Dodaj do ulubionych

w jakie "firmy" jesteś ubrana?

14.05.19, 17:24
Zgadywanka w czasie śniadania w pracy...
Mi wyszło reserved x2 i zara x2 ( której mam tylko te dwie rzeczy bo stylistyka mi mnie leży 😜)
Aktualnie decatlon rządzi...
Edytor zaawansowany
  • kouda 14.05.19, 17:27
    Teraz? Trampki tango, spodnie lee, bluza uniqlo nie pamietam czy dobrze pisze (?) i torebka gerry weber smile
  • daniela34 14.05.19, 19:12
    Teraz: Zara 2x (spodnie, marynarka), Mohito (koszula), buty Gino Rossi, teczka Kazar
  • daniela34 14.05.19, 19:14
    Aha, płaszcz nieistniejącej już chyba firmy Bolero, rajstopy z Biedronki, stanik Etam smile
  • zuleyka.z.talgaru 14.05.19, 17:30
    Sukienka tatuum + rajstopy marlin. smile kapcie z ccc.
  • unaragazza.bionda 14.05.19, 17:32
    Teraz? Gerry Weber, Solar i beneetton, buty hogl.
  • triss_merigold6 14.05.19, 17:34
    W tej chwili? Spodnie luźne tchibo, szlafrok kappahl i koszulka puma.
  • scarlett74 14.05.19, 17:37
    Nie teraz, co miałyście dziś w pracy...
    Gdybyśmy wcześniej nie gadały co mamy na sobie, nie potrafiłabym odpowiedzieć.
    Jak to, co mam, ciuchy z szafy...😜
  • triss_merigold6 14.05.19, 19:24
    A, do pracy. Sukienka granatowa Pretty Girl, marynarka granatowa Pretty Girl, rajstopy nie pamiętam, buty Think!, torebka czarna z beżowym Ochnik.
  • kropkacom 14.05.19, 17:35
    Dresowa szara suknia COS.
  • bywalec.hoteli 14.05.19, 17:37
    Nie pamietam , mam swój ulubiony sklep z dżinsami, sklep z koszulkami, sklep z koszulami, w jednym centrum handlowym to tam kupuje.

--
    "Jakiej biedzie synuś? Podczas komuny dostawaliśmy paczki z Rajchu, nie wiedziałeś? Na biedę na Opolszczyźnie nikt więc nie narzekał, Pewex w Opolu był zawszy pełny kupujących" snakelilith
  • lilia-anna 14.05.19, 17:37
    Teraz? Buty i torebka Ryłko, kurtka Zara, bluzka, majtki i skarpetki H&M, spodnie Greenpoint, stanik - nie pamiętam smile
  • scarlett74 14.05.19, 17:39
    Za Chiny ludowe firm bielizny nie zapodam, a skarpety bazarkowe😉
  • lilia-anna 14.05.19, 17:41
    Wiem! Już wiem! Stanik to Felina smile
  • fil.lo 14.05.19, 17:39
    W tej chwili: levi's, promod, tatuum, kruk, venezia, wittchen.
  • bergamotka77 14.05.19, 17:46
    Sukienka gap kozaki Badura torba Carpisa

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • bergamotka77 14.05.19, 17:47
    Trencz Zara

--

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • leanne_paul_piper 14.05.19, 17:47
    Patrząc od góry to
    kurtka simple
    koszula pretty one
    biustonosz h&m
    spódnica no name
    rajstopy gatta
    gatki h&m
    buty kazar

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/sf/he/nft5/uo4yLzyta5naxkkAxA.jpg
  • dziennik-niecodziennik 14.05.19, 17:49
    Majtki i trampki z Pepco, stanik z Avy, skarpetki z kosmosu, dzinsy Levisa i bluzka z Krisp. Jak wychodzilam to mialam plaszczyk z M&S.
    I w sumie o niczym to nie stanowi smile

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • dziennik-niecodziennik 14.05.19, 17:50
    I obaga smile

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • sumire 14.05.19, 17:52
    Lilaróż bluza za duża o rozmiar, zakupiona w Biedronce dwa lata temu.
    W pracy miałam na sobie to samo, bo pracuję z domu dziś.
    Co wygrałam?
  • bi_scotti 14.05.19, 17:54
    Nikt mi nie placi za reklamowanie ich products, ergo ... always & forever NO LOGO big_grin Cheers.

--
    "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
    Leonard Cohen
  • marta_monika 14.05.19, 17:53
    Plaszcz Massimo Dutti, sukienka Solar, marynarka Boss, rajstopy Gatta, buty Peter Kaiser smile
  • beataj1 14.05.19, 17:53
    Bielizna Ewa Bień, spodnie Kiabi, bluzka samodzielnie szyta, trampki Rocket Dog.

--
    Moje nowe motto życiowe:
    Mniej dramatu, więcej brokatu!
  • scarlett74 14.05.19, 17:56
    Potraficie podać z pamięci?
  • beataj1 14.05.19, 18:02
    Tak. Nie wiedziałam że to może byc problematyczne by spamiętać

--
    Nie mam bałaganu. Moje rzeczy prowadzą koczowniczy tryb życia.
  • scarlett74 14.05.19, 18:13
    Nie tyle, żeby spamiętać, co miałam, ile jakiej to firmy?O ile jestem w stanie podać firmę jeśli chodzi o spodnie/kieckę/buty, to z takim bluzkami jest gorzej😜( nie że tyle mam, ale po prostu nie pamiętam...)
  • jak_matrioszka 14.05.19, 18:33
    Może być bardzo problematyczne. Ja sie zabrałam w sobie i ściagnełam w dół spodnie, żeby zobaczyć co za marka. Wiem że mam dwie identyczne pary, i przez jakiś czas, dzieki watkowi bede wiedzieć że sa to Levisy. Do lata pewnie zapomne wink
  • scarlett74 14.05.19, 18:36
    😛
  • aerra 14.05.19, 19:35
    Dla mnie by było, bo ja raczej klasyfikuję rzeczy po wyglądzie: ta turkusowa bluzka z rozcięciami, czarny biustonosz z koronką (dobra, tu akurat łatwo, bo większość mam jednej marki i tylko parę drugiej), granatowe jeansy, jasnoszare balerinki itd.
    Jest mi totalnie ganc egal czy to taka marka czy inna, na to patrzę tylko przy zakupie i potem już niespecjalnie.

A co do tematu, to ja pracuję z domu, więc "w pracy" byłam dużo mniej formalnych ciuchach niż po młodego do szkoły i na zakupach wink
  • dziennik-niecodziennik 14.05.19, 18:51
    Nope.
    Torebke latwo rozpoznac, staniki mam z jednej firmy. Trampki pamietam bo kupowalam w dziale dzieciecym Pepco i zapadlo w pamiec. Plaszcz pamietam bo kupowalysmy z mama dwa takie same i wymienialysmy sie kolorami, i tez zapadlo. Spodni mam tak malo ze wiem ktore z jakiej firmy.
    Bluzke sprawdzilam na metce, tak samo musialabym sprawdzic wszystkie inne kurtki, koszulki, bluzki, spodnice i sukienki.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • grru 14.05.19, 17:56
    Many Mornings, DIM, Chrum i Zara. Spodnie i koszulka są ze swapa ubraniowego.

--
    Nadal jem gluten smile
  • heca7 14.05.19, 18:00
    W tej chwili cała na czarno od góry- nawet gumka do włosów- czarna wink ,golf z Gatty, bluza Fusalp, stanik Chantelle, leginsy Gatta, majtki Chantelle, skarpetki Wola.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • heca7 14.05.19, 18:01
    A nie, kapcie są granatowe- klapki crocs wink

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • mysiulek08 14.05.19, 18:00
    Prace dopiero zaczne smile w dresie slazegera, koszulce i skarpetkach HM, klapki ortomed, a, stanik feliny, majtki z bonprixa

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • black_halo 14.05.19, 18:00
    Aubade, Mango x2, skarpetki H&M i torebka Rue Princesse.

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • jak_matrioszka 14.05.19, 18:01
    Czy Wy sie rozbieracie i sprawdzacie marki, czy pamietacie? Bo ja tylko o bluzce wiem skad jest, bo ma logo z tyłu i ubierajac sie je widze. Spodnie mam niebieskie, tak z pieć lat je nosze a i tak nie wiem skad, że moje to poznaje po rozmiarze smile Zapamietuje miejsca, gdzie coś kupiłam, ale nie marki czy sklepy. Bluzka jest z Göteborga, spodnie z Vestby a biustonosz ze Szczecina smile
  • black_halo 14.05.19, 18:07
    jak_matrioszka napisała:

> Czy Wy sie rozbieracie i sprawdzacie marki, czy pamietacie? Bo ja tylko o bluzc
    > e wiem skad jest, bo ma logo z tyłu i ubierajac sie je widze. Spodnie mam niebi
    > eskie, tak z pieć lat je nosze a i tak nie wiem skad, że moje to poznaje po roz
    > miarze smile Zapamietuje miejsca, gdzie coś kupiłam, ale nie marki czy sklepy. Blu
    > zka jest z Göteborga, spodnie z Vestby a biustonosz ze Szczecina smile

Nie mam jakos duzo ubran wiec dobrze wiem skad sa. Poza tym spora czesc pensji przepuszczam na francuska bielizne ;D

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • grru 14.05.19, 18:07
    Mam tak mało ubrań, że po prostu wiem smile

--
    Nadal jem gluten smile
  • jak_matrioszka 14.05.19, 18:20
    Ja mam 4 pary spodni, wiem skad sa jedne. Czyli żeby dorównać Tobie, powinnam pozbyć sie tych trzech, bo skoro nie pamietam skad sa, to pewnie mam za dużo wink
    Siedze teraz i licze: wiem skad mam jedna pare spodni, jedna bluzke, jeden sweter i jeden podkoszulek treningowy, na tym koniec. Wiem też, że mam firmowa bluze z polaru, tylko nie jestem pewna o jaka marke chodzi, bo zapomniałam (niezłej marki, to sie na forum dowiedziałam). Potrafie też zidentyfikować ze cztery pary butów, może pieć. Pozostałe ubrania funkcjonuja u mnie zupełnie bez nazw firmowych, ale potrafie je co do sztuki wymienić opisowo, wiec chyba aż tak dużo nie mam smile
  • heca7 14.05.19, 18:08
    Skarpetki kupiłam wczoraj i pamiętam jaką metkę odrywałam. Na ramieniu bluzy mam znaczek z nazwą a golfy i legginsy kupuję tylko w Gatcie, podobnie bieliznę tylko w Chantelle więc wiele do zapamiętywania tu nie ma wink

--
  • jak_matrioszka 14.05.19, 18:23
    Ja mam skarpetki z Madery wink Nie dziś, ale wogóle, kupiłam trzypak i tylko trzy mam big_grin Naprawde łatwiej mi miejsca zapamietać, niż nazwe sklepu!
  • bergamotka77 14.05.19, 18:11
    Ja mam większość szafy z Zary więc pamiętam wszystko co nia nie jest wink

--

• scarlett74 14.05.19, 18:15
    Ja podobnie, mam całe dwa ciuchy z zary więc pamiętam, co nią jest 😉
  • jak_matrioszka 14.05.19, 18:26
    No tak, to jest ułatwienie, jak sie kupuje w jednym sklepie. Jak sie kupuje nie patrzac gdzie sie weszło, lub w sklepach z różnymi firmami, to sie potem człowiek dziwi skad inni takie rzeczy wiedza.
  • scarlett74 14.05.19, 18:36
    Ja tak właśnie kupuję, podoba mi się to biorę ( za rozsądna cenę) , totalnie nie patrząc na firmę...😉
  • danaide 14.05.19, 18:40
    Pamiętam. Ułatwia mi to procedury zakupów i ubieranie się. No i nie kupuję co chwilę nowej rzeczy, swoje ciuchy lubię i mam je latami - więc je znamwink
  • scarlett74 14.05.19, 18:44
    Ja tak mam z butami/kieckami/spodniami -mam je latami i pamiętam firmę😊.Reszty raczej nie...
  • jak_matrioszka 14.05.19, 18:58
    Ale ja znam swoje ubrania: kolor, stopień miekkości, wiem jak leża, gdzie je kupiłam (miejscowość, czasem sklep), czy aktualnie sa uprane, na której półce lub wieszaku wisza. Na przykład kupiona 10 lat temu w Oslo fioletowo-kremowa jedwabna sukienka czeka na swój sezon w najniższym koszu, razem z czarnobiała z Lubeki i kilkoma innymi. Marek nijak nie pamietam.
  • scarlett74 14.05.19, 19:10
    Ja swoich nie znam...😒. Podchodzę do szafy , o to i to jakoś będzie wyglądać , to biorę...
    A jak mi się przypomni, że potrzebuję czerwonego golfu/golfa? ( uwielbiam golfy i półgolfy...), to muszę pogrzebać w szafie, bo nie wiem gdzie aktualnie może być...😠
  • tryggia 14.05.19, 18:02
    Buty Ted Baker, spodnie Please, bluzka H&M, marynarka Straduvarius.

--
    Hope
  • fomica 14.05.19, 18:07
    Tatuum, Ryłko, desigual i Wittchen. Mam w szafie jeszcze jakieś resztki orsaya, ale z tego już wyrastam.
  • huexido 14.05.19, 18:09
    Majty i stanik z M&S (ubolewam, że wyszli z Pl), spodnie KappAhl, buty adidas, kurtka Salewa, skarpety cośtam z tkmaxx, bluzka cośtam Ashley od Użiwaniego wink
  • nolus 14.05.19, 18:20
    Bluza Hollister, która wszystkim sie podoba, a ja noszę ją już tylko w domu, bo jakościowo jest bardzo słaba - dostałam ją w prezencie, nie wiem czy kupiłabym ja robiąc zakupy sama - nie mówiąc już chyba o tym, że to marka dla młodocianych, o ile się nie mylę tongue_out. Poza tym stanik z Reserved i jakieś legginsy "no - name".

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • danaide 14.05.19, 18:37
    Użiwani? No nie, poniżej Toma Lumpa albo McCiuchney nie schodzę...
  • lot_w_kosmos 14.05.19, 18:22
    W tym momencie sukienka z Greenpointa, byty Badura, płaszczyk Massimo Dutti, wisiorek Tousa, kolczyki z Apartu, rajstopy z Lidla smile
  • scarlett74 14.05.19, 18:28
    Tak z ciekawości, skąd wiecie, ze akurat te rajty sa w lidla , a te z gatty...😉
  • heca7 14.05.19, 18:42
    Ja mam tylko z gatty więc...

--
  • scarlett74 14.05.19, 18:47
    Aha.
    Mam pudło z bielizną, pomieszane od bazarkowych po trium😉
  • lot_w_kosmos 14.05.19, 19:34
    A ja wczoraj kupiłam rajty w lidlu a dzisiaj założyłam.
    Zaprawdę nie musiałam szczególnie pamiętać wink
  • blokersowa 14.05.19, 18:25
    Okulary - D&G, sweterk - Solar, bluzka cos z marek wlasnych Van Graff, spodnie Tom Taylor, gacie - jakies z wielopaka z Limango. Stanika brak - jest podkoszulka z wbudowanym takim niby stanikiem sportowym. Skarpertki - podkolanowki ponczosznicze z Rossmana. Buty Softinos. Plaszczyk Comma wygrzebany w Tk maxie. Torba z siateczki Cargo. Pełna tęcza jednym słowem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.