Dodaj do ulubionych

rower - składak

16.05.19, 13:08
Ematka wszystko wie, pamiętacie takie rowery składaki? Przeważnie były czerwone - w mojej okolicy, chciałam córce coś takiego kupić, najlepiej nowy lub ciut używany, a nazwy nie pamiętam. Są jeszcze produkowane? Lub coś innego bez wysokiej ramy, taki rower co rzuci na podwórku i dalej biega...
Edytor zaawansowany
  • 35wcieniu 16.05.19, 13:09
    Oczywiście że są, koleżanka w decathlonie ostatnio kupiła.
  • sacea 16.05.19, 13:12
    Dziękuję za podpowiedź, zaraz na ich strone zajrzę
  • szarsz 16.05.19, 13:21
    Wigry 3?

Ostatnio widziałam taki w użyciu.
  • sacea 16.05.19, 13:58
    właśnie Wigry 3!
  • aaa-aaa-pl 16.05.19, 18:10
    Miałam.Chyba każdy miał Wigry 3.
  • jematkajakichmalo 16.05.19, 13:45
    Wszystkie są nadal produkowane: Wigry 1, 2 i 3 i jubilat

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • 45rtg 16.05.19, 13:51
    sacea napisała:

> Ematka wszystko wie, pamiętacie takie rowery składaki? Przeważnie były czerwone
    > - w mojej okolicy, chciałam córce coś takiego kupić, najlepiej nowy lub ciut u

Składaki ciągle istnieją, ale one nie mają sensu, jeżeli się ich na przykład regularnie nie wozi pociągiem. Natomiast jest całkiem sporo rowerów bez górnej rury, w byle sklepie rowerowym są, o jakichś Decathlonach nie wspominając.
  • sacea 16.05.19, 13:58
    Dlaczego nie ma sensu? Miło swój wspominam, własciwie to babci był, ciągle podbierałam, w rowerowym patrzyłam, to na dużych kołach są te bez rury, a miało byc coś na w miarę małych, lekki z bagażnikiem, musze się do decathlonu wybrać, bo jeszcze wrotki w zamówieniu widnieją
  • 45rtg 16.05.19, 14:06
    sacea napisała:

> Dlaczego nie ma sensu? Miło swój wspominam, własciwie to babci był, ciągle podb

Składak nie ma sensu, bo mechanizm składania niepotrzebnie go komplikuje i wymusza na przykład małe koła.

> ierałam, w rowerowym patrzyłam, to na dużych kołach są te bez rury, a miało byc
    > coś na w miarę małych, lekki z bagażnikiem, musze się do decathlonu wybrać, bo

Jak z bagażnikiem, to sklepy rowerowe. OIDP Decathlon ma jakieś kompletne golasy dla dzieci. A i dla dorosłych nie jest wiele lepiej, chociaż się zdarza.

> jeszcze wrotki w zamówieniu widnieją
  • pani-nick 16.05.19, 14:00
    wigry 3
  • mikams75 16.05.19, 18:01
    tak, wigry 3 i rozne mniejsze wersje; teraz tez gdzies widzialam skladaki, calkiem nowoczesne, z przerzutkami, ale takie nie sa.
    Ile lat ma corka? Wg mnie takie skladaki sa troche bez sensu, na wiekszych kolach jezdzi sie lepiej, stabilniej, jest mnostwo rowerow bez wysokiej ramy. Dla maluchow puky ma rame latwa do wsiadania, dla duzych tez sa rowery typowe damki.
    O co chodzi z tym rzucaniem roweru i bieganiem?
  • mikams75 16.05.19, 18:03
    ale takie nie sa -- * dobre skladaki nie sa tanie
  • mamolka1 16.05.19, 19:52
    w biedronce jest teraz takie coś. Nie mam pojęcia czy wart swojej ceny
    gazetka-24.pl/biedronka/biedronka-gazetka-99xGvxnqR3-30
    ( jak się nie wkleja odpowiednia strona to jest na 32 )

--
    www.siepomaga.pl/serce-julka/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.