Dodaj do ulubionych

Jak wychowujące córki?

07.05.19, 09:39
Apropo tego że proponowałem seks koledze i wiele kobiet było oburzonych, ba zaczęło mnie obrażać smile Ja bym chciała żeby moja cora potrafiła kokietowac, proponowala seks, była otwarta i miała duża przyjemność z seksu, dobrze się tym bawiła. Nie wiem czy w Polsce jest to możliwe nadal jednak jesteśmy seksualnie zamknieci. Jednak gdzieś poludnie Wlochy, Hiszpania, Brazylia to chyba temperamentem kobiety podobne do mnie. Wychowuje córkę na luzie tak jak mnie wychowywano i seksualnych peonlemow nie mam nigdy nie mialam
Edytor zaawansowany
  • 1matka-polka 07.05.19, 09:47
    "proponowałem seks koledze i wiele kobiet było oburzonych"
    To dziwne, teraz w dobrym tonie sa zachowania z obszaru LGBT🤔

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • poziomki123 07.05.19, 09:49
    Nie za bardzo rozumiem Ale zastanawiałam się czy kolega mi po prostu nie odmawia nie miałabym z tym problemu A ematki zaczęły mnie wyśmiewać
  • lalkaika 07.05.19, 10:03
    ty chyba wczorajsza jestes ,no a moze inna strefa czasowa ..
  • mikk25 07.05.19, 10:47
    Wychowałam córkę tak, że nie musi nikogo prosić o seks.
  • 1matka-polka 07.05.19, 11:15
    To akurat nie ma nic wspolnego z wychowaniem🙄

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • fawiarina 07.05.19, 11:06
    Chciałabym, by moja córka robiła to, co przynosić jej będzie zadowolenie i szczęście. Jak sobie zechce, niech będzie dziewicą aż po ślub czy inny obrządek. Jak zechce kolekcjonować rozmaite doświadczenia seksualne, też spoko. Ja mogę jej tylko powiedzieć jakie są, z mojego punktu widzenia, plusy i minusy jej wyborów. I tyle. Dziecko to nie jest nasze nowe wcielenie po game over, tylko zupełnie inny człowiek, który żyje sobie jak chce, więc akurat w tych sprawach będę mieć gucio do powiedzenia.
    Wyedukuję ją tylko porządnie w kwestiach antykoncepcji, rozmnażania, chorób przenoszonych drogą płciową.
  • boogiecat 07.05.19, 13:46
    ale chyba myslisz pojecia, dziewczyny ktore az tak otwarcie nie proponuja seksu fajnym facetom nie maja koniecznie problemow seksualnych, to tez kwestia charakteru, nie tylko wychowania i polskiego seksualnego zamkniecia
    A i w poludniowych krajach temperamenty sa rozne
    A corka moze byc niskolibidowcem albo miec religijne powolanie,czycotamjeszcze

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • kandyzowana3x 07.05.19, 13:59
    To chyba raczej kwestia pokolenia niz polozenia geograficznego. Ale jesli sprowadzac to do geografii to mam wprost przeciwne spostrzezenia I'm dalej na polnoc tym wieksza otwartosc seksualna. Polnoc kojarze raczej z wiekszym konserwatyzmem.
  • fawiarina 08.05.19, 10:24
    Lubiłam ten serial, bo pięknie pokazywał co robi z ludźmi żądza władzy, zdobyte wpływy, poczucie wyższości. Były niespodziewane intrygi, fantastyczne zwroty akcji, no i nie oszczędzano głównych bohaterów.
    Potem zaczęło się robić jakoś głupkowato. Kiedyś podróż do królewskiej przystani trwała tygodniami, potem nagle zaczęli przemieszczać się do niej z dnia na dzień. Przez kilka sezonów mówiło się o ogromnym niebezpieczeństwie ze strony tych żywych trupów z północy, po czym zombie przybywają w takiej ilości, która jest niemożliwa nie tylko do pokonania, ale i do pochowania po fakcie, w kilka sekund załatwiają Dothraków, ale ostatecznie giną z rąk kilku niedobitków ukrytych na zamku. Do tego ten żenujący romans między Danusią i Jasiem, który zawsze był cipkiem, ale ostatecznie już kompletnie mu rozum odjęło. I jeszcze Jamie, który się nagle w Brienne zauroczył. Tragedia.
    Swoją drogą tę niezłomną miłość Jamiego do siostry, mam nadzieję, pokazują po to, by ostatecznie zabić cersei jego ręką.
  • fawiarina 08.05.19, 10:25
    O kurdesz, nie ten wątek big_grin
  • boogiecat 08.05.19, 11:09
    fawiarina napisała:

> Swoją drogą tę niezłomną miłość Jamiego do siostry, mam nadzieję, pokazują po t
    > o, by ostatecznie zabić cersei jego ręką.

Ale ona musi zginac wogole? Moglaby wygrac ta cala gre i poziom serialu od razu by sie podniosl

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • fawiarina 08.05.19, 11:24
    Tyż prawda.
  • lauren6 08.05.19, 10:38
    Jak łatwo poznać nowy nick gazeciarza po problemach z określeniem własnej płci.
  • fawiarina 08.05.19, 10:44
    Gazeciarz jest sprawniejszy językowo smile
    To jest jakiś bliźniak mady raczej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.