Dodaj do ulubionych

A propos polityka Radosława S.

01.05.19, 21:32
(bo właśnie oksfordczyk popisał się dyplomacją spod budki z piwem, i nie kupuję tłumaczeń, że posłanka Krystyna P. jest be. Owszem, jest okropna, ale odpowiedź Radosława S. )i tak była poniżej wszelkiego poziomu

otóż a propos rzeczonego - skoro koniecznie chciał być nazywany "Radkiem", bo to podobno było łatwiej wymówić przyjaciołom zza granicy - dlaczego jego posiadłość nie nazywa się "Radek`s Palace"? Oczywiście dla ułatwienia rzeczonym przyjaciołom.
Edytor zaawansowany
  • taki-sobie-nick 01.05.19, 21:33
    (bo właśnie oksfordczyk popisał się dyplomacją spod budki z piwem, i nie kupuję tłumaczeń, że posłanka Krystyna P. jest be. Owszem, jest okropna, ale odpowiedź Radosława S. i tak była poniżej wszelkiego poziomu.) [tu powinien zamykać się nawias].
  • tanebo2.0 01.05.19, 21:41
    I dobrze jej odpowiedział!!! Ukłoń się chamowi to cię kopnie, kopnij chama to cię się ukłoni. Czas skończyć z dobrocią dla plebsu bo plebs i tak nie jest do życia w społeczeństwie!

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • asia-loi 01.05.19, 21:50
    taki-sobie-nick napisała:

> (bo właśnie oksfordczyk popisał się dyplomacją spod budki z piwem, i nie kupuję
    > tłumaczeń, że posłanka Krystyna P. jest be. Owszem, jest okropna, ale odpowiedź Radosława S. )i tak była poniżej wszelkiego poziomu

Ale o co chodzi. Możesz napisać, bo z postu startowego to nie wynika.

--
    Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
    Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
  • tanebo2.0 01.05.19, 21:55
    natemat.pl/271497,sikorski-pisze-o-cesarzu-naruhito-poklocil-sie-z-pawlowicz-na-twitterze
    --
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • bywalec.hoteli 02.05.19, 12:06
    Cóż - taki z niego dyplomata jak z koziej dupy trąba smile

--
    wiosenna sygnaturka
  • yva-na 02.05.19, 21:58
    big_grin
  • bywalec.hoteli 02.05.19, 22:05
    Gdyby był dyplomatą, to umiałby powiedzieć s...j tak, by poczuła podniecenie przed zbliżająca się podróżą smile

--
    wiosenna sygnaturka
  • madi138 01.05.19, 21:58
    Przychodzi czasem taki moment, ze jesli druga strona nie reaguje na kulturalne i racjonalne argumenty to trzeba ostro zareagowac. Ile mozna dac sie obrazac w imie zasad dobrego wychowania? Pawlowicz od dawna zachowuje sie wulgarnie i w prostacki sposob obraza kazdego, z kim sie nie zgadza, niech sie nie dziwi wiec, ze inni zaczynaja traktowac ja w ten sam sposob. Powiem wiecej; podejrzewam, ze tylko taki sposob komunikacji do niej dotrze.
  • taki-sobie-nick 01.05.19, 22:00
    madi138 napisała:

> Przychodzi czasem taki moment, ze jesli druga strona nie reaguje na kulturalne
    > i racjonalne argumenty to trzeba ostro zareagowac.

A tak naprawdę chodzi o to, że Pawłowicz jest z PiS-u, prawda?
  • olena.s 01.05.19, 22:05
    Jest z PiSu, ale ponadto jest brutalnym chamidłem i - moim zdaniem - ma nie po kolei pod kopułą.
  • dziennik-niecodziennik 01.05.19, 22:45
    Nie. O to ze jest chamidlem.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • taki-sobie-nick 01.05.19, 22:02
    Pawłowicz nie napisała niczego strasznego; zasugerowała, że Sikorski lansuje się niejako byciem na tym samym roku co cesarz in spe.

Odpowiedź była poniżej wszelkiej krytyki.

Poza tym Pawłowicz naprawdę stale czepia się Sikorskiego, bo to sugerujesz?
  • mdro 01.05.19, 22:19
    Nie - Pawłowicz napisała, że Sikorski chciał wyłudzić publiczne pieniądze. Umknęło?

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • szarsz 01.05.19, 22:41
    > Pawłowicz nie napisała niczego strasznego;

Ojej, no rzeczywiście, sugestia, że Sikorski wyłudził kasę na remont domu to takie sobie nic. Oczywiście. Dla pisowca zwyczajnego złodziejstwa chyba.
  • tiszantul 01.05.19, 22:18
    > Przychodzi czasem taki moment, ze jesli druga strona nie reaguje na kulturalne
    > i racjonalne argumenty to trzeba ostro zareagowac

Pewnie. Najpierw odczłowieczyć ofiarę, a potem możesz ją traktować jak chcesz, a wszystko w imię bycia kulturalnym, racjonalnym i walki z chamstwem. Sama jest sobie winna, skoro nie reaguje na "kulturalne i racjonalne argumenty". Aż strach rozmawiać z "kulturalnymi i racjonalnymi", jedyne wyjście to cały czas im przytakiwać. Aż dziwne, że do dzisiaj ktoś wierzy w mit Radka - intelektualisty z Oksfordu. Oczywiście ematce całkiem przypadkiem umknęło, jak kulturalny Radek wyrażał się o pewnej Bogu ducha winnej kobiecie w rozmowie z Kulczykiem

> Powiem wiecej; podejrzewam, ze tylko taki sposob komunikacji do niej dotrze

Serio stawiasz tezę, że chamskie zachowanie Sikorskiego będzie miało jakiś wpływ na prof. Pawłowicz? Przecież to nie pierwszy raz Pawłowicz jest tak traktowana i jakoś wpływu wielkiego nie widać

Na szczęście Radek jest skończony, jedyne co może to popisać na twitterze, a prof. Pawłowicz jest posłanką partii rządzącej - myślicie, że Radka to dodatkowo nie frustruje? Może nie, a może tak smile
  • mdro 01.05.19, 22:21
    "profesor" big_grinbig_grinbig_grin

Weź ty się nie kompromituj, trolliku pisowski bardziej, niż musisz za te pieniądze big_grin

I te różne cytaciki, jak to "profesor" Pawłowicz wykazywała się kulturą...

--
  • tiszantul 01.05.19, 22:29
    Może przypomnijmy, że szykowany kiedyś na prezydenta Radek obecnie nie jest nawet posłem. Zapraszam obrończynie do napisania, czym obecnie zajmuje się Radek (oprócz obrażania kobiet na twitterze) - przypuszczam, że nikt nie wie smile
  • dyzurny_troll_forum 01.05.19, 22:55
    tiszantul napisała:

> Zapraszam obrończynie do napisania, czym obecnie zajmuje się Radek (
    > oprócz obrażania kobiet na twitterze) - przypuszczam, że nikt nie wie smile

Radek był ostatnio wykładowcą na Uniwersytecie Harvarda w Bostonie. Ja rozumiem, że to żadne osiągnięcie w porównaniu do bycia wywalonym z Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce, największego doświadczenia życiowego posłanki Pawłowicz

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • sundace46 02.05.19, 11:01
    dyzurny_troll_forum napisała:

> tiszantul napisała:
    >
    > > Zapraszam obrończynie do napisania, czym obecnie zajmuje się Radek (
    > > oprócz obrażania kobiet na twitterze) - przypuszczam, że nikt nie wie smile
    >
    > Radek był ostatnio wykładowcą na Uniwersytecie Harvarda w Bostonie. Ja rozumie
    > m, że to żadne osiągnięcie w porównaniu do bycia wywalonym z Wyższej Szkoły Ad
    > ministracji Publicznej w Ostrołęce, największego doświadczenia życiowego posłan
    > ki Pawłowicz
    >
    100/100 big_grin big_grin
  • bywalec.hoteli 02.05.19, 12:11
    dyzurny_troll_forum napisała:

> tiszantul napisała:
    >
    > > Zapraszam obrończynie do napisania, czym obecnie zajmuje się Radek (
    > > oprócz obrażania kobiet na twitterze) - przypuszczam, że nikt nie wie smile
    >
    > Radek był ostatnio wykładowcą na Uniwersytecie Harvarda w Bostonie. Ja rozumie
    > m, że to żadne osiągnięcie w porównaniu do bycia wywalonym z Wyższej Szkoły Ad
    > ministracji Publicznej w Ostrołęce, największego doświadczenia życiowego posłan
    > ki Pawłowicz
    >

Nieprawda, K.Pawlowicz jest doktorem habilitowanym prawa.

--
    wiosenna sygnaturka
  • mdro 02.05.19, 12:21
    Ależ prawda big_grin. Ostatnim miejscem pracy Pawłowicz była owa uczelnia w Ostrołęce, ale nawet tam już jej nie chcieli, mimo habilitacji... (możesz sobie w "Ludziach nauki" sprawdzić).

--
  • dyzurny_troll_forum 01.05.19, 22:51
    tiszantul napisała:

> Serio stawiasz tezę, że chamskie zachowanie Sikorskiego będzie miało jakiś wpły
    > w na prof. Pawłowicz?

doktor habilitowany! po wywaleniu z uczelni, tej starej wariatki nie można tytułowac profesorem, ponieważ tytuł ten jej po prostu nie przysługuje....

> Przecież to nie pierwszy raz Pawłowicz jest tak traktowan
    > a i jakoś wpływu wielkiego nie widać
    >
    > Na szczęście Radek jest skończony,

Radek jest skończony? To czym jest w takim razie ta stara wariatka, której jedyne co wyszło w życiu to włosy!?

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • madi138 01.05.19, 22:54
    >>Najpierw odczłowieczyć ofiarę, a potem możesz ją traktować jak chcesz, a wszystko w imię bycia kulturalnym, racjonalnym i walki z chamstwem.<<
    Przeciez to jet taktyka Pawlowicz. Uwazasz, ze jej wolno, obrazac, osmieszac i obrzucac blotem, ale juz jej ofiary maja sie zachowywac z klasa i kulturalnie?! Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.
    I nie interesuje mnie z jakiej partii pochodzi Pawlowicz. Wystarczy, ze jest zlym i zaburzonym czlowiekiem, ktory od lat narusza kulture dyskusji w polskiej polityce i ktoremu trzeba w koncu postawic granice.
  • taki-sobie-nick 02.05.19, 01:07
    I nie interesuje mnie z jakiej partii pochodzi Pawlowicz.

Nie no, skądże znowu. tongue_out Wyobrażam sobie te wygibasy erytyczne ematek, gdyby była z PO. tongue_out

Wystarczy, ze jest zlym i zaburzonym

No no, kolejna e-diagnostka.
  • taki-sobie-nick 02.05.19, 01:15
    erystyczne
  • j_malec 02.05.19, 07:00
    Przynajmniej widać że niejaka Pawłowicz, takimi drobnostkami, jak erystyka nie przejmuje się. Jak chce się na kogoś wyrzygać to po prostu rzyga. To obrzygany musi w sposób kulturalny odnosić się do chamki Pawłowicz.
  • hummorek 02.05.19, 16:15
    Dobrze, że nie erotyczne.
  • hipinka 01.05.19, 22:58
    A najlepsza jest reakcja Beaty Mazurek, uosobienia taktu i kultury wysokiej
    Poucza Sikorskiego i mówi o epidemii prostactwa big_grin
    ona!
  • monia.i 01.05.19, 23:25
    Dla mnie zdecydowana większość wypowiedzi posłanki Krystyny jest poniżej wszelkiego poziomu.
  • taki-sobie-nick 02.05.19, 01:05
    Możliwe, ale chodziło konkretnie o TĘ wypowiedź, a nie 10 innych.
  • bi_scotti 02.05.19, 01:39
    Cool guy. Serdecznie mu zazdroszcze chutzpah - tez bym chciala tak umiec "dosadnie, to the point - the right words for the right moment" a ja zawsze idiotycznie grzecznie, uprzejmie, wyrozumiale, nie stac mnie na taki umph sad ... Radek vel. Radoslaw wie kiedy grzecznie a kiedy to the point - good for him! Ta osoba Pawlowicz to ... well .. szkoda slow ... Cheers.

--
    "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
    Leonard Cohen
  • monia.i 02.05.19, 01:40
    Wcześniejsze chamskie wypowiedzi Cię nie ruszają? A to czemu?
  • madi138 02.05.19, 01:52
    Bo ich klubik wyznaje moralnosc Kalego. Oni moga pluc, szkalowac i obrazac do woli, ale niech tylko ktos odwazy sie powiedziec cos przeciwko nim i od razu robia z siebie ofiary i bardzo glosno domagaja sie szacunku i sprawiedliwosci. To w sumie zabawne, ze obrazajaca wszystkich Krysia, czuje sie taaaak bardzo dotknieta, ze ktos ja obrazil.
  • taki-sobie-nick 02.05.19, 02:00
    Bo ich klubik wyznaje moralnosc Kalego.

Nie należę do "ich klubiku". Co sądzę o wypowiedziach Krystyny Pawłowicz, było w poście otwierającym.

Zresztą niezależnie od tego, ile razy w tym wątku skrytykowałabym Krystynę Pawłowicz, do ematki to nie trafi, bo wątek jest przeciw niej.

A jak można jednocześnie krytykować kogoś i krytykować wypowiedź do tego kogoś skierowaną to się ematce w głowie nie mieści.

• taki-sobie-nick 02.05.19, 02:01
    Oni moga pluc, szkalowac i obrazac do woli

Pisząc "oni" masz na myśli także mnie? Pluję do woli, a zwłaszcza szkaluję? Może by jakiś dowód?
  • triismegistos 02.05.19, 05:48
    Umknęło ci lelyjo jakiego chamidła bronisz?

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • triismegistos 02.05.19, 05:42
    Najlepsza odpowiedź dla tej wariatki. Kto to coś w ogóle dopuścił do publicznych wypowiedzi?

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • triismegistos 02.05.19, 05:42
    Najlepsza odpowiedź dla tej wariatki. Kto to coś w ogóle dopuścił do publicznych wypowiedzi?

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • pani07 02.05.19, 07:52
    Cham wart chama, ale zachwyt nad męskim chamem tylu kobiet zaskakuje. Bo to nie pierwsza chamowata wobec kobiet jego wypowiedź.
  • tanebo2.0 02.05.19, 07:54
    Kto mieczem wojuje od miecza ginie! Używanie kultury wobec chama nic nie daje bo cham i tak nie zrozumie a pan Sikorski i tak wykazał się wielką kulturą wobec chmidła.

--
  • pani07 02.05.19, 07:58
    Sikorski i kultura? 😂I widzę panie Tanebo chamówę można zawsze wytłumaczyć. Jedno chamką,drugie chamem, niestety był ministrem spraw zagranicznych.
  • tanebo2.0 02.05.19, 07:59
    Typowy chwyt pisdactwa - umaczać w swoim gnoju poprzez porównanie...

--
  • rosapulchra-0 02.05.19, 08:27
    Pisząc takie rzeczy sam się taplasz w gnoju.
    Przypominam o przeprosinach Owsiaka. Też powiedział Pawłowicz nieładnie.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • pani07 02.05.19, 08:45
    tanebo2.0 napisał:

> Typowy chwyt pisdactwa - umaczać w swoim gnoju poprzez porównanie...
    >
    Projekcja, drogi panie, projekcja. Proszę iść pluć gdzie indziej, przemocowcu.
  • tiszantul 02.05.19, 10:57
    > Sikorski i kultura? 😂I widzę panie Tanebo chamówę można zawsze wytłumaczyć

tanebo to w ogóle znany ambasador kultury i obrońca klas wyższych smile
  • znowu.to.samo 02.05.19, 08:14
    Ja bym na jego miejscu unikała schodzenia na poziom takich ludzi jak Pawłowicz, szczególnie po aferze taśmowej gdzie m. in Radziu poziomem wypowiedzi bynajmniej nie błyszczał. Ale coś mi mówi że oni po prostu są oboje siebie warci, niestety...

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • tanebo2.0 02.05.19, 08:22
    Tak. A najlepszy jest Putin...

--
  • rosapulchra-0 02.05.19, 08:28
    Tanebo, nie podniecaj się już tak, seksu z tego nie będzie suspicious

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • tanebo2.0 02.05.19, 08:32
    Gdybym jak tak odpisał ematce już miałbym bana...

--
  • 71tosia 02.05.19, 08:32
    znacie chociaz jedną publiczną wypowiedz pani Pawlowicz ktora bylaby merytoryczna i powaznie odnosząca sie do jakiegos tematu? Pytam calkiem serio. Znana jest głownie z obrażania ludzi, i mam wrażenie że robi to celowo, taki 'image' sobie wymysliła. Sikorskiemu kultury tez czesto brakuje, ale raczej to wynik emocji bo on akurat wymyślił sobie image na 'wyzsze sfery' tyle że nie zawsze mu wychodzi, no ale jego przynajmniej parę razy słyszałam całkiem ciekawie mowiącego np o sprawch dotyczących UE. W jego przypadku raczej budzi moje zastrzeżenia, jakby to powiedzieć, dość miękkie rozumienie uczciwości, a to urodziny w knajpie płacone służbową karta ministerstwa, a to zażyłość z Kulczykiem, no i to teraz ta próba wyciągnięcia 200tys zl na remont prywatnego dworku z dotacji kujawsko-pomorskiego urzędu wojewódzkiego, miał prawo złożyć taki wniosek, to fakt, ale jednak mocno to dziwi przy jego i żony dochodach.
  • rosapulchra-0 02.05.19, 09:06
    Oczywiście, że jest z tego znana, ale po co się zniżać do jej poziomu?
    Klasę i to na bardzo wysokim poziomie pokazała Adamowicz, która bardzo grzecznie i jednocześnie dobitnie odpowiedziała na chamstwo Pawłowicz. Radek S. się zdecydowanie nie popisał.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • 71tosia 02.05.19, 09:33
    dokladnie, strasznie mnie drażni to usprawiedliwianie własnego chamstwa argumentacją 'bo na chama tylko to dziala' i 'tylko taki język rozumie' to nie tylko w stosunku do Pawlowicz czy Sikorskiego, ale tez nielubianej matki czy teściowej -co częste tym forum.
  • triismegistos 02.05.19, 09:39
    A mnie drażni rozliczanie ludzi z tego, czy wystarczająco kulturalnie zareagowali na chamstwo i tupet.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • pade 02.05.19, 12:49
    W punkt!

--
    "> Mogłabyś używać dużych liter Minnie? Ciężko się Ciebie czyta.
    > nie. poradzilas sobie z czytaniem , to poradzisz se znowu. a jak ci sie nie podoba mój styl to mnie nie czytaj. i nie zawracaj głowy. to watek o finansach. uprzejmie spłyń proszę trolować gdzie indziej. Minnie z forum Savoir Vivre"
  • 71tosia 02.05.19, 13:25
    menatalnosc Kalega, nasze chamstwo jest ok ich chamstwo nie jest ok . No coz, to ze chamstwo jest coraz bardziej powszechnie akceptowane widac nie tylko na tym forum.
  • triismegistos 02.05.19, 14:58
    Tak jak pisałam, rozliczanie ludzi zaatakowanych przez chamidła z wystarczająco kulturalnej reakcji. Skąd się to bierze? Próbujesz wylansować bezbronność wobec takich ataków? Utożsamiasz się z agresywnymi chamami, czy to jakiś syndrom Sztokholmski?

--
  • 71tosia 02.05.19, 16:00
    jeszcze raz spytam skoro to taka skuteczna metoda, to co Sikorski osiagnał odpowiadajac chamsko Pawlowicz? Zmienił ja? Od dzis bedzie uwazac na slowa?
    'Utożsamiasz się z agresywnymi chamami' tak? kiedy?
  • triismegistos 02.05.19, 16:07
    No tak, rozliczny go jeszcze, czy wystarczająco dobrze przemyślał efekt wychowawczy 😂

--
  • sumire 02.05.19, 15:15
    Żadna "menatalność Kalega", tylko można zwyczajnie mieć dość buractwa i osobistych wycieczek.
  • olena.s 02.05.19, 18:22
    A, nie. I abstrachując od Sikorskiego (ja go tak negatywnie nie oceniam) czymś znacznie grubszym jest chamstwo agresywnie atakującego niż zaatakowanego.
    Pawłowicz nieustannie bluzga na wszystkich. Nic dziwnego, że ktoś się czasem odwinie.
  • sumire 02.05.19, 10:18
    Geez, jak mnie mierzi już ta gadanina o "zniżaniu się do poziomu".
    Jeśli ktoś narobi ci na dywan w salonie - a retoryka Pawłowicz (i jej kolegów z partii też, łącznie z tym najwyższym, jeśli już zapomniałaś o mordach), to możesz go oczywiście grzecznie upomnieć. Ale jeśli z upodobaniem ob*ywa ci dom za każdą wizytą, to nadal w imię źle pojętego dobrego wychowania będziesz uprzejmie milczeć lub mówić "ojej, proszę, nie rób tego"?
  • 71tosia 02.05.19, 11:18
    'Nie znizanie sie do poziomu' moze samo w sobie nie jest wartością ale po prostu zwykle duzo lepiej eliminuje poziom agresji u interlokutora niz odpowiadania w tonie rownie chamskim i agresywnym, it o nie jest moja lecz opinia psychologow i badan nad agresja werbalna). Naprawde uważasz ze Adamowicz powinna odpowiedziec Pawlowicz w stylu Sikorskiego 'wal sie', chcemy takiej poziomu dyskusji publicznej? Odpowiedziała, merytorycznie opisując swoje kompetencje, a dalsze wycieczki Pwalowicz zignorowala - i to pewnie bylo duzo lepsze niz wdawanie sie w pyskówkę z Pawlowicz. W zyciu zawsze mozesz trafic na chama ktorego poziomu chamstwa nie przebijesz, wiec po co zaczynac probowac?
  • tanebo2.0 02.05.19, 11:40
    A powinien? Kultura nie dotyczy chama. Gdy kiedyś chłop obraził szlachcica to ten nie żądał pojedynku tylko kazał oćwiczyć chama batem.

--
  • 71tosia 02.05.19, 13:18
    i jak rozumiem tesknisz za tymi czasami gdy mozna bylo chlopa za obrazenie szlachcica wysmagac batem?
  • 71tosia 02.05.19, 13:31
    no i jeszcze jedno, kultura dotyczy przede wszystkim nas, chcesz byc chamem no coz twoj wybor.
  • sumire 02.05.19, 11:47
    Uważam, i piszę to jako zdecydowana przeciwniczka personalnych dojazdów, że są sytuacje, w których użycie ciętej riposty jest dozwolone. Można być dyplomatą, przemilczać, ignorować, ale jak dowodzą ostatnie lata, na przedstawicieli Pora i Selera to nie działa. Jak mówię - gdy ktoś raz ci narobi na dywan, to go grzecznie wyprosisz, gdy robi ci na ten dywan stale i z rosnącym upodobaniem, to pojechanie "wujkiem Staszkiem" jest IMO absolutnie zasadne.
  • 71tosia 02.05.19, 13:29
    i co na panią Pawlowicz akcja Sikorskiego zadzialala? Naprawila sie i znormalniala po odzywce Sikorskiego? Dzialanie Adamowicz tez Pawalowicz nie zmienia, ale przynnajmniej zyskala opinie osoby emocjonalnie zrównoważonej, a Sikorski nie bardzo.
  • triismegistos 02.05.19, 16:52
    Przypominam, ze Sikorski nie jest matką Pawłowicz, tylko został przez nią obrzygany.

--
  • mdro 02.05.19, 12:34
    "próba wyciągnięcia 200tys zl na remont prywatnego dworku"

Dworek jest zabytkiem. Na remonty zabytków można wystąpić o dotacje - bez względu na to, czy są one w rękach prywatnych, samorządowych, państwowych czy należą do związków wyznaniowych. Sikorski, z tego, co pisze, o taką dotację wystąpił po raz pierwszy. Uważasz to za nieuczciwe?

--
  • 71tosia 02.05.19, 13:22
    uwazam ze przy jego i zony dochodach po prostu nieprzyzwoite. To ze mozna nie znaczy ze trzeba. Pani byla premier jezdzaca do domu w konwoju - zgodne z prawem ale czy przyzwoite? Przyklady mozna mnozyc, niestety po obu stronach.
  • mdro 04.05.19, 09:40
    Ja nie wiem, jakie są ich dochody, ale sądzę, że nawet dla Kulczyków 200 tysięcy do nie jest suma, którą się ot tak wyciąga z kieszeni. Uważasz, że niemoralne jest np. ubieganie się o zwrot podatku w przypadku, gdy ktoś jest dobrze sytuowany? Albo występowanie o 500+? A może bogaci powinni zrezygnować np. z finansowanego przez ZUS leczenia?

I Twoja analogia jest kompletnie chybiona - Sikorski w czasie, gdy występował o dofinansowanie remontu zabytku, nie pełnił żadnej funkcji ani nawet nie był czynnym politykiem. W żaden sposób nie wykorzystywał swojej pozycji - o czym najlepiej świadczy fakt, że tego dofinansowania nie dostał. Ale widać, że propaganda działa - wystarczy ciągle obrzucać błotem, zawsze coś przylgnie...

--
  • taki-sobie-nick 02.05.19, 21:50
    Sikorskiemu kultury tez czesto brakuje, ale raczej to wynik emocji bo on akurat wymyślił sobie image na 'wyzsze sfery' tyle że nie zawsze mu wychodzi

Aha, czyli jeśli ktoś zgrywa się na kogoś innego, a nie udaje mu się, to to wina emocji, a nie zgrywania się. tongue_out
  • olena.s 02.05.19, 21:51
    Co to są te "wyższe sfery" na które podobno "zgrywa się" Sikorski?
  • tanebo2.0 02.05.19, 22:12
    Na pewno nie plebs.

--
  • woman_in_love 02.05.19, 10:25
    to stare prawo zarówno naturalne jak i boskie. Próba sprzeciwu przeciw niemu to grzech, więc nie rozumiem czemu zakładasz swój wątek broniący Pawłowicz. Przekroczyła granice dawno temu i każdy atak na nią jest już usprawiedliwiony. Można wręcz powiedzieć, że sam Bóg prowadził rękę Sikorskiego. Amen.
  • an.16 02.05.19, 11:52
    Tak jak nie lubię PISu, a posłanki P. w szczególności, to tutaj uważam, że żenującym wpisem i całym swym karierowiczostwem zasłużył na ripostę. A jego chamska odpowiedź wyraźnie świadczy o tym, że posłanka trafiła w punkt.
  • mdro 02.05.19, 12:27
    Tzn. co konkretnie było takiego żenującego w tym wpisie? Przypomnę treść:
    "Miło, gdy kolega z roku zostaje cesarzem. smile"
    I tyle. Ja rozumiem, że się Pawłowicz ze złości zagotowała, ale co Ciebie tak w tym żenuje?

--
  • an.16 02.05.19, 12:35
    Właśnie to co wypunktowała Pawłowicz: grzanie się w cudzej sławie. Bo w żadnym znaczeniu oprócz nominalnego "kolegą" przecież nie jest.
  • woman_in_love 02.05.19, 12:47
    No ale tak się mówi w języku polskim: "koleżanki i koledzy ze studiów". Nawet jak połowy nie znasz. I to że tam studiował to też większy sukces niż ten, który osiągnął przegryw Pawłowicz: co to ani "profesury" nie ma, ani dzieci ani rodziny bo popaprańca nikt nie chciał. I to są fakty.
  • an.16 02.05.19, 15:11
    To właśnie napisałam: "nominalnie". I nic więcej. Facet drażni mnie wiecznym poszukiwaniem świetnych koligacji i niekończącym się aspirowaniem. Vide: żona. A słoma z butów wychodzi przy byle draśnięciu.
  • olena.s 02.05.19, 18:31
    Poszukiwaniem? Aspirowaniem?
    Kiedy wielki wódz PiS zaspał w niedzielę, biedaczek, "aspirujący" Radek zaiwaniał po przełęczy Kandżahar starjąc się, żeby go Sowieci nie rozwalili. Skończył Oxford. Pisał do Spectatora, Observera, Kultury Paryskiej i Telegraphu. W Afganistanie miał niezły dziennikarski scoop - wykrył, że do walki weszły amerykańskie Stingery, pierwszy o tym doniósł. Dostał nagrodę w World Press Photo, pisał też z Angoli, parę lat później.
    Tym też "aspiruje" i "poszukuje"? I co ma do tego jego żona? Powinien sobie jakąś niepiśmienną pasterkę znaleźć, żebyś nie miała za złe?

• woman_in_love 02.05.19, 18:36
    Aspiruje to ciągle Kaczyński:
    1) do roli wielkiego solidarnościowca i opozycjonisty - ale nie wyszło,
    2) do roli męża stanu - cóż też nie wyszło,
    3) do roli wielkiego patrioty - również nie wyszło big_grin.
    Tak jak i trzymającemu z nim suwerenowi.
  • mdro 04.05.19, 09:34
    Tyle że właśnie jest "kolegą z roku". Tak to się określa (a co do tego, czy nie mieli bliższych kontaktów, to tego nie wiesz). I wybacz, ale jeśli ktoś odbiera tę kompletnie niewinną uwagę jako "grzanie się w cudzej sławie", to musi mieć jakieś kompleksy. Czy każde stwierdzenie typu "a wiesz, ten X (tu wstaw jakiegoś aktualnego celebrytę) chodził do równoległej klasy" odbierasz jako żenujące? Ja np. przez dwa lata w podstawówce chodziłam do jednej klasy z popularnym dziennikarzem mającym własny program w telewizji. big_grin

--
  • taki-sobie-nick 02.05.19, 22:21
    an.16 napisała:

> Tak jak nie lubię PISu, a posłanki P. w szczególności, to tutaj uważam, że żenu
    > jącym wpisem i całym swym karierowiczostwem zasłużył na ripostę. A jego chamska
    > odpowiedź wyraźnie świadczy o tym, że posłanka trafiła w punkt.

Chamska odpowiedź świadczy jedynie o chamstwie, a w kwestii aspirowania Radzia to się z tobą zgadzam.

• woman_in_love 04.05.19, 09:44
    Nie. Ta odpowiedź jedynie świadczy o kulturze Radosława: o prostu dostosował przekaz do poziomu odbiorcy.
  • fotograifika 02.05.19, 12:30
    Podoba mi sie , jak Tomasz Markowski mu odpowiedzial: "Radku przestan....I nie ma powodu bys tak atakowal K.Pawlowicz.Kiedys mowiles podobnie jak ona. Pozdrawiam Cie"
    Czyli Radek sie sprzedal. Ciekawe za ile?

--
    foto gra i fika koziolki
  • woman_in_love 02.05.19, 12:42
    A Tomasz Markowski to kto? Mowa o tym złodzieju, który "mieszkający na stałe w Warszawie Tomasz Markowski zameldował się fikcyjnie w Bydgoszczy, dzięki czemu pobierał z Kancelarii Sejmu dodatek dla zamiejscowych posłów. W ciągu sześciu lat pobrał z tego tytułu 138 tys. zł nienależnych świadczeń.".
  • kropka_kom 02.05.19, 13:32
    ten wątek pięknie pokazuje poziom rasowej ematki !!! Brawo wy...
  • czarniejszaalineczka 02.05.19, 18:45
    dajncie linka

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • moadek 02.05.19, 19:25
    A ja uważam że jak się ma klasę to ma się ją w każdej sytuacji . Poza tym skoro Pan R jest tak och i ach wykształcony oxfordzko i jakze obyty literacko to nie mógł się zdobyć na celną ale na poziomie odpowiedź ?.
  • olena.s 02.05.19, 19:32
    Nie jestem adwokatem - ale może po prostu nie widział konieczności?
  • moadek 02.05.19, 19:41
    Rozumiem, więc ponawiam swoje pierwsze zdanie, klasę się ma albo nie.
  • woman_in_love 02.05.19, 19:49
    To prawda. Pawłowicz jest przegrywem i nie zdolności honorowej*. Człowiek z klasą by się nie zniżał do dyskusji z nią, tylko kazał wybatożyć i zapędzić z powrotem do czworaków za dworkiem, gdzie jest jej miejsce.

* pożyczam od Korwina
  • e_dyta27 02.05.19, 21:15
    też tak uważam. W ten sposób to możemy dojść do poziomu komunikacji typu "bujaj się, wariatko" , "to ty się bujaj stary ch..." i tak dalej w ten deseń. Myślę, że taki poziom publicznych wypowiedzi, niezależnie do kogo jest kierowany bardzo źle świadczy o je wypowiadającym. I nie ma usprawiedliwienia, że tamta osoba też nie jest w porządku. Albo zachowujemy kulturę, albo nie. Odciąć się można w innej formie.
  • tanebo2.0 02.05.19, 22:13
    Jakiej? Na chama ignorowanie nie działa. Wręcz go pobudza.

--
  • 71tosia 03.05.19, 18:15
    uffff.... już myślałam ze nikt nie myśli jak ja wink
  • ck2 03.05.19, 17:47
    Obecnie rządzący narzucili określony język i sposób komunikacji, którymi bez skrępowania mówi społeczeństwo, w tym jak widać także opozycja, czy też ludzie wywodzący się z niej. Szkoda, nie powinien zniżać się do jej poziomu.
  • taki-sobie-nick 03.05.19, 22:10
    ck2 napisała:

> Obecnie rządzący (...)

Aha, czyli chamstwu Radzia też winien PiS. tongue_out Radzio był wykwintnym przedstawicielem sfer wyższych i nagle pod wpływem PiS-u schamiał. tongue_out

Wina Jarka. tongue_out
  • tanebo2.0 03.05.19, 22:25
    PiS nadał chamstwu nową jakość.

--
  • ck2 03.05.19, 22:53
    Nie, chamstwu Radzia winny Radzio, w końcu dorosły chłop, ale to PiS wprowadził chamstwo na salony.
    Btw. transformacji z feministki w kościelną moherke i fankę pisu jeszcze nie widziałam. Aż przykro się na to patrzy, szczególnie, że idzie w parze z postępującym zdziwaczeniem. No chyba, że to forma zarobku, to sorry.
  • taki-sobie-nick 03.05.19, 22:58

> Btw. transformacji z feministki w kościelną moherke i fankę pisu jeszcze nie wi
    > działam.

Raczej nie widziałaś ani prawdziwej moherki, ani prawdziwego fana pisu...
  • ck2 03.05.19, 22:59
    Weź nie strasz.
  • taki-sobie-nick 03.05.19, 23:04
    ck2 napisała:

> Weź nie strasz.

Pokazać odnośne forum?
  • ck2 03.05.19, 23:08
    Nie, przynajmniej tego mi oszczędź.
  • taki-sobie-nick 03.05.19, 23:16
    forum.gazeta.pl/forum/f,50394,Bez_Granic.html

Skrajni fani PiS-u.
  • taki-sobie-nick 03.05.19, 22:59
    Aż przykro się na to patrzy

Jestem doprawdy wzruszona odczuwaną przez ciebie przykrością. Rozumiem, że fanką PiS-u jestem dlatego, że nie popieram reakcji Radzia.
  • ck2 03.05.19, 23:01
    Dlatego, że nie od dzisiaj piszesz kocopały, ale może to nie do końca twoja wina.
  • woman_in_love 03.05.19, 23:00
    Starość nie radość. W pewnym wieku następuje degeneracja mózgu, która objawia się właśnie takimi symptomami.
  • ck2 03.05.19, 23:03
    Na szczęście nie jest to reguła, ale mniej lub bardziej chyba trafiłaś.
  • taki-sobie-nick 03.05.19, 23:05
    ck2 napisała:

> Na szczęście nie jest to reguła, ale mniej lub bardziej chyba trafiłaś.

Stado entuzjastycznych e-diagnostek, czyli inaczej mówiąc, tradycyjnych plociuch i obrabiaczek d...
  • ck2 03.05.19, 23:09
    Jeszcze napisz, że z wnioskami z sufitu, to zrobi się zabawnie.
  • asfiksja 04.05.19, 10:00
    Życzyłabym sobie większego wyeksponowania głosów posłanki Pawłowicz i posła Macierewicza. Dlaczego tak ich mało? Jakaś mimiwzmianka o Bartłomieju M. mi nie wystarcza.
    Mam więc nadzieję, że ta rzeczowa polemika między Pawłowicz a Sikorskim będzie się pięknie rozwijać!
    Tak serio - z braku laku do sprowokowania Pawłowicz wzięli panicza z Chrobielina. Tu by był potrzebny ktoś w rodzaju Giertycha, moim zdaniem. Ona ma rozkaz nie ujadać i do 25 maja nie będzie. Chlip, chlip.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.