Dodaj do ulubionych

PIS zapikował

17.05.19, 10:41
W linku wyniku sondażu przeprowadzonego po premierze filmu Sekielskich.
Chciałoby się powiedzieć parafrazując cytat z GoT. Spring is coming.
Ale trzeba pamiętać, że by to stało się faktem trzeba iść na wybory. Orki z podkarpacia, lubelszczyzny czy mazowieckich wioch pójdą na pewno.

www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/sondaz-dla-newsweeka-wielkie-tapniecie-poparcia-dla-pis-to-efekt-filmu-sekielskiego/n40ep2q?fbclid=IwAR0q2yupFi4lWnXU-m1mL0oLlDSRuBlSDklAmUBRY0Pl4aRDKIpnpwwLX8Q

--
Polak to nie narodowość tylko diagnoza.
Edytor zaawansowany
  • spanish_fly 17.05.19, 11:01
    Nie wiem czy to jest wynik akurat filmu Sekielskich. PO to też konserwatywna partia, która wspierała kościół - może po prostu mniej w tym było ostentacji niż w przypadku PIS.
  • tiszantul 17.05.19, 12:23
    Platforma wspierała Kościół, kiedy uznawała to za opłacalne. Pamiętacie, jak Platforma organizowała partyjne rekolekcje w Krakowie?
    Dzisiaj PO nie opłaca się popierać Kościoła, bo świadomy katolik i tak na nich nie zagłosuje, a stracą głosy czytelników urbanowskiego NIE oraz forumowiczek z ematki.

"Donald Tusk przyznaje, że spodobał mu się pomysł rekolekcji w Krakowie. [...] Wszyscy jesteśmy ludźmi Kościoła i mamy prawo komentować kościelną rzeczywistość."
  • iwles 17.05.19, 12:28

kto to jest "świadomy katolik" ? Czy to ten, który wierzy w Rydzyka i zawsze ślepo murem staje za księdzem, samemu niekoniecznie żyjąc zgodnie z wiarą ?

• spanish_fly 17.05.19, 12:41
    Owszem. To samo robił PIS. Teraz jak się mleko wylało nagle się odżegnują od kontaktów z kościelną hierarchią.
  • sylwus34 17.05.19, 12:57
    Jestem świadomym katolikiem i dlatego nigdy nie zagłosowałabym na antychrześcijańską partię PIS.
  • angazetka 17.05.19, 13:20
    Dlaczego PiS jest antychrześcijański?
  • kim5 17.05.19, 13:36
    Po pierwsze ich stosunek do uchodźców.
  • maslova 17.05.19, 14:05
    Po drugie do niepełnosprawnych.
  • clears 18.05.19, 11:58
    Po trzecie za komentarze na "Niezależnej" ( tuba propagandowa PiS). Dawno nie czytałam komentarzy przepełnionych nienawiścią jak tam. Piszą tam sami "prawdziwi katolicy".
  • natalia.nat 17.05.19, 14:28
    Akurat świadomy katolik na PiS nie zagłosuje.
  • morekac 17.05.19, 15:00
    Świadomi katolicy to mniejszość. Reszta to wyznawcy Kościoła Toruńsko-Rydzykowego.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • 1elka26 17.05.19, 15:04
    swiadomy katolik w naszej rzeczywistości nie ma, niestety, innej możliwości. Nie będzie głosował na Platformę traktującą religię wiarę w sposób wybitnie merkantylny . Casus Tuska potwierdza w sposób wybitny powyższą tezę, podobnie jak wygibasy jakie miały miejsce przy ratyfikacji osławionej konwencji stambulskiej.
    Ostatecznie może zagłosować na PSL - ale na pewno nie teraz. Tak więc wyboru nie ma.
  • mdro 17.05.19, 15:43
    O, kopiejkowy troll szkolony w propagandzie za ZSRR będzie polskich katolików pouczał, na kogo mają głosować? Nie rozśmieszaj ludzi, istoto z bolnicy na skraju nadwołżańskiej wioski...

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • natalia.nat 17.05.19, 17:11
    Widocznie mamy inną definicję świadomego katolika. Bywa. I jak najbardziej ten świadomy katolik ma na kogo zagłosować, bo PO/KO nie jest i nigdy nie była przeciwko samej instytucji KK ani przeciwko katolikom.
    Wolę podejście do kościoła/religii jakie prezentuje PO (neutralni na zasadzie tolerujemy, ale ideologia nie zasłania nam ważniejszych kwestii, odcinamy się od Trwam i Radia Maryja), niż podejście jakie prezentuje PiS, (kościół to święte krowy, ideologią tłumaczymy nasze "małe" świństewka, szeroki strumień pieniędzy i poparcia dla Ojca Dyrektora, Polska tylko katolicka itp.).
    W sposób wybitnie merkantylny to akurat podchodzi do religii i wiary PiS. Tacy święci i rozmodleni, a ustawę całkowicie zakazującą aborcji jakoś mają głęboko w odwłoku i nie zanosi się, żeby miało być inaczej.
  • biologiczny_zegar 17.05.19, 22:43
    Co do "świadomego katolika". Kler + pis + wierni, wszyscy wiedzieli i zamykali oczy ! Sitwa i zmowa milczenia.

A słowo "kościół" i "religia" piszemy w cudzysłowiu, bo to wyłącznie cyniczna gra pozorów.

• heavy_metal_thunder 17.05.19, 23:43
    Dla Ciebie pewnie ten "świadomy" katolik to oczywiście zwolennik relokacji big_grin
  • iwles 18.05.19, 00:06
    Nie ma czegos takiego, jak swiadomy katolik. Albo odbierasz rzeczywistosc swiadomoscia, czyli rozumem, albo jako katolik, na poziomie wiary.

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • grru 17.05.19, 22:30
    Przecież PO zwykle była na klęczkach.

--
    Nadal jem gluten smile
  • sumire 17.05.19, 11:34
    Z drugiej strony siedem procent chce zagłosować na świrów w czepkach z cynfolii zwanych Konfederacją, więc szaleć ze szczęścia nie ma co.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 11:42
    Good nite sweet commie, goooood niiite wink

--
    Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
  • tiszantul 17.05.19, 12:30
    Konfederacja to typowy sztuczny produkt na wybory, jak Kukiz czy Nowoczesna. Nie ma tam potencjału, by kiedykolwiek mieli cokolwiek do powiedzenia. Mają tylko odebrać głosy pisowi. Nowoczesna powstała oficjalnie w opozycji do Platformy, miała przejąć głosy rozczarowanych Platformą, po czym przeszła do Platformy. Kukiz powstał jako potencjalny koalicjant pisu, który miał utrudniać rządzenie tak jak Liga Polskich Rodzin z Giertychem. Na szczęście obeszło się bez Kukiza smile
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 12:35
    Tak się pocieszaj. Twoje pisowskie lewuski tracą non-stop od miesięcy a Konfederacja w 4 miesiące od zera zrobiła b ostrożnie licząc 7%. Pis włażąc w odbyt Żydom i USA zdradził tyle razy, że prócz garstki fanatyków, nikt im już nie uwierzy.
    Od Peo nie różnicie się już prawie niczym

--
  • betty_bum 17.05.19, 12:37
    Odebranie głosów PiS-owi to bardzo pożyteczny skutek uboczny istnienia tej cyrkowej trupy dziwolągów zwanej konfederacją.
  • manon.lescaut4 17.05.19, 13:10
    Otóż to, jedyny plus istnienia kolejnego przyczółku Korwina i jemu podobnych błaznów. Natomiast ciekawa jestem wymiany zdań między tiszem a grubymsmile
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 13:17
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • manon.lescaut4 17.05.19, 13:35
    Bardzo się lękam, dlatego skorzystam z okazji (propozycji? nakazu?) i nie odpowiem.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 14:02
    Uff, to nie jesteś, bo rasowe femi-drzędero-lgbtki, żadnych chłopów się nie lękają.
    No to kamień z serca, że jest tu choć jedna fajna, normalna dziewczyna wink

--
  • iwles 17.05.19, 14:11

tylko, czy ty jesteś chłopem ?

• gyubal_wahazar 17.05.19, 14:41
    Dobitnie o tym zaświadczasz ty i twoje koleżanki w każdym wątku w którym się pojawię smile

--
  • 7katipo 17.05.19, 23:32
    nie podlizuj się
  • 7katipo 17.05.19, 23:24
    tak właśnie sobie pomyślałam, że może niech sobie tiszka i gruby założą osobne forum i tam się naparzają - to między nimi idzie prawdziwa walka! wink a niech nie zaśmiecają tutaj...
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 08:59
    a czemu wy po prostu nie zaczniecie popierac zwycieskiej partii?

lepiej byscie sie od razu czuli psychicznie, nie jak nieudacznicy
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 11:41
    "Duży skok zanotowała z kolei prawicowa i antyunijna Konfederacja, złożona m.in. z przedstawicieli Ruchu Narodowego i ugrupowania Janusza Korwin-Mikkego. W ciągu tygodnia poparcie dla niej wzrosło o 5 punktów procentowych i wynosi obecnie 6,9 proc"

No jak komuszki piszą że Konfederacja ma 6.9% tzn że na luzie ma 10%. Miło będzie patrzeć jak się popisowe lewuski będą wiły, by wyjaśnić, jak w 4 miesiące, od zera można tyle zrobić smile

--
  • sumire 17.05.19, 11:53
    Ja ci to wyjaśnię, berecie z cynfolii.
    Otóż mamy w społeczeństwie siedem procent niedouczonych i dumnych z tego debili uważających cudzoziemców, gejów i kobiety za podgatunek. W każdym pokoleniu zdarzają się takie przypały, ale ze względu na fakt, że większość społeczeństwa nie dotknęłaby ich kijem, rzadko mają szansę się rozmnożyć i przekazywać swój skrajny debilizm kolejnym pokoleniom.
  • kieszonkowa 17.05.19, 11:57
    Trzeba tez pamiętać ze ludzie zawsze deklarują jakieś tam poparcie dla klaunów wszelkiej maści przed wyborami ale jak już długopis jest w ręku i trzeba zakreślać kratkę to jakoś się opamiętują i ostatecznie Korwin debil Mikke zostaje z poparciem 0,7% lol
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 12:16
    Tak się pocieszaj femi-elgebeto-drzęderko smile

--
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 12:15
    > Otóż mamy w społeczeństwie siedem procent niedouczonych i dumnych

Ok, a jeśli za miesiąc okaże się że 10% popiera Konfederację, tzn że w ciągu miesiąca nastąpiło ich 50%-owe cudowne rozmnożenie ? Widzisz w jaki absurd brniesz swymi feministycznymi bzdetami ? wink

--
  • sumire 17.05.19, 12:21
    Nie okaże się. Bez obaw
    A o feministycznych bzdetach to możesz sobie do swojej wyimaginowanej dziewczyny mówić, incelu.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 12:31
    Hahaha, ale wiesz że z wojującego feminizmu i elgebeto-drzęderyzmu już się nawet większość normalnych babek śmieje ?
    Tylko wytatuowane paszczurki się tym jeszcze rajcują, bo w tym sezonie to już passe i demode wink

--
  • sumire 17.05.19, 12:36
    A skąd ty możesz wiedzieć, z czego śmieją się normalne babki, jeśli każda normalna babka trzyma się z daleka od oszołomów? LOL.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 12:51
  • 45rtg 17.05.19, 12:56
    gyubal_wahazar napisał:

> Znam takie. Żadna nie ma kółka w nosie, nie jest wygolona na wypłocha, ani swą
    > krasą nie straszy koni.

No tak. Dla kuców to ważny parametr.
  • aerra 17.05.19, 13:47
    I ten wpis wygrywa! big_grin
  • rekreativa 17.05.19, 14:58
    big_grinbig_grinbig_grin

--
    "Życie jest jak taniec transwestyty - wszystko ładnie, pięknie, a tu nagle ch...j"
  • triss_merigold6 17.05.19, 15:06
    Rotfl.
  • angazetka 17.05.19, 12:50
    Argument z roku 1997. Ziew.
  • sumire 17.05.19, 12:53
    Mam dziwne wrażenie, że w 1997 roku to ten śmieszny koleżka jeszcze matczyną pierś ssał.
    I był to ostatni raz, kiedy jakiejś dotykał.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 12:56
    Projekcja kompleksów ? Nie troskaj się. Jak to mówią: każda potwora, znajdzie swego armatora wink

--
  • 45rtg 17.05.19, 12:57
    gyubal_wahazar napisał:

> Projekcja kompleksów ? Nie troskaj się. Jak to mówią: każda potwora, znajdzie s
    > wego armatora wink

Armatora? Bardzo trafnie. Tak jest, nie bój się, ciebie też ktoś w końcu będzie ładował.
  • angazetka 17.05.19, 14:40
    Sądząc po zestawie "obelg", jakie nam serwuje w tym wątasku, to masz rację.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 14:45
  • angazetka 17.05.19, 15:10
    A jednak, słuchaj, musi być jeszcze młodszy. Śmieszą go żarty z pierdzenia, a to powinno mijać w wieku jakichś 13 lat.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 15:24
    Przecież pisałem, że w niedzielę do komunii idę. Ile razy trzeba powtarzać ?

--
  • hanusinamama 17.05.19, 12:40
    Dodajmy do tego wyznawców Ziemby (tutaj pisze przedstawiciel) uważających, ze prawa fizki to jakies czary-mary smile NO tak i tacy na tym świecie sie rodzą smile
  • 45rtg 17.05.19, 11:57
    gyubal_wahazar napisał:

> No jak komuszki piszą że Konfederacja ma 6.9% tzn że na luzie ma 10%. Miło będz
    > ie patrzeć jak się popisowe lewuski będą wiły, by wyjaśnić, jak w 4 miesiące, o
    > d zera można tyle zrobić smile

Ale co tu się wić? Przecież to doskonale wiadomo - młodociane walikonie idące na swoje pierwsze w życiu wybory jeszcze za pieniądze mamy i taty z reguły mają tendencję do zachwycania się radykalnymi partyjkami, które odkrywają Amerykę i mają na wszystkie problemy proste odpowiedzi zawierające się w jednym zdaniu. Taki walikoń czuje się dzięki temu duży i silny, bo zagłosował na partię, która mówi o waleniu pięścią w stół i wydaje mu się, że teraz wszystkie laski na niego polecą. Oczywiście nic takiego się nie dzieje, bo kobiety nie lecą na frustratów, ale już przy następnych wyborach większość z tych wyborców jest dojrzalsza o te cztery lata i głosuje na coś normalniejszego, a po kolejnych czterech ze "starej gwardii" zostają już tylko aktywiści, którzy przes*ali życie i nie potrafią już nic poza byciem prawakami. Rzecz jasna winę za swoją porażkę życiową zwalają na "lewaków". Poziom poparcia dla takich śmiesznych prawackich partyjek utrzymuje się na stałym poziomie, bo stały jest dopływ pryszczatych walikoni, mechanizm jest znany od lat, więc co ty byś tu jeszcze chciał tłumaczyć?
  • manon.lescaut4 17.05.19, 13:17
    Bardzo dobrze podsumowałes, rtg. Mechanizm znany od lat, chyba jeszcze w czasach mojej matury/pełnoletniości i pierwszych wyborów się o tym mówiło. Zabawne, ze wciąż do wyścigow staje geriatryczny debil Korwin M. Ciekawe, które to pokolenie młodych kretynow z pierwszym wąsem na niego zagłosuje?
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 13:19
    Babcia się nie lęka. Korwin nie zakaże noszenia kółka w nosie wink

--
  • sumire 17.05.19, 13:27
    No nie zakaże, bo nigdy nie doczeka sytuacji, gdy jego partia będzie rządzić, przynajmniej tego możemy być pewni big_grin
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 13:34
    No walczysz Sumirka, walczysz, tylko czy towarzysze to docenią ? Czy tak jak ostatnio, dadzą ci krówkę i znaczek z dzieciątkiem Lenin ? wink

--
  • manon.lescaut4 17.05.19, 13:39
    Ha! Ciekawe czy twoi konfederaci LGBT + (z naciskiem na mojego ulubieńca pseudonim Plus) docenia to, co ty wyprawiasz na tym forum? Bo tak i za darmo i bez chociażby pochwały i „thank you Card” to trochę obciach się tak ośmieszać. Może chociaż Zieba się wykaże? Jak nie finansowo, to może coś wspomni chociaż o niezmordowanym wahazarze w kolejnym filmiku na jutube?
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 14:08
  • angazetka 17.05.19, 14:13
    Opowiedz nam potem, jak cała iberystyka/średnia pielęgniarska olewa cię sikiem prostym. Nie, nie w ramach czynności seksualnej.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 14:21
  • angazetka 17.05.19, 14:14
    Na historię idź, tam jest spory odsetek chłopców z poglądami zbliżonymi do twoich. Dogadacie się.
  • aerra 17.05.19, 14:19
    O bogowie, teraz się zastanawiam, czy tłumaczyć, bo może jeszcze z jakimś kwiatkiem wypalisz ale co mi tam, niech będzie (i tak wypalisz, nie ma co się łudzić, że nie).
    Strzelę ci linkiem, w końcu uwielbiasz: www.wykop.pl/wpis/39307741/pilne-liroy-godek-braun-i-terlikowski-w-konfederac/
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 14:31
    Dzięki, bardzo fajne smile Tego typa na T nie kojarzę, ale i tak fajnie wyglą

--
  • manon.lescaut4 17.05.19, 15:17
    Dzięki aerra, ja już nie dałam rady klikać, bo mi ręce opadłysmile
  • angazetka 17.05.19, 12:28
    Jest w kraju odsetek debili, którzy w końcu mają swoją reprezentację. Nie ma czego świętować.
  • tiszantul 17.05.19, 12:33
    > No jak komuszki piszą że Konfederacja ma 6.9% tzn że na luzie ma 10%. Miło będz
    > ie patrzeć jak się popisowe lewuski będą wiły, by wyjaśnić, jak w 4 miesiące, o
    > d zera można tyle zrobić smile

Jak widać zwolennikom Konfederacji żaden realny sukces nie jest potrzebny, żeby prezentować dobre samopoczucie. Może najpierw osiągnijcie cokolwiek w jakichkolwiek demokratycznych wyborach? Macie chociaż jednego sołtysa?
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 12:39
    Ukrywanie od lat potajemnego dogadywania się z Żydami w sprawie 447 by im sprzedać Polskę to był wasz gwóźdź do trumny. Jesteście na zjeżdżalni. 11 maja 2019 zaczęliście zjazd w dół i nic was nie zatrzyma

--
  • angazetka 17.05.19, 12:54
    Jak Kaczyński wygrał wybory prezydenckie, to słyszałam w autobusie, że Tusk już miał kupionego szampana i z Merkel przygotował rozbiór Polski. To było dawno temu, wymyśl coś nowego.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 12:58
    No i znów pudłujesz koszmarnie. Fakt, że płacą za pisanie a nie czytanie, ale nie czytając będziesz zawsze trafiać w 10-tkę, tyle że 3 tarcze obok. Pis to dla mnie prawie takie samo zło jak Peo. Nastepnym więc razem celujcie w Konfederację, towarzyszko wink

--
  • angazetka 17.05.19, 13:00
    Ja, dziecko, celuję w ciebie i twoje zgrane do cna argumenty.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 13:05
    Chcesz mi wmówić, że kompletnie nie myślisz ? Trzeba ci wiedzieć, że ani Kaczyński ani Tusk nie należą do Konfederacji. Jakby nadal było za trudno, mogę ci to narysować

--
  • angazetka 17.05.19, 13:13
    ARGUMENTY. Spróbuj - wiem, to trudne, dam ci czas - oddzielić w moim przykładzie ARGUMENT o sprzedawaniu Polski od konkretnych nazwisk.
    Innymi słowy: wymyśl coś bardziej twórczego niż sprzedawanie Polski i brzydkie feministki, bo nudny jesteś. I strasznie prostacki.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 13:15
    W ogóle się tym nie przejmuj. Ale tak między nami: wyglądasz jak rasowa feministka czy tylko w weekendy ? wink

--
  • sumire 17.05.19, 13:18
    Biedne kucątko nawet nie wie, że używanie słowa "feministka" jako obelgi wyszło z mody jakoś w czasach, gdy latałeś z pieluchą.
  • angazetka 17.05.19, 13:19
    Sumire, no próbuję mu to wytłumaczyć, i nic. No ale to kucątko.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 13:27
    Jaka obelga ? Dla mnie to wyraz troski o panią, której do tego stopnia się nie układa, że zwala winę na chłopów robiąc z tego ideologię. A elgebeta i drzędera też lubisz ?

--
  • sumire 17.05.19, 13:34
    Tak, lubię i otwarcie popieram, a swoją troskę o kobiety możesz sobie wsadzić głęboko w zadek.
    Strasznym musisz być, dzieciaku, masochistą, jeśli przesiadujesz na forum, którego większość uczestniczek uosabia największe lęki tej twojej zgrai w cynfolii.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 13:37
  • zlota.ptaszyna 17.05.19, 18:38
    Ja tez, i często płacze ze śmiechu, nigdy w sumie tak nie płacze jak na tym forum ....
  • 45rtg 17.05.19, 13:39
    sumire napisała:

> Tak, lubię i otwarcie popieram, a swoją troskę o kobiety możesz sobie wsadzić g
    > łęboko w zadek.
    > Strasznym musisz być, dzieciaku, masochistą, jeśli przesiadujesz na forum, któr
    > ego większość uczestniczek uosabia największe lęki tej twojej zgrai w cynfolii.

Nie bój się o niego. Tych, którzy naprawdę uosabiają jego lęki, to on po prostu udaje, że nie widzi smile Odpisuje wyłącznie tam, gdzie a priori jest przekonany o swojej wyższości wynikającej z niczego.
  • sumire 17.05.19, 13:55
    I dlatego myślę, że nasz gruby wacośtam to klasyka gatunku, czyli chorobliwie nieśmiały kryptogej z problemami z cerą, którego w realu nikt nie traktuje poważnie, więc udaje pyskatego zucha na forum dla bab, a w rzeczywistości własna matka by go wyśmiała za popieranie partii oszołomów.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 14:15
    Ujmę to najoględniej jak umiem: normalnej tzn nie femi-lgbt-drzęderowej dziewczynie, w ramach wizji lokalnej, zaproponowałbym teraz kawę. Ale ponieważ w tym przypadku oznaczałoby to dla mnie widok kółka w nosie, gwoździ w uszach i piór na wypłocha, nie zdziw się proszę, że się wstrzymam wink

--
  • sumire 17.05.19, 14:20
    Synek, powinieneś przestać oglądać porno BDSM, bo masz jakieś dziwne wyobrażenie kobiet.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 14:36
  • sumire 17.05.19, 14:44
    A nie mówiłam, że kryptogej. Zakumpluj się z naszym forumowym józkiem, on też wyjątkowo lubi temat ciemnoskórych i budowlańców, może się umówicie.
    Tylko najpierw może idź mamie pomóż w zmywaniu po obiedzie.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 14:51
    Ale co takiego jest w tych hebanowych czipendejlsach ? Fajnie się z nimi tańcuje na platformie, czy mają jakieś inne, poważne aktywa ? wink

PS A kapsla w jednym uchu masz, czy w obu ? Nie napieram, jak nie chcesz powiedzieć, to zrozumiem

--
  • sumire 17.05.19, 14:56
    A, i powiedz mamie, żeby cię do psychologa zapisała, bo masz jakiś gruby fetysz z tym piercingiem, na pewnym etapie nasilenia fetysze stają się niebezpieczne.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 15:06
    A co to takie ten 'pierdzing' ? Babciu, tyle razy cię prosiłem: nie jedz już więcej tej 3-dniowej grochówki, bo potem dziadka spośród oparów nie widać

--
  • triss_merigold6 17.05.19, 15:15
    Off topowo.
    Sądziłam, że fascynacja dowcipem skatologicznym mija gdzieś koło 6. roku życia.
  • mdro 17.05.19, 15:45
    Kuce i wyznawcy Zięby najwyraźniej wiecznie pozostają na tym etapie rozwoju...

--
  • cosmetic.wipes 17.05.19, 20:49
    triss_merigold6 napisała:

> Off topowo.
    > Sądziłam, że fascynacja dowcipem skatologicznym mija gdzieś koło 6. roku życia.

Zdrowym mija.

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • sumire 17.05.19, 15:16
    Ktokolwiek jest twoją babcią, musi tego bardzo żałować.
    Ale najważniejsze, że ciebie twoje własne błyskotliwe jak styropian dowcipy bawią. Koło trzydziestki powinno ci minąć.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 15:28
  • triss_merigold6 17.05.19, 15:38
    Sądziłam, że byłam zbyt brutalna, wyjaśniając 15-latkowi, że bzdury na temat pań piszą w internetach ci, którzy jedyny kontakt fizyczny z kobietą mają jak ich babcia pocałuje w czoło, ale nie, chyba dobrze zrobiłam.
  • angazetka 17.05.19, 14:57
    Czy "kapsle w uszach" (czymkolwiek są) to twój fetysz? Nie napieram, ale ciekawa jestem.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 15:09
    Też je masz ? O w pinechę, ale czad smile

A jak je montowałaś ? Na wcisk, rzepy czy butaprenta ? A wiesz, że po jakimś czasie, to można sobie nawet takie jak denka od flaszek przyszpilić ? Wtedy to dopiero szacun u innych drzęderek, nie ?

--
  • cosmetic.wipes 17.05.19, 20:51
    gyubal_wahazar napisał:

> O w pinechę, ale czad smile
    >
    > A jak je montowałaś ? Na wcisk, rzepy czy butaprenta ?

Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu.

--
  • livia.kalina 17.05.19, 22:55
    Tego się nie da zatrzymać. Sam o sobie pisał, ze ma poczucie humoru... :-]

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • gyubal_wahazar 18.05.19, 11:20
    Śliwka, nie taję, że połechtałaś mnie znajomością mej prozy

--
  • angazetka 17.05.19, 13:18
    Wyglądam. Bo jestem. Mam makijaż, pomalowane paznokcie i chodzę w rozkloszowanych sukienkach, chętnie różowych albo w kwiaty.
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 13:25
    To po co ci to kółko w nosie i kapsle w uszach ?

--
  • angazetka 17.05.19, 13:27
    Pardon?
  • gyubal_wahazar 17.05.19, 13:28
    Nie ma za co

--
  • tiszantul 17.05.19, 12:15
    Już nawet nie macie polskiej gazety, żeby ogłosić wyniki? Newsweek to niemiecki kapitał, a i wiarygodność redaktora Lisa, jak by to ująć, w ostatnich latach nie jest oczywista. Pamiętacie, jak puścił fejka o córce Andrzeja Dudy w debacie prezydenckiej?

Inaczej rzecz ujmując - opozycja osiągnęła już taki poziom alienacji, że zostały jej tylko niemieckie gazety i osoby zatrudnione przez niemiecki kapitał typu Tomasz Lis, a na forum emama opozycję popiera niejaka krejzi. Tak właśnie dzisiaj jest

Pisowi nic nie zaszkodzi na jesień lekka przegrana do parlamentu europejskiego, a ta przegrana bynajmniej nie jest pewna. W tej chwili PiS wszystko może i nic nie musi. Dlatego prezes nawet się nie ruszył, kiedy podbiegł do niego poseł PO Nitras i wymachiwał mu przed nosem. Ta scenka również sporo mówi o nastrojach po obu stronach
  • sumire 17.05.19, 12:27
    Tak, bardzo dużo mówi.
    I to, że dziennikarz po wywiadzie z Kaczką w TVP dostał zakaz wypowiadania się w mediach - dziennikarz z zakazem wypowiadania się w mediach to kuriozum na skalę światową - bo powiedział, że to nie miało zbytniego sensu, też sporo mówi.
    A najwięcej mówi Legutko obrażający chamsko homoseksualistów i twierdzący w radiu, że inteligentni na niego zagłosują.
    Generalnie niezbyt szczęśliwe dni tam na prawicy macie ostatnio. Ano cóż.
  • alicia033 17.05.19, 12:36
    cd. legutki:
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24794645,posel-pis-tlumaczy-slowa-legutki-o-pederastii-w-starozytnej.html#s=BoxOpImg2

na jego miejscu modliłabym się do boga, by go chronił przed przyjaciółmi...
  • angazetka 17.05.19, 12:27
    PO jakby też szału nie robi, ale to dobry trend.
    Ostatnie dwa tygodnie: Jażdżewski - tęczowa Madonna - Sekielscy - dało efekty.
  • tiszantul 17.05.19, 12:37
    > Ostatnie dwa tygodnie: Jażdżewski - tęczowa Madonna - Sekielscy - dało efekty.

Zwróć uwagę, że są to efekty w opozycyjnych mediach. W opozycyjnych mediach opozycji zwykle wiedzie się dość dobrze i w opozycyjnych mediach idą od sukcesu do sukcesu smile

Jesteś pewna, że za tęczową madonnę będą punkty? Wyborów nie wygrywa się w wonskim gronie wonskich specjalistek, tylko w szerokich masach na wsi i w miasteczkach. Entuzjazmu dla przemalowywania Matki Boskiej w kolory LGBT na wsi jest raczej mało, miasteczka też nie są tak progresywne, jakby się ematce wydawało
  • 45rtg 17.05.19, 12:42
    tiszantul napisała:

> > Ostatnie dwa tygodnie: Jażdżewski - tęczowa Madonna - Sekielscy - dało ef
    > ekty.
    >
    > Jesteś pewna, że za tęczową madonnę będą punkty? Wyborów nie wygrywa się w wons
    > kim gronie wonskich specjalistek, tylko w szerokich masach na wsi i w miasteczk
    > ach. Entuzjazmu dla przemalowywania Matki Boskiej w kolory LGBT na wsi jest rac
    > zej mało, miasteczka też nie są tak progresywne, jakby się ematce wydawało

Punktów za tęczową Marię nie będzie, ale nie dlatego, że się wieś zatchnie obrazą Bogini, tylko dlatego, że praktycznie cała Polska po prostu ma to w d*pie. Obustronnie.
  • iwles 17.05.19, 12:45
    tiszantul napisała:

> przemalowywania Matki Boskiej w kolory LGBT

Matka Boska została przemalowana ?
    Od kiedy to aureola stanowi element człowieka ?

• kropka_kom 17.05.19, 17:47
    100/100
  • alicia033 17.05.19, 12:41
    zobaczymy już za tydzień
  • tiszantul 17.05.19, 12:44
    Sondaż dla Newsweeka zrobił dostawca usług Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i SLD o nazwie Instytut Badań Spraw Publicznych, już na poziomie nazwy jest to chińska podróbka, która próbuje się podszyć pod Instytut Spraw Publicznych. Całość promuje Tomasz Lis z niemieckiego tygodnika oraz krejzimama. Gratulacje dla opozycji smile

Wpiszcie w google "Instytut Badań Spraw Publicznych", a i tak wyświetla w wynikach "Instytut Spraw Publicznych". Opozycja naprawdę puka w dno od spodu
  • iwles 17.05.19, 12:50
    tiszantul napisała:

> Wpiszcie w google "Instytut Badań Spraw Publicznych", a i tak wyświetla w wynik
    > ach "Instytut Spraw Publicznych". Opozycja naprawdę puka w dno od spodu

??????????

www.ibsp.com.pl/
  • aerra 17.05.19, 13:37
    I dlatego dostajesz sraczki forumowej w tym wątku?
  • aerra 17.05.19, 13:38
    Przepraszam, iwles, to do tiszantula miało być, źle się podpieło.
  • 45rtg 17.05.19, 13:48
    aerra napisał(a):

> Przepraszam, iwles, to do tiszantula miało być, źle się podpieło.

Najfajniej to jest, jak się tiszantul z gyubalam nawalają i można popatrzeć smile
  • manon.lescaut4 17.05.19, 13:59
    Myśle, ze tisz już się na dobre zadomowil w swojej strefie komfortu jako naczelny troll tego forum, ma nawet radochę z wkurzania „opozycjonistek”, a tu pojawił się nowy młodzieniec z mlekiem pod nosem, niezmordowany w pisaniu, zabawny i błyskotliwy w swoim mniemaniu i równający tisza z reszta pogardzanych forumek. To naprawdę może być zabawnesmile
  • iwles 17.05.19, 14:08

najsmieszniejsze to jest to, że jeszcze do niedawna tisz myślał, że gyubalam jest w jego drużynie big_grin

• aerra 17.05.19, 14:22
    Owszem, normalnie mam ochotę przygotować sobie popcorn, chociaż za nim nie przepadam. Ale aż kusi wink
  • sumire 17.05.19, 12:52
    Chcesz powiedzieć, że to z powodu świetnych sondaży PiSS prezes jest ciągany po telewizjach śniadaniowych i jeziorach, a PiSS nagle stał się partią dziwnie proeuropejską? No, ma to sens 🤦
  • 1elka26 17.05.19, 13:16
    Nie bredź. PIS zawsze był partią proeuropejską. Tylko, że to to z czym mamy dzisiaj do czynienia bardziej przypomina dawny Związek Radziecki niż Unię Europejską.
    Przypomnę co mówił R. Schuman uważany za jednego z ojców założycieli Unii:
    "Europa będzie chrześcijańska albo jej nie będzie wcale” - a jaką mamy dzisiaj Europę? Czy jest to Unia zgodna z wizją załozycieli czy też raczej nowy Komintern?

To, że poparcie w sondażach mogło spaść, nie jest w chwili obecnej niczym dziwnym. To, co wyprawia teraz totalna opozycja nie posiadająca żadnego programu, jest czymś wyjątkowo paskudnym. nie wypalił kapiszon z słynnymi wiezami, to szukaja innych okazji. Wstyd.
  • sumire 17.05.19, 13:25
    Nieprawda. Nigdy nie był. Po prostu doskonale wie, że krytykowanie UE w roku wyborczym byłoby nie tyle strzałem w stopę, co urwaniem sobie obu nóg, bo poparcie dla UE w Polsce (to ten kraj na zachód od twojego) jest bardzo wysokie.
    I choćbyś natrzaskało tu milion postów o tym, jak prounijny jest PiS, ludzie nie są głupi. Pamiętają wszystkie znikające flagi, wyimaginowane wspólnoty i 27:1 lepiej, niż pisiorkom się wydaje. Dlatego na żadne rzewne pieprzenie o proeuropejskości partii twojej ukochanej nikt się nie nabierze, możesz sobie dalsze wysiłki darować.
  • 1elka26 17.05.19, 13:43
    To, że tak twierdzi twój organ prasowy i inne media gazetopodobne wcale nie oznacza, że tak jest naprawdę. Jezeli nie widzisz w jakim kierunku zmierza Unia pod światłym kierownictwem Junckera oddającego hołdy dla Marksa to twój problem. Takiej Unii PIS nie chce i taka jest prawda, a nie to, że nie jest proeuropejski.
    Zresztą samodzielne myslenie nie jest atutem tzw. "obrońców demokracji", jezeli nadal powtarzasz jakieś brednie o moim kraju.
  • sumire 17.05.19, 13:58
    Ach przepraszam. Zapomniałam, że mieszkasz w miejscu, w którym wszyscy mówią z rosyjskimi naleciałościami. Jak ta miejscowość się nazywa? Chętnie bym odwiedziła, zawsze się interesowałam etnologią.
  • 45rtg 17.05.19, 14:00
    sumire napisała:

> Ach przepraszam. Zapomniałam, że mieszkasz w miejscu, w którym wszyscy mówią z
    > rosyjskimi naleciałościami. Jak ta miejscowość się nazywa? Chętnie bym odwiedzi
    > ła, zawsze się interesowałam etnologią.

Warszawa.
  • 1elka26 17.05.19, 14:00
    Przyjedź w takim razie w okolice Odrynek, Sak czy też Kleszczeli - możesz mocno zdziwić się.
  • iwles 17.05.19, 14:14
    1elka26 napisał(a):

> Przyjedź w takim razie w okolice Odrynek, Sak czy też Kleszczeli - możesz mocno
    > zdziwić się.

elko, chcesz powiedzieć, że nie skończyłaś nawet szkoły podstawowej, skoro nie znasz podstaw języka polskiego ?

• sumire 17.05.19, 14:18
    Przynajmniej wiemy, gdzie pracują ci wszyscy fatalni nauczyciele, którzy od pokoleń nie są w stanie wyplenić bolących uszy rusycyzmów smile
  • 1elka26 17.05.19, 15:15
    Ja natomiast zastanawiam się co to za nauczyciele, ktorzy nie potrafili swoich wychowanków nauczyć odrobiny samodzielnego myślenia.
    Kto ciebie uczył, że nie stawia się zarzutów drugiej osobie, jezeli nie ma się nawet śladu dowodu potwierdzających takie zarzuty?
    Nie nauczono ciebie, co to jest pomówienie i insynuacja? A także tego, że stosując takie metody mozna zaszczuć drugą osobę?
    Wolę swoich "fatalnych" podobno nauczycieli, niż takich co zapomnieli przekazać swoich uczniom, że nie wolno pomawiać.
  • sumire 17.05.19, 15:19
    Ale ty nam ciągle dostarczasz dowodów, za co ci serdecznie spasiba smile
  • cosmetic.wipes 17.05.19, 20:56
    sumire napisała:

> Ale ty nam ciągle dostarczasz dowodów, za co ci serdecznie spasiba smile

😂

--
  • mdro 17.05.19, 15:50
    Ciekawe... A podobno w ZSRR stawiano dzieciom za wzór Pawkę Morozowa, którego elka radośnie w wielu swoich forumowych wpisach naśladował, pomawiając i szczując. A teraz się toto w chrześcijańskie piórka stroi big_grin, ciekawe dlaczego operator konta tak zmienił narrację...

--
  • livia.kalina 17.05.19, 16:03
    Nie ma sensu szukać logiki w wypowiedziach ruskiego trolla. Pisze, czy tez wkleja to, za co ma aktualnie płacą. Zleceniodawcy mogą być różni.

--
    super_hetero_dyna:
  • 1elka26 17.05.19, 18:20
    Czyli jak zwykle - szczucie i pomówienia. Zapewne takie zachowanie jest zgodne z "wartościami europejskimi"?
    No cóż - w końcu , co prawda PZPR już nie istnieje, ale mentalność pozostała.
  • livia.kalina 17.05.19, 22:27
    >No cóż - w końcu , co prawda PZPR już nie istnieje, ale mentalność pozostała.
    Ruski płatny troll racjonalizuje swoje jestestwo.

--
    super_hetero_dyna:
  • 1elka26 17.05.19, 23:12
    Biedactwo. Miotasz się strasznie. No cóż, jak brakuje argumentów to zawsze pojawiają się pomówienia i insynuacje. Oto przykład jakie "wartosci europejskie" są dla lewaków najważniejsze.

Ciekawe - czyżby Dostojewski przewidzial istnienie naszych tzw. "obrońców demokracji"? cytuję:

"Nasi liberałowie nie są zdolni do tego aby pozwolić komuś mieć własne odrębne zdanie i nie odpowiedzieć od razu swojemu oponentowi stekiem obelg, a nawet czymś jeszcze gorszym" - Dostojewski "Idiota" s. 327 dla ułatwienia dodam.
  • livia.kalina 17.05.19, 23:17
    Elka, ty mnie wzruszasz chłopaku! Tymi szczerymi cytatami z Dostojewskiego a nie Hemingwaya czy Camusasmile

--
    super_hetero_dyna:
  • iwles 17.05.19, 23:58
    😄😄😄

--
    Paweł

• gyubal_wahazar 18.05.19, 11:22
    Elka dajesz radę. A komsomołki lubią pokłapać bez sensu i nie na temat, bo co im pozostaje

--
  • 1elka26 18.05.19, 12:17
    Norma, jeżeli nie potrafi się dyskutowac merytorycznie, to w zanadrzu zawsze są obelgi. W koncu jest to zachowanie typowe dla środowiska tzw. "obrońców demokracji".
    Mnie to nie rusza, ale właśnie w ten sposob posługując się pomówieniami można zaszczuć osoby słabe psychicznie.
  • livia.kalina 18.05.19, 13:26
    Teraz płacą za „obrońców demokracji”?

--
    super_hetero_dyna:
  • 1elka26 18.05.19, 13:41
    a coś z sensem i na temat potrafisz napisać? czy tylko kolejne pomówienia?
  • livia.kalina 18.05.19, 15:30
    A co z sensem i na temat można napisać płatnemu ruskiemu trollowi, który wyłożył się już w pierwszym tygodniu agenturalnej roboty na forum? „Spadaj trollować gdzie indziej bo tu nikt się na ciebie nie nabrał”? Piszą ci to chłopie dziewczyny od lat.

--
    super_hetero_dyna:
  • cosmetic.wipes 17.05.19, 20:59

Elka pisze: możesz mocno zdziwić się, nie nauczono ciebie.
    Po polsku: możesz się mocno zdziwić, nie nauczono cię.

--
  • owmordke 17.05.19, 23:22
    1elka26 napisał(a):

> Przyjedź w takim razie w okolice Odrynek, Sak czy też Kleszczeli - możesz mocno
    > zdziwić się.

Moja babcia urodzila sie i zyla w tych okolicach. Owszem mowila gwara (jak cala wies) ale nie taka jak ty.
  • natalia.nat 17.05.19, 15:29
    Nie ma tak, że sobie wybieram co mi pasuje, nie ma tak, że mimo iż krytykuje, to jestem za.
    Skoro PiS uznaje tylko taką unię, jaka jemu odpowiada, a nie taką, jaka ona jest (i będzie), to de facto nie jest proeuropejski i prounijny.
    Europa ma być taka, jakiej chce większość Europejczyków, czyli nowoczesna, postępowa i tolerancyjna, a nie konserwatywna, ksenofobiczna i chrześcijańska, jak chciałby PiS i inni eurosceptycy, będący zresztą w mniejszości.

• 1elka26 17.05.19, 18:10
    Lewactwo i tolerancja?? - przeciez to oksymoron. A to jak wygląda postęp i nowoczesność tez już przerabialiśmy.I jeszcze raz PIS nie jest eurosceptyczny, ale wybiera Europę Schumanna a nie Europę Spinellego.
  • gulcia77 17.05.19, 13:28
    Eluś, jest zasadnjcza różnica pomiędzy "chrześcijański", a "katolicki". Co więcej, od czasu odkrycia "działalności" KRK w Hiszpanii, Irlandii, USA, Auztralii, a obecnie również w Polsce, jest coraz mniejszy wspólny mianownik pomiędzy tymi dwoma określeniami.

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • gulcia77 17.05.19, 13:29
    *Australii

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • 1elka26 17.05.19, 13:58
    Mylisz się. Katolicki jest tożsamy z chrzescijański. Przy okazji przypomnę, że prawosławie doktrynalnie tez okresla siebie jako kościół katolicki, gdyż oznacza to "powszechny". Warto trochę poczytać.
    I jeszcze jedno, co oznacza słowo "działalność" KRK? - a może raczej działalność księży i to znikomej części księży?
    Stosujesz odpowiedzialność zbiorową?
  • natalia.nat 17.05.19, 14:52
    Jak sondaż nie po twojej myśli, to oczywiście jest zmanipulowany i niewiarygodny. Typowe.
  • 1elka26 17.05.19, 15:06
    Sondaż różniący się diametralnie od sondaży przeprowadzonych przez inne instytuty badania opinii publicznej, nie jest zbyt wiarygodny. W tym przypadku wystarczy rzeczywiście trochę pomyśleć.
  • iwles 17.05.19, 15:10

1elka26 napisał(a):

> Sondaż różniący się diametralnie od sondaży przeprowadzonych przez inne instytu
    > ty badania opinii publicznej,

inne = w domyśle: na zlecenie tvpis big_grin

• 1elka26 17.05.19, 15:17
    Inne - na zlecenie onetu, wp, a nawet oko.press czy też wyborczej i w dodatku wykonane przez kilka różnych sondażowni.
  • iwles 17.05.19, 15:29

a co ty masz do Zetki ?

• alicia033 17.05.19, 15:33
    iwles napisała:

>
    > a co ty masz do Zetki ?

jak to co?
    Kupiła ją Agora z SFS Ventures, a nie siostry karnowskie (za kredycik PKO).
  • natalia.nat 17.05.19, 15:46
    Sondaż to sondaż. Diametralnie się różniący? Eee...Było już wiele takich sondaży w których opozycja wygrywała z PiSem. Dodatkowo teraz jest bardzo specyficzny moment, tuż po filmie który wstrząsnął Polską. Tak, stanowczo w tym przypadku wystarczy rzeczywiście trochę pomyśleć.
    I bywało, że "wasze" sondaże też się mocno różniły od sondaży przeprowadzonych przez inne instytuty badania opinii publicznej (np. kiedy Jaki wygrywał z Trzaskowskim), a jednak były dla was mega wiarygodne. big_grin
  • 1elka26 17.05.19, 18:56
    Sondaże nie dzielą się na "wasze" i "nasze" lecz na robione rzetelnie i na zamówienie polityczne.
    Jezeli jeden sondaż odstaje diametralnie od sondazy przeprowadzonych przez inne sondażowanie, to chyba jednak wart nad tym zastanowić się?

Mamy teraz kolejn y sondaż, który jest diametralnie innyc od tego dla Newsweeka, a jednczesnie wyniki tego sondazu są porównywalne do innych.

"Gdyby wybory do Parlamentu Europejskiego odbyły się w pierwszej połowie maja, wygrałoby PiS z poparciem 43 proc.; drugie miejsce zajęła Koalicja Europejska (28 proc.), a trzecie Wiosna Roberta Biedronia (8 proc.) - wynika z sondażu Kantar. Wyniki znacznie różnią się od opublikowanego w piątek sondażu dla radiozet.pl i "Newsweek Polska".

www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-05-17/ponad-15-punktowa-przewaga-pis-nad-koalicja-europejska-sondaz-kantar/
  • cosmetic.wipes 17.05.19, 21:03
    Elka pisze: jednak wart nad tym zastanowić się.
    Po polsku: jednak warto się nad tym zastanowić.

--
  • 1elka26 18.05.19, 12:13
    Aha, czyli największy problem to kwestie gramatyczne . W takim razie wolę pisać niezbyt poprawnie ale szanować swoją ojczyznę i tradycję, niż wysławiać się poprawnie gramatycznie i mieć problem z polskością.
    Posługiwanie się pomówieniami tez nie przynosi chwały.
  • iwles 18.05.19, 12:45
    To sa bledy, ktorych osoba wyksztalcona w polskich szkolach, nie powinna popelniac, a juz w piśmie to zupelnie niedopuszczalne.
    Takie bledy moze robic tylko osoba, dla ktorej jezykiem rodzimym jest rosyjski, a polskiego uczy sie od niedawna, albo uzywa translatora.

--
    Paweł

• zlota.ptaszyna 18.05.19, 12:52
    Ale piszecie ciagle ze polskie szkoly sa beznadziejne, i nauczyciele do niczego, wiec skad ktos ma cos umiec
  • 1elka26 18.05.19, 13:18
    Zeby wypisywać takie brednie to naprawdę trzeba używać translatora. Z j. polskiego na nowomowę gazetopodobną.
    Możliwy jest także zgubny wpływ lektur książek niejakiego Piątka - specjalisty od fantasmagorii i tropienia rosyjskich wpływów.
  • alicia033 17.05.19, 14:58
    www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,24795354,nie-dla-zbiornikow-protest-mieszkancow-ws-planow-wod-polskich.html#s=BoxOpImg3

btw. czy ona myślała (stosowanie tego czasownika w zestawieniu z panią z. budzi mój opór), że polansuje się na proteście ludzi przeciwko planom rządowej spółki?

• mdro 17.05.19, 15:53
    PiS jest jak PZPR - wierzy we własną propagandę.

--
  • zlota.ptaszyna 17.05.19, 18:40
    Ale które to nazwiska zabierają te punkty PiS oprócz co oczywiste Marcinkiewicza i Biedronia , obu nieskazitelnych ?
  • livia.kalina 17.05.19, 20:14
    Grubal twierdzi (i zupełnie racji pozbawiony nie jest), że punkty pisowi zabiera szurownia wielbiąca LGBT- Liroya, Godek, Braun a T to nie wiem- może Trynkiewicz albo Tymiński-obaj świetnie komponują się z tą menażerią. Dzielnie wspierani przez atyszepionkowych zje.ów i miłośników ręcznikowego z niemieckiej sauny- Ziębę. Sama przyznasz, że to niespecjalnie świadczy o tej części elektoratu wink

--
    super_hetero_dyna:
  • livia.kalina 17.05.19, 20:21

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/60639495_343972192969641_3883798540471762944_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=04fa8e90731ab3ecb069c8d81ed09920&oe=5D61946A

--
    super_hetero_dyna:
  • zlota.ptaszyna 17.05.19, 20:26
    Hahahaha

A z której partii startuje ich Mateusz bo nie wierze ze nie potrzebuje nowego iPhone i perfum
  • livia.kalina 17.05.19, 22:07

Mateusz Morawiecki tak się nachapał w BZWBK dzieki ustawianiu przetargów..., tzn doradzaniu jako magister historii, że na razie mu te 33 bańki wystarczą i na iphona i perfumy . Przeczytam sobie książkę Piątka bo też chcę być milionerką jak premier Mateusz Morawiecki smile

Dlatego zamówiłam sobie u męża na urodziny tę książkę. Wczoraj wyszła, dziś dostałamsmile
    https://ecsmedia.pl/c/morawiecki-i-jego-tajemnice-w-iext54572644.jpg

--
    super_hetero_dyna:
  • zlota.ptaszyna 17.05.19, 22:28
    Ale ja pytałam o ich Mateuszka któremu wrzucały do puszek I śpiewały na marszach
  • livia.kalina 17.05.19, 22:41
    Znam tylko Mateuszka, któremu do puszki wrzucił BZWBK 33 bańki. Ale poukrywał je na koncie u swojej żony więc ponoć luz i nie trzeba się tym zajmować.

--
    super_hetero_dyna:
  • heavy_metal_thunder 18.05.19, 07:14
    Zarobił pracą najemną.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 08:58
    czyli Mateuszek nie startuje?
    to z czego bedzie zyl?

masakra, najpierw wielbiony i czczony jak bostwo a terac co
  • iwles 17.05.19, 23:56
    Ciekawe, co na to ich G+, ktorą tutaj pomineli, pokazując dobitnie, gdzie mają kobiety 😜

--
    Paweł

• super_hetero_dyna 18.05.19, 07:12
    Celny komentarz S. Janeckiego z TT
    "Sondaż dla "Newsweeka" zrobił Instytut Badań Spraw Publicznych. Rada Programowa IBSP to m.in . Monika Płatek, Henryka Bochniarz, Magdalena Środa, Włodzimierz Cimoszewicz, Józef Pinior, Adam Rotfeld. Już można się śmiać."

Ale że Kamili Gasiuk-Phowicz nie wzięli do kompletu? Ani Nitrasa?
  • sumire 18.05.19, 07:18
    Masz rację. W porównaniu z CBOS i TVP są kompletnie niewiarygodni.
    Ale nie martw się, jeszcze parę wypowiedzi Legutki i będą.
  • iwles 18.05.19, 09:37
    Nastepny, ktoremu IBSP pomylil sie z Instytutem Spraw Publucznych.
    Klamiesz Dynka, klamiesz, az z uszu ci sie dymi. Jak zwykle zreszta. I powielasz te klamstwa. Ot tak zawsze wyglądają wasze argumenty.
    A teraz przyznaj sie, ze powielasz przekaz, jak baranek, i przepros.

--
    Paweł

• super_hetero_dyna 18.05.19, 11:48
    Nie mnie się pomylił, tylko Janeckiemu. Ale faktycznie, wziąłem za dobrą monetę i nie sprawdziłem.
    No to niech będzie, że PiS pikuje, chociaż na razie KE wciąż jeszcze nie osiągnęła takiej przewagi, jaką dawał Komorowskiemu nad Dudą sondaż CBOS z 16 lutego 2015:
    "63 proc. ankietowanych, którzy zapowiadają głosowanie w wyborach prezydenckich, zamierza poprzeć ubiegającego się o reelekcję Bronisława Komorowskiego. Kandydat PiS Andrzej Duda może liczyć na 15 proc. głosów. Udział w wyborach deklaruje 70 proc. badanych - wynika z sondażu CBOS."
    www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sondaz-prezydencki-cbos-ponad-60-proc-poparcia-dla-komorowskiego,515706.html

• 1elka26 18.05.19, 12:10
    Ten cały IBSP to rzeczywiście ciekawa sondażownia. Nie dziwię się, że mozna pomylić z IBP zwłaszcza, że nawet google obie instytucje.
    IBSP jest częścią składową Ogólnopolskiej Grupy Badawczej zarejestrowanej - uwaga - 4 marca 2019 o kapitale zakładowym - uwaga - 5 tysięcy złotych.
    No cóż, wszystko to oczywiście jest bardzo wiarygodne, zwłaszcza jezeli zobaczymy kto zaufał powyższej instytucji - Nowoczesna, SLD i PO.
    Dziękuję, ale nie skorzystam
  • livia.kalina 18.05.19, 13:42

Nikt tu się nie dziwi, że akurat tobie się różne polskie nazwy mylą.

--
    super_hetero_dyna:
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 13:48
    polski myli sie uzytkowniczce biscotti, czy juz wysledzono jakiego panstwa ona jest trollem?
  • gyubal_wahazar 18.05.19, 11:25
    Dzięki. Z tego widać, że ich 7% na Konfederatów, przekłada się pewnie na ponad 10% w realu

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.