Dodaj do ulubionych

Emamo gdzie szukać sukienki na bal szkolny

16.05.19, 12:45
Potrzebuję kupić córce (nastolatce) sukienkę na bal szkolny, z okazji zakończenia szkoły. Generalnie nie mam żadnych specjalnych wymagań, poza tym, że to bal szkolny, więc nie powinna być powiedzmy "wulgarna". Macie pomysł gdzie mogę szukać?
Edytor zaawansowany
  • gajmal 16.05.19, 12:49
    No i w rozsądnej cenie
  • pani-nick 16.05.19, 13:34
    W sieciówkach
  • asia_i_p 16.05.19, 16:22
    To zależy.
    Jeżeli córka nie ma żadnej wizji, możesz sprawdzić sieciówki. Tylko że tam jest niewielki wybór, takich koktajlowych jest jedna na sklep.
    Jeżeli córka ma konkretną wizję, to wtedy zazwyczaj jest jedno czy dwa miejsce w każdym mieście, gdzie można tę wizję zrealizować. Najlepiej nie galerie handlowe, bo tam są sieciówki, tylko albo ulice handlowe - tam zdarzają się sklepy oferujące głównie wyjściowe sukienki - albo hale targowe. We Wrocławiu sukienki na bale podstawówkowe kupuje się na Hali Zielińskiego, jest duży wybór modeli i kolorów i cena do przełknięcia (nie wiem czemu, ale dominanta wyciągnięta z zakupów znajomych to 160 zł). Za tę cenę dostaniesz też w sieciówce w zbliżonej jakości (Reserved, Orsay), ale tak jak mówię, tam jest średnio z wyborem. Są w galeriach handlowych także sklepy celujące w sukienki koktajlowe/balowe, ale to już wtedy wydatek 250 zł+ .
    Pogadaj lokalnie z innymi mamami, gdzie u was jest to miejsce, gdzie się zawsze te sukienki kupuje.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • kurt.wallander 16.05.19, 20:24
    Jeśli w Warszawie to pojechałabym na Marywilską.
  • gajmal 16.05.19, 20:38
    Dziękuję Wam za pomoc.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.