Dodaj do ulubionych

Idealne geny

15.05.19, 20:33
Mam koleżankę która jest w Miami obecnie i pracuje tam naukowo , jest lekarzem i robi doktorat. Jest piękna. Miala sesję rozbierana jako modelka przepiękna! Może w Polsce byliby ludzie oburzeni takim lekarzem. Na studiach dorabiala jako modelka miała kilka większych kontraktów gdzieś tam na świecie. Jest fitsmile. W dodatku taka optymistke I smieszke rzadko można spotkać. Mam jeszcze paru znajomych jej pokroju. Nadawaliby się na ematkesmile chciałabym tak idealne dzieci bo matka nierealna, ojciec bardziejwink
Edytor zaawansowany
  • cozabudyn 15.05.19, 20:34
    Nieidealna A nie nierealnasmile
  • malia 15.05.19, 20:43
    Czy ty nie zapomniałaś aby czegoś zażyć? Już pora by była
  • cozabudyn 15.05.19, 20:45
    No co pisze tylko że istnieją idealni czy tez prawie idealni ludziesmile I czy macie takich znajomych A może same takie jesteście to się pichwalcie
  • bergamotka77 15.05.19, 21:25
    Pichwalamy się smile

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • bergamotka77 15.05.19, 21:27
    A tak serio nie na ludzi idealnych. Ale też mam taka piękna mądra i przedsiębiorcza koleżankę tylko nie ma cierpliwości do dzieci więc jednak rysa na wizerunku jest. Ale zewnętrznie idealna jest i bardzo ja lubię.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • mildenhurst 15.05.19, 20:44
    Ja jednak wolę Pisz. Daleko mu do Miami, a dziewczyny równie mądre, a już statystycznie ładniejsze.
  • nangaparbat3 15.05.19, 21:03
    Zewnętrzna uroda to bardzo miłe, ale czy oznacza idealne geny? To chyba dwie różne sprawy.

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • chmuridalia 16.05.19, 14:18
    No jasne że nie to samo... Bardzo płytkie myślenie.
    Idealne geny to powiedziałabym że bez obciążenia chorobami genetycznymi po prostu, z małą predyspozycją do zachorowań. Inne rzeczy czy takie idealne geny w ogóle istnieją.
  • scarlett74 15.05.19, 21:09
    Ile ma lat 40, 50? Wtedy dopiero możesz mówić o dobrych genach...
  • zasiedziala 15.05.19, 21:13
    Mnie by wystarczyły geny nieobciążone chorobami autoimmunologicznymi i innymi świństwami. Bycie fit to raczej nie jest kwestia genetyki

--
    Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom
  • kryzys_wieku_sredniego 15.05.19, 21:13
    Idealne geny to widać po przekroju rodzinnym. Np. mieć dziadków i babcie w okolicach setki, zdrowych na te 100 lat i w pełni sprawnych umysłowo, w dodatku zaradenych finansowo.
    Co ci po pięknej i zdolnej lekarce która umrze w wieku 40 lat na zator?
  • mallard 16.05.19, 08:54
    kryzys_wieku_sredniego napisał(a):

> Co ci po pięknej i zdolnej lekarce która umrze w wieku 40 lat na zator?

Jako pogodna śmieszka.

--
    Naucz się śmiać z samego siebie.
    Będziesz miał ubaw na całe życie...
  • cruella_demon 15.05.19, 21:16
    Idealne geny, to ma moja rodzina. Podożywali setki w dobrym zdrowiu i z przyzwoitym wyglądem (jak na staruszków tongue_out ), a najlepsze, że i po ojcu i po matce big_grin Serio, nie mam żadnych obciążających chorób w rodzinie, nikt nie umarł na raka big_grin Mam nadzieję, że moje dzieci w nich pójdą. I nie wykluczone, bo mój starszak jest moją kserokopią i z wyglądu i z zachowania.
  • taki-sobie-nick 16.05.19, 01:02
    A w Miami nie są oburzeni? Skąd wiesz?
  • szafireczek 16.05.19, 16:20
    A propos Miami off topic - dlaczego Tol8 nic nie pisze o wrażeniach z pobytu w USAwink? Też chyba planowała Florydę...się nie podobało?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.