Dodaj do ulubionych

Pribaltyka - trasa, noclegi

09.05.19, 09:12
Z pytaniem organizacyjnym się zwracam, dziewczęta.
Planujemy w wakacje jechać na Litwę, Łotwę i Estonię, z jednodniowym wypadem promem do Helsinek. Jeszcze niczego nie rezerwowalam, próbuję ułożyć sensowną trasę tak, żeby możliwie dużo zobaczyć i odpocząć, a jednocześnie uniknąć długich przejazdów codziennie i nocowania za każdym razem w innym miejscu.
Na pewno chcę ze 2 dni spędzić na takiej dużej wyspie (Saaremaa), ma zachęcające opisy.
Na razie z grubsza liczę tak: 2 noclegi w Wilnie, 3 noclegi w Rydze, żeby móc spokojnie pojeździć po okolicy, potem Łotwa z noclegami w Tallinie i na wyspie, i w drodze powrotnej nie wiem - Parnawa albo Połąga na Litwie też ze dwa noclegi w jednym miejscu (albo jedno i drugie).
Ktoś był samochodem i może pomóc zweryfikować?

Edytor zaawansowany
  • bywalec.hoteli 09.05.19, 09:19
    Ja byłem na Litwie i Łotwie samochodem. Jak będziesz w Rydze, to wybierz się do miejscowości Jurmala nad morze. Jest kilkanaście km piaszczysych plaż, dwa razy szerszych niż w Polsce, ludzi mało. Niestety wieje też mocniej niż w Polsce.

--
    "Snejkowa nie wynajmuje. Snejkowa jest stara ropucha" snakelilith

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.