Dodaj do ulubionych

Cytrusowe perfumy- szukam

07.05.19, 02:45
Poszukuję takich mocno pachnących cytrusami, ale naprawdę mocno, takich na lato ale jednak z przytupem.
Z zapachami na zimę nie mam problemu, ale lato, tak.
Szukam raczej niszowych zapachów ale te ze stacjonarnych sieciówek też mogą być ( choć chyba nie mam szczęścia- nic mi nie pasuje).
Mają być mocne cytrusy, jakbym się świeżo wytarzała w cytrynach, mandarynkach i pomarańczach smile smile smile
No kto jak nie emama znajdzie taki zapach?

--
http://supergify.pl/images/stories/impreza/tany/ballo011.gif
Obserwuj wątek
    • babsee Re: Cytrusowe perfumy- szukam 07.05.19, 07:39
      DKNY Woman Energizing. Dostalam od męza bo chcialam swiezaka cytrusowego. Pachnie grapefruitem. Uzylam 3 razy, bo dostawalam silnego bólu glowy.Pachnie okrutnie mocno.

--
      "Mniej nerwów mnie kosztuje izolacja od ludzi niż akceptowalne
      społecznie funkcjonowanie z nimi"( by Triss)
      • mdro Re: Cytrusowe perfumy- szukam 07.05.19, 08:41
        ...i Nerolia Bianca.

Choć u nich z trwałością bywa różnie, na mnie akurat trzymają się względnie długo. No i woda toaletowa. Ale różnego rodzaju cytrusy w pełnym wyborze wink.

A, mam też wodę perfumowaną firmy Jeanne en Provance, Verveine Cédrat (cytron+werbena). Nie jest to jakieś wybitne złożenie, ale zapach intensywny i trwały, a i bardzo orzeźwiający.

--
        "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
    • karanissa Re: Cytrusowe perfumy- szukam 07.05.19, 12:07
      Nisza: Orange Sanguine Atelier Cologne, nowe Perrisy Monte Carlo (Mandarine, Cedre, Bergamote i chyba teraz juz zaraz wchodzi Arancia), z Florisa jest tez piekne cytrusowo-pizmowe Zefiro, a, i jeszcze Bigarade Concentree FM.

--
      <*>
      Pozdrawiam
      Karanissa
    • snakelilith Re: Cytrusowe perfumy- szukam 07.05.19, 12:36
      Najbardziej cytrynowy cytrus, to według mnie prowansalskie L’Occitane Eau de Toilette Werbena klasyczna, albo jeszcze lepiej LE na lato Werbena cytrynowa. Nieco droższe i bardziej wyrafinowana jest ich kolekcja perfum 86 ze współpracy L’Occitane i Pierre Hermé. Interesujące mogą być Eau de Parfum Citron Noir (Pomarańcza Yuzu, bergamotka, cytryna, gerania, mirra, czystek, żywica, cedr, wetiweria).
      Albo Eau de Parfum Orange, Feuilles & Fleurs (Gorzka pomarańcza, grejfrut, mięta, lavenda, imbir, paradisone, wetiweria, ambrox).
      Oraz Eau de Parfum Mandarine & Immortelle (Mandarynka, gorzka pomarańcza, imbir, miód, lawenda, wanilia, ambrox, cedr).

--
      "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka