Dodaj do ulubionych

'Konfederacja' czyli polski Project Fear

09.05.19, 12:19
Jak skrajna prawica całkiem otwarcie stawia na manipulację debilami:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24765733,kandydat-konfederacji-trzeba-mowic-ze-zydzi-dostana-nasza.htm
"Odwoływanie się do racjonalności jest bez sensu, ponieważ osoby racjonalne nie idą na wybory"

"Trzeba mówić ludziom, że Żydzi dostaną naszą polską ziemię. To bardziej chwyci. Co więcej. Myślą państwo, że jak już dostaną tę polską ziemie, to będą sami ją uprawiać? Oni zatrudnią Polaków. Założą Polakom chomąto i będą uprawiać nimi pole - mówił kandydat. - Bardziej przerażająca wizja, prawda? Ja bym nie chciał mieć takiego chomąta i uprawiać pola Żydowi. Tak trzeba mówić, to bardziej emocjonalny przekaz, lepiej trafia do człowieka, zwłaszcza do naszych wyborców"Ktoś tu się baaaardzo chce dorwać do koryta big_grin big_grin big_grin--
Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
Edytor zaawansowany
 • aerra 09.05.19, 12:26
  Skoro to trafia do ich wyborców, to w sumie nieźle określa jaki rodzaj ludzi jest ich wyborcami, nie?
 • araceli 09.05.19, 14:02
  aerra napisał(a):
  > Skoro to trafia do ich wyborców, to w sumie nieźle określa jaki rodzaj ludzi je
  > st ich wyborcami, nie?

  'Ciemny lud to kupi' wiecznie żywe.


  --
  - What if people try to corroborate all this information?
  - Don't worry. They won't.
 • sumire 09.05.19, 14:06
  Tak.
  A żeby było śmieszniej, ci wyborcy są dumni z tego, że są jawnie robieni w trąbę.
 • araceli 09.05.19, 14:49
  sumire napisała:
  > A żeby było śmieszniej, ci wyborcy są dumni z tego, że są jawnie
  > robieni w trąbę.

  Jak widać po rzucającym się w tym wątku prawaku... nikt ich nie przekona, że czarne jest czarne wink
  --
  Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.
 • lauren6 09.05.19, 12:38
  Nie od dziś się mówi, że pośród polskich narodowców agentura kremla czuje się jak w domu. Kolejny dowód na to kto trzyma smycz, na której prawiczki są prowadzeni.
 • triss_merigold6 09.05.19, 12:39
  Dokładnie.
 • joasia33 09.05.19, 12:53
  Mój mąż, niestety, któremu Konfederacja rzuciła się na łeb, twierdzi, że to wszystko specjalnie, pod publiczkę, a jak już wygrają, to tylko gospodarka będzie się liczyć i och, jak będzie pięknie, liberalnie, kwitnąco w Polsce.
  Cóż. Ja już tylko milczę.

  --
  fotoforum.gazeta.pl/5,2,joasia33.html
 • angazetka 09.05.19, 13:10
  Współczuję.
 • myfaith 09.05.19, 13:14
  Nie milcz bo się wszyscy obudzimy w "Opowieści Podręcznej " wink
  joasia33 napisała:

  > Mój mąż, niestety, któremu Konfederacja rzuciła się na łeb, twierdzi, że to wsz
  > ystko specjalnie, pod publiczkę, a jak już wygrają, to tylko gospodarka będzie
  > się liczyć i och, jak będzie pięknie, liberalnie, kwitnąco w Polsce.
  > Cóż. Ja już tylko milczę.
  >
 • joasia33 09.05.19, 13:23
  Tak, myśl o "Opowieści Podręcznej" chodzi mi po głowie. Milczę, bo nie mam już zdrowia na kłótnie. Okazuje się nagle, że jestem lewaczką, feminazistką, zmanipulowaną przez moje lewackie feminazistowskie koleżanki. Nie ogarniam, jak w ciągu krótkiego czasu mogło tak mu odbić. Oni chyba jakieś wyrafinowane techniki prania mózgu stosują. Inna sprawa, że najwyraźniej trzeba być podatnym.

  --
  fotoforum.gazeta.pl/5,2,joasia33.html
 • myfaith 09.05.19, 14:08
  Mam znajomą - poglądy liberalne , jej mąż zwolennik PiS. Ona z tych co to zawsze się odgryzają więc mogę sobie wyobrazić jak to wygląda nich w domu.
  Niemniej jednak trzeba pamiętać kropla drąży skałę...

  Ja mam podejrzenie że są ludzie którzy po prostu muszą mieć wskazane co mają robić, jak myśleć, muszą mieć lidera który wytyczy kierunek bo bez niego mają wrażenie, że ich życie moze być bezwartościowe a oni sami są nic nie warci. Muszą mieć poczucie, że są częścią czegoś wielkiego dla czego warto żyć bo np. widzą, że ich koledzy, sąsiedzi (ba nawet koleżanki a moze i własna żona) przeskoczyła ich pod kątem zarabiania, zaradności, dzieci ich nie szanują tak jak chcieliby ( to może być ich tylko własne wyobrażenie a nie fakt).
 • woman_in_love 09.05.19, 14:12
  I dlatego niezły ubaw, że zwolennicy rzekomego "liberalizmu" to takie oszołomy.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 14:19
  Wiesz jaką nazwę ma najbardziej wyrafinowana z tych technik ? P r a w d a. Łatwo ją znaleźć w internecie, jeśli komuś zależy, by ją poznać. No chyba, że przyjemniej posłuchać utrefionych celebrysiów w Pytaniu na Śniadanie

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • sumire 09.05.19, 14:46
  HAHAAHAHAHA.
 • dramatika 09.05.19, 13:56
  Fakt, niespotykane zjawisko - szczery polityk. Wyszedł i mówi dokładnie, jakich technik będzie używał, by przekonać nieprzekonanych.
  Dalej próbujesz uzyskać podium w konkursie na najbardziej absurdalne rżnięcie głupa, albo grasz w kretyńską grę polityków, którzy udają, że naprawdę chodzi im o "aborcję", prawa gejów" czy "odebranie KK kasy". Gość mówi, że gadaniem o podatkach wyborów się nie wygra i trzeba u potencjalnych wyborców wzbudzać emocje - prawda stara jak świat, ale polityczna dziewica araceli właśnie poczuła się rozprawiczona. Podobnie jak niejaki Gwiazdowski, który na gadaniu o podatkach i gospodarce daleko nie zaszedł.

  Organizacje żydowskie żądają 300 mld dolarów - informacja ta nie została zdementowana przez PiS, który podobnie jak antyPiS gra cały czas na zbagatelizowanie zagrożenia. Jednak dla większości osób to totalnie abstrakcyjna kwota, naturalne jest więc, że trzeba ludziom pokazać co ona dokładnie to oznacza. Nie ogarniają jaka to jest góra pieniędzy - w praktyce oznacza zwyczajnie okupację Polski. A co współczesny Polak może wiedzieć o okupacji? Jak ona miałaby wyglądać w dzisiejszych czasach? Właśnie to - "oranie" Polakami. Niektórym naprawdę trzeba jak krowie na rowie.
  I tak większość pokolenia znającego wojnę i okupację z opowiadań puknie się w głowę - trudno się dziwić. Ostrzegać jednak trzeba i tyle.
 • araceli 09.05.19, 14:00
  dramatika napisał(a):
  > Fakt, niespotykane zjawisko - szczery polityk.

  Możesz przestać szerzyć swoją propagandę na forum - szydło z worka wylazło. Żadnego zagrożenia Żydami czy homoseksualistami nie ma - to tylko gra o dorwanie się do koryta.


  CBDU.


  --
  Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
 • natalia.nat 09.05.19, 15:31
  A ty się z choinki urwałaś i nie rozumiesz, że tutaj chodzi o hipokryzję władzy? Przecież każdy normalny obywatel wie i widzi jakimi metodami się kupuje głosy wyborcze. Tyle, że opozycja mimo wszystko nie obiecuje ludziom 1000+ i gruszek na wierzbie. A w szczuciu jednych na drugich, manipulowaniu faktami oraz doszukiwaniu się spisków tam gdzie akurat wygodnie, przoduje jakoś tylko jedna partia.
 • hanusinamama 09.05.19, 18:11
  Najprostsza metoda rządzenia ludem: dziel i rządź....niestety
 • hanusinamama 09.05.19, 18:04
  Przekonać nieprzekonanych??? Nakłamać aby osiągnąć swój cel.
 • dramatika 09.05.19, 18:12
  hanusinamama napisała:

  > Przekonać nieprzekonanych??? Nakłamać aby osiągnąć swój cel.

  Jakie nakłamać??
  Mentzen zajmuje się podatkami i do momentu kampanii gadał tylko o podatkach. Problem polega na tym, ze lud nie chce słuchać o podatkach - lud chce emocji. W kampanii trzeba zatem gadać o "chwytliwych" tematach - nie znaczy to, że o nich kłamać.
  447 to inna kwestia - było o tym gadane jeszcze zanim w ogóle powstała Konfederacja i nalezy o tym gadać, bo jest to najgorsze obecnie zagrożenie dla istnienia Polski.

 • araceli 09.05.19, 18:18
  dramatika napisał(a):
  > Jakie nakłamać??
  > Mentzen zajmuje się podatkami i do momentu kampanii gadał tylko o podatkach. Pr
  > oblem polega na tym, ze lud nie chce słuchać o podatkach - lud chce emocji.

  Dlatego musicie nakłamać o 'wielkim żydowskim zagrożeniu', 'neomarksizmie' itd... KREOWAĆ zagrożenie, którego nie ma Kłamcy kłamcy!  A Ty ISIS bride na co liczysz? Że jakiś prawaczek damaged goods z bagażem w postaci bękarta przygarnie???


  --
  Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 18:24
  Aracelka, nie spinaj sie tak, bo brzmisz, jakbyś za tydzień do 1-szej komunii leciała. Wyluzuj, twoje komuszki już nie przyspawają się do korytka i pora się z tym oswoić. Albo na drzędera postawić i narychtowac sobie fikuśne wdzianko na Paradę miłości wink

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • dramatika 09.05.19, 18:26
  araceli napisała:


  > Dlatego musicie nakłamać o 'wielkim żydowskim zagrożeniu

  Przypominam, że PiS miał okazję się ostatnio wypowiedzieć ustami prezesa oraz kłamczuszka w sprawie roszczeń, ze "nie oddamy ani guzika". Nie to jest jednak istotne, bo wiadomo, że jak prezes mówi, że coś zrobi, to mówi. Istotne jest to, ze nie padło żadne dementi odnośnie ani kwoty roszczen, ani notatki dowodzącej, że władza się po cichu układa z mafią.

  > A Ty ISIS bride na co liczysz? Że jakiś prawaczek damaged goods z bagażem w pos
  > taci bękarta przygarnie???

  Dobrze się czujesz? Wiadomo, że nie wszystko z tobą w porządku, ale widzę że ci się poważnie pogorszyło.
 • araceli 09.05.19, 18:30
  dramatika napisał(a):
  > Dobrze się czujesz?

  No ja na pewno. Natoamiast co mają na umyśle kobiety takie jak ty - promujące ideologię wg. której są szmatami to ciężko jest mi ogarnąć...  --
  Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 18:34
  Dramatiko,

  Więcej: nie padło nawet raz słowo 'żydowskie' przez dobrych paręnaście minut. Musieli coś powiedzieć, bo juz cały net o 447 trąbi, ale mieli pełne gacie, by narazić się USraelowi. A najlepsze, że myślą że frajernia tego nie zauważy. No to obudzą się już niedługo z grabką w nocniku i nigdy nie zrozumieją dlaczego

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • dramatika 09.05.19, 18:42
  Obawiam się, że mafia im trochę poluzuje łańcuch, bo też widzą co się dzieje. Mogą nawet pozwolić im na wniesienie ustawy zakazującej wypełniania bezprawnych roszczeń, tyle że ta ustawa moze albo trafić do zamrażarki, albo zostać później "znowelizowana". No ale pelikany łykną bez popitki.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 19:22
  Przy gigantycznych pieniądzach które wchodzą w grę, mogą podnieść podatki i po cichu Żydom co miesiąc po klikanaście / kilkadziesiąt milionów USD słać. Oczywiście mając od tego swoją dolę. I tego się najbardziej obawiam

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • lauren6 09.05.19, 19:31
  Obsesję się leczy, wiesz?
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 21:09
  Wierzę ci na słowo, współczuję i trzymam kciuki

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • dramatika 09.05.19, 19:32
  gyubal_wahazar napisał:

  > mogą podnieść podatki

  Nie przeskoczą krzywej Laffera, a kto wie, może jesteśmy już w okolicach jej szczytu. Za załamaniem krzywej wzrost podatków powoduje spadek wpływów.
  Tego się nie da "przesączyć" podatkami. Musieliby oddać nieruchomości, lasy.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 20:41
  A gdzie problem ? Jasne, że oddadzą. Już za komoruskiego przecież robili przymiarki. A jeśli i wtedy zabraknie gotówki, to wezmą kredyt, chyba nie trzeba dodawać u kogo ?

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 14:16
  Możesz komuszku bredzić te swoje lewackie bzdety, zakłamując fakty, ale im to obojętne. Jeśli ktoś myśli samodzielnie, to dobrze wie czym jest komunizm i jego nowsza odmiana - marksizm kulturowy.

  A jeśli nie ma czasu by być na bieżąco, to poniżej znajdzie link do wypowiedzi sekretarza stanu USA - Mike'a Pompeo, upominającego polski rząd, by pracował nad polskim odpowiednikiem amerykańskiej ustawy 447, mówiącej o tym, by zapłacić Żydom haracz = 300 mld USD, czyli średnio 100,000 zł na każdą polską rodzinę:

  www.youtube.com/watch?v=ggZuUZVQeik

  A tu czytelnicy mogą znaleźć informację Stanisława Michalkiewicza nt tajnej notatki polskiego MSZ, potwierdzającej, że takie prace są prowadzone:

  www.youtube.com/watch?v=p3tJmF_4yik&t=3s

  Daj mi proszę okazję, by przedstawić więcej materiałów na ten temat, odpisując mi

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • woman_in_love 09.05.19, 14:35
  No, nawet jeżeli, to ty i twoi koledzy i tak jesteście za głupi żeby cokolwiek zmienić big_grin.
  Co najwyżej Polska wpadnie w łapy waszego mocodawcy Putina.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 14:41
  Błagam nie skąp mi swych złotych myśli, bo dzięki nim, każdy samodzielny umysłowo czytelnik, będzie widział siłę twoich i twoich komuszkowych argumentów.

  A tu przykład jak Liroy ośmieszył wodza Wiosny, robiąc z niej Jesień. Średniowiecza:

  youtu.be/XL5g0anbI6Q?t=6

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • woman_in_love 09.05.19, 14:48
  Narkoman Liroy? Ojej. No tak. Ale przeciez wiemy jak bedzie. Dostaliscie sie juz do Sejmu na fali strachu przed imigrantami. Liroy tez. I imigrantow z Azji w PL jak nigdy dotad big_grin. Setki tysiecy. Teraz straszycie zydowskimi roszczeniami big_grin. To czuje ze, chyba zastawicie Polske w lombardzie, zeby ich splacic big_grin.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 15:06
  Nie, muzyk Liroy. A przy okazji, współczuję ci patologicznego środowiska.

  Nawet nie jesteś w stanie spamiętać, że popieram Konfederację, a nie PIS. Dzięki że odpisałaś, bo mogę czytelnikom podać kolejną linkę pokazującą twą wspaniałą kodziarnię i okradającego własne dzieci ich kitkowego wodzusia.

  No chyba że bardziej rozmiłowana jesteś w kolejnym upadłym aniele Ryśku '6 króli' Petru. Daj znać, to w nastepnym poście ci wkleję

  www.youtube.com/watch?vshockiQNXhsvf-U

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • woman_in_love 09.05.19, 15:12
  To nie żadne muzyk, tylko ćpun, który widzi białe myszki, w postaci Żydów. Kogo teraz popierasz, to nie ma znaczenia, bo wy naziolki weszliście do Sejmu z list Kukiza i ramię w ramię z PiS sprowadzaliście imigrantów z Azji.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 15:27
  Wmawiaj sobie, wmawiaj. Narodowcy dawno zostali z K15 wyrzuceni, albo sami odeszli zeń by nie brać w tym udziału.
  Zatrzymałaś się ze swą wiedzą 2 lata temu, co co chwilę obnażasz.

  Z tefałenu można sie uczyć gotowania, czy tańcowania z celebrykietami, ale by opierać na nim swój światopogląd trzeba być rasową sierotką umysłową. To samo zresztą dotyczy tefałpy. Ale że z każdym rokiem tv pozostaje źródłem wiedzy o świecie dla emerytów (osobliwie resortowych), twoi lewaccy idole są na przegranej

  Ale by zakończyć weselszym akcentem, pośmiejmy sie wspólnie z perełki lewackiej doktryny - elgebetowego drzędera:

  www.youtube.com/watch?v=EgVF5ToSM9k

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • lauren6 09.05.19, 15:42
  > Z tefałenu można sie uczyć gotowania, czy tańcowania z celebrykietami, ale by opierać na nim swój światopogląd trzeba być rasową sierotką umysłową. To samo zresztą dotyczy tefałpy.

  Dlatego najlepiej czerpać wiedzę z "niezależnych" źródeł w Internecie. Takich, których autorzy opłacani są rublami. Fabryki ruskich trolli publikują wam newsy o szczepionkach powodujących autyzm, a banda prawackich szurów to łyka jak prawdę objawioną.

  Problemem Polski nie są tefałeny, Żydzi czy Soros tylko pożyteczni idioci skaczący jak im Putin każe.
 • sumire 09.05.19, 15:53
  No ale przecież kolega wierzy (albo raczej wieży), że w internecie p r a w d ę piszą.
  Chyba by tacy nie byli, żeby nie pisali?...
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 16:16
  Zdziwiłabyś się ile rzeczy można zweryfikować, posługując sie tylko elementarnym zdrowym rozsądkiem i odrobiną wiedzy o życiu. Ale wymaga to umiejętności samodzielnego myślenia, więc nie namawiam wink

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • angazetka 09.05.19, 16:21
  Ciekawe, że o zdrowym rozsądku i samodzielnym myśleniu pisze człowiek, który wierzy w oszołomów i łyka ich propagandę jak gęs kluski.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 16:28
  Samodzielne myślenie to fajna rzecz, warto kiedyś spróbować wink

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • livia.kalina 09.05.19, 16:46
  Mówisz, że kiedyś spróbujesz? Tylko nie za dużo na pierwszy raz. Twój mózg jeszcze nigdy nie używany może doznać szoku w zetnięciu z samodzielnym procesem myślowym.

  A co do głównego tematu wątku- ta cała szurownia, która sama siebie, bezwstydnie, nazywa konfederacją, czyli zaprzaństwem wobec rozumu i suwerenności, to dowód na systemowy upadek polskiej psychiatrii. Pozbawieni opieki specjalistycznej pętają się między yotubowymi wystąpieniami kolejnych specjalistów od tropienia światowego spisku żydowskiego czy też zachorowań na autyzm od szczepionek, wpadając w coraz większe oscylacje obłędu.

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 17:02
  To nie lewacki uniwerek, Liwka. To prawdziwe życie. A na nie, nie znajdziesz wzorków czy formułek. Tu trzeba mieć odwagę myśleć samodzielnie i umieć znajdować prawdziwą wiedzę, a nie imitujące ją, bełkotliwe frazesy.

  Możesz klepać te swoje tefałenowskie bzdety od rana do wieczora, ale po 45 latach komuny w tym kraju i 20 kilku postkomuny, nikomu prócz resortowych sierotek po PRLu, nie zamydlisz nimi oczu.

  Wiem jak bolesna to dla Ciebie prawda, ale nawet magia twych literek, którymi tak chętnie się chełpisz, tego nie zmieni.
  No ale wojuj, wojuj, bo cóż ci pozostaje ..  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • tanebo2.0 09.05.19, 17:11
  A lekarstwo na raka już wymyśliłeś, "myślicielu"? Czy czekasz aż konkurencja do Nobla będzie mniejsza?

  --
  Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
 • hanusinamama 09.05.19, 18:13
  Zawiało go tu forum dla samotnych i chce nas ciemne baby oświecać swą tejmną wiedzą smile Ale nas szczęście kopneło smile
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 20:45
  Twoja maestria w posługiwaniem sie okienkiem 'search', budzi mój najgłębszy podziw. Nawet większy, niż dochtorat z chemii wink

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • livia.kalina 09.05.19, 21:17
  Moja dobra rada. Jak chcesz, żeby twoje kompleksy wynikające z braku wykształcenia nie były aż tak widoczne, to mniej "śmieszkuj" z wykształcenia innych. Wygląda to bardzo żenująco.

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 21:32
  Zrewanżuję się refleksją: jeśli brak ci jakiejkolwiek sensownej argumentacji, próba nadrobienia tego literkami przed nazwiskiem narazi cię tylko na śmieszność, tak jak to miało miejsce w niedawnym wątku.

  Umiejętność myślenia daleko przewyższa dowolne papierki z orzełkami, bo widać ją na pierwszy rzut oka. Braku zaś tej umiejętności nie pokryje nawet tuzin tytułów, medali czy stopni naukowych.

  Nie uwierzysz mi na pewno, ale autor największego odkrycia w historii ludzkości (koła), nie umiał się nawet podpisać

  PS Do zobaczenia w sobotę o 14 pod URMem na marszu STOP 447 smile

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • aerra 09.05.19, 21:50
  Jaka szkoda, że ty ani umiejętnością myślenia nie grzeszysz, ani nawet tymi literkami się pochwalić nie możesz.
  Z której strony się obrócisz tam dupa. Współczuję.
 • hanusinamama 09.05.19, 22:34
  I to mało atrakcyjna dupa smile
 • livia.kalina 09.05.19, 22:33
  Doczytałam do "zrewanżuje się refleksją" i na resztę nie chce mi się marnować czasu. Sęk w tym, że ty nie masz nic w sobie takiego, żeby komukolwiek "rewanżować się refleksją". Postaraj się pojąc to i pogodzić z tą prosta prawdą. Albo - zrób coś z sobą- np poświęć kolejne lata na rzetelną edukację. Wtedy wróć i ewentualnie zrewanżuj się refleksją.

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 22:47
  Doczytałem tylko do 'Doczytałam' a i tak zmarnowałem za dużo czasu. Sęk w tym, że widzisz, że przegrywasz przy każdej wymianie piłek i to z typem, który nie chce przyklęknąć na widok twych literek.

  A typ woli pogadać z kimś kto nie słyszał nawet o wspomnianych literkach, ale umie myśleć, niż z kimś kto ma ich fafnaście, ale nauczono go jak ma myśleć. Chwytasz różnicę ? Jeśli nie, chętnie rzucę ci trochę światła

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • hanusinamama 09.05.19, 22:33
  Tak samo jak śmieszkuje ze ktoś ma "strego", serio jak to czytam to widzi mi sie tępy ogolony Seba. Kto dzisiaj tak mówi? Dla niego powód do śmiechu to wykształcenie, literki przed nazwiskiem oraz rodzina. Teraz tłumacze: nic z tych rzeczy nie posiada. Naprawde pójde sie pociąć tępymi nożyczkami bo samotny, załosny koleś bez wykształcenia śmieje się z mojego doktoratu. Miałam takiego wujka jak mu argumentów brakowało to włąsnie słowa przekręcał (doktorat- dochtorat) i śmiał sie...tylko on. Nikogo to nie śmieszyło.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 22:53
  Mamo, nie wiem jak mnie wyszarzacie, ale nadal prześwituję. Fajne było to o wujku, jakbyś miała więcej, to błagam o każdą ilość. Reszty nie zrozumiałem, ale wujek aż nadto wynagrodził mi ten niedosyt.

  A'propos rodziny. Czy 22:51 by poświęcić nieco zaangażowania własnemu chłopu, zamiast kotłować się tu z bezliterkowym kucem ? No chyba, że chłop już też nie może słuchać, o twych dochtoratach wink

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • joasia33 09.05.19, 17:52
  O, z ust mi to wyjęłaś. Pałętanie między YT wystąpieniami, dokładnie tak! I symptomatyczny jest wspólny język, jakim się posługują, bo mój mąż też kliszami gada, powtarzając ciągle o "zdrowym rozsądku" i odmieniając słowo "lewacki" przez wszystkie przypadki, jako obelgę naturalnie.

  --
  fotoforum.gazeta.pl/5,2,joasia33.html
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 18:00
  Pozdrów chłopa ode mnie i przekaż, że mu serdecznie współczuję wink

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • dramatika 09.05.19, 18:05
  joasia33 napisała:

  > "lewacki" przez
  > wszystkie przypadki

  Przekaż mężowi, że w domu może używać właściwego określenia, czyli "neomarksistowski". Tylko do prostego ludu używa się języka, który może ogarnąć, czyli "lewacki".
 • hanusinamama 09.05.19, 18:14
  NIe zrozumie. Dla niego YouTube to jedyne źródło wiedzy. Oczyiwsice jest to źródło potwierdzone. Jak coś powiedziano na YT to tak musi być! Amen. Serio z kims takim chcesz dyskutować?
 • manon.lescaut4 09.05.19, 18:26
  Ale zauważ, ze ze swojego poprzedniego wątku załapał wagę samodzielnego myślenia! Tylko teraz jak katarynka będzie powtarzał nam, ze nie mamy tej umiejętności, jedynie on i konfederaci. Uczą tego na youtubiesmile
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 18:29
  Maniuśka, nawet nie wiesz jak łkałem za tobą wink Na pewno zdajesz sobie sprawę, z rozmiarów mego roznącego psychofanklubu, ale trzeba ci wiedzieć, że zawsze trzymam dla ciebie ugrzaną miejscówkę

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • manon.lescaut4 09.05.19, 18:41
  Miło mi bardzo wiec korzystajmy z chwili i cieszmy się wzajemnie swoją obecnością, bo chyba zdajesz sobie sprawę z tego, ze masz teraz swoje 5 minut na forum, ale ono szybko minie? Wiesz, tutaj różni ludzie się przewijają, jakieś nieliczne pisstrole są częścią lokalnego folkloru, ale żeby aaaaz tak? Ludzie są jeszcze w lekkim szoku, ale spokojnie, przyzwyczaimy się i już nikt twojego pie...enia nie będzie zauważal.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 18:47
  Ta chwila to już ponad pół roku trwa, bo nawiedziłem ten uroczy zakątek na początku listopada (albo może i ciut wcześniej)

  > nieliczne pisstrole są częścią lokalnego folkloru, ale żeby aaaaz tak?

  Ale ja nie jestem żaden pisstrol, a rasowy kuco-nazio-incelo-faszol

  > Ludzie są jeszcze w lekkim szoku, ale spokojnie, przyzwyczaimy się i już nikt twojego pie...enia

  Dołożę starań by koić lęki miejscowych pań i umajać im wieczory krotochwilami o femi-drzędero-elgebetach i podobnych bzdetach (heh, jak się ładnie zrymowało) wink


  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • manon.lescaut4 09.05.19, 18:54
  Panie będą zachwycone. Tak na marginesie: mogę mówić tylko za siebie ofkors, ale mam dziwne wrazenie ze nikt w te twoje linki nie klika. Nikogo już (zwłaszcza tutaj) nie zaszokujesz tymi treściami ani nawet nie zainteresujesz, wbrew temu, co myślisz, to nie jest forum dla głupków czy ignorantów bez własnego zdania czy światopoglądu.
  Tak, wiemy ze jesteś z konfederacji LGBT+, nie musisz tego powtarzać. To gorsze niż piss wiec wszystko zgodnie z przewidywaniami.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 20:51
  > Panie będą zachwycone

  Już są

  > mam dziwne wrazenie nikt w te twoje linki nie klika

  Nie bardziej dziwne niż tajemne czeluści twego procesu dedukcji. A może mówią ci to głosy ?

  > wbrew temu, co myślisz, to nie jest forum dla głupków czy ignorantów bez własnego zdania czy światopoglądu

  To akurat jawnie kłóci sie z tezą o tym, że nikt nie klika, albowiem tylko tacy jak ww nie mają w sobie ciekawości świata

  > jesteś z konfederacji LGBT+, nie musisz tego powtarzać. To gorsze niż piss

  Dla komuszków i lewactwa zdecydowanie gorsze, tu nie umiem się z tobą nie zgodzić


  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • hanusinamama 09.05.19, 22:36
  Tyz dlatego nie odpowiadam...juz pisałam. Jak sie go oleje to sobie pójdzie. Moze wróci na forum dla samotnych. Krzyżyk na drogę.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 22:56
  Mamo, bardzo chwalebna to waszej strony krucjata, ale trzeba wam wiedzieć, że prócz 90% lewactwa, jest tu kilka osób umiejących logicznie myśleć, stąd nie wróżę sukcesu waszym płomiennym apelom wink

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • dramatika 09.05.19, 18:33
  manon.lescaut4 napisał(a):

  > Uczą tego na youtubiesmile

  Za pierwszej komuny pewnie miałabyś bekę, że opozycjoniści drukują po domach jakieś parszywe pisemka zamiast pisać do poważnych gazet typu "Trybuna Ludu".
 • manon.lescaut4 09.05.19, 18:45
  O nie nie, znam, słyszałam, widziałam spiskowe materiały na yt nie raz i to już praktycznie lata temu. Niestety znam dość dobrze jedna osobę, która jest takim trochę wahazarem light. Wiec tak, słuchałam, zainteresowałam się kiedyś tam wiec to ze uważam to za bullshit i to szkodliwy nie jest jakaś ślepa wiara w to, co mówią w mainstreamie, ale moim osobistym zdaniem.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 18:27
  Trzeba wam Mamo wiedzieć, że czasy ogarka i czerpanego papieru, już parę lat temu minęły.
  Teraz jest takie coś że jak się do prądu włączy to książkę w takim jakby telewizorze pokazuje
  Ale co to jest prąd i telewizor, to wam opowiem już następnym razem wink

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • manon.lescaut4 09.05.19, 18:33
  To Tobie trzeba wiedzieć, ze nie wszystko, co mówi jakiś pan na ekranie z czerwonym logo w lewym, górnym rogu i co włączasz sobie sam kiedy chcesz bez sprawdzania w gazecie, jest prawda objawiona. Słowa klucze jak marksizm kulturowy, Illuminaci i spisek nie otwierają wszystkich drzwi. Na pewno nie tych za którymi kryje się rozum.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 20:53
  Bliższe ci są zapewne: trockizm, spinelli, ustawa 1066 lub manifest z ventotene

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • tanebo2.0 09.05.19, 16:56
  Tzw chłopski rozum jest przereklamowany. Plebs z trudem czyta rozkład jazdy a co dopiero tak trudne sprawy jak na przykład komunikacja lotnicza. A potem mamy lotnisko w Radomiu.

  --
  Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
 • hanusinamama 09.05.19, 18:07
  Serio nie ma sensu z kolegą rozmawiać. Jak sie oleje to moze sobie pójdzie. Wróci na forum dla samotnych, tam niech męczy swoimi "mundrościami"
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 18:12
  Czy to ta sama Hanusimama mnie zaszczyca, która z tydzień temu już ogłosiła, jakoby mnie wyszarzyła ?
  Może podwójne wyszarzenie by pomogło, albo potrójne ? Bo jak któryś raz już widać, przez pojedyńcze non-stop prześwituję wink

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • sumire 09.05.19, 15:06
  A powiedz, płaską Ziemię już udowodniliście?
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 15:14
  Odpowiem ci jak ładnie zdasz do 5-tej klasy

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • sumire 09.05.19, 15:37
  Chcesz powiedzieć, że tobie jeszcze się to nie udało?
  No fakt, ktoś, kto ma starego ćpuna za idola, to ma umysł maks jedenastolatka.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 15:44
  Oboje wiemy, że nie zadałaś sobie nawet trudu by nagnieść linkę którą zamieściłem, o wysłuchaniu rozmowy nawet nie wspominając. A wiemy to stąd, że już któryś raz tak śmiesznie się podkładasz, że bije to twoich wypowiedzi.

  Ale może tym razem zrobisz wyjątek dla swego ojca duchowego: www.youtube.com/watch?v=C_n_qtgUKnY wink

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • sumire 09.05.19, 15:52
  Powiem ci to tylko raz, synek, gdybyś jeszcze nie zauważył - w doopie tu mamy twoje zachwyty nad szkodnikami w czepkach z cynfolii, zwącymi się dumnie Konfederacją. I ciebie też. Bye.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 16:24
  Łamie mi babcia serce. A to cudowne rozmnożenie osobowości, to schizofrenia czy tylko alzheimer ? wink

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • hanusinamama 09.05.19, 18:08
  On narazie jest na etapie rozmyślań "czemu prawa fizyki działają". Są one jak wiadomo niezgodne z mądrościami Pana Ziemby, wiec pewnie są bujdą. Na szczescie on sie tego nie uczył, nie tracił czasu jak inni na edukacje i teraz sie cieszy...jak głupi do sera smile
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 18:15
  Oświeć mnie więc pełzającego w mrokach średniowiecza i wyjaw: dlaczego działają prawa fizyki ?
  Właścicielka zdobnego w orzełka papierka na pewno zna odpowiedź, na to nie dające mi zmrużyć oka pytanie.

  Możesz oczywiście udawać, że mnie nie widzisz, ale w to nawet Babcia Sumirka nie wierzy wink

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • beneficia 09.05.19, 18:35
  Przecież ja Ci ostatnio pisałam.
  Wszechświat funkcjonuje ("logos"), a to co nazywamy "prawami fizyki" to jest OPIS tego co obserwujemy.
 • dramatika 09.05.19, 18:45
  beneficia napisała:


  > Wszechświat funkcjonuje ("logos"), a to co nazywamy "prawami fizyki" to jest O
  > PIS tego co obserwujemy.

  Zapytam jeszcze raz - masz na myśli to, że "prawa fizyki" obiektywnie nie istnieją, dopóki ich ktoś nie zaobserwuje i nie opisze?
  Wbrew pozorom to jedna z poważnych teorii i nawet Einstein miał okazję się na jej temat wypowiedzieć.
 • beneficia 09.05.19, 18:56
  MY nazywamy to "prawami fizyki". To opis zaobserwowanych zdarzeń.
  Jakoś Wszechświat dotrwał do dzisiaj bez naszego udziału, więc nie trzeba obecności obserwatora żeby zaszło jakieś zdarzenie.
 • dramatika 09.05.19, 19:08
  beneficia napisała:

  > MY nazywamy to "prawami fizyki". To opis zaobserwowanych zdarzeń.
  > Jakoś Wszechświat dotrwał do dzisiaj bez naszego udziału, więc nie trzeba obecn
  > ości obserwatora żeby zaszło jakieś zdarzenie.

  Jeśli prawa fizyki to "opis zaobserwowanych zdarzeń", to musi istnieć człowiek, aby dokonać owego "opisu zaobserwowanego zdarzenia". Podstawy logiki.
  Pomogę - są różne teorie, niemniej żadna z nich nie przewiduje, że jednocześnie jakieś zjawisko istnieje, bo może je zaobserwować człowiek i istnieje niezależnie od człowieka. To logiczna sprzeczność.
  Moze być tak, że zjawiska fizycznie istnieją niezależnie od cżłowieka i jego obserwacji (Einstein), albo że materia i zjawiska fizyczne "uaktywniają" się podczas obserwacji, a wczesniej istnieją tylko jako "zupa prawdopodobieństwa", ewentualnie "hologram" (kolejno: kopenhaska interpretacja mechaniki kwantowej oraz teoria hologramu)
 • beneficia 09.05.19, 19:34
  Wszechświat istniał miliardy lat bez naszego udziału (obserwatorów).
  Niżej Gyubalowi napisałam o Heraklicie i jego koncepcji logosu.
 • dramatika 09.05.19, 19:54
  beneficia napisała:

  > Wszechświat istniał miliardy lat bez naszego udziału (obserwatorów).

  Pewność z jaką to piszesz świadcz o tym, że nie masz zielonego pojęcia w temacie. Nie, nie mam na myśli kreacjonizmu itd. - po prostu fizyka tak bardzo się "nie zgadza" na poziomie makro i na poziomie kwantowym, że istnieją wątpliwości czy obserwowany świat w ogóle obiektywnie istnieje, przynajmniej w takiej formie jakiej dostrzega go człowiek.

 • beneficia 09.05.19, 20:10
  Tak, czytałam, że się "nie zgadza" i fizycy mają dużo pomysłów dlaczego tak jest.
  Niestety nie jestem w stanie tych hipotez sprawdzić ani nawet pojąć, bo to jest wyższa matematyka.
  Jeżeli dla Ciebie to proste - to zazdroszczę.
 • dramatika 09.05.19, 20:36
  beneficia napisała:


  > Niestety nie jestem w stanie tych hipotez sprawdzić ani nawet pojąć, bo to jest
  > wyższa matematyka.
  > Jeżeli dla Ciebie to proste - to zazdroszczę.

  W necie jest milion filmów i wykładów popularnonaukowych. Na poczatek polecam te z kablówek (np "kwantowe przejście"), gdzie jest jak krowie na rowie, ale potem po prostu wykłady samych fizyków (te przeznaczone dla amatorów). Zapewniam że to jest tak dobre jak najlepsze seriale czy fantastyczne teorie spiskowe.
 • beneficia 09.05.19, 20:43
  Wykłady i teksty "jak krowie na rowie" to ja znam, i tak, to jest fascynujące.
  Mówię o PRAWDZIWYM zrozumieniu. O umiejętności przeprowadzania działań w matematyce wyższej.
  Szkoda, że tu nie ma Kury, może coś by powiedziała.
 • dramatika 09.05.19, 22:37
  beneficia napisała:


  > Mówię o PRAWDZIWYM zrozumieniu. O umiejętności przeprowadzania działań w matem
  > atyce wyższej.

  Zapewniam cię, że to nie działa tak, że jak rozumiesz matematykę wyższą, to automatycznie zaczynasz rozumieć mechanikę kwantową. Fizycy też nie rozumieją, co to znaczy, ze np. "istnieje 11 wymiarów" - tak im wychodzi z matematyki i nawet nie próbują sobie tego wyobrażać. Mało który fizyk jest też w stanie przetłumaczyć język fizyki na "ludzki" - do tego trzeba niezależnych kompetencji. Pod tym względem polecam wykłady prof. Krzysztofa Meissnera na YT.
 • beneficia 09.05.19, 23:04
  >Zapewniam cię, że to nie działa tak, że jak rozumiesz matematykę wyższą, to automatycznie zaczynasz rozumieć mechanikę kwantową. Fizycy też nie rozumieją, co to znaczy, ze np. "istnieje 11 wymiarów" - tak im wychodzi z matematyki i nawet nie próbują sobie tego wyobrażać<

  Dokładnie o to mi chodzi.
  Jutro obejrzę Meissners, dzięki.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 18:50
  Widać przeoczyłem, sorry.
  No właśnie mam podobną wątpliwość jak Dramatika. Tzn wydaje się, że prawa fizyki istnieją, pytanie tylko: dlaczego ?

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • dramatika 09.05.19, 18:57
  gyubal_wahazar napisał:

  > Tzn wydaje się, że prawa fizyk
  > i istnieją, pytanie tylko: dlaczego ?

  To nie jest pytanie, na które nauka może odpowiedzieć - przynajmniej na razie.
  Jednak z przypuszczeniem, że porządek może być dziełem przypadku można dyskutować wink Tyle że to będą rozważania z dziedziny metafizyki czy filozofii.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 18:59
  Zgadzam sie z tym podejściem

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • beneficia 09.05.19, 21:13
  No to dałam wyjaśnienie filozofa.
 • hanusinamama 09.05.19, 22:42
  Przede wszystkim nie wiem po co mu odpowiadać. Koleś nie uznaje praw fizyki bo są sprzeczne z tym co głosi jego guru ( tak normalny człowiek powie ze to mądrości Ziemny są sprzeczne z prawami natury, kolega widzi to inaczej...). Wchodzicie w dyskusje z nieukiem i ignorantem? Nie szkoda czasu?
 • beneficia 09.05.19, 18:59
  Cóż, dla mnie odpowiedzią jest Logos w sensie ontologicznym.
  Tu ładnie pan opisał:

  "Logos jako zasada ontologiczna

  W presokratejskiej filozofii przyrody, a także później u stoików, termin logos pojawiał się głównie w podobnym jak u Heraklita, kosmologicznym sensie - jako zasada organizująca, "reguła, według której wszystko się urzeczywistnia, oraz prawo, które jest wspólne dla wszystkich rzeczy i wszystkimi rządzi", a przy tym "zawiera w sobie rozumność i inteligencję".
 • hanusinamama 09.05.19, 22:39
  Nie zrozumie. Jest za tępy. Bedzie albo udawał ze nie widzi albo sie bdzie śmiać. Koleś jest tak tępy ze nie widzi własnych ogranczeń. Kazdy myślący cżłowiek zna zwoje zalety oraz wady. Wie jakie ma ograniczenia. On u siebie ich nie widzi...tępota jak widać oślepia. O rzesz zeby żadna z moich córek nie trafiła nigdy na takiego gniota...
 • beneficia 09.05.19, 23:06
  Na to do tej pory nie odpowiedział, poczekam.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 23:13
  Jeśli chodzi o Logos jako zasadę ontologiczną, to nic o niej nie wiem, więc nie umiem się do niej odnieść

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • hanusinamama 09.05.19, 18:05
  Ale własnie o to chodzi. KOlega chwali sie ze wykształcenia nie posiada, prawami fizyki i natury gardzi wierząc w czary mary POlakiego Szamana. A kazdy kto myśli inaczej niż on (moze zacznijmy od tego ze myśli) jest nazwany komuszkiem. KOleś ma pewnie 30+ więc komunistów zna z legend smileŚmieszne i żałosne. To jest właśnie target PISu!!!
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 18:20
  Oj Mama, Mama. Mam 92, a to co widzisz wbija siedząca mi na kolanach wnuczka. A jak wbije, to czyta i razem się z wyznawczyń kultu papierka śmiejemy. Jakiego Pisu ? Pis to niewiele mniejsze lewactwo od Peo i Lsd. Non-stop powtarzam, że jestem za Konfederatami i serce rośnie patrzeć, jak co chwila idą w górę smile

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • bo_ob 09.05.19, 15:11
  Jak nie da się apelować do rozumu to apeluje się do strachu. Był już strach przed emigrantami, teraz jest dobry, stary, polski strach przed Żydami.

  Mądry tego nie kupi, ale niemądry kupi, liderzy wiedzą, że nie mówią do mądrych.

 • olena.s 09.05.19, 21:34
  Strach przed Żydami był w Polsce ślicznie hodowany. Jeżeli tak ładnie szło carskiej ROsji, to czemuż jej wielbiciele nie mieliby korzystać ze sprawdzonych wzorców?
 • pani-nick 09.05.19, 20:26
  Cool... dostanę swoją ziemię! (nie wiem, czy jakąś mam, ale skoro jestem pochodzenia żydowskiego, to mam jakąś szansę? - prawdopodobnie wiekszą niż prowadzący DG od kilkunastu lat parobek, płacący kilkadziesiąt tysięcy podatku dochodowego i vat rocznie, miewający kontrole zus i us co rusz "dumnie brzmiący polak".
  Wolę być żydem.
 • gyubal_wahazar 09.05.19, 20:58
  A dlaczego 'żydem' z małej ? Bo że 'polak' z małej to jakby mniej dziwi. A jeśli jeszcze nie zapisałaś się do Przedsiębiorstwa Holocaust, to możesz nie zdążyć. Mylisz że twoi ziomale nie mają co robić, tylko czekać, aż ci działkę haraczu odpalą ?

  --
  Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
 • olena.s 09.05.19, 21:30
  A, nie. Nie dostaniesz swojej ziemi, bo jeżeli Polska postanowi jakkolwiek rozstrzygnąć za pomocą ustawy kwestię mienia spadkobierców ofiar Holokaustu, to mowa będzie o zaspokojeniu roszczeń w jakimś procencie. I twoje pochodzenie nie będzie się zapewne liczyć in plus, ponieważ to, co tak naprawdę zatrzymywało wszystkie kolejne rządy to świadomość, że przy rozwiązywaniu sprawy majątku żydowskiego musieliby odnieść się do wszystkich pokrzywdzonych przez wojnę + PRL, żydów, rastafarian, katolików za jedno.
 • tanebo2.0 09.05.19, 22:26
  natemat.pl/272191,klamstwa-jaroslawa-kaczynskiego-i-morawieckiego-karolina-lewicka-wylicza
  --
  Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.