Dodaj do ulubionych

Royal baby- czegos tu nie rozumiem...

08.05.19, 16:34
No wlasnie, Meghan odczekala troche zeby pokazac dziecko. Spodziewalam sie ze gra na czas i zbiera sily i zaprezentuje sie wylaszczona jak na przyjeciu oskarowym a tu co?

Twarz ze slabym makijazem- bardziej widac bylo afrykanskie rysy ktore tuszuje na codzien, chod kaczki, o sukience uwypuklajacej brzuch nie wspomne z litosci, koszula nocna z Pepco by lepiej wygladala….

Laska umiala sie zawsze pokazac od najlepszej strony, ale teraz kompletnie przegrala a przeciez nagranie nib bylo live i mogla poustawiac wszystko jak chciala. Nie rozumiem o co chodzi, chyba sama wygladalam lepiej trzy dni po porodzie….
Edytor zaawansowany
  • sumire 08.05.19, 16:37
    No sorry, że nie spełniła wyśrubowanych wymagań estetycznych paniuś czerpiących wiedzę o świecie z Instagrama, tylko pokazała się, wyglądając jak kobieta, która niedawno urodziła dziecko. Szokujące. Jak mogła.
  • durmitor 08.05.19, 16:43
    No wlasnie nie rozumiem co chciala pokazac- jak chciala pogrywac zwykla kobiete to po co te wielkie szpilki i suknia ze sztywnego materialu?
    szkoda ze nie da sie jakos odzobaczyc tej strasznej sukni...
  • sumire 08.05.19, 16:45
    Spróbuj Domestosem oczy przemyć, może odzobaczysz.
  • rosapulchra-0 08.05.19, 18:33
    big_grin big_grin big_grin

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • 3-mamuska 08.05.19, 17:49
    durmitor napisała:

> No wlasnie nie rozumiem co chciala pokazac- jak chciala pogrywac zwykla kobiete
    > to po co te wielkie szpilki i suknia ze sztywnego materialu?
    > szkoda ze nie da sie jakos odzobaczyc tej strasznej sukni...

Lecz się serio.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • eat.clitoristwood 08.05.19, 16:43
    sumire napisała:

> (...) Szokujące. Jak mogła.

Właśnie. Szczególnie te "afrykańskie rysy" zaniedbała. Skandal!
  • damartyn 08.05.19, 16:45
    Nie miej złudzeń. Tu nic nie dzieje się przypadkiem. Pokazała się tak jak miała się pokazać, jak było zaplanowane.
  • yva-na 09.05.19, 00:28
    Zgadzam się, zatem jaki przekaz?
  • aerra 10.05.19, 10:30
    Znaczy zgadzasz się, ale nie wiesz z czym... hmm...
  • rosapulchra-0 08.05.19, 18:33
    W 100% popieram!

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • angazetka 08.05.19, 16:44
    Wyglądała jak szczęśliwa młoda matka dwa dni po porodzie. To źle?
  • snakelilith 08.05.19, 16:45
    Pogięło cię? Ona wygląda bardzo ładnie i przynajmniej widać, że była w ciąży, a nie wygląda jak hoolywodzka gwiazda, która robi sobie cesarkę w 8 miesiącu, by jak najszybciej pozbyć się brzucha. A jak jesteś zdania, że wylądałaś lepiej od zgrabnej wysportowanej laski z profesjonalną wisażystką, to radziłabym sprawdzić, co ci przy porodzie strzelili w żyły, że tak długo miałaś zaburzenia percepcji. A "murzyńskie rysy" to już w ogóle szczyt głupoty, no ona tak wygląda, bo jej matka jest czarna. Co ma z tym zrobić? Zoperować się na Jacko?

--
    "Założyć, większość facetów bedzie się przyglądać czy widać cycki" - bywalec.hoteli
  • durmitor 08.05.19, 16:52
    No przeciez wiem ze tak wyglada, ale zawsze byla odpicowana i wykonturowana, pierwszy raz sie to przebilo na jej twarzy.

Dziewczyna wzenila sie w rodzine krolewska gdzie wymagania sa wysrubowane wiec nie popisala sie. Nie rozmawiamy tu o Grazynie z bloku z wielkiej plyty.
  • dziennik-niecodziennik 08.05.19, 16:55
    Ale jakie to ma w zasadzie znaczenie czy wygladala tak, czy inaczej, czy bardziej bialo, czy bardziej czarno?...

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • snakelilith 08.05.19, 16:56
    Tobie się najwyraźniej głupota przebiła.

--
    "Mam gdzie indziej włosy smile " - bywalec.hoteli
  • manon.lescaut4 08.05.19, 17:16
    Trolling niewyszukany, szkoda strzelić palce, kobity.
  • manon.lescaut4 08.05.19, 17:16
    *strzepic
  • sasanka4321 08.05.19, 18:57
    >Tobie się najwyraźniej głupota przebiła.

Gorzej ze polskie rysy tez jej pewnie przebijaja big_grin big_grin big_grin
  • eukaliptusy 08.05.19, 18:39
    durmitor napisała:

>
    > Dziewczyna wzenila sie w rodzine krolewska gdzie wymagania sa wysrubowane

Hm. Może ma w d*** co sobie ubzdurałaś i twoje wymagania?
  • aandzia43 08.05.19, 21:39
    durmitor napisała:

> No przeciez wiem ze tak wyglada, ale zawsze byla odpicowana i wykonturowana, pi
    > erwszy raz sie to przebilo na jej twarzy.
    >
    > Dziewczyna wzenila sie w rodzine krolewska gdzie wymagania sa wysrubowane wiec
    > nie popisala sie. Nie rozmawiamy tu o Grazynie z bloku z wielkiej plyty.

Ale czym się miała popisać, płaskim brzuchem jeśli jej fizjologia nie sprokuruje jej płaskiego brzucha dobę po porodzie? Spod ziemi go wyciagnie? Poza tym przypomnijmy sobie Fergi czy jak jej tam było - angielska tłuścioszka jak się patrzy big_grin

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • joanna05 08.05.19, 16:48
    Pogięło Cię? Ocenać mejkap dziewczyny w połogu? Daj jej pożyć, ile dni temu urodziła? Okrutne takie teksty są, no serio. Poustawiac miała? Pewnie ledwo z łózka się zwlekła i myślała tylko o tym, żeby mieć to z głowy. Jak można w ogóle oceniać położnicy look? Serio tylko to się liczy? I jeszcze to pisanie protekcjonalne "laska" oraz "afrykańskie rysy" - ona jest Amerykanką, z Afryką nie ma nic wspólnego. A Ty rasistką i to pustakiem najwyraźniej.
  • sofia_87 08.05.19, 16:53
    Przeciez nie musiala się zwlekać z lozka. Wystarczyloby w zupelnosci jakby opublikowali zdjecie dziecka
  • durmitor 08.05.19, 16:57
    No wlasnie. Albo wywiad i zdjecia mogly sie tez przeciez odbyc na siedzaco. Tego nie rozumiem, czemu tego ladnie nie zrobili.
  • kropkacom 08.05.19, 17:01
    Gdyby zrobili "ładnie" to miałabyś większy problem z założeniem wątaska. Podziękuj tym ludziom. Ładnie i szybko.
  • ichi51e 08.05.19, 17:07
    Co ty wtedy bylby watek o tym ze to pewnie jednak nie jej dziecko tylko wszystko falszywka

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • kropkacom 08.05.19, 17:10
    Nie pomyślałam. To by była faktycznie łatwizna.
  • 3-mamuska 08.05.19, 17:52
    durmitor napisała:

> No wlasnie. Albo wywiad i zdjecia mogly sie tez przeciez odbyc na siedzaco. Teg
    > o nie rozumiem, czemu tego ladnie nie zrobili.

Mnie się podobało tobie nie musi.

--
    -----------------
  • heca7 08.05.19, 18:14
    Być może ona nie może na siedząco. Może siedzi na okrągłej poduszce i bokiem.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • joanna05 08.05.19, 17:04
    Obawiam się, że ona nie ma tu za wiele do powiedzenia. I tak wywalczyła, że w dniu porodu nie musiała wyjść do zdjęc przed szpital. Podobnie ze strojem - ma reguły, buty na obcasie, oficjalna kiecka to u niej mundurek niczym u stewardes. Etykieta dworska jest sztywna głupawo wink, a ona i tak wielokrotnie już ją naginała (np. raz pomalowała paznokcie na ciemno i oberwało jej się za to w mediach). Ja też się cieszę, że nie "wylaszczyła się" przesadnie, tylko ciut ogarnęła do oficjalnych zdjęć. Dobry przykład daje normalsom, nie to co np. pożalsiebosze trenerki fitness, prężące muskuły na brzuchu tuż po porodzie.
  • durmitor 08.05.19, 17:18
    No ja rozumiem ze to protokol, ale czemu nie dobrali jej sukni czy tam sama sobie nie dobrala z jakims luznym stanem.
    W tej wygladala jak by dopiero miala rodzic wiec wiec ja jestem skonfudowana
  • dziennik-niecodziennik 08.05.19, 17:22
    Jezu
    Kobieta po porodzie ma taki wlasnie brzuch. Tak wiec wygladala. Mogla zalozyc gorset i wygladac szczuplej - ale po co.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • durmitor 08.05.19, 17:26
    Nie chodzi o zaden gorset, ten habit po prostu strasznie eksponuje ten brzuch, powinna miec cos luzniejszego, cokolwiek i byloby super
  • pani-nick 08.05.19, 17:56
    I dobrze, ze eksponuje!!!! Gdyby świat był normalny, a nie przefiltrowany przez instagrama, to więcej ludzi by wiedziało, ze tak wyglada brzuch po porodzie. Bo macica się dopiero obkurcza!!!!!
  • black.emma 09.05.19, 12:53
    Dokładnie. Brzuch po porodzie to żaden wstyd. Nie mogę słuchać idiotek, które szczebioczą o tym, kiedy i jak szybko doszły do "formy" po porodzie. A najlepiej to już nie mieć brzucha w ciąży.
  • rosapulchra-0 08.05.19, 18:50
    Pomyliłaś literki w swoim nicku. Zamiast m powinno być tam n.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • durmitor 08.05.19, 16:54
    Tak, zwlekla sie ledwo z lozka ale zamiast przywdziac jakies w miare normalne buty nasadzila 20 cm szpile….
  • sumire 08.05.19, 17:08
    Bo lubi chodzić w szpilkach. Takiego ma stajla. Nie wolno jej?
  • durmitor 08.05.19, 17:10
    Ale to nie bylo chodzenie tylko czolganie sie, sugerujesz ze krolowa nie ma zadnych belaerin na plaskim?
  • sumire 08.05.19, 17:12
    Gdyby się pokazała w balerinach na płaskim, to takie jak ty już w ogóle by ją zeżarły, że zaniedbana.
    Poza tym to nie królowa i nigdy nią nie będzie.
  • mildred.pierce 08.05.19, 17:26
    Nie wiesz tego, czy nigdy nią nie będzie.
  • budyniowatowe 08.05.19, 18:11
    mildred.pierce napisała:

> Nie wiesz tego, czy nigdy nią nie będzie.

A czy maz krolowej Elzbiety jest krolem?
  • sofia_87 08.05.19, 18:16
    To jest zupełnie inna sprawa, tytuł króla jest "wyższy" niż tytuł królowej, więc on jako jej małżonek musiał pozostać księciem. Matka Elżbiety miała tytuł krolowej i będzie go miała Kate
  • mildred.pierce 08.05.19, 19:05
    Książę Albert też był tylko księciem, choć mężem królowej Wiktorii i co z tego? Małżonki królów mają tytuł queen consort i każdy nazywa je królowymi. Może następnym razem sprawdź, zanim coś skomentujesz.
  • mmoni 08.05.19, 20:23
    yyy... przed jej mężem jest pięcioro osób w kolejce do tronu, a nie żyjemy w czasach, w których całe rodziny wymierały na ospę. Aż tak im źle życzysz?

--
    Nika
  • kadfael 08.05.19, 16:50
    Trollujesz?
  • durmitor 08.05.19, 16:55
    Nie, probuje zapomniec ta straszna suknie ktora miala na sobie
  • manon.lescaut4 08.05.19, 17:17
    To załóż swoją, ładniejsza i się wpatruj w siebie w lustrze.
  • livia.kalina 08.05.19, 22:49
    Niech pokaże fotkę na forum. albo chociaż prześle do gazeciarza wink

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • dziennik-niecodziennik 08.05.19, 16:54
    Chwala Meghan ze wyszla ze szpitala jak normalna kobieta. A nie wyfiokowana i szczuplejsza niz przed ciaza. Moze ktos tu wreszcie przejrzy na oczy.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • hanusinamama 09.05.19, 00:58
    NOrmalna babka wychodzi w takiej kiecce i w takich szpilkach?? Ja po pierwszym porodzie miałam brzuch jak w 8 miesiacu. Po drugim byłam w szoku bo w 2 dobie prawie juz brzucha nie miałam. I nie nie wychodziłam w szpilkach ze szpitala...
  • black.emma 09.05.19, 12:55
    Przecież ona nie wyszła prosto ze szpitala.
  • astrologia333 08.05.19, 16:55
    Została poproszona licznymi listami, żeby nie koloryzowała rzeczywistości i nie kultywowała tradycji wychodzenia wyszykowana po porodzie, gdyż to zakłamany obraz kobiety po porodzie.
  • sofia_87 08.05.19, 16:59
    I dlatego pokazala się dwa dni po porodzie, w białej sukience i na szpilkach smile
    Przeciez wystarczyloby aby pokazali zdjecie dziecka i w spokoju by mogli cieszyc się dzieckiem, to nie jest nastepca tronu, wiec i obowiązki sa nieco inne
  • kropkacom 08.05.19, 17:02
    A może by nie wystarczyło? Czy jej nie dotyczy tradycja, protokół?
  • durmitor 08.05.19, 17:04
    Czy osoba dbajaca o protokol nie powinna jej dobrac sukni ktorej kroj jej nie kompromituje?
  • kropkacom 08.05.19, 17:09
    Zakładam, że sukienka spełniła zasady protokołu skoro pozwolono na te zdjęcia. Nie podoba ci się? Ojej...
  • boo-boo 08.05.19, 23:00
    A w jaki sposób ją ta sukienka skompromitowała ? Puknij się w główkę....

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • durmitor 09.05.19, 09:17
    to sukienka ciazowa, Bardzo niekorzystna dla brzucha tuz po porodzie

wydawalo mi sie ze ciuchy ciazowe przesaje sie nosic po skonczeniu ciazy, czy jestem w bledzie?
  • boo-boo 09.05.19, 11:43
    Niekorzystna chyba dla twoich oczu. Normalnie byś mnie chyba ukamienowała, że po pierwszym porodzie nosiłam spodnie ciążowe- właśnie z tego względu, że też miałam duży brzuch,a do tego było mi w nich wygodnie. Dziewczyna jest kilka dni po porodzie- nie dwa lata- żeby nie mogła założyć ubrań ciążowych jeśli chce.

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • durmitor 09.05.19, 11:58
    Chodzi o to ze z jej wizerunku poporodowego nie wynika czego ona chce, pampers, szpile jak dla nastolatki,suknia ciazowa, wlosy jak na pikniku a nie audiencji ktora oglada caly swiat…..
  • boo-boo 09.05.19, 13:05
    Ona ma to w doopie- jej mąż ani dziecko nie będzie następcą tronu i tyle.
    O ile Kate musiała wyjść do tłumów i dziennikarzy to Meghan nie musiała, tym bardziej jeśli by się uparła, że nie- to była jej dobra wola i chęć pochwalenia się dzieckiem i szczęściem. Jak dla mnie to mogła w szlafroku i kapciach się pokazać- ma prawo.

"Chodzi o to ze z jej wizerunku poporodowego nie wynika czego ona chce,"
    A co wynikało z wizerunku poporodowego Kate ?

Nie bredź.

--
  • durmitor 09.05.19, 13:13
    jak to nie musiala?
    tatus taki napalony na kamery, niezle by ja pogonil jakby nie chciala, ale na pewno chciala
  • kamire12 09.05.19, 13:27
    autorka chyba ma jakieś zwidy....
    serio ta kreacja jest tak koszmarna:
    http://www.marieclaire.ru/images/th/2083/cd55/694c/1000@745@cd55694c25d3274ce10355af76182d84-YjVhNDg0M2MwOA.jpg?time=910

i gdzie te rysy nie zatuszowane? umalowana była, widać to na zbliżeniach.
    przecież ta kobieta urodziła.
    ma biust pełen pokarmu, twarz zaokrągloną mega, bo spuchniętą po porodzie. nie zeszła z niej woda.
    szpilki- ona cały czas chodzi w szpilkach, przyzwyczajona jest. chciała, żeby było bardziej elegancko. może nawet nie mieć balerin, bo w takich nie chodzi.
    szła krzywiej, bo pewnie jej ciężko było.
    a ze ma brzuch i założyła dopasowaną sukienkę? to każda kobieta po porodzie musi chodzić w worku?
    przecież mimo zmęczenia wyglądała bardzo świeżo.
    i jeszcze że dziecka nie trzymała....no ranyste...zmęczona jest. i lepiej i pewniej w tej roli czuł się mąż.
  • kamire12 09.05.19, 13:33
    Kate też miała brzuch po każdym porodzie.
    Jest wyższa więc go tak nie było widać. i go nie podkreślała.
    ale nie wyobrażam sobie w takiej kreacji Meghan.
    https://polki.pl/foto/1_X_LARGE/to-tradycja-ze-ksiazeca-para-pokazuje-nowo-narodzone-dziecko-ale-tym-razem-kate-nas-zaskoczyla-2406347.jpg

one mają zupełnie inny styl
    i dobrze!
    obie są piękne.
  • kamire12 09.05.19, 13:35
    i Kate też miała szpilki. może nie tak wysokie, ale jednak szpilki (przy żółtej sukience szczególnie)
  • durmitor 09.05.19, 15:08
    Inna liga po prostu, dopiero po porownaniu tych zdjec widac ze sie zabila wizerunkowo
  • durmitor 09.05.19, 15:06
    To sobie zobacz zdjecia Kate ktore ktos tu wkleil obok, co to ma byc ta suknia? Habit? faruch lekarski? Plaszcz?

Poza tym na eleganckich okazjach zakrywa sie ramiona, widzialas innych czlonkow z rodziny krolewskiej biegajacych z golymi ramionami?
  • al_sahra 09.05.19, 19:10
    durmitor napisała:

> Poza tym na eleganckich okazjach zakrywa sie ramiona, widzialas innych czlonkow
    > z rodziny krolewskiej biegajacych z golymi ramionami?

Nie wiem, po co trollowi odpowiadam, ale np. ta kobiecina najwyraźniej nie wie, jak się ubierać:

https://i.pinimg.com/originals/34/be/15/34be15605d9a5e40bd3d8e28559181f0.jpg
  • aankaa 09.05.19, 13:40
    durmitor napisała:

> to sukienka ciazowa, Bardzo niekorzystna dla brzucha tuz po porodzie
    >
    > wydawalo mi sie ze
    ciuchy ciazowe przesaje sie nosic po skonczeniu ciazy, czy j
    > estem w bledzie?

jesteś

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • sofia_87 08.05.19, 17:06
    Sadze ze dziecko jest za daleko w kolejce do tronu aby to było konieczne.
    Ale prawda jest taka, ze Meghan uwielbia być w centrum uwagi
  • kropkacom 08.05.19, 17:09
    Sądzisz czy wiesz?
  • manon.lescaut4 08.05.19, 17:21
    Widzę, ze na emamie ze skrajności w skrajność. Albo wyglada „grubo i murzyńsko”(!) dwa dni po porodzie, ma brzydka sukienkę i makijaż, albo wyglada za dobrze, bo nosi szpilki. Mogła wyjść w szlafroku i w kapciach. Twojej propozycji, żeby się w ogóle nie pokazywała, zostawię bez komentarza.
    Dla rozluźnienia atmosfery dodam, ze najlepiej (oprócz dziecka-ślicznego!) prezentował się Harry w towarzystwie koni, które prychnęły w odpowiednim momenciesmile
  • dziennik-niecodziennik 08.05.19, 17:23
    Koni? smile

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • manon.lescaut4 08.05.19, 17:45
    Tak!smile Trochę się zdziwiłam, ze Jego Książęca Mosc udziela wywiadu w tak ważnej chwili ze stajnismile Ale wyszło w porządku i zabawnie, miał konskie łebki wystające z okien po obu stronach swojej twarzy.
  • durmitor 08.05.19, 17:25
    No wlasnie, Harry z konmi to bylo super, nigdy nie spodziewala bym sie ze po tym ujrzymy chod kaczki….
  • sofia_87 08.05.19, 17:28
    Niemal kazda kobieta tak chodzi po porodzie smile, akurat tego można się było spodziewac
  • dziennik-niecodziennik 08.05.19, 17:33
    Idz urodz i zobaczymy jak wyjdziesz big_grin

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • boo-boo 09.05.19, 11:45
    A ja nie sądziłam, że przeczytamy taki debilny wpis jak twój.

--
  • sofia_87 08.05.19, 17:27
    No skoro taka zmeczona, ze się ledwie z lozka zwlekla smile, to dlaczego bez komentarza smile

Dziecka nie było prawie widać, powtarzanie, ze jest sliczne nie ma wiec sensu smile
  • manon.lescaut4 08.05.19, 17:39
    Sugerujesz, ze kobieta po porodzie ma zamknąć się z dzieckiem w czterech ścianach na nie wiem jak długo i nie zakłócać ludziom poczucia estetyki? To na widoku mogą być tylko idealnie piękni? Pomijając już, ze Meghan wyglądała dobrze, a idealny wygląd to kwestia bardzo subiektywna i nie wiem, dlaczego akurat ty masz być wyrocznia.
  • astrologia333 08.05.19, 17:28
    Dostała liczne prośby. Miała na to przystać. Ja jej w głowie nie siedzę.
    Widzę jedynie kompromis.
    Protokół ją zobowiązuje, wiec mniej się odstrzeliła niż zwykle. Czy to wystarczy...
  • durmitor 08.05.19, 17:00
    20 cm szpile i wykrochmalona suknia to nie koloryzowanie?
    Kto tak chodzi 3 dni po porodzie?
    Tego nie rozumiem co oznacza to przedstawienie ktorego jestesmy swiadkami?
  • dziennik-niecodziennik 08.05.19, 17:03
    Zaloz ze nic nie oznacza i bedzie Ci sie lepiej zylo.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • black.emma 09.05.19, 12:58
    Ja. Miałam dziką przyjemność z zakładania szpilek, bo nie nosiłam ich przez cały 9. miesiąc. I co mi zrobisz?
  • durmitor 09.05.19, 13:12
    Ile ty masz lat? musiz byc bardzo mlodziutka
  • black.emma 09.05.19, 13:13
    A dziękuję. Nie jestem młodziutka i nie rodziłam jako młodziutka. A jaki to ma związek?
  • durmitor 09.05.19, 13:17
    Bo tylko mlode zawracaja sobie glowe chodzeniem na szpilach godzine po porodzie

A tipsy dlugie z trzecim paznokciem inneego koloru tez mialas do porodu?
  • black.emma 09.05.19, 13:20
    Nie, nie noszę tipsów, nie maluję paznokci. Próbuj dalej.
    A szpilki lubię i nie chodziłam godzinę po porodzie a 3 dni po sobie założyłam na krótkie wyjście. Bo chciałam i mogłam.
  • biala_ladecka 08.05.19, 16:56
    Super wygladaja, cala trojka, a Meghan wrecz promienieje. Zazdroszcze!

--
    Spongebob, gdybym dostawał dolara za każdy mózg którego nie masz, miałbym dolara ~~ Skalmar
  • snakelilith 08.05.19, 16:59
    Moim zdaniem ona wygląda sto razy lepiej od Kate po pierwszym porodzie. Tamta miała trzy kilo tapety więcej i mniejszy brzuch, ale wyglądała na bardziej wymęczoną.

--
    "Pewnie ze mogą być lepsze gdyż faceta bolą jajka od jazdy na koniu a kobita ma z tego przyjemność bo ja klepie po kopytku." - bywalec.hoteli
  • sofia_87 08.05.19, 17:01
    Bez przesady, Kate wygladala pięknie; promiennie i naturalnie. A wygladala na wymeczona, ponieważ była kilka godzin po porodzie, taki maly szczególik Ci umknal smile
  • durmitor 08.05.19, 17:03
    No wlasnie, drobniutki szczegolik wink
  • kropkacom 08.05.19, 17:05
    Kate rodziła pierwsze dziecko młodsza. Swoją drogą, nie zaskoczyło mnie, że akurat ty masz takie zdanie na ten arcyważny temat.
  • sofia_87 08.05.19, 17:08
    To było do mnie czy do snake?
    smile

>>>Swoją drogą, nie zaskoczyło mnie, że akurat ty masz takie zdanie na ten arcyważny temat.
  • kropkacom 08.05.19, 17:11
    Pod kim się podpisałam?
  • sofia_87 08.05.19, 17:14
    Drzewko roznie podpina smile
    A jakie ja mam zdanie, tak z ciekawości? A jeśli temat nie jest wazny, to czemu tu się w ogole udzielasz?
  • kropkacom 08.05.19, 17:16
    Bo to co napisała autorka jest okropne.
  • sofia_87 08.05.19, 17:21
    A to co pisza inne forumki nt. księżnej Kate nie jest okropne?
  • kropkacom 08.05.19, 17:29
    Piszą, że: "Twarz ze slabym makijazem- bardziej widac bylo afrykanskie rysy ktore tuszuje na codzien, chod kaczki, o sukience uwypuklajacej brzuch nie wspomne z litosci, koszula nocna z Pepco by lepiej wygladala…?" Może coś pominęłam?
  • sofia_87 08.05.19, 17:34
    Nie, pisza "Moim zdaniem ona wygląda sto razy lepiej od Kate po pierwszym porodzie. Tamta miała trzy kilo tapety więcej i mniejszy brzuch, ale wyglądała na bardziej wymęczoną".

No skandal kobieta kilka godzin po porodzie wygladala na WYMECZONA i była umalowana aby moc pokazac się ludziom.
    Ale jak rozumiem, skoro nie ma zarzutu dotyczącego afrykańskich rysow, to się nie liczy, prawda?
  • kropkacom 08.05.19, 17:38
    Wybacz, ale czego właściwie bronisz? Tych afrykańskich rysów czy chodu kaczki? Proste pytanie. Tak Kate tez obrywało i obrywa ale jednak nie w tym stylu. Czego zresztą nie zamierzam chwalić i bronić.
  • sofia_87 08.05.19, 18:01
    Ja niczego nie bronie, a chod kaczki po dwojce dzieci jest mi znany smile.
    Irytuje mnie to, że Kate się obrywa i to uważacie, że jest ok, ale jak się oberwalo Meghan to już święte oburzenie.
    Nie w tym stylu? A w jakim stylu? Uwazasz , ze w lepszym ?
  • kropkacom 08.05.19, 18:05
    Może sprawdzisz najpierw czy nikt nie bronił Kate?

Zwracając uwagę na przykład na to, że "afrykańskie rysy" czy chodzi jak kaczka.
  • sofia_87 08.05.19, 18:13
    Nie wiem czy bronił, ale obrona Meghan poprzez wspominanie, że inna kobieta, w tym przypadku Kate, wyglądała gorzej, będąc kilka godzin po porodzie, jest po prostu słabe.
  • kropkacom 08.05.19, 18:18
    Tak, ale zawsze mogłaś być lepsza pd tych pań. Wyszło bardziej niż słabo.
  • sofia_87 08.05.19, 18:28
    Serio? Jakoś nie zauważyłam aby coś mi słabo wyszło.
    Ty też możesz być lepsza, nie brnac dalej te bzdury
  • kropkacom 08.05.19, 18:29
    > Jakoś nie zauważyłam aby coś mi słabo wyszło.

Dobra, odpadłam. big_grin
  • jolie 08.05.19, 18:20
    Kate też wyglądała bardzo ładnie i faktycznie brzuch miała mniejszy. Moim zdaniem też było widać, że jest szczęśliwa.
  • 3-mamuska 08.05.19, 18:13
    sofia_87 napisał(a):

> Ja niczego nie bronie, a chod kaczki po dwojce dzieci jest mi znany smile.
    > Irytuje mnie to, że Kate się obrywa i to uważacie, że jest ok, ale jak się ober
    > walo Meghan to już święte oburzenie.
    > Nie w tym stylu? A w jakim stylu? Uwazasz , ze w lepszym ?

Tylko ze tej się oberwało za rysy twarzy.

Miała sobie przy porodzie wymienić twarz?

Obie wyglądały normalnie jak kobieta po porodzie owszem fryzura makijaż bo do ludzi do zdjęć.
    Kate miała niższa szpilkę ,wiec tu nie dziwie się ze ojciec cały czas trzymał dziecko.

--
    -----------------
  • zeldaf 08.05.19, 16:59
    Aż obejrzałam smile Wyglądała pięknie. A że nie tak idealnie jak zwykle: to pewnie dla ocieplenia wizerunku.
  • durmitor 08.05.19, 17:01
    Aha, czyli tez to zauwazylas ze nie zadbala o siebie.

No niestety Kate zwyciezyla i pewnie triumfuje teraz.
  • sofia_87 08.05.19, 17:04
    Sadze, ze Kate ma ważniejsze sprawy na glowie niż tamte "triumfy"; ona zrobila co do niej nalezalo i potem w spokoju wracala do domu aby cieszyc się dzieckiem
    smile
  • zeldaf 08.05.19, 17:04
    Nie, nie zauważyłam.
  • lauren6 08.05.19, 18:33
    > No niestety Kate zwyciezyla i pewnie triumfuje teraz.

Tak. Na pewno nie ma nic lepszego do roboty niż podniecenie się, że kobieta w połogu wygląda jak kobieta w połogu big_grin
  • mary_lu 08.05.19, 17:00
    durmitor napisała:

> Spodziewalam sie ze g
    > ra na czas i zbiera sily i zaprezentuje sie wylaszczona

> chyba sama wygladalam lepiej trzy dni po porodzie….

No to wygralaś Miss Uniwersum porodówki, gratulacje!

A swoją drogą, to niektórym babom na starość nieźle odbija, nie dosyć, że wszystkie piękne, to jeszcze pamiętają, że lepiej wyglądały po porodzie, niż księżna, śliczna z natury, profesjonalnie umalowana i uczesana, w szpilach i kiecce za grube tysiące big_grin
  • agrypina6 08.05.19, 19:03
    Faktycznie, ematka im starsza, tym większe bzdury na temat swojego wyglądu wygaduje. Najpiękniejsza w klasie, na porodówce, w okolicy..
  • komorka25 08.05.19, 19:22
    Z której natury ona jest śliczna? Fakt, że prawie zawsze doskonale umalowana, ale naturalną urodę ma przeciętną.
  • jolie 08.05.19, 17:01
    Wygląda bardzo fajnie i naturalnie (a jest dla mnie z reguły sztuczna), promienieje. Noworodek - śliczny!
  • durmitor 08.05.19, 17:02
    Noworodek jak noworodek nie popadajmy w paranoje. I ciekawe w ogole co wyrosnie z takiej mieszanki rudzielca z mulatka.
  • bazia8 08.05.19, 17:09
    Spadaj rasisto

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • snakelilith 08.05.19, 17:15
    No co niby wyrośnie? Książątko, które będzie miało życie w luksusie, a ciebie zeżre zazdrość.

--
    "Mam gdzie indziej włosy smile " - bywalec.hoteli
  • dziennik-niecodziennik 08.05.19, 17:20
    Ale w sumie to nie jest książę. Z krolewskiej rodziny, ale bez tytulu.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • martishia7 08.05.19, 17:16
    >I ciekawe w ogole co wyrosnie z takiej mieszanki rudzielca z mulatka.

Podejrzewam, że człowiek.
  • heca7 08.05.19, 18:53
    Wyrośnie człowiek o śniadej karnacji, zapewne jaśniejszej niż matka, nosie szerszym niż ma ojciec ale bez przesady, ciemnych, kręconych włosach. I o wzroście podobnym do ojca albo ciut niższym. Czyli jak tysiące mężczyzn na tym świecie.

Chyba nie sądzisz, że pół głowy będzie miał rude a pół czarne?! big_grin

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • vessss 08.05.19, 19:17
    Antonio Banderas jednym słowem big_grin
  • heca7 08.05.19, 19:25
    A my już będziemy za stare...buuuu

--
  • my_fair_lady 08.05.19, 19:17
    >> I ciekawe w ogole co wyrosnie z takiej mieszanki rudzielca z mulatka. <<

Na pewno nie taki perfekcyjny “Aryjczyk” jak Ty.... 🤔

--
    "Gienia, Ty wiesz czym dla mnie jesteś. Ale nie drzyj mordy, to sprawa delikatna."
  • sofia_87 08.05.19, 17:10
    Przeciez dziecko było niemal niewidoczne
  • durmitor 08.05.19, 17:15
    Zachwyty nad noworodkiem musza byc cokolwiek by nie lezalo w beciku, ale do dziecka nie czepiam sie, dzis wtopila matka
  • jolie 08.05.19, 18:14
    Ale to, co było widoczne, było moim zdaniem ładne i urocze.
  • forumologin 08.05.19, 17:04
    ladnie wygladali, naprawde milo bylo popatrzec na ich szczescie.
    zdziwilo mnie co innego- zdenerwowanie Meghan, nie wiedziala zupelnie co z rekami robic.
  • dziennik-niecodziennik 08.05.19, 17:13
    Pierwsze dziecko. Kazda sie denerwuje smile

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • durmitor 08.05.19, 17:20
    no wlasnie, i dlaczego maz caly czas to dziecko trzymal zamiast na zmiane
  • dziennik-niecodziennik 08.05.19, 17:24
    Buhahaha
    No skandal, rzeczywiscie big_grin

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • 35wcieniu 08.05.19, 18:48
    Swoja droga, chcialabym zobaczyc jak podczas minutowego wystapienia trzymaja dziecko na zmiane big_grin
  • cosmetic.wipes 08.05.19, 17:27
    No nie! Mąż własne dziecko trzymał. Do prokuratury z nią.

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • mildred.pierce 08.05.19, 17:31
    Ona ciągle grzebie przy włosach, niezależnie od sytuacji. Zawsze ma niechlujną fryzurę i potem cały czas tylko zakłada te włosy za ucho, odgarnia je, przeczesuje palcami, jakby nie mogła ich ogarnąć, zanim wyjdzie do ludzi.
  • kosmos_pierzasty 08.05.19, 17:09
    A tam... Bardzo ładnie wygląda.
    Imo ładniej niż Kate.
  • sofia_87 08.05.19, 17:12
    Bez przesady, Kate wygladala za każdym razem swiezo i naturalnie, Meghan sztucznie
  • snakelilith 08.05.19, 17:19
    Kate NIGDY nie wygląda naturalnie i świeżo. Od lat bowiem upiera się przy swoim brzydkim makijażu oka, co dodaje jej lat i robi wrażenie wiecznego zmęczenia. Akurat Meghan nie jest da mnie żadną ikoną, ani wzorem piękna, ale ona potrafi wyciągnąć z siebie więcej świeżości.

--
    "Założyć, większość facetów bedzie się przyglądać czy widać cycki" - bywalec.hoteli
  • kosmos_pierzasty 08.05.19, 17:21
    snakelilith napisała:

> Kate NIGDY nie wygląda naturalnie i świeżo.

Takie samo mam wrażenie.
  • sofia_87 08.05.19, 18:03
    A ja mam odmienne, dla mnie Kate jest naturalna i z klasa, a Meghan zawsze sztuczna
  • kropkacom 08.05.19, 18:06
    To już wiemy.
  • sofia_87 08.05.19, 18:09
    Podobnie jak znamy opinie innych nt Kate, ale im "wolno" o tym pisać? smile
  • kropkacom 08.05.19, 18:13
    Tylko, że tu tak naprawdę nie chodzi o walkę zwolenniczek jednej i drugiej. Piszę to nie tylko do ciebie.
  • durmitor 08.05.19, 17:21
    tu sie zgadzam, z tym ze potrafiLA

Dzis rozczarowala caly swiat
  • dziennik-niecodziennik 08.05.19, 17:25
    No chyba tylko Ciebie.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • sumire 08.05.19, 17:26
    Raczej ciebie. Lepiej wracaj na Instagram, popatrzeć sobie na Kardaszianki i wierzyć, że tak wyglądają prawdziwe kobiety.
  • sofia_87 08.05.19, 17:24
    Tak, tak, jasne smile
    popatrz na jej zdjęcia po każdym z porodow i porównaj ze zdjęciem Meghan smile
  • snakelilith 08.05.19, 17:53
    No patrzę i porównuję. Obie są pięknymi kobietami, może Kate jest obiektywnie nawet ładniejsza, ale Meghan potrafi się lepiej zrobić i widać, że nie upiera się przy jednej własnej słusznej i nieco ponurej wizji siebie (jak Kate) i dlatego wygląda zwykle korzystniej.

--
    "Jeśli to dziury na dupie, to nie mam nic przeciwko..." - bywalec.hoteli
  • sofia_87 08.05.19, 18:07
    Meghan potrafi pozować do zdjęć, widać, że to uwielbia. Nie uważam natomiast, że kobieta z wyraznymi plackami bronzera na policzkach potrafi się "zrobić".
    Nie pisze tutaj o dzisiejszym wyglądzie, ale ogólnie
  • snakelilith 08.05.19, 18:14
    No widzisz, a ja uważam, że to Kate postarza się nieumiejętnym makijażem oka i niekorzystnym podkreślaniem szczupłości, a styl Maghan uważam za fajny, ale de gustibus.... Natmiast nazywać kogoś wygląd wymęczonym, to nie to samo co wytknąć komuś afrykańskie rysy, czy chód kaczki, bo wymęczonym może wyglądać każdy, te inne epitety służą wyraźnemu upokorzeniu i naśmiewaniu się z człowieka.

--
    "Pewnie ze mogą być lepsze gdyż faceta bolą jajka od jazdy na koniu a kobita ma z tego przyjemność bo ja klepie po kopytku." - bywalec.hoteli
  • sofia_87 08.05.19, 18:23
    Ja natomiast uważam, że Meghan niepotrzebnie podkreśla brak talii, Kate za to dość umiejętnie tuszuje brak bioder. Ale faktem jest, że powinna nieco przytyć.
    Wymeczony po porodzie jest każdy, zwłaszcza po kilku godzinach, a Kate też chodziła w taki sposób, jak chyba każda kobieta po porodzie sn.
    A czemu miało sluzyc podkreślenie, że Kate , Twoim zadaniem, wyglądała gorzej?
    A afrykanskie rysy to akurat fakt, skoro sama Meghan nie wstydzi się swojego pochodzenia, to o co ten szum?
  • livia.kalina 08.05.19, 23:20
    Zauważ, że Meghan miała te afrykańskie rysy ponoć skandalicznie niezatuszowane!

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • sumire 08.05.19, 18:37
    Wiesz przecież, śniadzi nie potrafią się malować.
  • cosmetic.wipes 08.05.19, 17:26
    No jak mogła nie zamalować tych afrykańskich rysów. Dramat, skandal, sodomia i gomoria.

😃

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • durmitor 08.05.19, 17:27
    Skoro zawsze zamalowywala to czemu nagle wychodzi bez ich zatuszowania? Tego nie rozumiem i szukam odpowiedzi
  • cosmetic.wipes 08.05.19, 17:30
    Tez nie rozumiem jak można po latach ukrywania walnąć w po oczach publice afrykańskimi rysami.
    Byłam przekonana, że ona jest córką wikingów 😀

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • 3-mamuska 08.05.19, 18:10
    cosmetic.wipes napisała:

> Tez nie rozumiem jak można po latach ukrywania walnąć w po oczach publice afryk
    > ańskimi rysami.
    > Byłam przekonana, że ona jest córką wikingów 😀
    >
    Bo urodziła dziecko syna ,co związało ją z rodziną królewską do końca życia i już nie musi się ukrywać.

--
    -----------------
  • snakelilith 08.05.19, 18:17
    No właśnie. Teraz może pozaplatać sobie rasta warkoczyki, roztyć się, założyć szeroką kiecę do ziemi i palić publicznie maryśkę. wink

--
  • sofia_87 08.05.19, 18:25
    Sarah Ferguson urodziła dwoje dzieci z tej rodziny i jakoś od dawna nie jest już z nimi związana smile
  • qwirkle 09.05.19, 20:02
    3-mamuska napisała:

> Bo urodziła dziecko syna ,co związało ją z rodziną królewską do końca życia i już nie musi się ukrywać.
    >
    >
    Chyba potrzeba tu większej ilości przecinków... Przeczytaj jeszcze raz, co napisałaś... wink
  • dziennik-niecodziennik 08.05.19, 17:35
    Jak mozna zamalowac afrykanskie rysy?...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • cosmetic.wipes 08.05.19, 18:40
    Pytaj autorki - ona uważa, że dotychczas Meghan zamalowywala.

--
  • bazia8 08.05.19, 20:15
    Pastą do zębów uncertain

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • sumire 08.05.19, 17:45
    Bo jej się nie chciało. Pozwij ją.
  • jolie 08.05.19, 19:22
    Ale jakie afrykańskie rysy i konturowanie? Ona jest na twarzy lekko opuchnięta, przed porodem bardzo zatrzymuje się wodę, jeszcze wszystkiego nie wypociła.
  • durmitor 09.05.19, 09:19
    Moja droga, obecnie sa rozne zabiegi i kosmetyki zeby ta opuchlizne zatuszowac, jak juz chciala miec twarz pasujaca do wysokich szpil
  • cosmetic.wipes 09.05.19, 12:39
    Twoja twarz musi zatem pasować do gumofilców 😀

--
  • maslova 09.05.19, 18:17
    durmitor napisała:

> Moja droga, obecnie sa rozne zabiegi i kosmetyki zeby ta opuchlizne zatuszowac,
    > jak juz chciala miec twarz pasujaca do wysokich szpil

Ale to ty chcesz, żeby Meghan miała twarz pasującą do wysokich szpil, nie ona.
  • aandzia43 08.05.19, 17:30
    Wstrząsające, kobieta dzień po porodzie ma wystający brzuch i chodzi jak kaczka! Nie tak miało być według instagrama! Dzień po porodzie (jako i 2 tygodniepotem) ciągęlam za sobą nogę z powodu nacięcia i pogryzłabym smiałka sugerującego mi założenie szpilek.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • black_halo 09.05.19, 00:05
    aandzia43 napisała:

> Wstrząsające, kobieta dzień po porodzie ma wystający brzuch i chodzi jak kaczka
    > ! Nie tak miało być według instagrama! Dzień po porodzie (jako i 2 tygodniepote
    > m) ciągęlam za sobą nogę z powodu nacięcia i pogryzłabym smiałka sugerującego m
    > i założenie szpilek.
    >
    Prawda? Przecież zanim brzuch zejdzie to z miesiąc mija (a nieraz i pół roku). A chodzi kaczki - nie ma się czemu dziwić - może ma szwy, może chodzi z wielkim pampersem albo jedno i drugie. I tak wygląda dobrze, uważam.

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • durmitor 09.05.19, 09:16
    No wlasnie wyglada tylko dobrze ale oczekiwalysmy ze bedzie wygladac jak na gali oskarowej.
  • sumire 09.05.19, 09:51
    Nie nie, dziecko internetów - TY oczekiwałaś.
    Jak się ma mózg przeorany Instagramem, filtrami i okładkami Cosmopolitan, to się oczekuje, że kobieta w każdej chwili będzie wyglądała zjawiskowo, skórę i rysy twarzy będzie miała odpowiednio "wybielone", a brzuch płaski niezależnie od okoliczności. I trudno przyjąć do wiadomości, że pod tym wszystkim jest zupełnie zwyczajnie wyglądający człowiek. Bo to się nie godzi, wyglądać zwyczajnie. Dla przeoranych mózgów zwyczajnie = fatalnie.
  • durmitor 09.05.19, 09:59
    Zwyczajnie wygladajacy czlowiek nosi pampersa i do tego szpile 30 cm?
    Nie mowiac o prowokujacej bialej sukni, gdyby sie zdarzyl wypadek i z tego pampersa cos sie wylalo

• sumire 09.05.19, 10:08
    Dużymi literami może, żebyś ogarnęło:
    NIE
    TWOJA
    SPRAWA.
  • durmitor 09.05.19, 10:10
    Moja sprawa bo mi z kazdej strony wyskakuje na facebook, jak juz wyskakuje to moglaby estetycznie wygladac.
  • black_halo 09.05.19, 11:39
    durmitor napisała:

> Zwyczajnie wygladajacy czlowiek nosi pampersa i do tego szpile 30 cm?
    > Nie mowiac o prowokujacej bialej sukni, gdyby sie zdarzyl wypadek i z tego pamp
    > ersa cos sie wylalo

Może dali jej plastikowe majty żeby nic się nie wylało.

Czy ty kiedyś rodziłaś? Ja nie ale wiem, że ten pierwszy tydzień to nie jest nic przyjemnego. Macica się obkurcza, wypływa z ciebie duuużo. Może gdzieś jesteś pozaszywana, obolała, pęknięta, spuchnięta. Może po cesarce. Może poród trwał 54 godziny.
    A ty wymagasz od kobiety wyglądu jak na gali Oskarowej?
    --
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • durmitor 09.05.19, 11:54
    Przeczytaj moze mojego posta. Ona nie jest Grazyna z kamienicy czynszowej, ale reprezentuje dwor krolewski.
    Ubrala szpile, ale nie zatroszczyla sie o fajny stroj, makijaz i fryzure.
    Niestety jej poprzedniczki wygladaly nienagannie i dlatego mialam wysokie oczekiwania. Zrobily to kilka godzin po porodzie, a ona nie znalazla czasu przez kolka dlugich dni zeby sie doprowadzic do krolewskiego stanu. Chyba moge wyrazic swoje rozczarowenie na forum.
  • rosapulchra-0 09.05.19, 12:01
    W co te szpile ubrała? Pisz dalej, całkiem śmieszna jesteś big_grin

--
  • heca7 09.05.19, 12:51
    Nie ubrała szpile tylko założyła- chyba, że ma dla nich takie malutkie ubranka big_grin A założyła takie a nie inne buty bo jest niska i przy mężu nie chciała wyglądać jak starsza siostrzyczka dziecka. Ileż ona zresztą te szpilki nosiła?! Godzinę? Półtorej?
    Czy ty w ogóle rodziłaś?! Jakiego pampersa?! Pewnie majtki foliowe i zwykły podkład. A widziałaś kobiety na wózkach inwalidzkich, które nie trzymają moczu z powodu uszkodzenia kręgosłupa i na nogi potrafią założyć szpilki? Bo ja tak. A przecież nigdy na tych stopach nie staną. Czy fakt noszenia pieluchomajtek wyklucza możliwość szpilek?

--
  • durmitor 09.05.19, 13:15
    > big_grin A założyła takie a nie inne buty bo jest niska i przy mężu nie chciała wyglą
    > dać jak starsza siostrzyczka dziecka

200 wpisow i bingo, wreszcie ktos cos sensownego napisal, co mnie przekonuje.
  • asia.sthm 10.05.19, 02:49
    durmitor napisała:
    > Zrobily to kilka godzin po porodzie, a ona nie znalazla czasu przez kol
    > ka dlugich dni zeby sie doprowadzic do krolewskiego stanu. Chyba moge wyrazic s
    > woje rozczarowenie na forum.

Chcialas wyrazic rozczarowanie a wykazalas ciezkie kalectwo wlasnego rozeznania. Istna karykatura siebie samej ci wyszla, pokraczny trollu.

--
    http://1.bp.blogspot.com/-P2HXVmRDoW4/VYrC3IqVzPI/AAAAAAAAB6o/0VKo6vEbt6I/s1600/linia_ozdobna.gif
  • rosapulchra-0 09.05.19, 11:59
    To już szpile 30 cm? Jeszcze niedawno pisałaś, że 20. A pewnie jak miały 10 to wszystkie pieniądze.
    Kompromitujesz się coraz bardziej.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • pani-nick 08.05.19, 17:52
    Jesteś moją babcią? Ona tez zaraz po porodzie była płaska i piekna, a mnie niecały tydzien po porodzie wytykała z obrzydzeniem i przerażeniem odstający brzuch.
    Księżna Kate tez krytykowała, ze jeszcze brzuch ma (na drugi dzień po porodzie).
    Weź rozpęd i walnij o ścianę głowa. Przez takie jak ty i moja babka, cierpią młode kobiety, którym się wmawia takie głupoty.
  • kropka_kom 10.05.19, 10:24
    tak swoją drogą, ja po porodzie miałam mały brzuszek po paru dniach już go nie było widać...
  • mumio75 08.05.19, 17:57
    wyglądała super, promiennie i świeżo.sukienka też ładna.dziecko urocze, ale prawie każdy noworodek jest uroczy.
  • moadek 08.05.19, 18:04
    Najbardziej okrutne są kobiety względem innych kobiet i to szczególnie w sytuacjach, ktore powinny doskonale rozumieć. Na szczęście nie wszystkie.
  • joanna266 08.05.19, 18:09
    Megan to piękna babka.I dwie doby po porodzie też vwygląda nieźle.Bobas słodki A rodzice piękni i szczęśliwi smile

--
    gdybyś mówił językami ludzi i aniołów a internetu byś nie miał..smile
  • lot_w_kosmos 08.05.19, 18:28
    A może faktycznie nie była w ciąży i tak chciała udowodnić światu, że urodziła ona, nie surogatka, że przesadziła w drugą stronę.... wink
  • rosapulchra-0 08.05.19, 18:32
    Ale z ciebie rasistka. Pełną gębą.
    Meghan wygląda super, Harry również. Widać, jak bardzo są szczęśliwi, a dziecko jest bardzo ładne. Przynajmniej z tego, co widać na zdjęciach.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • lauren6 08.05.19, 18:34
    Komiczna jesteś.
  • madi138 08.05.19, 18:57
    Dla mnie zgrzyta w tym tylko jedno: niby chcieli na ludzie, po swojemu i trochę na przekór protokołowi, a odstawili się jak na chrzciny. Sztywna sukienka, obcasy, garniturek w kancik i pałacowe wnętrza nijak nie kojarzą mi się z luzem i naturalnością. Ten efekt widać było za to u Kate i Williama: ona zawsze miała na sobie prostą sukienkę, on zwykłą koszulę czy sweater, a sesja odbyła się przy okazji podczas wyjścia ze szpitala.
    Co by nie mówić, łatwo w zyciu nie mają, bo wszyscy śledzą i oceniają każdy ich ruch, ale to cena sławy i tytułów. Oby Archie im się zdrowo chował i tyle!
  • snakelilith 08.05.19, 19:05
    madi138 napisała:

> Dla mnie zgrzyta w tym tylko jedno: niby chcieli na ludzie, po swojemu i trochę
    > na przekór protokołowi, a odstawili się jak na chrzciny.

Jezu, odstawili się, bo zaraz potym idą na herbatkę do królowej, jak powiedział Harry, by ta zobaczyła po raz pierwszy dziecko. To chyba może założyć sukienkę, czy ma iść w szlafroku?

--
  • 35wcieniu 08.05.19, 19:12
    Prosta sprawa. Na fotkach z zapoznania mlodego z pradziadkami ubrani sa tak samo, zreszta co kogo obchodzi czy sukienka taka czy owaka. Ten watek to jakas zenada.
  • mildred.pierce 08.05.19, 19:10
    Chcieli tak prywatności, że zrobili na kilka dni spektakl. Nie było zdjęć rodziców Kate stojących nad noworodkiem, nie było fotografów pstrykających zdjęcia na insta, gdy królowa i książę Filip poznawali dzieci Williama i Kate.
  • sofia_87 08.05.19, 19:31
    Ja też tak sądzę, K&W po prostu spelnili obowiązek, H&M robią spektakl stopniujac napięcie. Meghan po prostu uwielbia być w centrum uwagi. Ten mały będzie miał więcej zdjęć na ista niż trójka jego kuzynow Cambridge razem wziętych przez poprzednie 6 lat
  • rosapulchra-0 08.05.19, 19:34
    A skąd ty wiesz, jak dziadkowie i pradziadkowie poznali dzieci Kate i Williama?

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • madi138 08.05.19, 19:47
    No właśnie nie wiemy, bo nie było relacji w mediach z tego wydarzenia tongue_out Jak ktoś trąbi o ochronie prywatności, a potem robi z niej starannie zaplanowany, publiczny spektakl to jednak trochę razi.
  • sofia_87 08.05.19, 19:56
    Nie wiem, gdyż naprawdę ceniacy prywatnosc K&W nie publikowali zdjęć, natomiast można mieć pewność, że poznali te dzieci smile
    Z pewnością rodzice mają też zdjęcia dokumentujące tamte wydarzenia, ale w archiwum rodzinnym
  • mama303 08.05.19, 19:21
    skąd to durne przekonania, że kobieta musi być zawsze wylaszczona, nawet tuż po porodzie?

--
    nie kradnę, nie zabijam, nie wierzę...
  • bei 08.05.19, 19:25
    Wygląda pięknie, promienieje😊

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.