Dodaj do ulubionych

Strefy szariatu - ZNOWU

17.05.19, 22:02
Czy chcecie Państwo, żeby w Polsce były strefy, gdzie rządzi szariat? - zapytał publiczność Kaczyński.
big_grin

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24797247,eurowybory-kaczynski-czy-chcecie-panstwo-zeby-w-polsce-byly.html#s=BoxOpImg2
Polecam komenatrze np

Ogromnie się tego boimy. Podobnie jak inwazji zabójczych pomidorów - mutantów z Marsa wink
Edytor zaawansowany
  • zlota.ptaszyna 17.05.19, 22:11
    Wasza głupota naprawdę poraża i powinnyście być wysyłane do stolic europy zachodniej i sadzone w takiej strefie bo przecież inaczej do waśnie dotrze
  • maaria33 17.05.19, 22:13
    Fundujesz? smile
  • zlota.ptaszyna 17.05.19, 22:32
    Bardzo śmieszne
    Po co ten wątek ta w ogóle?

Chcesz dowieść ze nie ma stref szariatu czy co ??????

Skąd ty się urwałaś ?

Trollujesz ,bo nie ma rodziców w domu, tak ?
  • maaria33 17.05.19, 22:18
    p.s. czy samemu można sobie wybrać tę stolicę europy zachodniej czy ty będziesz wybierać? Bo wiesz waham się czy chcę jechać do takich które lubię, a więc i tak jeżdżę (ale jak pokryjesz koszty to miło) czy do takich w których bywam rzadko albo nigdy nie byłam.

• bi_scotti 17.05.19, 22:25
    To jest my favourite komentarz: odgrzewany kotlet.brakuje jeszcze czarnej wołgi big_grin
    Czarna wolga, czerwona reka, Sharia Law - uwielbiam urban legends! Cheers.

--
    "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
    Leonard Cohen
  • olena.s 17.05.19, 23:34
    Kradzież nerek!!!
  • zlota.ptaszyna 17.05.19, 22:31
    To przestań jedzie a pomieszkaj i pomiej z nimi do czynienia

• maaria33 17.05.19, 22:35
    Dobsie, pomieję....
  • mamaafg 17.05.19, 22:41
    A gdzie sa takie strefy? Bo wiesz tu pol forum mieszka "zagranico". Ja np w londynie i jeszcze nikt mi nie kazal chusty zakladac...te strefy sa gdzies na mapach rozdawanych w meczetach? Sa platne bilety na wejscie? Czy wystarczy poklon w strone mekki?
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 09:01
    bardzo smieszne, co mieszkasz w tym londynie i nie zauwazylas ze przedstawiciele tych stref wychodza co jakis czas do ludzi z jakas bomba czy innym narzedziem zbrodni?
  • maaria33 18.05.19, 09:04
    przedstawiciele tych stref wychodza co jakis czas do ludzi

big_grin

To jak tam, asma, - stawiasz wycieczkę? smile.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 09:07
    a wczoraj byl na tvn style dokulment o dziewczynkach ktore ucierpialy w jakichs sposob w zamachu w Manchesterze, nawet nie wiedzialam ze to moze miec takie konsekwencje u malych dzieci, rowniez w psychice,
    obejrzyj sobie lepiej powtorke, zamiast tu blaznowac
  • maaria33 18.05.19, 09:09
    Na razie odpoczywam po innym dokumenciesmile

To jak z tą wycieczką? Najpierw zapraszasz, a potem co???
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 09:16
    wiesz jakos bardziej mnie wzruszyl dokument o dziewczynce ktora ma cala twarz w bliznach czy o dziewczynce ktora stracila brata niz o dziewczynce ktora dotknal ksiadz, ciekawe dlaczego?
  • sumire 18.05.19, 09:19
    Dlatego, że jesteś debilem i nie rozumiesz, że to ostatnie może być jednakowo tragiczne w skutkach. Nawet jak na trolla jesteś wyjątkowym debilem. Możesz mnie zgłosić.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 09:24
    No cos ty, do twojegd belilizmu i bagatelizowania problemow europy bardzo mi daleko, ale co poradzic jak mieszkasz gdzies na zascianku gdzie ludzie maja takie waskie horyzonty konczace sie na granicy powiatu
  • maaria33 18.05.19, 09:43
    asma, a co sądzisz włączeniu do programu wyborczego projektu JęzykiObce+? Żeby nikt nie mógł nam wmawiać bzdur tylko sami sobie poczytamy? Lewaki powiatowe nie będą nam wciskać kitu?

wiesz, zainspirowałaś mnie, mam nadzieję, że zainspirujesz też kolegów z PiS i okolic.
  • sumire 18.05.19, 09:46
    Bój się Boga. Na co ci języki obce? Żebyś jeszcze się DOWIEDZIAŁA, co się dzieje na świecie, i to w dodatku z ust innych niż naszego Słońca Narodu? Apage satanas!
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 09:48
    A ty taka swiatowa niby i madra ,czemu do paryza wysylaja cie tylko na miesiac?
    dobrych pracownikow sie zabiera NA ZWSZE
  • sumire 18.05.19, 09:55
    Bo potem wysyłają mnie do Emiratów.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 10:08
    ciagle wysylaja, ehhh
    nie jestes wystarczajaco dobra na staly kontrakt?

niech zgadne dlaczego, czyzbys zachowywala sie w pracy tak samo jak na forum, czyli rozsmieszala ich do lez?

hahahah
  • sumire 18.05.19, 10:18
    Tak, debilu, ludzie, którzy często podróżują służbowo, robią to, bo nikt nie chce ich trzymać na miejscu. Matekpolek już dziś wygrał medal z ziemniaka dziś, więc ty możesz dostać z cebuli.
  • katja.katja 18.05.19, 10:30
    Debilu? Masz schizofrenię? Z tego co pamiętam jest "lewaczką" a te (przynajmniej w teorii) są przeciwne obrażaniu innych, są za szanowaniem poglądów i różnorodnością. O co w końcu chodzi?

--
    Nie dam się wygasić!
  • 1matka-polka 18.05.19, 10:57
    Neomarksistus schisofrenicus vulgaris...

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 10:37
    podroze sluzbowe takie miesieczne to cos dla nowych pracownikow, ktorzy daja sobie pomiatac, ty podobno jestes juz pania w srednim wieku, dlaczego twoj pracodawca tego nie bierze pod uwage?
  • sumire 18.05.19, 10:42
    Asma, weź no się chociaż wysil trochę, jak próbujesz mi przy**ać.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 10:46
    mam milczec jak widze ze pracodawca toba pomiata?
    Jakiego on jest wyznania, to by duzo moglo wyjasnic
  • 1matka-polka 18.05.19, 09:47
    Zeby mogli poczytac Guardiana w oryginale?🤣

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • maaria33 18.05.19, 09:51
    Wszystko by mogli poczytać w oryginale! Przecież to piękne prawda?
  • sumire 18.05.19, 09:57
    maaria33 napisała:

> Wszystko by mogli poczytać w oryginale! Przecież to piękne prawda?

Czytanie to ZUO.
    Nie lepiej czerpać wiedzę wprost z krynicy, jaką są Jarosławowe usta?...
  • maaria33 18.05.19, 10:02
    Oj, nie doceniasz ..to jest inicjatywa asmy, że trzeba samemu pojechać i zobaczyć.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 10:14
    kiedy ty zrozumiesz ze te usta nie otwieraja sie dla ciebie?

• maaria33 18.05.19, 10:19
    Które usta ptaszyno? big_grin

Pomysł miałas świetny, nie pozwól, żeby teraz zjadła cię trema smile
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 10:36
    usta partii ktora ma tak wysokie poparcie w narodzie ze moze rzadzic samodzielnie w panstwie, czy masz gdziekolwiek indziej taka partie obecnie?
  • maaria33 18.05.19, 18:26
    ptaszynko - no więc niech ta partia idzie za Twoim pomysłem - genialnym w swojej prostocie smile
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 18:29
    Lepiej poczytaj wątki Berber_rock, ona szariat zna od podszewki i ma informacje z pierwszej ręki jak jest złe
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 09:59
    co ci niby jezyki pomoga jak sie napatoczysz na drodze zamachowca ?
    ucz sie arabskiego moze i studiuj koran, podobno czasem to ratuje zycie
  • maaria33 18.05.19, 10:01
    Jak to co? Przede wszytskim nigdy tam nie pojadę! Poczytam i już nigdy, nigdy.
  • katja.katja 18.05.19, 10:08
    Po ilu zamachach byś nie pojechała? Na razie były tylko trzy.

--
    Nie dam się wygasić!
  • maaria33 18.05.19, 09:45
    I jeszcze logika - to piękna gałąź filozofii i matematyki.

Gdyby była obowiązkowa- nie tylko w szkołach ale np zakładach pracy, coś jak BHP, to przecież pomogłoby ogromnie w budowaniu świadomego społeczeństwa, które nie łyka bzdur i propagandy.

asma na prezydenta!
  • 1matka-polka 18.05.19, 09:51
    Najlepiej lewacka logika, a nie taka zwykła.

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • maaria33 18.05.19, 09:53
    Wystarczy taka zwykła logikawink

Pięknie by było, prawda? Już nikt by się nie dał nabrać na propagandę. Aż dziw , że PiS jeszcze nie wpadł na taki pomysł.
  • 1matka-polka 18.05.19, 09:57
    "Wystarczy taka zwykła logika 
    Pięknie by było, prawda? Już nikt by się nie dał nabrać na propagandę"

Ale wtedy na lewacką propagande tez nikt by sie nie nabral. I klopssad

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • maaria33 18.05.19, 10:00
    No właśnie! Dlatego PiS powinien ją wprowadzić jako przedmiot/kurs obowiązkowy.
  • katja.katja 18.05.19, 10:11
    Można nie lubić PiS-u, ale to nie Warszawa miała (ma) stan wyjątkowy. I nie po polskich miastach (nie licząc parad wojskowych) krąży uzbrojone po zęby wojsko. A ludzie chcący wejść do muzeum są rozbierani prawie do naga.

--
    Nie dam się wygasić!
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 10:12
    Mam zdjecie z ostatniej wizyty w Paryzu z tablica ogloszen przy wejsciu do szkoly podstawowej na ktorej jest instrukcja jak sie zachowywac podczas ataku terrorystycznego, po co taka wiedza przedszkolakom i dlaczego nie ucza tego polskich dzieci?
  • maaria33 18.05.19, 10:17
    Uczą. Na przysposobieniu obronnym czy jak to się teraz nazywa.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 10:31
    przypomnij ile zamachow muzulmanskich bylo w polsce, i dlaczego inne sa cyfry niz w europie zachodniej?
  • sumire 18.05.19, 10:14
    Gazeciarz, w którym to muzeum rozbierają prawie do naga? Podrzuć link, chętnie pójdę.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 10:17
    niby jezdzisz do paryza a nie bylas w zadnym muzeum?
    proponuje isc teraz zanim muzulmanie podpala/wysadza

coraz mniej tam zabytkow zostaje, wiec sie spiesz
  • sumire 18.05.19, 10:25
    Gdzieś napisałam, że nie byłam w żadnym muzeum, nicieniu? Po prostu pytam o to, w którym rozbierają do naga. Skoro gazeciarz wie o takim, to może podać mi nazwę. No chyba że pierniczy trzy po trzy, licząc, że jakiś idiota weźmie to na serio, ale przecież nie byłby taki?...
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 10:33
    no to idz wreszcie zamiast zadawac glupie pytania i jak juz zobaczysz te kontrole to przepros katja.katja
  • sumire 18.05.19, 10:40
    Jak mi napisze, to pójdę, ale coś zamilkł. Może poszedł do toalety.
  • rosapulchra-0 18.05.19, 23:48
    Nie rozumiem, sumire, po co w ogóle tracisz czas na dyskusję w tym trollem?

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 13:42
    Moze pisze z tym z kim ma ochote, a nie chce pisac z kims kto pracuje przy tasmie w fabryce i ma ograniczone mozlliwosci umyslowe?
    I nie dziwie sie w sumie...
  • katja.katja 18.05.19, 17:17
    Do naga nie, ale już torebkę wybebeszą Ci na 10 stronę.

--
    Nie dam się wygasić!
  • sumire 18.05.19, 17:21
    No widzisz, czyli jednak napisałeś głupotę w nadziei, że ktoś łyknie.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 18:25
    Czyli głupota jest instalowanie bramek w Paryżu przy wejściu do centrum handlowego ?
    Czemu Francuzi są aż tak głupi ?
  • maaria33 18.05.19, 18:34
    Żeby nikt nie wyszedł ze strefy szariatu
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 18:37
    I to jest clue problemu
    Gdyby oni tam siedzieli i nie wychodzili to biali nie musieliby się bać i umierać
  • maaria33 18.05.19, 18:41
    No więc siedzą zamknięci na wieży Eiffla i w centrach handlowych i policja z karabinami pilnuje, żeby nie wyszli wink

Luzik wink
  • katja.katja 18.05.19, 19:40
    Widocznie tamtejsze władze mają inne zdanie na temat bezpieczeństwa swojego miasta niż turystka z Polski.
    I pewnie mniej im do śmiechu.

--
    Nie dam się wygasić!
  • asia.sthm 18.05.19, 17:57
    < Do naga nie, ale już torebkę wybebeszą Ci na 10 stronę.

Za PRL-u tez nasi tak wybebeszali dla naszego bezpieczenstwa big_grin
    z braku laku kawe zajumali

--
    http://s4.tinypic.com/2z40pdi_th.jpg
  • ingryd 18.05.19, 10:58
    No cos ty ??? Zwariowalas, gazeciarza do muzeum wysylasz ?
  • rosapulchra-0 18.05.19, 20:39
    big_grin big_grin big_grin

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • katja.katja 18.05.19, 09:58
    I przebywasz tam faktycznie w dzielnicach muzułmańskich? Robisz tam zakupy, chodzisz po zmroku? Bo zwiedzać zabytki w centrum to co innego niż życie w tych dzielnicach.
    Zawiodłaś mnie intelektualnie. Dla mnie jesteś jak wierzący katolik.
    Nie ma większej różnicy, takie same zamykanie oczu na fakty i atakowanie przeciwnika.

--
    Nie dam się wygasić!
  • mamaafg 18.05.19, 10:13
    Do kogo to bylo katja?
  • katja.katja 18.05.19, 17:18
    Maria z przedmieścia wink

--
    Nie dam się wygasić!
  • cosmetic.wipes 17.05.19, 22:39
    zlota.ptaszyna napisała:

> Wasza głupota naprawdę poraża i powinnyście być wysyłane do stolic europy zacho
    > dniej i sadzone w takiej strefie bo przecież inaczej do waśnie dotrze

Siedzisz w strefie szariatu dlatego, że mąż muzułmanin nie chcę cię puści do jarkolandii miodem i mlekiem płynącej czy po prostu jesteś idiotką?

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • livia.kalina 17.05.19, 23:21
    Asma jest jak Konrad - cierpi w strefi szariatu za miliony. Jej imię 44. jak będzie miała 45 to wróci do pislandii mlekiem i miodem płynącej.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • boo-boo 17.05.19, 22:49
    Znowu ? A to kiedyś były ?
    I czyja głupota tu poraża.....

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • 45rtg 17.05.19, 22:50
    zlota.ptaszyna napisała:

> Wasza głupota naprawdę poraża i powinnyście być wysyłane do stolic europy zacho

A możesz jakoś udowodnić istnienie tego rzekomego tworu?
  • sumire 18.05.19, 07:20
    Masz rację, asma, dlatego z dużą radością w poniedziałek jadę na ponad miesiąc do Paryża.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 09:08
    podeslij zdjecia jak bedziesz na piechote wchodzic na wieze eiffla, podobno umiesz dojsc do wierzcholka schodami wink
  • katja.katja 18.05.19, 09:56
    Najlepiej okolice wieży, jestem ciekawa czy dalej stoją te zabezpieczenia.

--
    Nie dam się wygasić!
  • berber_rock 18.05.19, 08:48
    zlota.ptaszyna napisała:

No widzisz. Problem ze nie możemy ich znaleźć.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 09:03
    powiedziala ta, ktora kiedys sie przyznala ze jezdzi do pracy wiele kilometrow na skuterze bo boi sie korzystac z metra smile

przypomnij kto niby to metro wysadzil, byli to rudzi irladczycy czy moze blond szwedzi?
  • aga_mon_ber 18.05.19, 09:48
    zlota.ptaszyna napisała:

> powiedziala ta, ktora kiedys sie przyznala ze jezdzi do pracy wiele kilometrow
    > na skuterze bo boi sie korzystac z metra smile

Dokładnie.
    One są , jak te chorągiewki. Co rusz zmieniają zdanie w zależności od tego, jak wiaterek zawieje wink
  • berber_rock 18.05.19, 15:20
    aga_mon_ber napisała:
    > One są , jak te chorągiewki.
    W waszym kalifacie mówi się chyba onesom.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 15:35
    tak a tu z pierwszej reki opis stacji metra w sterfie szariatu :

berber_rock 22.03.16, 21:59
    Trudno nie przeczuwac Stacja Schuman w remoncie od 5 lat ergo: brak monitoringu, brak procedur ewakuacyjnych, jedno wyjscie ze stacji (w godzinach szczytu wyjscie ze stacji zabiera 3 minuty dreptania na piechote po schodach, przy wybuchu paniki po,noz odpowiednio przez 3), w ciagu 9 lat trzykrotnie obrobili mnie tam kieszonkowcy ...
    Po zamachach w Paryzu powiezdialam STOP Nawet ja umialabym tam prawdopodobnie zdetonowac cokolwiek, a co dopiero profesjonalisci.
    Wole marznac na jednolsadzie ... i przychodzic w zachlapanym mundurku do pracy Nie ma latwiejszego miejsca niz brukselskie metro w godzinach szczytu.

hahahahahah
  • 45rtg 18.05.19, 09:48
    zlota.ptaszyna napisała:

> przypomnij kto niby to metro wysadzil, byli to rudzi irladczycy czy moze blond
    > szwedzi?

Trafiłaś za pierwszym razem. Tak jest, zamachy w metrze to byli irlandzcy katolicy. Chociaż jak ktoś się urodził ledwie paręnaście lat temu, to pewnie nie ma o tym zielonego, nomen omen, pojęcia.

To jak z tymi rzekomymi "strefami szariatu"? Jakieś dowody na ich istnienie?
  • berber_rock 18.05.19, 15:19
    Dokładnie 5 jeździ. I nie bo boi, tylko bo zajmuje to 15 minut zamiast pół godziny.
    Jakby miała matematykę w szkole to by rozumiała, a tak co ja mogę zrobić?
    No co zrobisz jak nic nie zrobisz...
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 15:33
    tadam, zaniki pamieci jak zwykle

forum.gazeta.pl/forum/w,567,160692161,160692161,Przestalam_jezdzic_brukselskim_metrem_3_m_ce_temu.html?so=1
  • berber_rock 18.05.19, 18:24
    Repinsery już pismarowalas dziegciem I potraktował srobokretem?
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 18:26
    To napęd skutera nA którym uciekasz przed muzułmanami ?
  • super_hetero_dyna 18.05.19, 09:47
    > Wasza głupota naprawdę poraża i powinnyście być wysyłane do stolic europy zachodniej i sadzone w takiej strefie bo
    > przecież inaczej do waśnie dotrze

Szkoda zachodu. I tak nie dotrze. Jedyną przykrość, jaką ich umysły byłyby w stanie zarejestrować, to jeśliby po powrocie do Polski nie udało im się wyskrobać śladu pozostawionego przez śniadego gwałciciela.
  • 45rtg 18.05.19, 09:49
    super_hetero_dyna napisał(a):

> Szkoda zachodu. I tak nie dotrze. Jedyną przykrość, jaką ich umysły byłyby w st
    > anie zarejestrować, to jeśliby po powrocie do Polski nie udało im się wyskrobać
    > śladu pozostawionego przez śniadego gwałciciela.

To jak z tymi dowodami na istnienie tych rzekomych "stref szariatu"?
  • sumire 18.05.19, 09:53
    Aaano właśnie.
    Ktoś powinien spytać dziadunia, który dokładnie kraj i miasto ma na myśli.
  • milka_milka 17.05.19, 22:46
    Ale że takie strefy nie istnieją? Pojedź sobie do Paryża, do Berlina (tam może nie do końca No go, ale prawie), do Szwecji. Popatrz, a potem się wypowiadaj.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • maaria33 17.05.19, 22:51
    Kto ma sobie pojechać do Paryża, Berlina, Szwecji?
  • milka_milka 17.05.19, 22:55
    Autor wątku. Do niego pisałam. Ale ogólnie każdy, kto nie wierzy w istnienie takich miejsc.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • maaria33 17.05.19, 23:00
    Ja jestem autorem wątku. I tematem w ogóle nie jest to o czym piszesz. Ale do Paryża ja zawsze chętnie smile . Berlin czy Sztokholm tez mogą być.
  • znowu.to.samo 17.05.19, 23:22
    Znaczy nie byłaś tam??? Więc jedź, zobacz, wróć i przeproś 😐😵

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • maaria33 17.05.19, 23:26
    Ja???? Broń Boże. Nigdy wink big_grin

Gdybyś mi tylko podpowiedziała, ciemnej kobiecie, kogo i za co mam przeprosić.. smile
  • snakelilith 17.05.19, 23:47
    Ale ja byłam i nikogo nie mam zamiaru przepraszać. Konfabulujcie sobie więc wasze strachy dalej. Strachem da się dobrze trzymać plebs za pysk. Stara, ale zawsze jara strategia dyktatorów.

--
    "Jeśli to dziury na dupie, to nie mam nic przeciwko..." - bywalec.hoteli
  • bi_scotti 17.05.19, 23:10
    milka_milka napisała:

> Ale że takie strefy nie istnieją?

Tak zupelnie na powaznie wierzysz w to, ze gdziekolwiek w EU funcjonuja strefy, w ktorych obowiazuje Sharia Law? Seriously??? No comments uncertain

--
    Leonard Cohen
  • konsta-is-me 18.05.19, 11:58
    Jeszcze nie...
    Tzn jeszcze nieformalnie.
    Biscotti, nie nadazasz za, tematem.
  • bi_scotti 18.05.19, 14:42
    konsta-is-me napisała:

> Biscotti, nie nadazasz za, tematem.

Wiesz, ja jestem nomad, piechur, wloczykij wiec za wieloma sprawami "nie nadazam" szczegolnie np. spacerujac swobodnie po roznych miastach swiata, including Europe tongue_out Cheers.

--
    Leonard Cohen
  • snakelilith 17.05.19, 23:12
    milka_milka napisała:

> Ale że takie strefy nie istnieją? Pojedź sobie do Paryża, do Berlina (tam może
    > nie do końca No go, ale prawie), do Szwecji.

Acha, czyli jak zwykle radio Erewań nadaje. Niby jest, ale nie do końca..... big_grin

--
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 09:14
    to jak chcesz o faktach to przypomnij jaki procent z miliona nowych wspanialych obywateli niemiec zaproszonych przez Angelke podjal prace?

• gulcia77 17.05.19, 23:19
    Dziołszka, ty sobie pojedź na Bobrek, stary Karb albo Szopienice. Będziesz miała taką egzotykę, że legendarne strefy szariatu to pikuś wink

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • dramatika 17.05.19, 23:46
    gulcia77 napisała:

> Dziołszka, ty sobie pojedź na Bobrek, stary Karb albo Szopienice. Będziesz miał
    > a taką egzotykę, że legendarne strefy szariatu to pikuś wink

Masz pecha, że komuś chciało się sprawdzić:

Szopienice:
    http://www.pomniejszacz.pl/files/szopienice-01.jpg

Bobrek:
    http://www.pomniejszacz.pl/files/stary-bobrek.jpg

Stary Karb:
    http://www.pomniejszacz.pl/files/stary-karb.jpg

Dawno nie byłaś w Polsce, albo płacą ci, aby na nią pluć?
  • snakelilith 17.05.19, 23:57
    Super. To ja w zamian przesyłam ci zdjęcie ze strefy szariatu z Berlina:

https://apps-cloud.n-tv.de/img/15936751-1444047416000/16-9/750/41624985.jpg

--
    "Mam gdzie indziej włosy smile " - bywalec.hoteli
  • gulcia77 18.05.19, 04:05
    Kochana, ja dzielnicę obok starego Karbia mieszkam tongue_out Zdjęcie to nie wszystko, przejedź się tam o 4 nad ranem w sobotę. Przejedź, bo z przejściem się, to bym nie przesadzała. Przy okazji uważaj na nisko fruwające śmietniki, a czasem fruwające kule smile

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • sumire 18.05.19, 07:25
    Jeżdżę do Paryża regularnie i znam to miasto dość dobrze. Chętnie z tobą porozmawiam o tamtejszych strefach szariatu.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 09:05
    tu juz przestajesz byc smieszne, bo akutar Paryz to modelowy przyklad ze integracja sie nie udaje
  • maaria33 18.05.19, 09:12
    asma, myślisz, że gdyby PiS dodał do programu obowiązkowe wycieczki do Paryża, Londynu , Berlina czy Sztokholmu na koszt państwa to ludzie w końcu by zmądrzeli?

Wszyscy się z ciebie śmieją, ale możesz miec rację z tą inicjatywą. Ja jestem za smile Brawo asma.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 09:18
    myślisz, że gdyby PiS dodał do programu obowiązkowe wycieczki do Paryża,
    > Londynu , Berlina czy Sztokholmu na koszt państwa to ludzie w końcu by zmądrzel
    > i?
    >

Ani ja ani Jaroslaw nie wierzymy ze wy kiedykolwiek zmadrzejecie, wiec te przemowienia nie sa do was, wasze glosy i tak sa niepotrzebne zeby rzadzic samodzielnie, wiec nie musisz w ogole tych przemowien ogladac
  • super_hetero_dyna 18.05.19, 09:35
    One są jak te lewaczki, które po gwałcie przez nachodźcę nie zgłaszają tego, bo to mogłoby zaszkodzić sprawie, a Ty byś chciała, żeby przejęły się strefami szariatu? To nieprawda, nie ma żadnych takich stref. Nie ma stref no-go. Nie było żadnych gwałtów w Kolonii.
    W. Łysiak w "Asfaltowym saloonie" opisał takie wydarzenie:
    a posadzce garażu znaleziono cały sztab Morana skąpany we krwi. Jeden z rozstrzelanych, Gusenberg, jeszcze żył, chociaż dostał czternaście kul, w tym dwie w głowę. Natychmiast przewieziono go do szpitala i kiedy odzyskał przytomność, zaczęto indagować. Ale Gusenberg dobrze znał wewnątrzgangsterski kodeks, którego podstawowym paragrafem był obowiązek milczenia. Zachowała się jego pyszna odpowiedź na pytanie, kto do niego strzelał? - Do mnie?... - wyszeptał. - Nic nie wiem, by ktoś do mnie strzelał... Po czym zamknął oczy i jeszcze tego samego dnia wyzionął ducha.
    Zachodzę w głowę, czemu mi się to akurat teraz przypomniało.
  • maaria33 18.05.19, 09:48
    Jak to nie wierzysz??? (szloch) Przecież jeszcze wczoraj sama chciałaś mnie tam wysłać, żebym zmądrzała, chlip, chlip.
  • sumire 18.05.19, 09:13
    *Ziewa*
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 09:22
    Biedna Sumire za pozno sie obudzila, kiedys wyjazd do Paryza to bylo cos, teraz to jedzie sie z dusza na ramieniu czy sie wroci w jednym kawalku, smuteczek, a tak chciala zablysnac
  • sumire 18.05.19, 09:23
    *Ziewa jeszcze szerzej*
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 09:28
    no widzisz, posmiac sie z ciebie jest super,v ale to wszystko bo nie da sie powaznie podyskutowac bo brak zaplecza intelektualnego,
  • sumire 18.05.19, 09:31
    W moim poduszkowcu jest pełno węgorzy.
  • 1matka-polka 18.05.19, 09:39
    Monty Python, a przynajmniej ci ktorzy zostali, smieja sie z lewakow😆

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • 1matka-polka 18.05.19, 09:59
    "Terry Gilliam: To jest tak bardzo smutne, że 6 białych ludzi nie może dzisiaj zrobić komediowego programu. Potrzebny jest jeden taki, jeden inny, wszyscy muszą występować... to jest bzdura. Nie chce już być białym mężczyzną, nie chcę być winiony za całe zło świata. Mówię: jestem czarną lesbijką, mam na imię Loretta i jestem CzLwSP - czarna lesbijka w stadium przejściowym."
    "John Cleese dodał: szef działu komedii BBC twierdzi, że MP był mało oryginalny, bo [twórcy] byli przesadnie wyedukowani i mieli rasistowskie uprzedzenia. Niesprawiedliwe!. Byliśmy bardzo zróżnicowani jak NA NASZE CZASY. Było trzech ludzi po zwykłej szkole, jeden pedzio, i Gilliam, który może nie był czarny, ale był jankesem. I nie było żadnych właścicieli niewolników."
    🤣

--
    Mark Twain
  • sumire 18.05.19, 10:03
    John Cleese, wielki idol współczesnego prawactwa, który najpierw głosował za Brexitem, a potem wyniósł się do raju podatkowego 😂
  • 1matka-polka 18.05.19, 10:10
    Sama sie odnosisz do Monty Pyhona, to cie uswiadamiam.

--
    Fryderyk Nietzsche
  • katja.katja 18.05.19, 10:13
    A wybierzesz się sama do tamtejszych dzielnic, najlepiej sama? Sądząc po tym jak tam jest może być nawet za białego dnia.

--
    Nie dam się wygasić!
  • krejzimama 17.05.19, 22:48
    A czy Polska to nie jest czasem strefa katoszariatu.

--
    Nolite te bastardes carborundorum!
  • livia.kalina 17.05.19, 23:01
    Ktoś, kto nigdy nie wyjeżdżał z Polski może uwierzy. I się przestraszy. O to oszustowi Kaczyńskiemu chodzi.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • katja.katja 18.05.19, 10:02
    Tak, tak. My tu w ogóle nie wyjeżdżamy poza własną wioskę. Ciemny lud, który zagranicę zna tylko z opowieści wujka Staszka, który wyemigrował w latach 70-tych.
    I jeszcze zamknęli nam dostęp do światowych mediów, co rusz informujących o jakiś zamachach i pożarach.

--
    Nie dam się wygasić!
  • maaria33 18.05.19, 10:05
    No właśnie, asma tak twierdzi i uważa, że panstwo powinno nas tam wysłać. Zgadzam się z nią. smile
  • hanusinamama 18.05.19, 10:29
    Nie rozumiesz. Ta mowa Kaczynskiego to jest metoda rządzenia przez strach. Ktos mu ukłąda liste rzeczy, tkorych sie w Polsce boimy. Druga metoda "dziel i rządz" a głupie Poloki(bo inaczej nie da sie tego określić) łykają jak kaczki. I ja nie twierdze ze takich stref nie ma....ale tu chodzi tylko i wyłącznie o straszenie i zdobycie władzy. Poza tym aktualnie zyjemy na terenie katoszariatu i tez mi to nie pasuje.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 10:34
    wole sie bac toeortycznie niz miec praktycznie do czynienia z islamem, powie ci to kazdy kto mial okazje mieszkac w europie zachodniej
  • mamaafg 18.05.19, 10:51
    Jaki kazdy? Nie znam nikogo, kto mowilby takie brednie a mieszkam w europie zachodniej. Dziwnym trafem to do polski nikt nie chce wracac. A taka bezpieczna mlekiem i miodem kraina plynaca.
    Jestes betonem. Takich ludzi juz sie nie da zmienic. Szkoda czasu na dyskusje. Zyj w swoim wyimaginowanym swiecie. Ja ide wlasnie na spacerek po londynskich strefach szariatu.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 11:18
    przeciez w strafach szariatu nie ma zamachow, swoj swego ma wysadzac?
  • bi_scotti 18.05.19, 14:39
    zlota.ptaszyna napisała:

> wole sie bac toeortycznie niz miec praktycznie do czynienia z islamem, powie ci
    > to kazdy kto mial okazje mieszkac w europie zachodniej

"Kazdy"? You must be kidding big_grin
    BTW, jak podaje Auntie Google, dzis obchodzimy 971 rocznice urodzin Omar Khayyam, ktory wyznawal Islam jak i jego ojciec. Skoro watek stal sie tak crazy abstract dzieki Ptaszynie, Katji, JedynkowemuMatkuPolku i paru innym contributors, to wspomnienie o muzulmanskim matematyku, astronomie i poecie wydaje sie byc jak najbradziej a propos smile Cheers.

--
    Leonard Cohen
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 14:51
    no stuknelo 200 postow a biscotti nadal nie zrozumiala o czym mowil Jaroslaw, nie dziwie sie ze on tak pewnie sie czuje i ma zwyciestwo w kieszeniu, skoro ma takich przeciwnikow, ktorzy slowa mowionego nie przetworza smile
  • katja.katja 18.05.19, 10:39
    Nie lubię KK, ale gdyby był katoszariat Sekielski nie byłby w stanie zrobić filmu, a gdyby już zrobił skończyłby z obstawą policyjną lub poderżniętym gardłem (jak w Holandii).

--
    Nie dam się wygasić!
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 10:45
    No wlanie a jak wy w ogole skomentujecie smierc Theo van Gogh, ja akurat bylam wtedy sluzbowo w Amsterdamie i mialam obstawe jak prezydent a podczas kontroli na lotnisku niemalze przegladano mi pochwe.

Zginal slusznie wedlug was i nie ma sprawy?
  • sumire 18.05.19, 10:46
    "podczas kontroli na lotnisku niemalze przegladano mi pochwe"

Co przemycałaś?
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 11:12
    chyba szukali nozy, bo byla moda na podzynanie gardel osobom krytykujacym islam
  • asia.sthm 18.05.19, 11:28
    > Co przemycałaś?

Gnój?

--
    https://forumdlazycia.files.wordpress.com/2014/06/linia-ozdobna_www-margonem-pl.gif
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 11:36
    gnoj to wy robicie z Polski, dobrze ze Jaroslaw po was sprzata
  • katja.katja 18.05.19, 17:23
    Ja chętnie porozmawiam z tutejszymi Paniami o śmierci tego reżysera czy choćby z bliższej przeszłości o wystrzeleniu w biały dzień pod obstawą policji w centrum miasta połowy redakcji paryskiego tygodnika, ale mam pecha, bo one nie chcą o tym dyskutować, dlaczego? Syndrom wyparcia?

--
    Nie dam się wygasić!
  • maaria33 18.05.19, 18:32
    Bo to nie ten wątek gazeta wink
  • katja.katja 18.05.19, 19:38
    Tobie można dowcipkować, a mój również dowcipny wątek (pamiętamy) o Tadka-Niejadkach zgłosiłaś do moderacji, wybiórcze Twoje poczucie humoru, zresztą jak u każdego radykała, czy z prawa czy z lewa.

--
    Nie dam się wygasić!
  • maaria33 18.05.19, 19:49
    Każdy ma wybiórcze poczucie humoru smile To naturalne. Śmieszą nas różne rzeczy wink
  • katja.katja 18.05.19, 20:25
    Jak widzisz niektóre poczucie humoru można kasować smile Cenzorem powinnaś zostać.
    A kiedyś myślałam, że jesteś jedną z nielicznych na tym forum inteligentnych zdroworozsądkowych osób, tymczasem zwykła radyłka, która inaczej myślących najlepiej by zakneblowała usteczka.

--
    Nie dam się wygasić!
  • 1matka-polka 18.05.19, 20:34
    Ja sobie te wszystkie aktywistki forumowe czasem wyobrazam podczas prawdziwego przesluchania, takiego z biciem i siedzeniem na nodze od stołka... 😑

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • katja.katja 18.05.19, 20:38
    Myślę, że świetnie nadawałyby się w czasie PRL-u jako cenzorki. Tam też poczucie humoru nie było zabronione, pod warunkiem, że było "jedynie słusznie". Ktoś śmiał śmiać się z władzy wtedy to była "Już całkiem inna sytuacja" jak mój wątek o Tadkach-Niejadkach: zdrowych, dobrze zbudowanych mężczyznach, którzy w ramach protestu zaszyli sobie usteczka. Liczba towarzyszących im dzieci i kobiet jakieś 100:1, taka mniej więcej skala. Ale reszta zapewne została w tajemniczych "bezpiecznych obozach", cokolwiek to oznacza. Wyszła z niej wtedy zwykła donosicielska weszka.

--
    Nie dam się wygasić!
  • 1matka-polka 18.05.19, 20:50
    "Myślę, że świetnie nadawałyby się w czasie PRL-u jako cenzorki. Tam też poczucie humoru nie było zabronione, pod warunkiem, że było "jedynie słusznie". Ktoś śmiał śmiać się z władzy wtedy to była "Już całkiem inna sytuacja""
    😔

--
    Fryderyk Nietzsche
  • sumire 18.05.19, 20:40
    Twoje fantazje erotyczne niewiele nas interesują.
  • 1matka-polka 18.05.19, 20:50
    Znowu piszesz w liczbie mnogiej...

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • katja.katja 18.05.19, 21:42
    Każdy ma prawo do wielu wersji siebie.

--
    Nie dam się wygasić!
  • maaria33 18.05.19, 21:39
    Ależ mów katjusza, mów.....
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 19:58
    One są jak muzułmanie w Europie zachodniej, żadne zasady forum ich nie obowiązują
  • maaria33 18.05.19, 20:02
    Żadne! Żądamy wycieczek, języków obcych i logiki! Asma na prezydenta!
  • sumire 18.05.19, 10:39
    Bo to działa.
    A przynajmniej działało. Pisiory wygrały w dużej mierze dzięki straszeniu uchodźcami, tylko że minęły cztery lata i temat zbladł. Próbowali z LGBT, ale okazało się, że społeczeństwo nie jest tak nietolerancyjne w tych sprawach, jak myślą, a aresztowanie za tęczę też nie pomogło. No to wrócili do starej śpiewki, tylko że, no właśnie, minęły cztery lata...

Jestem ciekawa, kiedy zaatakują Ukraińców pracujących w Polsce, bo jestem ponuro przekonana, że to zrobią. Oni nie potrafią walczyć o władzę inaczej, niż wskazując wrogów.
  • maaria33 17.05.19, 23:14
    kampanii wyborczej pewnej partii smile

etycznym oraz intelektualnym.

Ale dobrze, że nie trzymają go w szafie
  • bi_scotti 17.05.19, 23:35
    maaria33 napisała:

> Ale dobrze, że nie trzymają go w szafie

Czyzbys sugerowala, ze JK (finally!) get out of the closet? tongue_out Nie wierze big_grin Cheers.

--
    Leonard Cohen
  • maaria33 17.05.19, 23:37
    Obawiam się, że przed jesiennymi wyborami znowu się schowa.
  • aga_mon_ber 18.05.19, 06:45
    > Czyzbys sugerowala, ze JK (finally!) get out of the closet? tongue_out Nie wierz
    > e big_grin Cheers.

Zdaje się, że na polskim forum chyba jesteś? Więc może zacznij pisać w naszym ojczystym języku? Jeśli nie, to może idź na kanadyjskie, zamiast się popisywać?
  • rosapulchra-0 18.05.19, 23:04
    No i co z tego, że to polskie forum? Bi_scotti nie łamie regulaminu, więc może pisać jak chce, a jeśli nie rozumiesz angielskich wtrętów autorstwa Bi_scotti, to może powinnaś się nauczyć angielskiego?

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • sumire 18.05.19, 07:24
    Hahhhaha smile
    Choć w sumie to nie jest śmieszne.

Byłam pewna, że temat wróci, PiS już raz tym wybory wygrał.
    Myślałam, że tego roku to LGBT miało być nowym straszakiem, ale chyba nie zażarło, więc trzeba się odwołać do dawnego, sprawdzonego demona w postaci czarnego luda. Tylko że nie jestem pewna, czy to zadziała.
  • maaria33 18.05.19, 07:30
    W kontekście popularności pewnego nowego filmu dosyc dyskusyjna jest skuteczność metody na szariat , LGBT..
    Developerki też lepiej nie tykać .....

he, he
  • morekac 18.05.19, 08:36
    Miał na myśli kurie?

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • sumire 18.05.19, 09:31
    Ciekawe, czy on w swoim zacietrzewieniu w ogóle pomyślał, jak taki tekst może zostać odebrany w kontekście ostatnich kilkunastu dni...
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 09:46
    Ale czemu ty sie tak podniecasz tym tekstem, ktory do was nie jest skierowany?

Wyluzuj i zjedz snikersa, a Jarka zostaw w spokoju, ani go ziebisz ani mrozisz
  • sumire 18.05.19, 09:51
    Ależ ja doskonale wiem, gdzie on mnie ma, kochanie. I gdzie ma cały naród. Dlatego z fascynacją patrzę na jego miłośników i satysfakcję, z jaką przyjmują brudny bucior Jara na swoich szyjach.
  • 1matka-polka 18.05.19, 09:31
    Jeszcze nikt nie napisal, ze MSZ odradza wycieczki do Francji, bo panuje tam zagrozenie terrorystyczne?

"Paryżu i okolicach należy zachować szczególną ostrożność ze względu na bardzo częste kradzieże kieszonkowe. Osoby planujące zakupy w północnych rejonach Paryża są narażone na włamania do samochodów, wybijanie szyb w samochodach i wyrywanie torebek oraz saszetek...

Podróżującym na autostradach zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności w porze nocnej podczas postojów na stacjach benzynowych i parkingach autostradowych. Częste są przypadki napadów rabunkowych na podróżujących samochodem zagranicznych turystów przez zorganizowane grupy przestępcze...

Kierowcom TIR zaleca się zachowanie ostrożności w czasie obowiązkowych postojów nocnych, ze względu na powtarzające się przypadki kradzieży (odsysania) paliwa z baków samochodów ciężarowych, a także towarów przewożonych..."
    🙄

--
    Fryderyk Nietzsche
  • sumire 18.05.19, 09:35
    Nie, ty pierwsza, brawo, medal z ziemniaka.
  • super_hetero_dyna 18.05.19, 09:39
    To wszystko wroga i kłamliwa propaganda pisowskiego MSZ.
  • katja.katja 18.05.19, 10:00
    A te zabezpieczenia pod wieżą Eiffla czemu służą? Chronią przed atakami polskich katolików?

--
    Nie dam się wygasić!
  • maaria33 18.05.19, 10:03
    Żeby nikt nie uciekł ze strefy szariatu?
  • sumire 18.05.19, 10:08
    Pikne smile
  • katja.katja 18.05.19, 10:27
    Dziwne (Sumire tu pomijam), w innych wątkach dyskutujesz bardzo merytorycznie i z argumentami. Nie zawsze się zgadzamy, ale szanuję to. Czemu tutaj nagle odwracasz kota ogonem i z normalnej forumowiczki robisz się "dowcipkującym" trollem? Czemu nie dyskutujesz argumentując to? Czyżby jednak...musiałabyś mi przyznać niechętną rację, że wcale tak bezpiecznie nie jest i to nie "biali" za tym stoją?

--
    Nie dam się wygasić!
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 10:11
    Podepne sie, tuz kolo wiezy jest male centrum handlowe w podziamiach i tam sa przy wejsciach bramki do wykrywania metali i przy kazdej bramce jeszcze stoi ochroniarz, wyjasnij po co te bramki w centrum handlowym, maja umilac pobyt czy co?
  • 1matka-polka 18.05.19, 10:15
    www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-06-15/zabezpieczenia-wokol-wiezy-eiffla-szklana-konstrukcja-odporna-na-pociski-z-kalasznikowa/

To jest taka instalacja artystyczna, tytuł: "kalashnikov"

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • katja.katja 18.05.19, 10:25
    Czy nasza forumowa Marysia lub Sumire mają pomysły skąd pomysł na takie zabezpieczenia? I przed kim mają chronić?
    Ja nieśmiało obstawiam polskich nacjonalistów, już pokazali na co ich stać choćby bijąc na odlew raz za razem na oczach kobiet i dzieci.... kukłę Judasza!
    Ci bardziej przedsiębiorczy produkują figurki "Żydków".

--
    Nie dam się wygasić!
  • maaria33 18.05.19, 18:25
    katjusza - wątek o strefach szariatu - naprawdę myślisz, że wieża Eiffla jest taką ?smile

• zlota.ptaszyna 18.05.19, 18:27
    A jak nazywa się strefa na która był jest lub dopiero będzie przygotowany zamach ?
  • sumire 18.05.19, 18:29
    Konstytucja.
  • katja.katja 18.05.19, 19:42
    Myślę, że zabezpieczenia w okolicach wieży nie powstały z myślą o turystkach z Polski, nawet nie z Węgier ani Rumuni.

--
    Nie dam się wygasić!
  • 45rtg 18.05.19, 10:03
    1matka-polka napisała:

> ża są narażone na włamania do samochodów, wybijanie szyb w samochodach i wyrywa
    > nie torebek oraz saszetek...

> . Częste są przypadki napadów rabunkowych na podróżujących samochodem zagranicz
    > nych turystów przez zorganizowane grupy przestępcze...

> nocnych, ze względu na powtarzające się przypadki kradzieży (odsysania) paliwa
    > z baków samochodów ciężarowych, a także towarów przewożonych..."

O, przepisali zagraniczne ostrzeżenia dla wyjeżdżających do Polski.
  • 1matka-polka 18.05.19, 10:11
    "O, przepisali zagraniczne ostrzeżenia dla wyjeżdżających do Polski."
    Czyje ministerstwo, dawaj w oryginale i z linkiem.

--
    Mark Twain
  • marta_monika 18.05.19, 10:52
    To gdzie tu jeździć na wakacje skoro MSZ odradza i zachód j wschód? Jak tu żyć? smile
    "W dużych miastach Federacji Rosyjskiej występuje zagrożenie zamachami terrorystycznym. W Rosji występuje znaczne zagrożenie przestępczością pospolitą (kradzieże, napady rabunkowe, włamania, oszustwa i pobicia). Zaleca się unikanie rzucającego się w oczy zachowania wskazującego na posiadanie większych kwot pieniędzy, zwłaszcza w takich miejscach jak hotele, restauracje, stacje benzynowe itp."
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 11:16
    podobny komunikat byl u mnie na intranecie, idac do pracy w centrum miasta europejskiego lepiej nie miec kosztownych rzeczy
  • boogiecat 18.05.19, 11:36
    Ale we Francji te informacje sa podawane zupelnie otwarcie dla calej populacji, nikt nie udaje, ze nie ma zadnych problemow i nie robi sie z ludzi idiotow:

- kieszonkowcy to bandy mlodziezy glownie z Rumunii

- grupy przestepcze na autostradach atakujace tiry i zagranicznych turystow itp- nigdy o tym nie slyszalam, podrozuje czesto po calej Francji, nigdy w nocy nie czulismy sie w zagrozeniu, stacje/ sklepy sa oswietlone, zawsze sporo ludzi

- zandarmi sa przy synagogach, dworcach, wiekszych atrakcjach / skupiskach ludzi, bo znowu- nikt nie udaje ze nie ma problemu, ale stara sie raczej zapobiec

- MSZ moze odradzac wycieczki do Francji, to jego prawo i obowiazek zeby przestrzec ludzi przed mozliwymi zagrozeniami, ale faktem jest, ze w Polsce tez (chyba) zdarzaja sie kradzieze, napasci i inne agresje uliczne, tirowcy tez na siebie uwazaja, rozne bandy przestepcze funkcjonuja, moze nie jak za czasow Pruszkowa i Wolomina, ale jednak

Tak wiec, francuski MSZ pisze o Polsce, ze trzeba zachowac podstawowe zasady bezpieczenstwa na codzien, ze na drogach jest bardzo niebezpiecznie wiec trzeba uwazac o wiele bardziej, ze po meczach sa akty huloganizmu a przy narodowych swietach manifestacje narodowcow czesto niebezpieczne, ze jest pelno kieszonkowcow przy znanych atrakcjach turystycznych i ze pigulka gwaltu jest czesto uzywana
    Nigdzie nie jest napisane, zeby do Polski nie jezdzic, tylko zeby na siebie uwazac i wspolpracowac z wladzami jakby co
    Oto link www.diplomatie.gouv.fr/fr/conseils-aux-voyageurs/conseils-par-pays-destination/pologne/
    Moze francuski MSZ lepiej zrozumial slowo dyplomacja?

- Francja jest ciagle krajem w najwieksza iloscia zagranicznych turystow na swiecie, jezeli katja i zlota ptaszyna nie przyjada nic sie nie stanie
    -

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 12:10
    zonkowcy to bandy mlodziezy glownie z Rumunii

hahah, to moze ja dodam ze w Rumunii jest duza diaspora turecka, i oni glownie przyjezdzaja za lekkim zarobkiem do francji, to zebyscie wiedzialy dlaczego wszyscy oni maja ciemna skore i wlosy, jak juz was napadna smile rumuni z jasna skora raczej zasuwaja na mopie, w szklarni badz na budowie
  • boogiecat 18.05.19, 12:54
    Ale to musi byc dziwne byc rasista- w kolko pitolisz jak poltuczona o tej jasnej skorze, jakby twoja zasluga bylo ze sie taka urodzilas, zycze ci zeby twoje dzieci natobily dzieci z ciemnoskorymi😘

--
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 12:58
    hahahaha, zapomnilas ze koran zabrania robienia dzieci z bialymi, i takie dzieci sa wieeeeeelkim ewenementem, chodzi o to zeby sie nie mieszac z z nie muzulmanami, dlatego importujesz sobie zone czy tam meza z afryki

poczytaj sobie o szariacie bo przeciez nie masz zadnego pojecia….
  • boogiecat 18.05.19, 13:12
    Nie wiem co ci napisac, moze Idz sie lecz na glowe kochanie

--
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 13:24
    a ty pomieszkaj gdzies za granica, ale nie przez miesiac tylko naprawde
  • rosapulchra-0 19.05.19, 13:28
    Boogicat, nie karm trolla przede wszystkim.

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 13:43
    Tak, boogicat, PRZEDE WSZYSTKIM dostosuj sie do tego co nakazuje ci Ropucha-0.
  • 1matka-polka 19.05.19, 14:41
    🤣

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • mamaafg 18.05.19, 14:11
    Haha jasne. Koran zabrania robic dzieci z bialymi. Co drugi muzulmanin ma zone europejke. Opanuj sie w tych bredniach.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 14:22
    ty bredzisz, moze w polsce maja, bo nie czuja sie tak silni jak we francji, i niechc tak zostanie dzieki jaroslawowi

• bi_scotti 18.05.19, 14:49
    zlota.ptaszyna napisała:

> zapomnilas ze koran zabrania robienia dzieci z bialymi

Crazy comment level Master - tego sie nie da przebic!
    Joa/Maria, dzieki za watek - gdyby go nie bylo ta madrosc nie pojawilaby sie na pismie big_grin Fantastic! Cheers.

--
    Leonard Cohen
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 15:12
    czy biscotti zna jakis jezyk w ktorym by sobie mogla doczytac o islamie?
    Po polsku nie idzie, po angielsku slabo, wiec moze niech czyta w google translate?
  • olena.s 18.05.19, 17:14
    Bo umysłowa pustka jest.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 12:16
    "sans risque important lorsque le voyageur respecte les consignes de sécurité élémentaires"

no chyba cie troche ponioslo z interpretacja, podaj dla przykladu jakis kraj z tego wykazu przy ktorym nie ma adnotacji ze trzeba przestrzegac podstawowych zasad bezpieczenstwa

ahahahhahahahahahahhahaa

no umre tu zaraz ze smiechu,

ale ja znam jezyki obce

• boogiecat 18.05.19, 12:45
    Nie zrozumialas zupelnie, ja po prostu napisalam, zefrancuskie MSZ nie straszy Polska, tylko pisze, ze trzeba uwazac jak w kazdym kraju i ze wymieniaja inne wazniejsze punkty, ale bez paranoi

--
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 12:55
    No wlasnie, nie rozumiem, chyba cos innego napisali niz polskie MSZ o francji, szczegolna ostroznosc to to samo co podstawowa ostroznosc?

"Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca podróżującym do Francji zachowanie szczególnej ostrożności w związku z zagrożeniem terrorystycznym.

Na całym terytorium Francji obowiązuje 2 poziom zagrożenia terrorystycznego Planu VIGIPIRATE = SECURITE RENFORCEE, RISQUE ATTENTAT. Oznacza to, że w ocenie władz francuskich, istnieje ryzyko zamachu."

Wytluszczylam dla Sumire, zeby biedaczka uwazala na siebie.
  • boogiecat 18.05.19, 13:08
    Ale nikt tego nie neguje, ty naprawde nic nie rozumiesz z tego co napisalam, dejze spokoj ptaszku bo nie jestes niestety partnerem do rozmowy na takie tematy

--
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 13:23
    no wlasnie, zauwazylam ze na tym forum ciezko sie rozmawia z osobami ktore za granica byly tylko na wycieczce objazdowej po zamkach na loarze z reinbow tour i widzialy francje zza okna autokaru
  • boogiecat 18.05.19, 13:29
    Bardzo trafna obserwacja

--
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 13:43
    No wiadomo, byle kto jej nie poczynil smile
  • boogiecat 18.05.19, 11:37

--
  • ingryd 18.05.19, 10:55
    Oooooo, tak, jako mieszkanka od kilku dekad takiej europejskiej strefy potwierdzam î calym sercem dziekuje zlotustemu Jaroslawowi, za te troske o suwerena. Mam tylko nadzieje ze suweren poslucha tego bicia na alarm î NIKT z jego elektoratu nie odwazy sie do mnie przyjechac. Î tym sposobem Jarciu mnie uchroni od dyskomfortu natkniecia sie na ulicy na asmo-gazeciarzo-dynciowo podobnych (brrrr... az mna wstrzasnelo na sama mysl).
  • sumire 18.05.19, 11:01
    Możesz być spokojna. Wszystko na zachód od Odry to zło i patologia.
    Na wschód od Buga też.
    Ogólnie wszędzie poza Wielką Polską Narodową jest kaplica i pewna śmierć. U nas za to samo miodzio.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 11:13
    czemu siedzisz w polsce, skoro jest taka tragedia?
    czyzbys nie byla wystarczajaco dobra na kariere zagranizna?
  • sumire 18.05.19, 11:17
    Żebyś się pytało.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 11:20
    ale pracy nie mozesz zmienic?
    no sorry ale takie delgacje miesieczne to sa dla stazystow chyba
  • ingryd 18.05.19, 11:38
    Kutno î Przysucha pozostaje, bezpiecznie, swojsko, suwerena tam nic nie zdziwi, nic nie zaskoczy.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 11:15
    problem w tym ze dopiero po przyjezdzie do czlowieka dociera ze nie przyjechal do europy ale do afryki gdzie obowiazuja inne zasady
  • maaria33 18.05.19, 18:30
    Do Ciebie??? wink
  • ingryd 18.05.19, 11:48
    Acha, jeszcze jedno na temat francuskiego szariatu, z calego serca polecam WSZYSTKIM do ktorych zwracal sie niemilosciwie nam panujacy : ogladajcie dzisiaj koncert interwizji, i uwazajcie kto reprezentuje francje (podpowiem, jest to mlody czlowiek o nazwisku hassani, znaczy wywodzacy sie z tej muzulmanskiejdziczyhordy), bedzie niespodzianka î dysonans cognitywny smile)))
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 12:18
    i na pewno wybrali go biali francuzi ?
    daj dowody?

bo we francji mieszkaja miiony osob noszacych tego typou nazwiska
  • ingryd 18.05.19, 12:32
    Nie, no mowie ze niebiali go wybrali (bialych juz z reszta nie ma we francji, jak sama wiesz) ino tylko ta muzulmanskadzicz tworzaca strefy szariatu o ktorych byl bredzil najmniejszy z wielkich, ta dzicz latajaca ze szmatami na glowach, modlaca sie na ulicach blokujac cale dzielnice, tlukaca î gwalcaca dzieci, kobiety î starcow. To wlasnie oni go wybrali, zobacz goscia, warto.
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 12:37
    No wlasnie zobaczylam, dlaczego nie jestem zdziwiona o czym jest piosenka????

O biednych dyskryminowanych muzulmanach, ah ci podli francuzi to im sie dostalo, hahahaha
  • ingryd 18.05.19, 14:43
    No jednak joa ma racje, przydalo by sie jezykobcy+
    Ale jak ty wytlumaczysz jego look, ze zesz oni w tym szariacie go nie zlapidowali bo na podkarpaciu na pewno by sie chlopak powiesil
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 14:47
    hahahaha, tez tego nie pojmuje, co oni na to, a jestem bardzo nowoczesna. ale czy ktos kiedykolwiek zrozumial muzulman?
  • ingryd 18.05.19, 15:06
    No, nareszcie przyznalas, ze masz powazne problemy kognicyjno-percepcyjne. Wiesz, rozpoznanie î glosne powiedzenie sobie o swoich problemach jest pierwszym krokiem na dluuuuuuuugiej drodze do wyzdrowienia.
    Mam nadzieje ze pomoglam î na tym sie moja konwersacja z toba konczy ad vitam aeternam (î tak mam pewnie pelno malych kot' ow na sumieniu) A CIAO
  • znowu.to.samo 18.05.19, 14:12
    Nie musisz mi mówić. Wystarczy popatrzeć na reprezentacje Francji w piłce nożnej. Białego człowieka nie uświadczysz. Oni są już straceni 😮

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • ingryd 18.05.19, 14:40
    Masz racje, racje pisowska (27:1), oni sa juz straceni, mistrzowie swiata w pilce noznej smile )))))
    NA SZCZESCIE, my nie jestesmy straceni, vide polska ekipa w pilce noznej
  • zlota.ptaszyna 18.05.19, 14:49
    Mistrzowie swiata w czym?
    oszukiwaniu ze maja narodowa druzyne?

polska przynajmniej gra fair i wszyscy slowianie, a tam " francuzi" przebrani w obce piorka, no sorry wole dzialac honorowo a nie bez honoru
  • katja.katja 18.05.19, 17:25
    Kiedyś miałam oglądać mecz Francja - Niemcy. Patrzę, kurczę, chyba coś mi się pomyliło bo widać, że to jakiś Kamerun zaraz będzie grać z Etiopią czy podobnym państwem. Ale zerkam - nie, jednak pisze Francja- Niemcy.

--
    Nie dam się wygasić!
  • sumire 18.05.19, 18:03
    Jest napisane, imbecylu.
  • woman_in_love 19.05.19, 14:52
    żeby stworzyć te strefy w PL za 20 lat.

Bo powiedzmy sobie szczerze: ŻADEN RZĄD w historii Polski, nie dokonał tak wiele w kwestii ubogacenia kulturowego Polski co rząd PiS i Jarosław Kaczyński.
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 15:01
    ze Jaroslaw mowil o chinskich strefach szariatu i wietnamskich zamachach terrorystycznych?

koniecznie porusz ten temat podczas nastepnej wizyty u sojego psychiatry

• woman_in_love 19.05.19, 15:07
    Ojej kłamczuszku, jesteś na posterunku? Nie, Kaczyński mówił o dokonaniach swoich rządów:
    natemat.pl/244661,warszawa-hinduski-dostawca-jedzenia-chcial-zgwalcic-klientke-uber-eats

www.se.pl/wiadomosci/lokalne/warszawa/imigrant-z-ubera-molestowal-pasazerke-wstrzasajaca-relacja-poszkodowanej-aa-oAUd-qsGw-xV6z.html

A oczywiście to tylko początek, który PiS planuje Polakom.
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 15:14
    ale, wynika z tego ze jak nie bedziesz korzystac z ubera w warszawie to wlos ci z glowy nie spadnie.

W metrze w Bruseli i Paryzu ludzie nie maja takiego komfortu….
  • woman_in_love 19.05.19, 16:00
    Czyli Kaczyński stworzył pierwszą strefę szariatu w Polsce: Ubera i firmy do niego podobne.
    Co następne? Kolejka do Piaseczna czy metro?
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 16:17
    Pomyliła ci się strefa szariatu ze strefa płatnego parkowania ?
  • woman_in_love 19.05.19, 17:10
    Nie, ruski troliku. Ale tobie się najwyraźniej już wszystko myli.
  • cosmetic.wipes 19.05.19, 18:48
    zlota.ptaszyna napisała:

> W metrze w Bruseli i Paryzu ludzie nie maja takiego komfortu….

Kiedy wracasz do tej jedynej ostoi chrześcijaństwa bez stref szariatu?
    --
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 18:53
    Nie bój się wrócę w swoim czasie
  • snakelilith 19.05.19, 19:58
    zlota.ptaszyna napisała:

> Nie bój się wrócę w swoim czasie

Ale to, że uparcie tkwisz gdzieś, gdzie wybitnie ci się nie podoba, świadczy tylko o tym, że jesteś więcej niż walnięta i twoje opinie są o kant doopy trzasnął.

--
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 20:05
    Trzeba ciekawie przeżyć życie a nie siedzieć 50 lat w zagłębiu przemysłowym koło elektrowni atomowej
  • katja.katja 19.05.19, 20:19
    W dodatku bez rodziny sad

--
    Nie dam się wygasić!
  • maaria33 19.05.19, 20:31
    Nie trzeba lubić asmy, ale wypominanie jej braku rodziny jest nie fair.
  • snakelilith 19.05.19, 20:37
    To nie było do asmy. Temu incelowi z Nowej Huty wydaje się, że ja jestem zagranicą bez rodziny. big_grin

--
    "Założyć, większość facetów bedzie się przyglądać czy widać cycki" - bywalec.hoteli
  • katja.katja 19.05.19, 20:37
    A, to sorry, myślałam, że to o Snake.

--
    Nie dam się wygasić!
  • maaria33 19.05.19, 20:42
    To asmy tobie nie żal, że nie ma rodziny??? Dlaczego?
  • snakelilith 19.05.19, 20:48
    Gazecierzowi powinno być żal przede wszystkim samego siebie. big_grin

--
  • snakelilith 19.05.19, 20:49
    Gazecierzowi powinno być żal przede wszystkim samego siebie. big_grin

--
    "Mam gdzie indziej włosy smile " - bywalec.hoteli
  • katja.katja 19.05.19, 21:01
    Ja każdy człowiek mam swoje sympatie i antypatie.

--
    Nie dam się wygasić!
  • maaria33 19.05.19, 21:06
    To normalne. Rozumiem, że współczujesz ludziom, których lubisz i cenisz. Stąd brak współczucia np dla asmy. Cóż, sama sobie nagrabiła.
  • zlota.ptaszyna 20.05.19, 17:08
    Wspolczucie czy nie, ale moze moglabys podsumowac watek.
    Czy strefy szariatu nam zagrazaja czy nie, jaki wynik dyskusji?
  • maaria33 20.05.19, 20:33
    To była dyskusja o poziomie kampanii wyborczej PiSsmile

Wynik? Mniej niż zero. Zdecydowanie mniej.wink big_grin
  • maaria33 20.05.19, 20:34
    Ale dziękuję pięknie za zaangażowanie smile Sama nie dałabym rady wink
  • snakelilith 19.05.19, 20:39
    Zagłębie przemysłowe koło elektrowni atomowej? A to niby gdzie? W Chinach? Bo ja gwarantowanie w takiej okolicy nie mieszkam i radzę ci też szybko się stamtąd wyprowadzać. big_grin

--
  • sumire 19.05.19, 15:09
    Imigranci sprowadzani obecnie nie są ani z Chin, ani z Wietnamu, ale z krajów, gdzie islam jest jak najbardziej obecny. Zatem jakby wypowiedź dziadunia o szariacie jest durna. A jeszcze bardziej jej durność pogłębia fakt, iż straszenie ostrym prawem religijnym w kraju, gdzie księża święcą każdy publiczny kibel ma dość mocno zabawny wydźwięk.
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 15:15
    A jaki zwiazek ma swiecenie kibla do zamachow na Paryz?

Ile ludzi zginelo w wyniku swiecenia kibla?
  • woman_in_love 19.05.19, 16:04
    Wyznawca święcenia kibli z twojej frakcji właśnie zaatakował policjanta nożem. Należy jeszcze ustalić, czy nie nakłaniał go do tego dresiarz Jaki, bo mają wspólne zdjęcia i prowadzili wspólne rozmowy.
    Więc wkrótce będzie gorzej i ludzie zaczną od tego ginąć. Masowo.
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 16:14
    Spoko, zróbcie tak jak Biedron, zastraszcie tego policjanta i niech razem udziela wywiadu ze go tylko mizial i łaskotał tym nożem. Zwolennicy PO llykna wszystko
  • woman_in_love 19.05.19, 17:11
    Na razie, to zwolennicy PiS łykali wszystko, ale wygląda że chyba coraz mniej big_grin.
    Piszesz coś o zastraszaniu policjanta. Dresiarz Jakiś już go zastraszył? Masz już Jakieś info?
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 17:31
    Podobno policjant miał trudne dzieciństwo
  • woman_in_love 19.05.19, 18:15
    Nie, to Kaczyńscy mieli trudne dzieciństwo.
    Jakiś dresiarz na blokowisku także.
    Ty najwyraźniej też.
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 18:20
    Jak się miało trudne dzieciństwo to można bić nawet matkę i nikt nie ocenia
  • woman_in_love 19.05.19, 18:37
    I dlatego chcecie prawaczki z nożem skakać na policjantów?
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 18:45
    Uzbrojony policjant w sile wieku lepszy jako obiekt ataku czy zahukana stara matka ?
  • woman_in_love 19.05.19, 19:02
    No wiadomo że lepszy. Prezydent miasta też lepszy. Dlatego bandziory lubicie na nich skakać z nożami. Tak?
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 19:51
    Prezydent miasta skakał do matki
  • woman_in_love 19.05.19, 20:10
    U lala, grubo pisowski kłamczuszku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.