Dodaj do ulubionych

Lakier do paznokci „nudziak”

18.05.19, 18:34
Emamy możecie polecić jakiś lakier lub odżywkę do paznokci w delikatnym kolorze, ktory dobrze/łatwo się rozprowadza (nie jestem mistrzem w malowaniu paznokci) i możliwe jak najdłużej się utrzymuje.Zrywam z hybrydami,potrzebuje czegoś eleganckiego bez specjalnego koloru na codzień. Kompletnie nie wiem w jaki marki celować,na co zwracać uwagę
Edytor zaawansowany
  • mysiulek08 18.05.19, 18:37
    wizaz.pl/kosmetyki/produkt,41916,eveline-nail-therapy-professional-odzywka-wzmacniajaca-z-diamentami-stara-wersja.html

nie jest nude ale ladnie wyglada na paznokciach, bede plakac rzewnymi lazami jak mi sie jedyne opakowanie skonczy

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • 3-mamuska 18.05.19, 18:40
    mysiulek08 napisała:

> wizaz.pl/kosmetyki/produkt,41916,eveline-nail-therapy-professional-odzywka-wzmacniajaca-z-diamentami-stara-wersja.html
    >
    > nie jest nude ale ladnie wyglada na paznokciach, bede plakac rzewnymi lazami ja
    > k mi sie jedyne opakowanie skonczy
    >

Ta odzywa jest toksyczna dla paznokci.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • 3-mamuska 18.05.19, 18:45
    I chyba w ulotce jest żeby nie malować po hybrydach.

Ja polecam firmę Essie maja śliczne delikatne
    Kolory, jednym z nich maluje paznokcie Kate ciężko ten kolor dostać. Hehehe.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • presens 18.05.19, 19:18
    Kup sobie bazę i top revlona-tanie i b dobre a między nimi jakiś np sally hansen beżowy-daje radę cały tydzień
  • beverlyja90210 18.05.19, 19:38
    Jaka Kate i jaki kolor?
  • 35wcieniu 19.05.19, 10:49
    Księżna Kate pewnie. Królowa też Essie używa od lat, przynajmniej jeżeli wierzyć temu co prasa pisze.
    Królowa odcień Ballet Slippers a księżna Kate Mademoiselle. Tak czytałam, a czy to prawda to jak ze wszystkim u Royalsów-nie wiadomo big_grin
  • beverlyja90210 19.05.19, 20:06
    Dzieki dziewczyny,zamówiłam dzisia Essie.Nie mogłam się zdecydować wiec wzięłam 10 odcieni smile
  • princesswhitewolf 18.05.19, 19:43
    Chancetaille Polar Ice kolekcja 3
  • lot_w_kosmos 18.05.19, 21:40
    Masz tu linka do mojego niedawnego wątku :
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,167947400,167947400,Pytanie_lakier_do_paznokci_wielbicielki_manicure.html

Może coś dla siebie wyciągniesz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.