alabard 01.05.19, 18:42
    gyubal_wahazar napisał:

> Pozwolisz, że przypomnę Ci Twoje słowa, bo chyba Ci umknęły:
    >
    > alabard 01.05.19, 17:45
    > "Nieprawda.
    W Polsce, aby coś nazwać lekiem, wystarczy nazwać to lekiem."
    >
    > Wycofujesz się z nich, czy stajesz za nimi umieszczając do sprzedaży na stronie
    > ww coś bez urzędowego papieru że jest to lek ?

Nadal potwierdzam.
    W Polsce wszystko możesz nazwać lekiem i możesz wprowadzić to do obrotu w dowolnym kanale dystrybucji.
    Jeśli zrobisz to bez pozwolenia Ministra Zdrowia, to Główny Inspektor Farmaceutyczny natychmiast naśle prokuraturę.

I oto właśnie poszło w przypadku Zięby.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:58
    > Nadal potwierdzam.

Świetnie. To wymienimy sie na privie personaliami i po majówce wrzucisz na stronę coś, co nazwiesz lekiem nie mając papieru z Ministerstwa i zaczniesz to sprzedawać, a potem wyślesz na siebie donos.

Jeśli zgodnie z tym co napisałaś, jest to lek, to nic Ci się nie stanie i publicznie odwołam stoją definicję leku w Polsce. OK ?

--
  • aerra 01.05.19, 20:49
    Czytanie ze zrozumieniem ci szwankuje, to oczywiste, bo nie pierwszy raz, ale serio?

NAZWAĆ możesz sobie cokolwiek tak jak chcesz.
    Natomiast wprowadzenie do OBROTU czyli np. sprzedaż niezarejestrowanych produktów jako leki jest karalna.
    Możesz sobie nazywać do woli to lekiem, o ile tego nie sprzedajesz.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 21:00
    Uwaga dla Ciebie i innych czytających bezkontekstowo:

Obszerny wstepniak wyraźnie mówi, że nie rozważamy kwestii z teorii lingwistyki czy kognitywistyki, tylko co jest lekiem który jako taki można sprzedawać (w domyśle - bez konsekwencji wynikajacych z kodeksu karnego)

Jeśli mogę coś jeszcze doprecyzować, pytaj proszę

--
  • aerra 01.05.19, 21:17
    Precyzja wypowiedzi to jest coś czego nie można się spodziewać od wyznawców Zięby, wiem.

Tym niemniej bez tej precyzji twoje wypowiedzi są takim samym bełkotem jak to co twój guru publikuje na youtube. Rozumiem, że chcesz się upodobnić do mistrza, ale tutaj poklasku nie znajdziesz.

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania, to na pewno znajdzie się ktoś, kto cię tu oświeci.

Natomiast w kwestii tego, co jest lekiem, który można sprzedawać jako lek nie ma żadnych rozważań, bo przepisy w tej kwestii są jasne.
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 21:24
    Aerro, prosze Cie. Poprzednia rozmowa na temat kozlka wyraznie pokazala, ze dyskutant nie ma pojecia co to jest lek, suplement diety, surowiec leczniczy, substancja lecznicza itd. To czego oczekujesz?...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 21:26
    Uff wyręczyłaś mnie, bo ryzykowałem dalsze złote myśli z pani strony

--
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 21:25
    Przecudnej urody są twe strofy, o urzekającym charakterze pisma nie wspominając. Jeśli będę chciał nacieszyć oczy ich powabem, poszukam Twego nicka. Jeśli jednak, z jakichś tajemniczych przyczyn zapragnę poczytać czegoś sensownego i na temat, zmuszony będę szukać dalej

Tośmy wymienili czułości. A na koniec, z dziecięcą naiwnością jeszcze spytam: a do meritum masz może coś do wniesienia ?

--
  • aerra 01.05.19, 21:46
    Przecież ty nie szukasz tutaj meritum, tylko tak sobie paplesz podbijając temat.
    Po cóż zatem mam się wysilać kolejnym tłumaczeniem oczywistości, komuś kto tego ani nie chce słyszeć, ani nie zrozumieć?
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 21:55
    I tak jesteś dla mnie zbyt łaskawa. Te moje żenujące żebractwo o jakieś tam te no, a wiem: argumenty, albo urągające elementarnej kulturze pytania oooo, no jak się nazywa, aa - wiedzę, wystawiają mi najgorsze świadectwo.

A wystarczyłoby tylko dołączyć się do zgodnego forumowego chórku antyZiębowego i moglibyśmy wszyscy pokicać wesołego oberka. Ehh, biada mi, biada

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 22:09
    Ale Ty nie masz argumentow. W poprzedniej rozmowie poprosilam Cie o argumenty, czyli o fakty - odparles ze udostepnisz mi je jak bede umierająca. No to sorry.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:11
    > Jeśli pan Zaręba nie miał swoich preparatów zarejestrowanych jako produkty lecznicze, a wprowadzał je do obrotu jako leki, to łamał prawo. Proste.

Dziękuję Ci za kolejny głos świadczący o tym, że oponenci Jerzego Zięby mało że nie mają żadnej wiedzy na jego temat, to nawet nie chcą pozyskać podanych im na talerzu jej choćby strzępów

> Wszystkie działania policji i prokuratury były prawidłowe.

Wyżej piszesz warunkowe 'jeśli', a tu już definitywnie stwierdzasz. Warto pogłębić również wiedzę, z zakresy logiki dla klas I-III

--
  • alabard 01.05.19, 19:12
    gyubal_wahazar napisał:

> Dziękuję Ci za kolejny głos świadczący o tym, że oponenci Jerzego Zięby mało że
    > nie mają żadnej wiedzy na jego temat, to nawet nie chcą pozyskać podanych im n
    > a talerzu jej choćby strzępów

A te strzępy przez niego kolportowane to jakie są?
    Właśnie takie, że dystrybuował Produkty lecznicze bez pozwolenia Ministra Zdrowia.
    >
    > > Wszystkie działania policji i prokuratury były prawidłowe.
    >
    > Wyżej piszesz warunkowe 'jeśli', a tu już definitywnie stwierdzasz. Warto pogłę
    > bić również wiedzę, z zakresy logiki dla klas I-III

Radzę ci edukację z zakresu logiki rozszerzyć ponad klasy I-III, wtedy ze wstydem stwierdzisz, jak mało logice wiesz.
  • dyzurny_troll_forum 02.05.19, 14:10
    gyubal_wahazar napisał:

> Ale do meritum, jeśli mogę prosić: dlaczego nie zamknięto jeszcze wszystkich wa
    > rzywniaków, bo chyba niewiele z nich ma certyfikat potwierdzający przeprowadzen
    > ie kosztujących miliony złotych badań klinicznych np sałaty (ale jeśli wolisz k
    > apusty, nie będę oponował) ?

Ponieważ nie widziałem jeszcze warzywniaka, który sprzedawałby sałatę z informacją, że leczy ona wszystkie odmiany raka, zawał, ślepotę oraz szczepi przeciwko polio.

Jeżeli pojawi się taki warzywniak sprzedający taką sałatę - to go zamkną, możesz być pewny.

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 15:45
    No to kamień z serca. Dzięki że koisz moje lęki

--
  • disco-ball 01.05.19, 17:17
    Tak jest! Już z tymi zaleceniami na zawał to sobie dół wykopał. To jest niebezpieczny człowiek i tyle.
    Mówisz, ze tysiące uzdrowił? Mówi się na mieście, ze własnego syna nie ogarnął
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 17:23
    Cały drżę by się dowiedzieć, co jeszcze się o nim mówi na mieści. Nie skąp mi tych pereł z magla, błagam

--
  • disco-ball 01.05.19, 17:17
    Tak jest!

Już z tymi zaleceniami na zawał to sobie dół wykopał. To jest niebezpieczny człowiek i tyle.
    Ze tysiące uzdrowił? Mówi się na mieście, ze własnego syna nie ogarnął
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 17:37
    Ale to już się mówiło na mieście, pół ekranu w górę, temu. Jąka się to miasto, czy się zapętliło ?

--
  • wenecja8 01.05.19, 17:44
    Hehe, fajnie się patrzy jak się wyznawcy wariata wiją big_grin
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:12
    I kolejna dama z półki: zero wiem, ale się wypowiem.
    4 : 0 w meczu Zięba : miłe panie. A noc jeszcze młoda wink

--
  • livia.kalina 01.05.19, 20:21
    To urocze jak wyznawca ziembioierdół zarzuca komukolwiek braki w wiedzy big_grin

--
    super_hetero_dyna:
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 20:28
    No nie ? Też mnie to zdumiewa. A jeszcze bardziej, że trafia w sedno big_grin

--
  • wenecja8 01.05.19, 20:40
    gyubal_wahazar napisał:

> I kolejna dama z półki: zero wiem, ale się wypowiem.
    > 4 : 0 w meczu Zięba : miłe panie. A noc jeszcze młoda wink
    >

Ty mówisz 4:0 a ja 50:110. Tylko ka to uzasadnię.
    Otóż tyle w tym wątku postów napłodziłeś, prawie 50%. Po kilka razy odpowiadasz w nadziei że ktoś się zlituje i zamieści swoją odpowiedź którą ty będziesz mógł skomentować trzykrotnie. Sraczka forumowa która chyba nawet po ekstrakcie z buraka nie minie.

Masz płacone od posta na temat swojego idola, czy to twój sposób na spędzanie majówki, hobby takie?
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 21:12
    > a ja 50:110
    > którą ty będziesz mógł skomentować trzykrotnie

Pomóż mi zrozumieć, jak 50:110 ma się do trzykrotności, czyli 3:1, bo na gruncie arytmetyki euklidesowej, 50 / 110 = 45%, a 3:1 = 75% Niby głupie 30% różnicy, ale jednak

A po drugie, jakoś żadna z piszących dotąd do mnie Pań, nie żaliła się że jej odpisałem. Stąd zdaje się płynąć wniosek: nie chcesz bym Ci odpisywał, nie pisz do mnie smile

--
  • wenecja8 01.05.19, 21:46
    gyubal_wahazar napisał:

> > a ja 50:110
    > > którą ty będziesz mógł skomentować trzykrotnie
    >
    > Pomóż mi zrozumieć, jak 50:110 ma się do trzykrotności,

To twoja teza, więc sam ją sobie udowadniaj.
    Możesz sobie wybierać losowe słowa z moich innych wypowiedzi, a ja nadal nie będę grać w twoją grę big_grin
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 21:48
    Wbijasz mi sztylet prosto w serce big_grin

PS Też miałem gola z matmy

--
  • disco-ball 01.05.19, 20:52
    Lyknij sobie strukturalizowanej wody, bo widzę ciężko Ci ochłonąć smile

Mam tylko jedno pytanie: czy jeśli zacznie się u Ciebie zawał wykorzystasz metodę Jerzego i odpuścisz wzywanie karetki? Z. powiedział, ze to zawsze działa smile
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 21:06
    > Z. powiedział, ze to zawsze działa

Dopisałaś się właśnie do listy pań z półki 'nie wiem, ale się wypowiem'. Jeśli zniżysz się do tak żenującego aktu, jak posłuchanie co Jerzy Zieba mówi, nt skuteczności medycyny rockefellerowskiej w przypadkach nagłych (zawał, udar, złamania, kardiochirurgia szczególnie dziecięca, itp), to znajdziesz przyczynę mego 1-szego zdania

--
  • disco-ball 02.05.19, 18:05
    Nie podał żadnej alternatywy, założyłam wiec, ze ta fantastyczna metoda (Nobel na bank) zawsze działa wink
    Błagam o videorelacje, jak bedziesz się szczypał widelcem 😂
  • karme-lowa 01.05.19, 17:48
    disco-ball napisała:

> Ze tysiące uzdrowił? Mówi się na mieście, ze własnego syna nie ogarnął
    Mogłabyś coś więcej o tym napisać?
  • disco-ball 01.05.19, 20:53
    Syna porzucił w Australii, wstydzi się go na tyle, ze wcale o nim nie mówi.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 21:02
    Dasz jakąś linkę czy wystarczy, że przeszukam strony magli, w Twojej miejscowości ?

--
  • disco-ball 02.05.19, 18:06
    Nic nie znajdziesz smile możesz zapytać swego idola bezpośrednio
  • karme-lowa 01.05.19, 23:30
    disco-ball napisała:

> Syna porzucił w Australii, wstydzi się go na tyle, ze wcale o nim nie mówi.
    O rany.
    Ciekawe za co się go wstydzi😕.
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 23:46
    Zostal lekarzem big_grin

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • karme-lowa 02.05.19, 09:44

> Zostal lekarzem big_grin
    big_grin
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 17:59
    > To jest też powód aktualnego ataku Niezależnej na Bosaka.

Oo kolejna dobra wiadomość, bo Krzyś owinie sobie lewusków wokół palca, nim zdążą się połapać. Biedne sierotki, nie wiedzą do kogo wystartowały. Już mi ich szkoda, a Tobie ?

--
  • livia.kalina 01.05.19, 21:54
    Nie wiem o jakich lewusach piszesz? O PiS? Nie wiem, czy owinie. PiS ma w ręku wszystkie służby a wytoczone działa są ciężkie- praca dla prokremlowskiego oligarchy i pranie brudnych pieniędzy. Mogą to podciągnąć pod cokolwiek i latami trzymać w areszcie wydobywczym jak Piskorskiego. Na razie napuścił na niego tv Republikę, niezależną i Frondę. Co leci na ten temat w tvpis nie wiem bo nie oglądam. Jak coś zobaczysz, to się podziel.

--
    super_hetero_dyna:
  • livia.kalina 02.05.19, 14:26
    Na zachętę:
    "Krzysztof Bosak nie posiada (przynajmniej legalnego) źródła utrzymania od 2012, prawdopodobnie utrzymuje go brat Marek Bosak, który jest dyrektorem w należącym do rosyjskiego oligarchy Olega Bojki Vivus.pl (chwilówki)"

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/58682415_2395418500490336_6535360045914259456_n.png?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=1b2f6116af2ec0e82def3b3f3700e7a1&oe=5D6E9B00

--
    super_hetero_dyna:
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 15:47
    Liwka, kto aż tak ma pełne gatki przed Konfederatami ? Pisiaki czy Peo ? No chyba że jesteś szalikowcem Razem albo tego zucha co woli chłopaków ? Uchylisz rąbka ? Ładnie proszę smile

--
  • livia.kalina 02.05.19, 17:28
    Naprawdę nie wiesz przez kogo opłacani są "niezależni" i "niepokorni" "dziennikarze" z niezależnej, frondy, i tv republika? A w TVPIS?

--
    super_hetero_dyna:
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 17:38
    Tv Republika od lat zajeżdża agenturką, podobnie jak Sakiewicz i jego Gazeta Polska, więc ich nie oglądam. A czy wcinają z michy wsi czy naszych wschodnich braci, to wyłącznie kosmetyczna różnica. Frondy nie czytałem chyba nigdy.

Ale jakbyś mi wyjawiła kto płaci za kąpiele w Dom Perignom w Taj Mahalu panów: Stanisława Michalkiewicza, Witolda Gadowskiego, Leszka Żebrowskiego i Roberta Winnickiego, miałby spory ubaw i dałbym Ci spokój na dobrą godzinę, a może nawet dwie. Nie oprzesz się chyba tak kuszącej perspektywie ?

--
  • livia.kalina 02.05.19, 17:53
    Daruj sobie ten pseudoerotyczny ton bo to niesmaczne.
    jak chcesz wiedzieć, kto kogo opłaca to sobie zadaj pytanie, kto na opłacanej działalności zyskuje. Twierdzisz, że LGBT+ odbiera elektorat PO? No cóż, każdy sobie może myśleć, co chce.

Gadowskiego znam jedynie z uwielbienia Eli Gawin. Swoją drogą bardzo byście z Ela do siebie pasowali. Interesowałeś się już jej dziennikarstwem śledczym i dokonaniami w sferze fotografii artystycznej?

--
    super_hetero_dyna:
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 18:07
    > Daruj sobie ten pseudoerotyczny ton bo to niesmaczne.

Przypomnę Ci, że pierwsza zaczęłaś po mnie jechać i to już jakiś czas temu, więc teraz nie narzekaj, kiedy rewanżuję Ci się nie taką napastliwością jak Twoja, tylko poczuciem humoru. Ale jeśli odpuścisz złośliwości, możesz liczyć na to samo z mojej strony

> jak chcesz wiedzieć, kto kogo opłaca to sobie zadaj pytanie, kto na opłacanej działalności zyskuje

Bardzo proste: zyskuje Polska i Polacy. Ponawiam więc pytanie: kto ich finansuje ?

> Gadowskiego znam jedynie z uwielbienia Eli Gawin. Swoją drogą bardzo byście z Ela do siebie pasowali.

Nie znam Eli, ale jeśli to fajna babka, to chętnie ją poznam. U Ciebie na wydziale, czy u mnie w kurniku ?

--
  • livia.kalina 02.05.19, 18:55
    Ja ci tylko daję radę, jak nie robić z siebie jeszcze większego idioty. Możesz skorzytać jeśli chcesz. Nie musisz. Jeśli myślisz, że będę z kimś takim jak ty, wchodziła w jakiekolwiek układy, to faktycznie jesteś idealnym targetem dla bredzenia Jerzego Z. A swoje „poczucie humoru” zostaw na forum dla samotnych i brak seksu w małżeńtwie. Tam zapewne w gronie icelowskim świetnie konweniują.

Jak uważasz, że na artykułach sponsorowanych w „niepokornych” mediach z nagonką na Bosaka zyskują Polki i Polacy, to pozostaje mi ciebie pocieszyć, że zleceniodawcy na aresztowanie Zięby to te same osoby. Zyskują Polacy i Polacy więc możesz sobie te szlochy nad Ziębą darować.

--
    super_hetero_dyna:
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 15:50
    Pomogę: w naszym nieszczęśliwym kraju, prócz Konfederatów nie widzę innej prawicy. W to że jest nią PIS, nie wierzy nawet red Lis, a przecież on wierzy lewuskom w ciemno, we wszystko. Łacznie z tym, że są prawicą

--
  • adasion 01.05.19, 16:40
    Czy zarzuty są oficjalne i podane do publicznej wiadomości, czy może wiemy tyle, ile Zięba chce powiedzieć?
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 16:47
    Zachęcam do kliknięcia w linkę

Gdyby się nie otwierała, to podpowiem: są do tego stopnia oficjalne, że dostarczone pismem z prokuratury, a do publicznej wiadomości podał je czytając jeden po drugim Jerzy Zięba. Obiecał też zamieścić skan samego pisma (orzełek, stempel i te sprawy)

--
  • adasion 01.05.19, 16:57
    Sorry mam ciekawsze zajęcia niż słuchanie Zięby przez blisko godzinę. Zdania o nim i tak nie zmienię. Nie wierzę, że podał wszystkie zarzuty. To jest mistrz manipulacji.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 17:03
    > Sorry mam ciekawsze zajęcia niż słuchanie Zięby przez blisko godzinę. Zdania o nim i tak nie zmienię

O dokładnie taki kaliber kaliber argumentów przeciw Ziębie mi chodziło.

Nie mogę znaleźć słów, by Ci wystarczająco podziękować smilesmile

--
  • adasion 01.05.19, 17:27
    > O dokładnie taki kaliber kaliber argumentów przeciw Ziębie mi chodziło.

Jak mało trzeba smile

Na razie wiemy tyle, ile chciał powiedzieć. Nie ma się czym podniecać.
    Poczekamy, zobaczymy, co naprawdę ma za uszami smile
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 17:40
    Mamy czekać aż cmentarze wypełnią się po brzegi, ofiarami trawy pszenicznej, sałaty i buraka ?
    Czy wolno nam bezczynnie czekać na na jęki i zawodzenia wdów i sierot ?!

--
  • aerra 01.05.19, 16:51
    Zarzuty to są takie, że sprzedawał suplementy bez zezwoleń - i to jest fakt (suplement Mumio Visanto nie został zarejestrowany przez Główny Inspektorat Sanitarny do sprzedaży, dane podane na stronie Zięby przy tym produkcie świadczą - niezgodnie z prawdą, że tak jest, ale numery odpowiadają zupełnie innemu produktowi - GIS oficjalnie potwierdził, że ten produkt nie jest zarejestrowany).
    Być może inne też, tego nie wiem, bo mnie to aż tak nie obchodzi.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 16:56
    Chcesz powiedzieć, że zarówno Główny Inspektorat Sanitarny który wydał wszystkie niezbędne zezwolenia i Sanepid przeprowadzający co kilka tygodni drobiazgowe kontrole, nie mają pojęcia o swojej robocie ? Jeśli tak, to na czym opierasz swą brawurową tezę ?

--
  • alabard 01.05.19, 17:56
    gyubal_wahazar napisał:

> Chcesz powiedzieć, że zarówno Główny Inspektorat Sanitarny który wydał wszystki
    > e niezbędne zezwolenia

W przypadku suplementów diety GIS nie wydaje żadnych zezwoleń tym bardziej "niezbędnych".
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:15
    Ryzykując że sie powtórzę: firma Visanto miała _wszystkie_ wymagane polskim prawem zezwolenia od GISu.
    Więcej możesz się dowiedzieć z zalinkowanego filmu, ale ryzykujesz wtedy wykruszenie się Twej brawurowej tezy, więc nie zachecam wink

--
  • alabard 01.05.19, 18:24
    gyubal_wahazar napisał:

> Ryzykując że sie powtórzę: firma Visanto miała _wszystkie_ wymagane polskim pra
    > wem zezwolenia od GISu.

Ja niczego ryzykować nie będę, bo jestem kompletnie przekonany, że do ciebie nie dotrze:
    GIS NIE wydaje żadnych ZEZWOLEŃ!
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:37
    > GIS NIE wydaje żadnych ZEZWOLEŃ!

Staniesz za swoimi słowami, przyjmując zakład o 10,000 zł, że wydaje, czy podobnie jak Koleżanki lubisz sobie popaplać ?

--
  • alabard 01.05.19, 18:45
    gyubal_wahazar napisał:

> > GIS NIE wydaje żadnych ZEZWOLEŃ!
    >
    > Staniesz za swoimi słowami, przyjmując zakład o 10,000 zł, że wydaje, czy podob
    > nie jak Koleżanki lubisz sobie popaplać ?
    >

Stanę!
    Już przegrałeś - Ustawa o bezpieczeństwie żywności.

Gdzie mi przelejesz te 10,000 zł czyli 1 PLN?
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 19:03
    Wspaniale:

'Składanie wniosków o udzielenie __zezwolenia__ na stosowanie oświadczeń zdrowotnych'
    gis.gov.pl/dzialalnosc-gospodarcza/skladanie-wnioskow-o-udzielenie-zezwolenia-na-stosowanie-oswiadczen-zdrowotnych-2/

2 pytania:
    a) Na jaki adres przesłać Ci pdf'a ze zrzutem ekranu ?
    b) wolisz mi 10,000 przesłać przelewem, przekazem czy - jeśli jesteś w pobliżu Wwy - wręczyc w gotówce ?

Milcząco zakładam, że dobre imie jest dla Ciebie więcej warte niż te parę groszy i nie będziesz próbował się wyłgać, jak dziecko

--
  • alabard 01.05.19, 19:19
    gyubal_wahazar napisał:

> Wspaniale:
    >
    > 'Składanie wniosków o udzielenie __zezwolenia__ na stosowanie oświadczeń zdrowo
    > tnych'
    >
    >
    > 2 pytania:
    > a) Na jaki adres przesłać Ci pdf'a ze zrzutem ekranu ?

Po co masz przesyłać wniosek o zezwolenie na udzielanie Świadczeń Zdrowotnych?
    Przecież piszemy zupełnie o czymś innym.

Proszę cię nie pij tych mikstur od Zięby, bo w głowie ci się mąci.

> b) wolisz mi 10,000 przesłać przelewem, przekazem czy - jeśli jesteś w pobliżu
    > Wwy - wręczyc w gotówce ?

Wręcz w gotówce, ale tylko przyjmuję banknoty.
    Banknot na 1 PLN to będzie coś!

> Milcząco zakładam, że dobre imie jest dla Ciebie więcej warte niż te parę grosz
    > y i nie będziesz próbował się wyłgać, jak dziecko

Będę wyglądać jak dziecko - stylizowane na dzieciątko Jezus niosące kaganek oświecenia w ciemny lud.

• gyubal_wahazar 01.05.19, 20:00
    Jeśli jak 5-letni kajtuś tchórzliwie uciekasz przed konsekwencjami przegranego zakładu, tzn że nim jesteś, co zwalnia mnie z dalszej korespondencji z tobą. Adieu

--
  • aerra 01.05.19, 20:38
    "Znak sprawy, który podali Państwo przy produkcie Mumio Visanto dotyczy innego produktu i innej firmy. Rejestracja preparatu, który sprzedają Państwo na stronie „została złożona nieskutecznie i pozostała bez rozpatrzenia” – napisał do nas Generalny Inspektorat Sanitarny. Według GIS, sprzedają Państwo ten suplement bez rejestracji, co jest złamaniem prawa."
  • aerra 01.05.19, 21:08
    A tu masz link: www.wprost.pl/tylko-u-nas/10085327/glowny-inspektorat-sanitarny-potwierdza-informacje-wprost-jerzy-zieba-sprzedaje-suplement-choc-nie-dopelnil-procedur.html
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 21:15
    A co na to odpowiedział Jerzy Zięba ? Bo nie wierzę byś kształtowała swą opinię, na podstawie zdania tylko 1 ze stron.
    No chyba, że się mylę ?

--
  • aerra 01.05.19, 21:19
    Jerzy Zięba na to bredzi, jak zwykle. Cóż, przyznaję, zmarnowałam konkretny czas na zapoznanie się z jego zdaniem, w płonnej nadziei, że może jest w stanie powiedzieć coś, co dla odmiany będzie prawdą.
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 21:26
    A ja sie przyznam ze zmarnowalam czas i przeczytalam jego "Ukryte terapie". Obie czesci...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 21:32
    Nie pytałem jaka jest _Twoja opinia_ o tym co odpowiedział Jerzy Zieba, tylko, cytuję:

'A co na to odpowiedział Jerzy Zięba ?'

Wyczuwasz subtelną różnicę, czy mogę pomóc Ci w jej wychwyceniu ?

--
  • aerra 01.05.19, 21:50
    Ależ nie mogłabym ci odebrać przyjemności przeczytania tego samemu - w końcu to twój guru, więc może wychwycisz jakieś perły w tym gnoju.
    Będziesz też mógł założyć nowy temat z linkami do wypowiedzi twego złotoustego mistrza.
  • wenecja8 01.05.19, 17:18
    Nie teskniłam jakoś szczególnie za taką wiadomością, zwłaszcza że ten wariat buduje swój kapitał na byciu przesladowanym. No ale zawsze go to w kieszeń ugryzie, więc troche mnie to cieszy smile
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 17:26
    'Buduje kapitał na byciu prześladowanym' - mocne, tego jeszcze nie słyszałem. Jak pomyślę jak pomnoży się ten kapitał, jak Zięba trafi na parę lat do więzienia, to sam aż się do niego rwę. Że też w szkołach biznesu nie uczą tak prostego sposobu budowy kapitału. Pewnie trzymają go w tajemnicy dla siebie, cwaniaki

--
  • wenecja8 01.05.19, 17:29
    Cieszę się że mogłam poszerzyć twoje horyzonty!
  • bo_ob 01.05.19, 17:32
    Optymistka smile
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 17:44
    Koleżanki Ci zaraz dowiodą, że dość łatwo poszerzyć coś o średnicy=0, ale nie chcę Ci odbierać radości z dobrego uczynkuwink

No ale jak z tą śmiercionośną sałatą w warzywniakach ? Dlaczego miliony Polaków, potworny i nie znający litości zwyrodnialec, Zięba, skazuje na powolną agonię w męczarniach ?!

--
  • wenecja8 01.05.19, 17:54
    Nie wiem co z tą śmiercionośną sałatą, nie jestem w stanie podążać drogą twojej dedukcji.
    Ps: nie, nie tłumacz, naprawdę nie trzeba big_grin
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:17
    Spokojnie, nie posunę się do tego. Obdarzę Cię tylko pełnym troski i zrozumienia, ojcowskim uśmiechem wink

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 17:45
    Zartujesz.
    Te horyzonty sa nieposzerzalne.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • wenecja8 01.05.19, 17:53
    Oj, tam. Nadzieja zawsze jest. Wpadnie mu w ucho jakiś mądry zwrot, np. "zbijanie kapitału na graniu prześladowanego", to może wreszcie za którymś razem zastanowi się zanim kupi ekstrakt z buraka za kilka stów.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:41
    To forum to kopalnia wiedzy nt zakamarków logiki kobiecego umysłu. Napieszczam się nimi, z każdą chwilą wink

--
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:39
    To jaka jest średnica horyzontów kogoś, kto w starciu na argumenty przegrywa z tym, o średnicy = 0 ? wink

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 18:40
    Poki co to Ty przegrywasz, wiec...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:42
    Z takimi tuzami wiedzy i intelektu - żaden wstyd wink

PS Więc ..

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 18:47
    W poprzednim Twoim wątku o ziolkach kolezanka Cie o cos prosila, zechcesz wypelnic swoja wlasna obietnice?...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 19:08
    Jeśli poprosiła mnie o rękę lub inny fragment anatomii, to musiałbym najpierw spotkać Koleżankę. Jeśli o coś innego, to zamieniam się w słuch

PS Na marginesie, czy prosząc o jakiś wkład merytoryczny w temacie niniejszego wątku, oczekuję zbyt wiele ?

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 19:22
    Zajrzyj w watek i przeczytaj.
    Obiecales udostepnic materiały. Mi odmowiles, ale kto inny prosi. Wywiaż sie z obietnicy.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 20:03
    Nie doczytałaś. Obiecałem udostępnić dopiero wtedy, jeśli od lekarzy medycyny rockefellerowskiej pani dowie się, że są bezradni i pozostawią jej kilka miesięcy na uporządkowanie spraw osobistych. Jeśli Pani oświadczy że tak jest, pojadę do niej nawet na drugi koniec Polski i jeśli się to potwierdzi, wywiążę się z obietnicy

Warto czytać pełną wypowiedź, a nie tylko to co komuś odpowiada

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 20:25
    To mi tak odpowiedziales smile prosi Cie ktos inny. Poza tym - wczesniej obiecales dzielic sie wiedza bez takich obostrzen. A dopiero potem jak maly Kajtus uciekles przed realizacja swojej obietnicy...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 22:50
    Trzeba Ci wiedzieć, że co się dostaje za darmo i na tacy, tego się nie szanuje. A co dopiero, jeśli się z góry z tego szydzi, twierdząc że to bzdety ? Rozumiesz teraz czym się kierowałem, mówiąc, że póki przed panią medycyna rockefellerowska nie rozłoży rąk, nie kiwnę palcem by jej dać to co mam o medycynie naturalnej ?

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 22:57
    Sam wczesniej obiecales ze sie podzielisz. Z wlasnej nieprzymuszonej woli. Nie mowiles nic o tym ze "za darmo i na tacy to sie nie szanuje". Napisales zeby poprosic, to sie podzielisz. To sie kurna dziel, a nie wykrecaj jak maly Kazio.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 00:48
    I podzielę się, ale nie z Tobą (póki się nie ziści wspomniany scenariusz), z wyłożonych wyżej przyczyn.

--
  • woman_in_love 01.05.19, 17:37
    /jakiegoś biskupa,
    2) dogada się z Biereckim i zostanie udziałowcem SKOK,
    3) skuma się z wojewódzkim kołem łowieckim i córką leśniczego,
    4) zapłaci staremu Sośnierzowi i sfinansuje jego synowi Dobromirowi kampanię do PE,
    5) czy w jakikolwiek inny sposób zostanie członkiem UKŁADU
    i go uwolnią od zarzutów natychmiast, a nawet ułaskawią bez procesu. Spokojna twoja.

Najwyraźniej dotychczas ten złodziej oszukiwał i kradł na własną rękę, więc dostał po łapach za nie dzielenie się z UKŁADEM.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 17:52
    Łomaś,

Twe jak zawsze pełne marzycielskiej melancholii strofy, rozświetlają mi ponurą, zgniłą, by nie rzec zbutwiałą od zdradzieckiego chlorofilu zieleń sałaty, kapusty i rzodkwi, dając nadzieję na ukaranie winnych ludobójczej hekatomby, zgotowanej nam przez handlarzy śmierci z warzywniaków.

Zawsze czułem, że te rozbiegane oczka 80-letnich babć w tych ich fartuszkach kryją jakąś ponurą tajemnicę. Tylko jaką ? Rzucisz trochę światła, ładnie proszę ?

--
  • alabard 01.05.19, 18:12
    gyubal_wahazar napisał:

> dając nadzieję na ukaranie winnych ludobójczej hekatomby, zgotow
    > anej nam przez handlarzy śmierci z warzywniaków.
    >
    > Rzucisz trochę światła, ładnie proszę
    > ?
    >

Proszę bardzo.
    Na straganach sałatę sprzedaje się jako sałatę.
    Natomiast Zięba sałatę sprzedawał jako lek.
    Za to dostał klapsy.
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 18:17
    Zieba nie sprzedawal salaty jako leku.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:19
    Cicho, bo zakład właśnie jest grany !

--
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:19
    > Natomiast Zięba sałatę sprzedawał jako lek.

Staniesz za swoimi słowami czy to tylko paplanina ? Zakład o 10,000 złotych że się mylisz ? Opłatę skarbową biorę na siebie, by Cie nie nadwyrężać

--
  • alabard 01.05.19, 18:58
    gyubal_wahazar napisał:

> > Natomiast Zięba sałatę sprzedawał jako lek.
    >
    > Staniesz za swoimi słowami czy to tylko paplanina ? Zakład o 10,000 złotych że
    > się mylisz ? Opłatę skarbową biorę na siebie, by Cie nie nadwyrężać
    >

Zakład stoi.
    Udowodnisz, że było inaczej?
    10,000 zł = 1 PLN. Spoko opłatę skarbową, a nawet przepadek mienia z tego zakładu mogę przyjąć na siebie, nawet z ciebie.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 19:10
    Jeśli chcesz się wyłgać jak 5 letnie dziecko z zakładu na 10,000 zł, to na tym nasza znajomość się kończy

--
  • sumire 01.05.19, 19:29
    Mama wie, że uprawiasz hazard w necie?
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 20:05
    A wiesz czym jest hazard ? Zetknęłaś się z pojęciem 'gra losowa', akcentem na 'losowa'.
    Jeśli nie to podpowiem, że losowość w tym przypadku jest = 0
    Chętnie rozwinę temat, jeśli coś jest niejasne

--
  • beneficia 01.05.19, 18:22
    Słuchaj, przecież to szarlatan. On sprzedaje STRUKTURYZATOR wody.
    Przeczytaj to do końca pls:

www.crazynauka.pl/struktura-wody-czy-cos-takiego-w-ogole-istnieje/
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 18:46
    Beneficio, nawet najbardziej podrzędny, ale zasługujący na to określenie sąd, wysłuchuje zawsze obu stron. Jeśli zapoznasz się z opinią Jerzego Zięby nt strukturyzatora i nie zmienisz zdania, będzie to przynajmniej oparta na sensownych podstawach, opinia. Na razie nie umiem tak o niej myśleć

--
  • beneficia 01.05.19, 19:06
    Zapoznałam się. Obejrzałam jego filmik.
    Najwyraźniej on używa jakiegoś innego znaczenia "struktury" niż jest ogólnie przyjęte.
    Przeczytałeś do końca?
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 19:13
    Tak, przeczytałem, do czego zmierzasz ?
    Na marginesie, dla mnie i zapewne ludzi którzy to kupują, najmniejszego znaczenia nie ma, którego ze znaczeń 'struktury; Jerzy Zięba używa. Jedno co ma znaczenie, to czy działa i ma własności zdrowotne

--
  • beneficia 01.05.19, 19:22
    Zmierzam do tego, że tam jest prosto wyjaśnione, dlaczego w opisie urządzenia są sprzeczności.
    I nie wiemy czy to działa (i nie będziemy wiedzieli bo to niesprawdzalne).
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 19:41
    Tak samo niesprawdzalne, jak dowolny zakup na alegrze. Tyle tylko, że jest cos takiego jak: gwarancja, rękojmia, 14-30 dniowy zwrot pieniędzy i wreszcie Kodeks Cywilny ('niezgodność towaru z opisem'). Jeśli wiec tylko komuś naprawdę zależy, nie widzę specjalnego problemu, by to sprawdzić

O takim drobiazgu jak pozytywnych opiniach użytkowników nawet nie wspominam, bo przecież wszystkie je mógł wbić Zięba przelogowując się między tuzinem swych nicków. Nawet ja chyba bym to dźwignął

--
  • spanish_fly 01.05.19, 19:53
    Jak sprawdziłeś czy woda uzyskała odpowiednią strukturę? big_grin
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 20:07
    A skąd brawurowy wniosek że w ogóle sprawdzałem ? big_grin - też się ubawiłem

--
  • spanish_fly 01.05.19, 20:21
    Napisałeś, że działa, a działaniem ma być strukturyzowanie wody.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 20:34
    Podaj proszę cytat w którym stwierdziłem, że strukturyzator sprzedawany przez Ziębę 'działa, a działaniem ma być strukturyzowanie wody.', bo sam nie umiem go znaleźć

--
  • spanish_fly 01.05.19, 20:56
    Placebo też działa. Na tej samej zasadzie.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 21:19
    To bomba, bo pewnie przy tym jest sporo tańsze

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 20:34
    A jak proponujesz to sprawdzic?...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 20:48
    Może tak. Głowy nie dam czy to wypali, ale próbowałem tak ostatnio z żaluzjami i się udało.
    Bierzesz ten strukturyzator na kolana, w jedną rękę klucz, płaską 10-tkę, w drugą instrukcję i wtykasz te dinksy tam gdzie mają być.

Potem lejesz wodę i gnieciesz guzik. A na koniec pijesz ją i patrzysz czy Ci rozkwita, to co w tej instrukcji naobiecywali. Mam płaską 10-tkę, jakby co

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 20:52
    Czytales te instrukcje?...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 20:56
    A co ? Technicznym językiem o śrubkach i bolcach jest ? To dawaj ją, ogarnąłem parę śrubek kiedyś

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 21:21
    Nie. Mi chodzi o opis tego co ten strukturyzator robi z woda i dlaczego ona taka niby dobra. Przeczytaj i sprobuj sie zastanowic, jaki to ma sens.
    ukryteterapie.pl/strukturyzator-wody-pitnej-visanto

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 00:57
    Zetknęłaś się może z pojęciem black-box ? To taki patent zakładający, że nie znamy albo nie obchodzi nas co jest w środku, a interesuje nas tylko, co jest na wejściu i wejściu.

Tak samo w moim przypadku jest ze strukturyzatorem. Dla mnie w środku może być nawet zegar z kukułką, ale jeśli od picia wody z tej kukułki będę się czuł lepiej, to wg mnie był on wart wydanych pieniędzy.

Domyślam się jakie lenistwo umysłowe bije z mej wypowiedzi, ale nauczę się jakoś z tym żyć

--
  • dziennik-niecodziennik 02.05.19, 02:16
    > Zetknęłaś się może z pojęciem black-box ? To taki patent zakładający, że nie zn
    > amy albo nie obchodzi nas co jest w środku, a interesuje nas tylko, co jest na
    > wejściu i wejściu.

Zetknelam, ale nie w takiej interpretacji. Co więcej - moj internet tez o czyms takim nie slyszal. Nie wiem do jakich technologii jestes podłączony...

> Tak samo w moim przypadku jest ze strukturyzatorem. Dla mnie w środku może być
    > nawet zegar z kukułką, ale jeśli od picia wody z tej kukułki będę się czuł lepi
    > ej, to wg mnie był on wart wydanych pieniędzy.

Kazdy sie "poczuje lepiej", jak zainwestuje 2500 w "swoje zdrowie". Ważne jest jaki to ma realny wplyw na zdrowie. Bo wiesz, wielu chorych czuje sie calkiem dobrze - na chwile przed śmiercią.
    Koncze te rozmowy. Nic ciekawego sie od Ciebie nue dowiem.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 09:34
    > Koncze te rozmowy. Nic ciekawego sie od Ciebie nue dowiem.

Ryzykując, że się powtórzę: tyle czasu Ci zajęło by dojść do tej odkrywczej konstatacji ? Miłego dnia smile

--
  • beneficia 01.05.19, 20:55
    Odnieś się do tych sprzeczności. To jest naprawdę prosto opisane, ja to rozumiem a nie mam ścisłego wykształcenia.
    Przeczytałeś ten artykuł?
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 21:17
    Do których sprzeczności ? Zacytuj proszę sprzeczności o które Ci chodzi

--
  • livia.kalina 01.05.19, 20:28
    Ja jako doktor nauk fizycznych nie muszę tłumaczeń pana magistra inżynieria wysłuchiwać. Pan inżynierem co najwyżej mógłby do mnie wskoczyć na korepetycje z podstaw fizyki ale ja się zajmuję edukacją ludzi nieco bardziej zaawansowanych w nauce i nieco zdolniejszych więc na żenująco tępego ignoranta Ziębę było by mi zwyczajnie szkoda czasu.

--
    super_hetero_dyna:
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 20:44
    Noo Liwkaaa, to trzeba tak było od razu ! Mnie nawet ogarnięcie, co tą kulkę pcha do góry przerosło i do dziś uważam, że to kit dla frajerni, bo kto widział kiedy, by zlatujacą z górki kulka, nagle do góry wypruła ?

Ale dość tych figli, bo tu się grubsza wojna na literki przed nazwiskiem kroi. Co do mnie, to doktoratowi z nauk fizycznych mogę przeciwstawić jedynie odznakę 'Już pływam !' i ex-aequo drużynowy brąz klas I-III w szkolnym konkursie zbiorów makulatury. Wiem że nie ma tego dużo, ale za to w najlepszym gatunku

PS Asz Ty Bestia jesteś, swoją drogą. Takie tam tiu-tiu kucu-kucu naziu-naziu, a tu dr nauk fizycznych. No nie w kij dmuchał. Ale wiesz co ? Możecie się z HanusiMamą zwąchać, bo ona to dwa kwity z orzełkiem ma: z chemii i z czegoś jeszcze, ale zabij mnie nie pamiętam.

Idziesz ze mną na marsz anty447, 11-go ? Mam miejscówkę na dachu przystanku koło Forum, mogę Cię wciągnąć, jak poprosisz

--
  • manon.lescaut4 02.05.19, 15:22
    Tak z ciekawości: masz jakieś kompleksy na temat swojego wykształcenia czy tez jego braku, ze tak usilnie próbujesz dowieść, ze np. wyższe wykształcenie na poziomie doktoratu z danej dziedziny to jedynie zbiór literek przed nazwiskiem i orzełek na dyplomie? Wiesz, w zdecydowanej większości przypadków tego orzełka nie drukuje się na drukarce 3D, a literek nie wygrywa w losowaniu, one, rozumiesz z czegoś wynikają. Na przykład z lat spędzonych na nauce. O dziwo, czasami dało się tego dokonać nawet w czasach zwanych pre-filmiki-jutube.
    PS. Czy Zięba ma jakiś cudowny lek na irytujące, przejmujące i wszechogarniające uczucie deja vu? Nie mogę się go pozbyć czytając ten wątek.
  • hanusinamama 01.05.19, 21:55
    Czekaj czekaj na jakis podstawach??? Zasadach fizyki moze??? BO ze na zasadach chemii nie opiera sie połowa z jego "cudów juz pisałam". Jakież to podstawy są ważniejsze niz zasady fizyki???
  • aerra 01.05.19, 22:02
    METAfizyka wink

• aerra 01.05.19, 22:02
    (Chciałam przeprosić Arystotelesa, że przywołuję to w wątku o Ziębie, ale nie mogłam się powstrzymać)
  • hanusinamama 01.05.19, 22:07
    Taaaa....moj strukturyzator wody w kuchni jest duzo tanszy ale za to ładniejszy niż Ziebowy. Mam taki ładny czajnik elektryczny we wzroki ludowe łowickie smile
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 22:13
    Hanuś, trzeba Ci wiedzieć, że fizyka opisuje tylko część a i to niewielką, złożoności wszechświata.

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 22:18
    Za to Zięba opisuje cala reszte! big_grin

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 22:38
    Zięba wciąga wszechświat jedną chrapką i to nie przerywając ziewania big_grin

--
  • sumire 01.05.19, 19:10
    To ten, co twierdził, że zawał sam przejdzie?
    Powinni takich oszołomów skazywać jako niebezpiecznych.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 19:18
    Sumirka, słodziaku Ty mój anielski smile

Gorzej. On twierdził, że jak Ci (tfu-tfu) nogę urwie, to Ci odrosną 2. A jak będziesz jadła trawę z buraka to 4.
    I dasz wiarę, że znajdowała się frajernia która tą trawę z buraka paletami jadła ? A niektórzy jedli na okrągło i odrastało im 6, to pozostałe 4 na alegrze sprzedawali

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 19:25
    Sam to nie, tylko jak bedziesz sie zakluwac wykalaczkami.
    Twierdził tez ze Tomasz Kalita nie mial nowotworu. I wiele innych "ciekawych" bzdur twierdzil.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • sumire 01.05.19, 19:28
    Ale zasadniczo jest to prawda. Zawał w końcu przechodzi sam, nie?...
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 19:34
    Mnie tam jak ręką przechodzi jak tylko ujrzę Twoje czułe strofy

--
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 19:35
    jak ręką _odjął_ przechodzi - miało być, by ktoś sobie nie pomyślał, że w innym kontekście, o ona rękę chodziło

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 19:38
    Tak. Razem z chorym smile

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 19:33
    Mylly Państwo,

Z radością witam, Wasz zapał by podzielić się ze mną swą zerową wiedzą i takiej samej wartości argumentacją, nt Jerzego Zięby. Mam to dla mnie duży walor poznawczy i utwierdza mnie w nieśmiało tylko zarysowanej we wstępniaku tezie.

Gdyby jednak ktoś (np w przystępie szaleństwa) targnął się na załączoną linkę i posiadł jakiś skrawek (aż drżę na samą o tym myśl) wiedzy to mam prośbę, by dał mi o tym znać na privie z min. pół godzinnym wyprzedzeniem, bym przy użyciu soli trzeźwiących mógł doprowadzić się do użytku

Jako bezduszny formalista ośmielę się tylko przypomnieć, że jakkolwiek niewątpliwie frapującę są Państwa wynurzenia nt Konfederacji, Ala Capone, PISu, Biereckiego czy córki leśniczego, to tematem wątku jest Jerzy Zięba, a konkretnie zamknięcie jego sklepu w wyniku nalotu policji. Pozdrawiam,

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 19:40
    Ty sie lepiej przespij i kawy napij, bo z tej "slabosci" sole nie trzeźwia.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 19:46
    Też jesteś zmachana tą krucjatą ? Ten Zięba wykańcza nawet tych (by nie rzec a zwłaszcza), których cała wiedza na jego temat, sprowadza się do umiejętności przeliterowania nazwiska. Szczególnie wyczerpujące jest wbicie 'ę' - jeśli wiesz co mam na myśli

--
  • hanusinamama 01.05.19, 21:58
    Moze lepiej struktyryzowanej wody z lewoskrętną wit. C smile
  • hanusinamama 01.05.19, 21:58
    Zerowa wiedza?? Juz kilka razy tutaj tłumaczono ci czemu strkturyzator wody to mit (zasady fizyki były tłumacozne, podstawy dodam) oraz czemu np lewoskretna witamina C to bajer (tu podstawy chemii organicznej). Skoro dla ciebie zasady fizyki oraz chemii nic nie znaczą...to tak ja jestem ignorantką i mam zerową wiedzę na temat czary-mary i wiedzy tajemnej (tak samo czytanie z fusów czy z ręki)....przyznaję się!!!
  • aerra 01.05.19, 22:05
    Czemu lewoskrętna witamina C to bajer?
    Każda witamina C jest lewoskrętna. Żeby to była witamina C to musi być lewoskrętna.
  • hanusinamama 01.05.19, 22:10
    Dlatego piszę ze strrukturyzator to mit...a lewoskrętna witamina C Zieby (sprzedawana u niego za grubą kasę) to bajer. BO kazda witaminaC jest lewoskretną, prawoskretny kwas askorbinowy to nie witamina. Czyli ta z apteki (tak tak od big farmy) za 4zeta to to samo co sprzedaje Zieba za grubą kasę. A Zięba twierdzi ze tylko jego jest lewoskrętna...taaaaaaaaaaaaki bajer.
  • aerra 01.05.19, 22:37
    No właśnie wink
    Tzn jak najbardziej się zgadzam, tym niemniej nieprecyzyjnie się wyraziłaś - lewoskrętna witamina C to nie bajer, bo każda taka jest - tanim (nie w znaczeniu ceny, bo tu odwrotnie) bajerem jest twierdzenie Zięby, że ta jego jest wyjątkowa, bo lewoskrętna.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 22:41
    Czyli gdyby nie to, że Zięba o niej mówił, to by działała ? Patrz co za cholerny niefart, no. Musi urok jaki rzucił na nią pijak i złodziej jeden (bo każdy pijak to złodziej, przecież)

--
  • aerra 01.05.19, 23:09
    Tobie trzeba jak krowie przy rowie?
    Gdyby Zięba o niej nie mówił, to TEŻ by działała. Ta zwyczajna, za 4PLN z apteki. Bo też jest lewoskrętna.
    Tyle, że działaby dokładnie tak samo jak zawsze - nie w leczeniu raka i co on tam jeszcze nawywijał. Bo to bzdura. Ale popatrz co to za news dla zwolenników, nie muszą już płacić kokosów za "specjalną" witaminę C Zięby - mogą pójść do pierwszej z brzegu apteki! A jak potrzebują w ilościach hurtowych to lewoskrętny kwas askorbinowy można kupić nawet na kilogramy, w formie proszku, czysty, laboratoryjny. Kilo coś w okolicach 30 zł kosztuje.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 23:19
    No dobra, ale najpierw kwestia fundamentalna: czy idziesz ze mną rozjechać cherlaka od kombajnów węglowych Ziębę i dlaczego nie ?

> nie muszą już płacić kokosów za "specjalną" witaminę C Zięby - mogą pójść do pierwszej z brzegu apteki!

Zawsze mogli o czym Zięba im mówił, grubo zanim zaczął sprzedawać swoją, a po wstukaniu na alegrze kwas askorbinowy wyskakiwało parę ekranów ofert

> A jak potrzebują w ilościach hurtowych to lewoskrętny kwas askorbinowy można kupić nawet na kilogramy,

Jak to 'nawet' ? Jeśli się jest się poważnie chorym, kilogram, a nawet parę, to nie jest _żadna_ hurtowa ilość
    Chętnie rozwinę temat, jeśli spytasz

--
  • aerra 01.05.19, 23:39
    Nie. Zwyczajnie mi się nie chce. Wyżej cenię swój czas i nie czuję misji nawracania wyznawców zdesperowanych na tyle, żeby bulić za te spotkania.
    Poza tym do nawracania to mam własną matkę, która wszelkie tego typu teorie łyka jak młody pelikan.
    Łącznie z ciecierzycą w kolanie, więc o takich drobiazgach jak witamina C lekiem na całe zło, czy homeopatia nie ma co nawet wspominać.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 23:45
    Mmm no niepowetowana szkoda. Bo tutaj jechać po nim Ci się chciało i czułaś 'misję nawracania wyznawców zdesperowanych'

> żeby bulić za te spotkania.

2 razy pisałem, że płacę za dojazd, bilety i stawiam obiad (z galaretką). Teraz dlaczego nie ?

> Poza tym do nawracania to mam własną matkę, która wszelkie tego typu teorie łyka jak młody pelikan.

Gwarantuję Ci, że Zięby nie nawrócisz, więc luz. A teraz dlaczego nie ?

> Łącznie z ciecierzycą w kolanie, więc o takich drobiazgach jak witamina C

Możesz słowem nie wspomnieć ani o ciecierzycy ani o witaminie C. Dlaczego więc nie, teraz ? wink

--
  • aerra 02.05.19, 13:29
    > Mmm no niepowetowana szkoda. Bo tutaj jechać po nim Ci się chciało i czułaś 'misję nawracania wyznawców zdesperowanych'

Nie, nie, nie mam złudzeń, że wyznawców nawrócę - wyznawcy wierzą, a jak fakty przeczą wierze, tym gorzej dla faktów.
    Fakty - w kontrze do bzdur Zięby - pisze się dla osób, które nie mają wystarczającej wiedzy, żeby zweryfikować to co ten szarlatan (i jego wyznawcy) głosi.

> 2 razy pisałem, że płacę za dojazd, bilety i stawiam obiad (z galaretką). Teraz dlaczego nie ?
    Dlatego, że mi się nie chce i szkoda mi czasu, pisałam już. I oczywiste jest, że ja sama bulić za te spotkania nie zamierzam, odniosłam się jedynie do tego, że uczestnicy są na tyle zdesperowani lub wierzący, że płacą.

> Gwarantuję Ci, że Zięby nie nawrócisz, więc luz. A teraz dlaczego nie ?
    No właśnie, nie nawrócę, to jaki sens?

Nie chce mi się, to strata czasu, nic to nie zmieni.

• gyubal_wahazar 02.05.19, 15:41
    > I oczywiste jest, że ja sama bulić za te spotkania nie zamierzam

Ryzykując, że 3-ci raz sie powtórzę: nie zabulisz ani grosza. Bulę ja za nas oboje. Więc dlaczego teraz nie ?

> No właśnie, nie nawrócę, to jaki sens?

Dowiedziesz, że umiesz stanąć za swymi słowami, a nie że jest to tylko zwykła, niczym nie poparta, paplanina.
    Dlaczego więc teraz nie ? wink

--
  • aerra 02.05.19, 17:41
    Ty serio nie rozumiesz po polsku?
    Oczywiste jest, że ja sama płacić za to nie będę. Bo nie będę temu człowiekowi nabijać kabzy.
    Nie będę też tracić czasu na to, nawet jakby ktoś inny chciał zapłacić - bo patrz zdanie wyżej, a dwa po raz kolejny: nie chce mi się. Mój czas jest dla mnie zbyt cenny, żeby go marnować na takie bzdury.

Niczym nie popartą paplaninę to ty tu uprawiasz. Daj Dziennikowi te materiały pójdzie z tobą.
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 17:52
    > Mój czas jest dla mnie zbyt cenny, żeby go marnować na takie bzdury.

Doprawdy ? A jeśli nagnieciesz ctrl + f i wpiszesz swego nicka to jaką liczbę zobaczysz ? Bo ja 17

Czyli 17 razy w tym wątku nie było Ci żal wyśmiewać Jerzego Zięby i sugerować że jest oszustem, ale by się przejść na wykład z nim i powtórzyć mu publicznie to samo co tu (albo więcej), już go nie masz ?

Mimo że nie kosztowałoby Cię to ani grosza, a jeszcze miałabyś dobry obiad.

Iluletni kajtuś uwierzyłby Ci w tak nieporadnie skleconą baję ? 4 czy 5 ? Bo chyba nie chcesz obrazić którejkolwiek z tutejszych pań, twierdząc, że którakolwiek z nich ?

> Daj Dziennikowi te materiały pójdzie z tobą.

Nie wykręcaj się Dziennikową, o Tobie rozmawiamy

Umiejętność przyznania się do porażki jest dużą cnotą, ale jeśli się tego nie umie, lepiej już uchyb uciec, niż brnąć w absurd

--
  • aerra 02.05.19, 18:01
    Tak, dokładnie.
    Siedząc sobie w domu i dla rozrywki klikając na ematce mam czas, żeby i w takich bezsensownych wątkach się udzielić. To mój czas i ja decyduję na co go przeznaczę - zwłaszcza w formacie - parę minut tu, parę tam.
    Natomiast jeżdżenie za jakimś szarlatanem - nie, na to czasu nie mam.
    Proste.

A z tym dobrym obiadem, to się nie kompromituj, cóż to niby za zachęta ma być? Do tej pory traktowałam te słowa jako składnik tego obrazka, który tu usilnie starasz się rysować - ale ty serio widzę. Na darmowy obiad to zabierz bezdomnego lepiej, mnie stać na dowolną restaurację, w towarzystwie, które sama wybieram.

A do ostatniego swojego zdania się zastosuj.
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 23:47
    Ja pytam, rozwin, rozwin!...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 23:51
    W przypadku b poważnych stanów w chorobach przewlekłych, np zaawansowany rak, podaje się nawet w formie wlewów 400 gram askorbinianu sodu na dobę. Łatwo więc chyba widać, że kilogram czy nawet kilka kilogramów witaminy C, w takich przypadkach to nie są żadne hurtowe ilości. cbdo

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 23:56
    I co ta witamina C robi w tych przewleklych stanach chorobowych?...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 23:58
    Jeśli jesteś na tyle kompetentna by wyśmiać wiedzę Zięby, to poradzisz sobie z wyguglowaniem. A informacji jest tona
    Nie dam Ci ich na talerzu, bo to co się na nim dostaje za darmo tego się nie szanuje

--
  • dziennik-niecodziennik 02.05.19, 00:03
    Ok, kajtusiu. Nie warto z Toba rozmawiac.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 00:07
    To tyle godzin, dojście do tak trywialnego wniosku Ci zajęło ? wink Dobranoc

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 22:11
    Niekoniecznie.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 22:14
    Tzn moze uscisle - jest to okreslenie mieszajace budowe zwiazku z aktywnoscia optyczna.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • hanusinamama 01.05.19, 22:17
    NO tak czyli jest kwas askorbinowy prawo - i lewoskrętny, tylko lewoskretny jest witaminą.
  • hanusinamama 01.05.19, 22:15
    Kazda jest lewoskretna. prawoskretny kwas askorbinowy to nie witamina. Bardzo wiele substancji czynnych jest włąsnie w wersji lewoskrętnej bo takie są "czytane" przez organizmy żywe (prawoskrętne nie są juz substancjami czynnymi). Ta sklepowa apteczna za 4 zeta tez jest lewoskrętna.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 21:39
    Miłe Panie,

Ponieważ grubo już po Uszatku i niebawem udacie się w piernatki, w ramach nagrody dla tych z Was, które razem ze mną zmarnowały dzisiejszy wieczór, niepowtarzalna oferta:

Jeśli któraś z Was zechce przejechać się na jakiś wykład Jerzego Zięby i w jego trakcie wystąpi z podobnie miażdżącymi argumentami, na które Jerzy Zieba nie znajdzie odpowiedzi, oferuję jej zwrot kosztów podróży i dobry obiad w wybornym towarzystwie (tzn moim), albo bez.

Tylko uprzedzam, że wypowiedź tą będę nagrywał (ale tylko głos, bez kamerowania). Ponieważ jestem głęboko przekonany, że za chwile spadnie na mnie lawina zgłoszeń indormuję, że realizował je będę w kolejności ich napłynięcia (metodą fifo - kto pierwszy, ten lepszy)

Łączę wyrazy szacunku i dziękuję za upojny wieczór,

Wasz Gyubal

--
  • livia.kalina 01.05.19, 21:57
    Wykład? Heh- chyba na widzenie big_grin

--
    super_hetero_dyna:
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 22:03
    No miłe Panie, nie udawajcie proszę, że umknął zajmujący cały ekran mój powyższy post.
    spanish_fly, dr Liwka, dziennik-niecodziennik, aerra, disco-ball, wenecja8, adasion, łomaś, sumirka, beneficia, - nikogo nie pominąłem ?

Nie lękacie się chyba zdruzgotać swą błyskotliwą argumentacją byle inżyniera maszyn górniczych ?

Obiecuję siedzieć grzecznie i się nie wiercić, a obiad będzie nie w kij dmuchał (zupa, drugie i galaretka), więc śmiało dziewczyny, zapraszam ! smile

--
  • danaide 01.05.19, 22:18
    Przejrzałam wątek - rozumiem, że to Ty jesteś tą osobą, dla której psychiatrzy nie mieli już nic do zaoferowania z medycyny rockefellerowskiej, ale pomógł Ci ktoś inny? Marnować intelekt na takie wygibasy...
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 22:21
    Czyj intelekt ? Psychiatrów ? Taki zawód sobie wybrali

--
  • danaide 01.05.19, 23:04
    Mówię o resztkach Twojego...
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 23:07
    I tak jesteś dla mnie zbyt miłosierna wink

--
  • hanusinamama 01.05.19, 22:00
    Sorry kolego ale z jelopami, ktory na tyle gardzili szkolnicwem ze nie znają podstaw fizyki i chemii gadać mi się nie chce...za duzo inteligentnych ludzi mam koło siebie....
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 22:09
    Hanuś, BożeszTyMój, ile to przepłakanych, bezsennych nocy, no ale w końcu ..

Ale zanim pójdziesz. Ale zanim pójdziesz, pragnę powiedzieć Ci, że:

Zięba to nie pluszowy miś
    Ani suple
    Ani diabeł rogaty // Białoszewskiemu też byście nakłapały, że się nie rymuje ? No. Na biegu pisałem

Tylko Zięba,
    Gdy jedno zachoruje
    Drugie trawą go ratuje

PS Ty wiedziałaś że Liwka ma dochtora z fizyki ? A ten drugi Twój prócz chemii, to co to było ? Nie politologia ?

--
  • hanusinamama 01.05.19, 22:13
    I jeszcze moja lubianą piosenke przerobiłes na Ziemba-Song....to już chyba gorsze niż sie przyznać ze ani chemii ani fizyki nie znasz i znać nie będziesz. Wygaszam. Tęsknić nie będę. Jak pisałam z jełopami gadać mi się nie chce. Za stara jestem szkoda mi życia...
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 22:19
    Jak to Twoją ? Naszą !*

Jak nie pójdziesz to opowiem Ci jak kwarki ganiają hadrony, a neutrina priony i protony. I co wyprawiają jak je złapią

* stary nie trzepie Ci chyba kompa ?

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 22:15
    Przebog, profanie!!!

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 22:30
    Jam Ci jest, Jasna Pani !!!

--
  • beneficia 01.05.19, 23:12
    Właśnie idę spać i bardzo się śmieję jak czytam Twoje odpowiedzi, bardzo eleganckie smile
    Napiszesz kim jesteś z wykształcenia i zawodu?
  • beneficia 01.05.19, 23:18
    Przypominasz mi mojego chłopaka ze studiów, uroczy był i też miał różne teoriesmile
    To nie jest złośliwe, tylko miło mi będzie zasypiać myśląc o młodzieńczych latach 💕
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 23:24
    Mmm Beneficia, takie chwile wynagradzają mi wszystkie piski, ze strony tutejszych uroczych harpii wink
    To ja sobie też o Tobie pomyślę smile

--
  • beneficia 01.05.19, 23:36
    Besos😴
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 23:41
    Buenos noches, czy jakoś tak wink

--
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 13:12
    Któregoś dnia pchnę Ci na priva. Chwilowo, by nie niszczyć suspensu, ani nie odzierać się z mej - zniewalającej w oczach mych psychofanek - aury tajemniczości, nie przyznam się do tych wszystkich papierków z orzełkami, medali i wiernopoddańczych epistoł od przedstawicieli GISu, Sanepidu, rządu i episkopatu

PS Ale zdajesz sobie sprawę, jak spektakularne sepuku tu właśnie popełniłaś ? Tuzin muślinowych sztambuchów wypełnił się właśnie tekstem 'BENEFICIAAA XXX GRRRRR !!!'. Liczysz się więc z tym, że dzieci zmienią nazwisko, a w chwili Twego wejścia do biedry, jak nożem uciął, cichły bedą wszelkie rozmowy ?

No cóż, taka jest cena pójścia pod prąd, miast pobekiwania w zgodnym chórku ćlamiących trawkę, owieczek. Ale nie troskaj się, okażę specjalne względy damom (i huzarom), którzy zapragną Cię swą prozą wyróżnić wink

--
  • beneficia 02.05.19, 16:06
    Ależ ja dalej uważam Ziębę za szarlatana smile
    A to, że masz bogaty język i mnie wczoraj rozbawileś przed spaniem to plus dodatni, więc dziękuję smile
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 16:56
    Ale tu nie o Ziębę sie rozchodziło, tylko o miłe zachowanie, wobec kuca, naziola i faszola, a poza tym hajlującą i palącą kukły, (kreślącą te słowa) łysą pałę. PS Ja również, mi też było miło smile

--
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 22:29
    Z rozdzierajacym z bólu sercem oznajmiam, że od mej oferty minęło ponad 40 (słownie: cztrdzieści) minut, a żadna z jakże walecznych i mocarnych merytorycznie 10 (słownie: dzięsięciu) dam, tak spektakularnie miażdżących tu naukowego cherlaka od maszyn górniczych, niejakiego Ziębę, nie zgłosiła się po odebranie jakże lukratywnej oferty.

Może Koleżanka Danaide, lub Hanusimama (co czyni dam 12) ?

Nie rzucicie mnie chyba na żer niewybrednych spekulacji, jakoby Wasza naukowa maestria i legendarna odwaga kończyła się wraz z zamknięcię zakładki z forum emama ?

Odwagi, Kochane, odwagi ! wink

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 22:50
    Ja od razu mowie ze na zaden wyklad Zieby nie pojde, bo nie mam zamiaru nabijac temu panu kasy (tak, za wstep na jego wyklady sie placi). I nie oferuj ze zaplacisz za mnie, bo mi nie stanowi z czyjej kieszeni kasa wyjdzie, ale zeby do jego nie trafila.
    Natomiast, znajac jego maniere jaka stosuje na swoim kanale na youtubie i na fb - jedyna odpowiedz jska uzyskasz na każde pytanie to "przeczytaj moja ksiazke".

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 22:56
    > Ja od razu mowie ze na zaden wyklad Zieby nie pojde, bo nie mam zamiaru nabijac temu panu kasy

Spokojnie, bilety też stawiam. To dlaczego nie, teraz ? wink

> bo mi nie stanowi z czyjej kieszeni kasa wyjdzie, ale zeby do jego nie trafila

Luz, nie trafia do niego, tylko do organizatorów. Dlaczego teraz nie ?

> jedyna odpowiedz jska uzyskasz na każde pytanie to "przeczytaj moja ksiazke"

Biorę to na klatkę. Jeśli tylko tak na Twój mocarny merytorycznie atak odpowie, uznam że przegrał i nadal pokrywam koszty + obiad z galaretkę. Chyba, że wolisz ptysia czy ponczowe

Ryzykując że się powtórzę więc: a dlaczego teraz nie ? wink

--
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 22:58
    PS Niech zgadnę: bo na pewno będzie padać ? wink

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 23:02
    Nie do organizatorow, a do niego. On za darmo nie wystepuje, zapewniam Cie.
    Dostepne sa nagrania - amatorskie, wiec nieustawiane - z jego wykladow, odpowiada dokladnie tak. Jak na fb prowadzi transmisje online z pytaniami od widzow - odpowiada dokladnie tak. Jak z nim piszesz na fb - odpowiada dokladnie tak. Nie sadze zeby na zywo mial cokokwiek wiecej do powiedzenia.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 23:06
    > Nie do organizatorow, a do niego. On za darmo nie wystepuje, zapewniam Cie.

Załatwię tak, że te nasze grosiaki trafią do organizatorów, a do Zięby nie nasze. Usłyszysz to od organizatora, wiec luz
    To dlaczego teraz nie ? wink

> Nie sadze zeby na zywo mial cokokwiek wiecej do powiedzenia.

Nie masz chyba szklanej kuli by przeiwdzieć co będzie miał do powiedzenia ? A poza tym nie taję, że dużo bardziej mnie interesuje jak Ty mu wygarniesz. To dlaczego teraz nie ? wink

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 23:08
    Powiem tak - dawaj te materialy o ktorych mowilismy poprzednio, a ja pojde na wyklad.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 23:10
    Nie ma lekko. Dotrzymuję słowa. Ale to wątek nie związany z obecnym.
    To dlaczego teraz nie ?

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 23:15
    Ale tak. Daj materialy, a ja pojde.
    A teraz czemu nie?

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 23:31
    Nie uciekaj od tematu wynajdując sobie preteksty by się nie przyznać, że byś się bała pisnąć
    Z całą sympatią, ale nie czarujmy się, takie są nagie fakty. Tefałenowo-internetowo-gazecianych chojraków nawet z tytułami profesorskimi jest fura, ale żaden jeszcze nie przyszedł na którykolwiek z setek jak dotąd wykładów Zięby, nie wstał i publicznie mu nie dowiódł że nie wie o czym mówi.

Więcej, Zięba x razy prosił tefałen i tefałpe, by zrobili z nim i jakimś jednym czy dwu utytułowanymi autorytetami naukowymi debatę nt raka czy innych chorób przewlekłych. Widownia pękałaby w szwach. I co ? Nie znaleźli chętnego, mimo że honorarium byłoby nie złe, o ogólnopolskiej popularności i splendorze nie wspominając

Powiedz mi więc teraz, że dlatego że 'tuzy się nie chcą zniżać'. To odpowiem Ci że nie takie tuzy zniżają się po parędziesiąt, albo stoparędziesiąt tysięcy za godzinę-półtorej roboty, bo o takich pieniądzach mówimy

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 23:50
    Nie uciekam. Pojde i sie zapytam.
    Ale widze ze - jak to szlo? - "jeśli jak 5-letni kajtuś tchórzliwie uciekasz przed konsekwencjami przegranego zakładu (w naszym przypadku propozycji wymiany uslug), tzn że nim jesteś, co zwalnia mnie z dalszej korespondencji z tobą. Adieu".

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 23:52
    A co do debaty - nie widze powodu, dla ktorego uznani lekarze mieliby dyskutowac o medycynie z inzynierem. Moze jeszcze agentke ubezpieczeniowa do tego dolozyc, jako "eksperta"?...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 00:01
    Dołączasz do chóru pań, dla których nie ważna jest wiedza, tylko literki przed nazwiskiem. A tej aberracji umysłu nawet witamina C we wlewach po 10 kilo dziennie nie uleczy wink

--
  • dziennik-niecodziennik 02.05.19, 00:03
    Dawaj materialy!!!

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 00:05
    Hehehe spięłaś się ? No przecież widzę, że się spięłaś, ale i tak Cie lubię wink

--
  • danaide 01.05.19, 23:02
    Ja tam w szranki nie staję, bo wystarczy mi kopania się z jednym panem inżynierem.
    Tym bardziej, że o ile nie neguję medycyny naturalnej, o tyle oferta p. Zięby jest mi obca. Widać nie jestem targetem.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 23:09
    A to pech. Ale przynajmniej uczciwie się przyznałaś, że nie podejmujesz się zmierzyć z Ziębą, a większość z pozostałych pań zwiała

--
  • semihora 01.05.19, 23:29
    Wspaniale! Wreszcie!

--
    Dzisiejszy bunt jest jutrzejszym prawem, dzisiejsze bluźnierstwo jutrzejszym komunałem.
  • gyubal_wahazar 01.05.19, 23:38
    Za późno smile Ludzie już wiedzą, że medycyna naturalna wygrywa do zera z rockefellerowską, w chorobach przewlekłych i sprzedaż chemikaliów to już odczuwa. A z latami odczuje jeszcze bardziej. Takie są fakty i to nie tylko w Polsce, niestety

--
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 23:54
    Chrzanisz wacpan. Ale widac tak lubisz.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 00:04
    Można negować fakty nawet tupiąc, ale im jest to obojętne

--
  • leann32 02.05.19, 00:32
    Jesli ktos nie jest na bieząco z pi..leniem wspomnianego inżyniera Zieby, to informuje, ze kilka dni temu wykrzykiwal na you tubie iz jesli spotkamy kogos z zawalem nalezy posmyrac go wycieraczką po nosem, co zaprezentowal i udowodnił slowami, iż to jedyne co nalezy zrobic i „po zawale”.
    ( polecam wygooglac)

W środowisku medycznym zawrzało, jednak pozostalo ono zgodne co do skutków terapeutycznych i przyznało inżynierowi racje, gdyż u trupa zawału się już faktycznie nie stwierdza. Mozna wiec uznac ze wykalaczka zawal likwiduje, razem z krążeniem co prawda, ale o tym nie wspomniał.

Ten czlowiek ma 278 tys obserwujacych go ludzi. Z tych cwiercu mln polakow - moze ktoremus z nich przyjdzie udzielac wam pierwszej pomocy i zaniechają RKO i beda was smyrac wykalaczka pod nosem az umrzecie.

Wg mnie - powinni go wsadzic do celi razem z Sochą, unieszkodliwic i zakazac dzialnosci i stworzyc jakikolwiek paragraf, nawet taki ze za glosno oddycha byleby tylko wyplewić tego szkodnika poki czas.

To przez niego ludzie umieraja na raka.
    Nie badaja sie.
    Nie szczepia dzieci
    Ignoruja choroby
    Zle sie leczą
    Ufaja niedzialajacej terapii
    Nie beda udzielac pierwszej pomocy

100 bandziorow na wolnosci ma mniejsza szkodliwosc spoleczną niż on.
  • katriel 02.05.19, 00:54
    leann32 napisał(a):

> jesli spotkamy kogos z zawalem nalezy posmyrac go wycieraczką po nosem,

> Mozna wiec uznac ze wykalaczka zawal likwiduje, razem z krąże

> ze ktoremus z nich przyjdzie udzielac wam pierwszej pomocy i zaniechają RKO i b
    > eda was smyrac wykalaczka pod nosem az umrzecie.

Ja tylko dla porządku: to w końcu wycieraczką czy wykałaczką?
    (A jeśli wycieraczką, to samochodową czy taką do butów?)

--
    My hovercraft is full of eels.
  • leann32 02.05.19, 08:23
    Wykałaczką wink
    Drewnianą.
    Aczkolwiek szanowny Jerzy Z. zaprezentował na filmie również swoją własną, stalową, „profesjonalną”.
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 09:49
    Podzielisz się linką, ładnie proszę ? No chyba, że był to tylko Twój mokry sen

--
  • livia.kalina 02.05.19, 11:08
    Zobacz sobie gruby profil na fb „pajace do cyrku” i „to tylko teoria” (to w ogóle chłopaczek z mojej firmy) oni systematycznie publikują i punktują brednie tego błazna Zięby. Jak nie widziałeś to polecam, dobra zabawa.

--
    super_hetero_dyna:
  • livia.kalina 02.05.19, 11:17
    Profil nazywa się”uniwersytety dla nauki, pajace do cyrku” i film z „profesjonalnym patyczkiem „ pięć minut i po zawałem też jest. Z tym akurat nikt tam nie polemizuje bo chyba sam przyznasz, że nie ma z czym...

--
    super_hetero_dyna:
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 12:15
    Wklejenie linki dla kogoś, kto nie wkleja ich codziennie, od ostatnich minimum kilkunastu lat, to tak niewyobrażalna katorga, że musiałem rozpaczliwie szukać wsparcia u 4-letniej córki sąsiadów. Ale nieważne, grunt że się udało i oto jest:

pl-pl.facebook.com/1741124016160444/videos/1357795567705091/

Jeśli zdołam poprawnie przeliterować przedstawioną, a do dziś owianą mgłą grozy i tajemnicy, znaną od ledwie 3,000 lat technikę, to zwie się ona (pisownia oryginalna): a_kupu_nktu_ra (czy jakość tak; nie jestem biegły w sanskrycie)

Oczywiście 3,000 lat, w skali lekko licząc (zaznaczam) 13.7 miliarda lat historii wszechświata, jest nawet nie błyskiem robaczka świętojańskiego, co dyskwalifikuje ją w starciu z medycyną rockefellerowską, znaną wprawdzie od około 100 lat, czyli dobre 30 (słownie: trzydzieści) razy mniej, ale przynajmniej pozwala umieszczać zainteresowanym różne literki przed nazwiskiem i cieszyć się wielką estymą wśród gawiedzi

--
  • livia.kalina 02.05.19, 13:25
    Nie wiem, czy tu trafiłeś ( bo zbyt biegły w poszukiwaniu wiedzy nie jesteś) ale proszę bardzo:
    www.totylkoteoria.pl/2016/08/jerzy-zieba-ukryte-terapie.html?fbclid=IwAR3WyMPyjzw6kRd_c1zFwICxvuoBdOv6Y5wIDxnx0QRIW7OSCIVWQlOk4b4

--
    super_hetero_dyna:
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 15:23
    Pasjonująca lektura. Do kości ogryzłem paznokcie u rąk, właśnie zabieram się za nogi. Nieubłagana precyzja i pasja śledcza Twojego - jak rozumiem już ex-chłopaczka - każe legendarnej, pomnikowej postaci tej branży - detektywowi Rutkowskiemu, poważnie przemyśleć swe perspektywy zawodowe.

Osobliwie mnie urzekło nie-euklidesowym pięknem swej logiki, poniższe zdanie:

1) "Bohater opowiadania deklaruje, że ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą (AGH) w roku 1981. Ponieważ spis absolwentów uczelni sięga tylko do roku 1979 (dalsze roczniki nie zostały ujawnione), trudno sprawdzić, czy informacja ta jest prawdziwa"

Każe on sądzić, że spis absolwentów AGH sięga od mroków prehistorii aż po rok 1979, po czym nagle się urywa i do dziś świeci pustkami. Doprawdy tak zapierająca dech hipoteza, że nie ośmielę się z nią polemizować

2) Nie mniej zniewalającej urody jest poniższe:

"Twierdzi, że było to w roku ‘81. Gdyby sprawa faktycznie miała miejsce w ’81 w listopadzie, może miałoby to jakiś sens. Przypomnę jednak, że w grudniu 1981 ogłoszono stan wojenny w Polsce."

Wynika z niego niezbicie, że rok 81 liczył tylko 2 miesiące: listopad i grudzień. Kilkukrotnie sprawdziłem szybko w swoim kalendarzu i za każdym razem - wstyd się przyznać - znajdowałem ich 12, ale złóżmy to na karb mego pośpiechu

Mówisz więc, że taki diament wypuściłaś ze swych czułych dłoni ? Łączę się w bulu i nadziei

PS Jeśli wyrazisz takie życzenie podrzucę Ci jeszcze podobnych pereł, ale dopiero jeśli w rewanżu wysłuchasz tego co ja zalinkowałem we wstępniaku

--
  • aerra 02.05.19, 17:52
    Ehem, ty jednak jesteś tak bystry jak rzeczka, która wyschła 10 lat temu.

>1) "Bohater opowiadania deklaruje, że ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą (AGH) w roku 1981. Ponieważ
    >spis absolwentów uczelni sięga tylko do roku 1979 (dalsze roczniki nie zostały ujawnione), trudno sprawdzić, >czy informacja ta jest prawdziwa"
    > Każe on sądzić, że spis absolwentów AGH sięga od mroków prehistorii aż po rok 1979, po czym nagle się
    >urywa i do dziś świeci pustkami. Doprawdy tak zapierająca dech hipoteza, że nie ośmielę się z nią polemizować

Spis obejmuje roczniki od czasów obecnych - ostatni absolwenci z roku 2018, do absolwentów, z roku 1982 - którzy 3-letnie inżynierskie studia rozpoczęli w roku 1979. Kumasz? Co do roczników wcześniejszych (czyli jak się autor tego co cytujesz wyraził: dalszych) brak danych.

>"Twierdzi, że było to w roku ‘81. Gdyby sprawa faktycznie miała miejsce w ’81 w listopadzie, może miałoby to
    >jakiś sens. Przypomnę jednak, że w grudniu 1981 ogłoszono stan wojenny w Polsce."
    > Wynika z niego niezbicie, że rok 81 liczył tylko 2 miesiące: listopad i grudzień. Kilkukrotnie sprawdziłem szybko
    >w swoim kalendarzu i za każdym razem - wstyd się przyznać - znajdowałem ich 12, ale złóżmy to na karb mego >pośpiechu

Nie zajmuj się interpretacją cudzych słów, serio, to naprawdę rada z dobrego serca dana.
    To twój idol twierdził, że wsiadł do pociągu w listopadzie 1981 i wyruszył do Niemiec.

Ale ja już się nie dziwię temu, że z takim nabożeństwem podchodzisz do słów Zięby - nie ważne co powie, ty i tak wiesz co chciał powiedzieć i że jest to dobre!
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 18:01
    No tak, pociągi w Polsce nie chodziły od początku '81, więc węgiel wożono karocami, wołowinę babiny nosiły pod pazuchą.
    Chłopczyk Liwki przyznaje że przyszedł na świat, a utrzymuje że wie czy pociagi jeździły w listopadzie 81.
    Jak go spotkasz, możesz ukoić jego lęki, bo do początku grudnia jeździłem niemal co miesiąc dalekobieżnym.
    No ale fakt, że Zięby nie spotkałem, co oczywiście wyklucza by mógł jechać jakimkolwiek pociągiem

--
  • aerra 02.05.19, 18:07
    Cofam, nie rzeczka, tylko ostrość drewnianego nożyka do masła! Ach!

A gdzie tam było, że pociągi nie jeździły? Hmmm? Mistrzuniu interpretacji?

• gyubal_wahazar 02.05.19, 18:14
    Chłopaczek Liwki wywiódł, że w ponieważ stan wojenny wprowadzono w grudniu 81, to Zięba nie mógł jechać pociągiem w listopadzie. Nawet teraz nie umiem z błyskotliwości tej tezy się otrząsnąć. Znajdziesz to w jego wypocinkach - nawet mnie się to udało

--
  • aerra 02.05.19, 18:38
    Cytacik proszę, bo ja tam widzę zupełnie, ale to zupełnie co innego niż twierdzenie, że nie można było jeździć pociągami en masse.
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 18:12
    'że przyszedł na świat w '89' - miało być

--
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 12:43
    Zacytowane przez - jak to malowniczo ujęłaś - 'Twojego chłopaczka' (cokolwiek to znaczy) zdanie jakiejś anonimowej pani: 'Naprawiłam moje niestrzelne jelito dzieki doktorowi Jerzy Ziebie'

.. a zwłaszcza celne podkreślenie czerwoną krechą słowa 'niestrzelne', dla mniej biegle władającej polskim, publisi, świadczy o nieskazitelnej przenikliwości 'chłopaczka' i niestrudzonym instynkcie demaskatorskim, którego ostrze wycelowane jest w (starsze zapewne) panie

Jedno i drugie godne jest podziwu i konkretnej podwyżki. Zadbasz o to jak mniemam ?

--
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 12:45
    PS Żeby nie był gołosłownym: pl-pl.facebook.com/polowanienazdrowie/
    I trzeba przewinąć wajchę z lewej (tzw scrollbar - dla czytających bezkontekstowo) gdzieś do połowy ekranu

--
  • livia.kalina 02.05.19, 13:16
    Wiesz może cyniczne „ jak ktoś jest tak głupi, żeby te brednie łykać, to trzeba pozwolić działać ewolucji” w twoim przypadku musi mieć zastosowanie. Jak będziesz miał zawał to zamiast dzwonić na pogotowie zastosuj sobie metodę z trzytysiącletnią tradycją. A jak będziesz mieć niestrzelne jelito to też sobie odpuść lekarza. Poszukaj w podziemiu farmaceutycznym cudownych, acz nietaniego specyfików Jerzego Z. A admin rzeczonego profilu to studenciak. Nie wiem o jakiej podwyżce bredzisz. Może to wpływ niestrzelnego jelita.

--
    super_hetero_dyna:
  • livia.kalina 02.05.19, 13:24
    A nie- juz skończył studia i to u konkurencji a nie u nas. Zwracam honor.

--
    super_hetero_dyna:
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 15:36
    Liwka, ponieważ w całym swym bogatym, a do tego jakże zabieganym zapewne życiu, nie udało Ci się dotąd wykroić chwili, by wysłuchać więcej niż minuty czy przeczytać paru linijek, z wypowiedzi Jerzego Zięby (co jaskrawie bije z merytoryki Twych wynurzeń), pozwól, że rzucę Ci na sprawę nieco światła.

Nawet dziś, niemal 100% z tego co można dostać w sklepie Jerzego Zięby, można kupić na alegrze. TANIEJ. A teraz uważaj, bo leci prawdziwa petarda (leć po chrupki, albo nerwosol, a najlepiej jedno i drugie):

========= Co najmniej w kilkunastu filmach o tym sam mówił ===================

Umysły techniczne łapią ponoć na zasadzie reminiscencji, więc ośmielę się powtórzyć

====W co najmniej kilkunastu filmach, Zięba mówił, że niemal wszystko co poleca, można kupić taniej na alegrze ====

Dlaczego więc ta oszalała sekta maniaków rwie się kupować drożej u Zięby, pozostaje zagadką, na której połamie kiedyś zęby red. Wołoszański. Albowiem żenująca supozycja, jakoby chodziło o wyższą jakość, kompromituje każdego, komu choćby przemknie przez myśl, taki absurd

--
  • livia.kalina 02.05.19, 15:53
    Ale o co ty masz do mnie pretensje? Że PiS aresztował Jerzego Z a jego konkurencji nie? To powiedz pispaństwu sprawdzam i donieś na konkurencję Jerzego Z z Allegro. I napisz nam, co było dalej bo to nawet ciekawe. Ja ci już powyżej wytłumaczyłam dlaczego teraz Jerzy Z ma problemy- bo sponsoruje tę szurownie, która odbiera promile z prawa PiS-owi. A założenie jest takie- na prawo od PiS ma być tylko ściana. I jak już pisałam, mnie się taka motywacja działań nie podoba ale cieszę się, że ukrócili oszustwa Jureczka bo dzięki temu ocali się zdrowie i życie wielu ludzi.

--
    super_hetero_dyna:
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 16:50
    > Ale o co ty masz do mnie pretensje?

A kiedy ja miałem do Ciebie jakiekolwiek pretensje ? Miło sobie po prostu dokazujemy. Ty nabijasz się z prawusków, a ja z lewusków. To tylko biznes, nie bierz tego personalnie wink

> Jerzy Z ma problemy- bo sponsoruje tę szurownie, która odbiera promile z prawa PiS-owi

Wniosek dobry, ale przesłanki od czapy. No ale mogło być dużo gorzej

> na prawo od PiS ma być tylko ściana

Konfederaci od zera, w 3-4 miesiące zrobili 7 pp, Pisiaki w tym czasie stracili +-4. Obstawiam, że pozostałe 2 odebrali Kukiemu i może z 1 eurokołchoźnikom z Peło

> ukrócili oszustwa Jureczka bo dzięki temu ocali się zdrowie i życie wielu ludzi

Ojtak, ojtak, ojtak. Cieszmy się i radujmy ajwaj-ajwaj-ajwaj.

To jak, wciągnąć Cię 11-go na dach przystanku naprzeciw forum ? Czy lękasz się, że Cię Twoi hunwejbini z antify wypatrzą ? wink

* uwaga dla czytających literalnie: pp = punkty procentowe

--
  • livia.kalina 02.05.19, 11:04
    Tak, mnie ta profesjonalność patyczka przeciwzawałowego też urzekła big_grin

--
    super_hetero_dyna:
  • anorektycznazdzira 02.05.19, 08:35
    Kij tam z uzasadnieniem, ważne, że weszli!!!
    big_grinbig_grinbig_grin

--
    'Ta opowieść mnie znudziła, albowiem nie była o mnie. Kumasz zależność?' by król Julian
  • szafireczek 02.05.19, 11:42
    Mały kłamczuszek...
    Suplementy diety oraz żywność wzbogacana podlegają obowiązkowi POWIADOMIENIA GIS o wprowadzeniu po raz pierwszy na terytorium RP (art. 29 ust. 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia).
    Pozwolenie i powiadomienie to dwie różne sprawy. A procedura dla leków jest odrębna.
    A rejestr to inaczej wykaz. Nie ma za co...
    Poza tym, jaka terapia, taki kaliber argumentów. Chociaż w tym przypadku argumenty przewyższają kaliber terapii, nie mówiąc już o cenie...
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 12:52
    Sugerujesz, że co kilka tygodni robiący detaliczne kontrole Zięby firmy Sanepid, w istocie latami kolaborował z Ziębą, nie zauważając że ma on pozwolenia zamiast powiadomień albo odwrotnie ? Zapewne przyjmował za to hektolitry chlorofilu i ciężarówki śmiercionośnej sałaty. Odnośne służby na pewno to wyświetlą przy pomocy antycznej techniki aresztu wydobywczego

Brak słów doprawdy by wyrazić, do czego posuwają się zdeprawowani żądzą trucia ludzkości sałatą, kapustą czy rzodkiewką, handlarze śmiercią

--
  • anorektycznazdzira 02.05.19, 17:43
    Każdy kto leczy raka sałatą jest handlarzem śmiercią.

--
    zasady są po to, by je zobojętniać
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 17:54
    Słuszne to i zbawienne

--
  • anorektycznazdzira 03.05.19, 11:29
    masz zestaw odzywek do wpisywania od czapy, żeby tylko wpisać?

--
    zasady są po to, by je zobojętniać
  • martishia7 02.05.19, 13:21
    Lepiej późno niż wcale.
  • obrus_w_paski 02.05.19, 13:35
    Kto to w ogóle jest? Tzn nie zieba ale autor wątku
  • manon.lescaut4 02.05.19, 15:48
    Jakiś dziwny człowieczek, który wziął sobie na cel edukowanie ciemnej gawiedzi potulnych owieczek, dzieląc się własna wiedza tajemna zdobyta na filmikach na YouTube.
    I tak najbardziej denerwująca jest jego maniera przewodnika stada, ewentualnie nauczyciela przedszkolnego. Plus spoufalanie się na poziomie dziadek-wnuczki.
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 15:51
    Zbyt surowa dla Liwki jesteś, ale może Ci wybaczy

--
  • livia.kalina 02.05.19, 16:00
    W sensie, że jesteś mentalnie starym dziadem, któremu młodzież musi wyjaśniać zawiłości współczesnego świata? Spoko, dam radę.

--
    super_hetero_dyna:
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 17:04
    Liwka, wiem że niełatwo jest tłumić tzw trudną miłość, a co dopiero tak perwersyjną, jak nasza.

Rozumiem też konieczność odstraszenia potencjalnych rywalek, próbujących uszczknąć coś dla siebie z mych limitowanych przecież wdzięków.

Ale na pamięć Ilicza Cię zaklinam: przyłóż się ociupinę do warstwy werbalnej. Niech ma to jakiś kształt, dynamikę i dramaturgię. Dobra odpuszczam - niech ma co_kol_wiek. Bo 'starym dziadem', nawet ta spod 7-ki, co 1-szy semestr gendera ją przerósł się połapie, że blefujesz jak 5-latek

--
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 15:53
    Pomogę: nazywam się Gyubal Wahazar. A zaszczyt mam z chłopcem czy panienką ?

--
  • gyubal_wahazar 02.05.19, 18:27
    Miłe Panie,

Stara zasada sądowa głosi: 'Jeśli nie umiesz podważyć zeznań świadka, podważ jego wiarygodność'.
    Ponieważ zna ją trochę lepiej oczytany absolwent podstawówki, nie dziwi mnie, że posługujecie się nią i Wy.

Z zalinkowanej przez Liwkę epistoły - jak to ujęła - 'jej chłopaczka', wynika, że Zięba nie jechał pociągiem w listopadzie '81, albowiem w grudniu '81 był stan wojenny

I to jest reprezerwatywny dla całego blisko 300-postowego wątku kaliber zarzutów, jakie wytaczałyście. Dziękuję więc niniejszym, że dałyście mi okazję się z nim zapoznać

Z kronikarskiego obowiązku napomknę tylko, że spośród około 16 pań którym złożyłem lukratywną ofertę rzucenia Jerzemu Ziębie w twarz zarzutów które tu ochoczo przedstawiłyście, pomimo deklaracji pokrycia wszystkich kosztów i postawienia dobrego obiadu, ok 13 (słownie: trzynaście) pań uciekło, a reszta wykręca się tym wykrętami kalibru tego, że pewnie będzie padało

Moim skromnym temat zdaje sie być na dziś wyczerpany, ale chętnie wrócę do niego za jakiś czas, gdy pojawią się jakieś nowiny

Niniejszym dziękuję i pozdrawiam moje urocze adwersarki

--
  • dziennik-niecodziennik 02.05.19, 23:42
    > Z kronikarskiego obowiązku napomknę tylko, że spośród około 16 pań którym złoży
    > łem lukratywną ofertę rzucenia Jerzemu Ziębie w twarz zarzutów które tu ochoczo
    > przedstawiłyście, pomimo deklaracji pokrycia wszystkich kosztów i postawienia
    > dobrego obiadu, ok 13 (słownie: trzynaście) pań uciekło, a reszta wykręca się t
    > ym wykrętami kalibru tego, że pewnie będzie padało

Z kronikarskiego obowiazku napomkne - zadeklarowalam ze pojde. Ba, nawet obiadu nue chce, galaretki zwlaszcza. Chce tylko materialy, ktore obiecales udostepniac za friko wszystkim chetnym. Materialy - opracowania, ksiazki, dowody, nie filmiki na youtubie i nie wykłady na zasadzie "wszyscy wiedza ze".
    I co? I guano. Wykrecasz sie, wijesz, byle tylko tego nie zrobic. Kwiecistym slowolejstwem i protekcjonalnoscia trudna do zniesienia przykrywasz brak tresci (zmartwie Cie - to nie dziala).
    Przyjdz jak bedziesz gotowy na poważną rozmowe.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 12:48
    Pozwolisz, że najpierw odświeżę Ci pamięć, próbkami Twej twórczości, ilustrującymi z jaką pewnością siebie wypowiadałaś się o ziołach i mojej wiedzy, przy okazji:

forum.gazeta.pl/forum/w,567,168009285,168009285,Wojna_z_kozlkiem_i_dziurawcem.html

gyubal_wahazar 28.04.19, 12:44
    nie chemia, radiacja i krojenie ratowały ludziom życie i zdrowie przez tysiące lat, a metody naturalne, w tym zioła. I ratują nadal

dziennik-niecodziennik 28.04.19, 13:12
    Gdyby tak bylo, Twoi ukochani Chinczycy nie rozwijaliby onkoterapii, a trzymaliby sie wylacznie ziol. A tak nie jest. EOD z mojej strony.

dziennik-niecodziennik 29.04.19, 13:58
    Standardowa odpowiedz smile nic nie wiesz, stad ta retoryka. Gdybys wiedzial - napisalbys.

dziennik-niecodziennik 29.04.19, 16:54
    Mam wrazenie ze o ziolach wiem wiecej od Ciebie, co więcej - pracuje z ziolami na codzien

dziennik-niecodziennik 29.04.19, 18:54
    hehe hehe
    moj drogi
    takie ściemy to nie mi
    nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz, ot, judzisz aby judzic, a o ziołach masz tyle wiedzy że znasz nazwy

dziennik-niecodziennik 29.04.19, 19:44
    > Wracając do ziół. Jest ich tak wielka ilość, że praktycznie nie ma takiej kombinacji minerałów, której ich kombinacja nie byłaby w stanie dostarczyć.

Ok, dziekuje, nie mam wiecej pytan.
    <rotfl>

------------------------------------------------------------------------------
    Podsumujmy :

Pracujesz z ziołami na codzień, a od gościa który 'nic nie wie', 'nie ma zielonego pojęcia o czym mówi', o ziołach 'ma tyle wiedzy że zna nazwy' i ciśnie 'ściemy', nagle rozpaczliwie ileś razy zaczynasz domagać się jego materiałów na ich temat ?

Czym wytłumaczyć tą spektakularną metamorfozę Twego podejścia do mnie ?

'Hmmmm, może jednak typ coś wie, czego ja nie wiem ?'
    'Może mogłabym znaleźć znaleźć coś na (tu wpisz dowolną chorobę z którą od lat sobie nie radzisz) ?'
    'A jak nie, to przynajmniej mogłabym sobie porechotać z niego ile wlezie, a do tego pogwiazdorzyć przed koleżankami, jako pogromczyni frajera który tu ziołami chojrakował ?'

Nie dziwi Cię więc chyba, dlaczego Ci odpowiedziałem:

gyubal_wahazar 29.04.19, 17:04
    Zapomnij. Jak usłyszysz, że medycyna rockefellerowska zrobiła już dla Ciebie wszystko i zostało Ci parę miesięcy na uporządkowanie spraw osobistych, wtedy wyślę Ci wszystko co mam. Do tego czasu, pozostaje Ci gugiel

Nie dostaniesz więc nic na talerzu, bo wnioskując z Twego ww podejścia, na pewno tego nie uszanujesz

Pomogę Ci za to, wskazując tropy którymi możesz się kierować. Ponieważ możliwe że podobnie jak na Twych koleżankach
    wykłady i wypowiedzi lekarzy o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu nie robią na Tobie najmniejszego wrażenia,
    a oczekujesz dowodów ściśle naukowych, oto one:

US National Library of Medicine National Institutes of Health

www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/?term=herbal+medicine

47,334 artykułów omawiających przeprowadzane przez zespoły naukowców badania naukowe z dziedziny zastosowania ziół w leczeniu ludzi

Jako bonus, blisko 20,000 artykułów nt akupunktury, którą tak wyśmiewa Liwka posiłkując się
    filmikiem 'chłopaczka', pokazującego Jerzego Ziębę demonstrującego tą technikę w przypadku zawału:

www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/?term=acupuncture

Epilog:
    I to tyle. Nie spodziewaj się kuriera z 10 kartonami opasłych tomów, ze specjalnie wybranymi fragmentami,
    które mozolnie zakreślałem dla Ciebie przez ostatnie 3 lata, a teraz cały drżę z niepewności czy Ci się spodobają

--
  • dziennik-niecodziennik 03.05.19, 23:03
    Nawet nie wiesz ze Twoj idol juz sie zdążył wycofac z wykalaczkowego leczenia zawalu. I bynajmniej nie byla to akupresura. Postaraj sie bardziej big_grin

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • b.bujak 02.05.19, 18:40
    zasadniczo nie popieram pana Zięby, ale...
    patrząc na to, co się ostatnio dzieje w USA w temacie terroru szczepień to jednak bardziej przeraża mnie działalność big pharmy, niż Zięby;
    lobby farmaceutyczne ma ogromną moc, światowy zasięg i sięga po coraz bardziej bezwzględne metody

--
    5/4 Polaków nie zna się na ułamkach!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.