Dodaj do ulubionych

Ratujcie moje życie, dziewczyny

18.05.19, 18:00
Od kiedy dowiedziałem się że mam tętniaka i umrę zmieniam dietę. Na bardziej vege. Oczywiście że w necie przepisów jest od groma. Tyle że większość jest przekombinowana. A chodzi mi o proste, szybkie i smaczne. Poratujcie więc przepisami. Najlepiej na sałatki, kasze, kanapki.

--
Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
Edytor zaawansowany
  • mildenhurst 18.05.19, 18:38
    To sama lewoskrętna witamina C nie wystarczy?
  • aerra 18.05.19, 20:12
    Przecież to nie tenebo jest wyznawcą lewoskrętnej witaminy C? Chyba, że coś przeoczyłam...
  • kagrami 18.05.19, 18:39
    Ogarnij ile mozesz i powinnaś pić płynów, w twoim stanie to jest bardzo ważne.

--
    Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby. [Hipokrates]
  • mildenhurst 18.05.19, 18:42
    Zwlaszacz toniki są dobre na tętniaki bo mają dużo witaminy c
  • betty_bum 18.05.19, 18:45
    Wszyscy umrzemy, niezależnie od diety😉
    Śródziemnomorska jest smaczna i zdrowa, poszłabym w tym kierunku.
  • mildenhurst 18.05.19, 19:05
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • tanebo2.0 18.05.19, 19:56
    Za co?

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • boogiecat 18.05.19, 20:02
    Za niewinnosc

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • chatgris01 18.05.19, 20:05
    Za żywota.
  • aankaa 18.05.19, 20:03
    z tętniakiem długo nie pożyjesz więc po co sobie odbierać przyjemność niezdrowego (!!) jedzenia ?

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • chatgris01 18.05.19, 20:10
    Ale jak zmienisz dietę, to tak prędko nie umrzesz?
    Pytam, bo chyba przegapiłam jakiś wątek.
    A na pocieszenie dodam, że u mojego ojca 80+ przypadkowo odkryto tętniaka na aorcie brzusznej (miał go ponoć całe życie i nie wiedział), już mu go zoperowano (laparoskopowo) i jest ok, więc może i u Ciebie nie będzie źle (i życzę zdrowia, szczerze).
  • cruella_demon 18.05.19, 20:17
    Też coś chyba przegapiłam. Pożal się jeszcze raz tongue_out
    Co do przepisów, zrobiłam "smalec" z fasoli, z jadłonomii polecanej tu na forum. Smalcu ani trochę nie przypominał, ale był smaczny smile Zrobiłam potem zupę z korzeniowych, też była dobra, choć przyprawiłam po swojemu i smażyłam na maśle nie oleju. Przepisy są proste i dosyć smaczne, piszę to ja, betonowy mięsożerca tongue_out
  • lot_w_kosmos 18.05.19, 21:42
    Tętniaka masz gdzie?
  • barbibarbi 18.05.19, 23:16
    A hemoroidy też podpadają pod tętniaka? To może to? smile
    Sorry za głupie żarty, ale coś czuję, że to podpucha.
  • tanebo2.0 18.05.19, 23:45
    przy sercu

--
  • lot_w_kosmos 19.05.19, 07:24
    Aaaaaa, to poważna sprawa....
  • liberica1 19.05.19, 11:51
    Mój ojciec miał. Pękł nagle w nocy. Szybka śmierc.
  • jowita771 18.05.19, 23:37
    A nie możesz zoperować? Mój mąż miał tętniaka mózgu, jest po zabiegu, jak nowy. Fakt, że nie miał otwieranej głowy, tylko zlikwidowali tętniaka przez tętnicę udową.

--
    hierarchowie nadal trzymają się opinii arcybiskupa Józefa Michalika, że wszystkiemu winne są rozpasane seksualnie dzieci, które demoralizują cnotliwych z natury księży.
    /by Pudelek/
  • tanebo2.0 18.05.19, 23:46
    Jest w rozmiarze nieoperacyjnym.

--
  • aankaa 19.05.19, 00:58
    walnij sobie pieczoną golonkę, popij piwem
    a jutro zastanów się nad rokowaniami wink

na leczenie z NFZ możesz poczekać dłuuugie lata, prywatnie nie przyjmą Cię wcześniej niż we wtorek

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • tanebo2.0 19.05.19, 01:03
    Nie rozumiesz. Jest za mały do operacji.

--
  • ajaksiowa 19.05.19, 06:43
    To czym się stary martwisz?zacznij zdrowo żyć(posłuchaj mądrego lekarza czego nie powi ieneś robić a co powinieneś)i git👍👍

--
    ,,Czy wyzwolenie społecznei ekonomiczne jest możliwe bez przemocy?Nie.Czy jest mozliwe z uzyciem przemocy?Nie,,
  • patalonski 19.05.19, 07:09
    Znam. co najmniej 3 osoby, które z tętniakiem przy sercu żyją długie godziny. Dwie z nich prowadzą spokojny tryb życia już na emeryturze a druga wręcz przeciwnie, jest bardzo aktywna, angażuje się w działalność charytatywną, pracuje, mądrze cieszy się życiem.
    PS. mi też kiedyś lekarz powiedział: ma pani pół roku życia, proszę to mądrze wykorzystać. I tak jakos już leci 11 rok 😜
  • pitupitt 19.05.19, 12:27
    Daj spokój, jakieś 75% populacji ma tętniaka, tylko niewielu o tym wie, także spoko luz. Głowa do góry, cycki do przodu i lecisz 😁

--
    Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.