Dodaj do ulubionych

Czarnobyl - serial.

14.05.19, 23:45
Jest fenomenalny. Wszystko jest wręcz doskonałe. Zdjęcia, muzyka (nienachalna), gra aktorska...ok jeden minus ze gadają po angielsku ale serio nie czuje sie tego jak sie ogląda. Brytyjczycy robią fenomenalne seriale a juz te z czasów dawniejszych wręcz doskonałe. W sieci wrze o słabym ostatnim sezonie GoT a prawie nic o tym serialu. Pierwszy odcinek - super. NO ale pokazuje sam wybuch wiec myślałam ze w pierwszym osiągneli co mogli...drugi wbija w fotel. Serio ma ktos możłiwosc niech ogląda warto.
Edytor zaawansowany
  • double-facepalm 14.05.19, 23:53
    Gdzie? Netflix czy HBO go?
  • hanusinamama 15.05.19, 09:23
    HBO, we wtorki o 22 jest nowy odcinek na HBO3 ale potem powtarzają w tygodniu ze 3 razy. Tyle ze warto najpierw pierszy zobaczyć...
  • wilowka 14.05.19, 23:54
    Oglądam. Podoba mi się

--
    Nie wszystko złoto co się świeci,
    Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
    www.kot-malenstwo.blogspot.com małżeński
    www.ztworzonka.blogspot.com mój robótkowy
  • norra.a 14.05.19, 23:56
    Oglądałam pierwszy na razie i też wbił mnie w fotel, dosłownie nie ruszyłam się z miejsca przez całą godzinę, mimo, że historia tak dobrze znana. Angielski też mnie raził, ale oprócz tego majstersztyk.
  • czarniejszaalineczka 15.05.19, 00:04
    a gdzie jest ?

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • fajtekkot 15.05.19, 00:20
    HBO GO
  • daniela34 15.05.19, 00:25
    Drugi odcinek nadal super, właśnie obejrzałam
  • triismegistos 15.05.19, 05:08
    No qrde, drugi odcinek zrobi na mnie wrażenie.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • hanusinamama 15.05.19, 09:25
    Ja po pierwszym sie bałam ze nastepne beda juz słabsze bo cały wybuch w pierwszym...a drugi chyba nawet lepszy. Wieczorami cos tam leci w TV a ja koncze zlecenia...prace odłozyłam na bok i z kubkiem herbaty wbita w kanape ogladałam.
  • kryzys_wieku_sredniego 15.05.19, 11:33
    Pierwszy mnie zainteresował, ale drugi zachwycił.
  • agjot1979 15.05.19, 09:07
    Tez mnie zastanawia to usilne promowanie ostatniego słabego sezonu GoT a o tym serialu cisza. Jest fenomenalny! Oglądam w ciszy i skupieniu i bardzo długo zostaje ze mną to co się tam działo. Polecam bo naprawdę warto!
  • marianna1960 15.05.19, 09:51
    GoT ma dobrą reklamę a bo jest dużo lepszych seriali na HBO.
  • ela.dzi 15.05.19, 09:28
    Dla mnie bomba. Proszę nie zdradzajcie szczegółów drugiego odcinka smile
  • mondovi 15.05.19, 10:28
    Oglądałam wczoraj drugi odcinek z cieniem obawy, że nie utrzyma napięcia i dynamiki pierwszego. Nie potrzebnie się martwiłam.

--
    nie lubię pustych głów, pustych słów i pustych butelek
  • joasia33 15.05.19, 14:31
    Jest znakomity!!! Nie wypowiem się o GoT, bo zwyczajnie nie obejrzałam ani jednego odcinka. Może kiedyś obejrzę, ale jest tyle innych znakomitych seriali, a czasu tak mało. Zwykle oglądam po odcinku, ale w przypadku "Czarnobyla" musiałam dwa na raz. Nie wytrzymałabym.
    Polecam też, a propos HBO Go, "The Act".

--
    fotoforum.gazeta.pl/5,2,joasia33.html
  • dolores12 15.05.19, 19:13
    Zachęciłyście mnie, chyba wezmę HBO Go na miesiąc za darmo specjalnie dla tego serialu.
  • kieszonkowa 15.05.19, 19:17
    Oglądam, podoba mi się ale chwilowo nie mam netu i czekam niecierpliwie co dalej bo zaliczyłam tylko pierwszy odcinek!
  • asia_i_p 15.05.19, 19:34
    Oglądałam wczoraj drugi, nadal jest świetnie.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • asia_i_p 15.05.19, 19:35
    Jednego mi brakuje, brakuje mi opisu tego, jak doszło do wypadku. Mam nadzieję, że to się pojawi w późniejszych odcinkach jako retrospekcja.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • tryggia 15.05.19, 19:50
    Pierwszy i drugi odcinek na wydechu.

--
    Hope
  • spanish_fly 15.05.19, 20:19
    Obejrzałam dwa odcjnki. Przypomniał mi się smak i zapach płynu Lugola. Nigdy się nie interesowałam za specjalnie tym wydarzeniem - nie miałam pojęcia, że były takie duże ryzyka.
  • martaesz 15.05.19, 20:20
    Dziś obejrzałam ,2 odcinki, spoko są będę oglądać.
  • djhenne 15.05.19, 20:44
    Jest doskonały, szczególnie że sam temat dla mnie jest porywający.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.