Dodaj do ulubionych

niespelnione marzenia

05.05.19, 06:32
Żyję w mieście, rzeczywiście w ładnej i zielonej okolicy ale w bloku. Marzy mi się mieszkanie na wsi. Chciałabym mieszkać w Borach Tucholskich, w Bieszczadach na Podlasiu czy tez Mazurach. Na wsi z dostępem do jeziora. Dostałam działkę budowlaną na wsi na Podlasiu i w mojej głowie zrodził się jeszcze jeden pomysł, poza domkiem letniskowym żeby tam zamieszkać smile. Pracę bym znalazła bo sprawdzałam i jest zapotrzebowanie. No ale jest ale. Poznałam mężczyznę, który ma domek w pobliżu mojego bloku! niedawno wybudowany sad ma tu dobrą pracę i ciężko mu będzie, tak po prostu jak mi wynieść się do domu na wsi. Zresztą on trochę się z tego śmieje sad. Jak pomyślę, że będę uwiązana z moim regionem już na zawsze, "na wieki wieków amen" to mi się chce płakać. To nie są moje marzenia. Bardzo chciałabym mieszkać na wsi, mieć dom, kilka kur, gęsi, sadzic sobie w ogrodzie pomidory, a wmoim miejscu zamieszkania bałabym się że się otruje od takich pomidorów. Popadne chyba w depresję kiedyś, że tak mi się zycie ulozylo. Chłopak mnie przekonuje, ze w domku inaczej się żyje niż w mieszkaniu i jak zamieszkam z nim to mi się i spodoba na miejscu. Mieszka niedalko mojego bloku ale wogole nie widać stamtąd bloków są tylko domki, ma ogród i jest cisza i spokój. Jednak ja i tak czuję, że to nie to, chcę na wieś
Obserwuj wątek
    • ajaksiowa Re: niespelnione marzenia 05.05.19, 07:07
      Przekonaj go że domek na wsi może być inwestycją w przyszło$ć a to czy będziesz w nim mieszkała na stałe czy tylko okazjonalnie będziecie tam bywali_się okaże.😊

--
      ,,Czy wyzwolenie społecznei ekonomiczne jest możliwe bez przemocy?Nie.Czy jest mozliwe z uzyciem przemocy?Nie,,
    • kosmos_pierzasty Re: niespelnione marzenia 05.05.19, 12:31
      Może za jakiś czas mu się jeszcze pozmienia smile
      A działka to już coś. Patrz może na nią jak na pierwszy krok w wymarzonym kierunku, a czas pokaże, kiedy uda się zrobić następny - czy to będzie dom letniskowy, czy jednak całoroczny. Albo letniskowy, ale z opcją zmiany w całoroczny.
      • azja001 Re: niespelnione marzenia 05.05.19, 12:52
        Domek, cisza, pomidory i gęsi... A co z dostępem do tego co oferuje miasto i logistyką. Jeśli facet jest związany z tym regionem że względu na pracę, przyjaciół czy bliskich to nie przeniesie się na zabitą wioskę na Podlasiu żeby posmakować pomidorów z własnego ogródka, ja tego nie zrobiłam, może na emeryturze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka