Dodaj do ulubionych

Zaproszenie dzień przed poszłybyście?

18.05.19, 19:14
Jest sobie grupka 4 znajomych którzy znają się już kilka lat i od czasu do czasu razem spędzają czas. Ich znajoma wychodzi za mąż, zaprosiła wszystkie te osoby na wesele.
I teraz w luźnej rozmowie X się dowiaduje, że do pozostałych trzech dziewczyn ta znajoma zadzwoniła już jakiś czas temu, że zaprasza je też na imprezę babską -panieńską, żeby sobie tego a tego dnia zarezerwowały wolny wieczór.
Pozostałe dziewczyny zdziwione, że X nic o tym nie wie. Czekają że może jeszcze dostanie zaproszenie. Ale zbliża się termin tego panieńskiego i jest bez zmian więc składają się we trzy na wspólny prezent, nie uwzględniając X.
X nastawia się że nie idzie, już sobie coś zaplanowała innego, nie jest to pilne ale nie myśli w ogóle o tej imprezie i przygotowaniu do niej
a tu dzień przed imprezę dostaje telefon od organizatorki, że ona ją zaprasza na panieński i niech przyjdzie.
Poszłybyście?

Edytor zaawansowany
  • smiechupara 18.05.19, 19:21
    Nie.
  • leni6 18.05.19, 19:29
    Nie, pomyślałabym że ktoś odwołał w ostatniej chwili i na to miejsce organizatorka chce mnie zaprosić, jednodniowe wyprzedzenie to zdecydowanie za mało.
  • karola2122 18.05.19, 22:45
    leni6 napisała:

> Nie, pomyślałabym że ktoś odwołał w ostatniej chwili i na to miejsce organizato
    > rka chce mnie zaprosić, jednodniowe wyprzedzenie to zdecydowanie za mało.

10/10
  • mildenhurst 18.05.19, 19:29
    Tak. Z pełną świadomością, że jestem zapchajdziurą, ale się nie składam. Rozliczę się po.
  • mikams75 18.05.19, 19:36
    nie, czuje sie zlekcewazona w sytuacji, kiedy dopiero jak kos zrezygnowal, znajduje sie miejsce dla mnie.
  • mrs.solis 18.05.19, 19:37
    nie

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • milva24 18.05.19, 19:45
    Nie bo miałabym inne plany. Gdybym ich nie miała pewnie tak.
  • sasanka4321 18.05.19, 19:48
    Jesli chcialbym pojsc i nie mialabym jakies jeszcze fajniejszej alternatywy, to bym poszla. Jesli bym nie lubila takich imprez, albo byla umowiona na cos jeszcz fajnijszgo to bym poszla. Gleboko gdzies mam cala reszte, kto, kiedy, dlaczego, ktorego dnia i w jaki sposob mnie zaprosil. Liczy sie fun. Moj. Cala reszta to nie moje problemy.
  • astrum-on-line 20.05.19, 17:48
    Lubię to smile
  • cruella_demon 18.05.19, 20:01
    Nie.
    O ile nawet bycie zapchajdziurą bym przełknęła w przypadku jakiejś niezbyt bliskiej koleżanki, o tyle zaproszenie dzień przed jest burackie.
  • tryggia 18.05.19, 20:12
    To zależy jak bardzo lubimy się w tej grupie. Jeśli mocno -idę, przyszłej mężatce mówię, że trochę późno, ale i tak się bawię.
    Jeśli srednio, to i tak wahałabym się czy iść.

--
    Hope
  • cruella_demon 18.05.19, 21:12
    > To zależy jak bardzo lubimy się w tej grupie.

No chyba właśnie to zaproszenie weryfikuje to lubienie, bo okazuje się, ze chyba nie tak znowu bardzo...
  • cauliflowerpl 18.05.19, 21:00
    Ja sobie w ogóle tak mocno wbijam do głowy plany na najbliższe dni, że nawet do kina bym "jutro" nie poszła.
    Jutro to mogę iść do dentysty jak mi plomba wypadnie, ale nie na imprezę. Do imprezy się muszę mentalnie przygotować.
  • katriel 18.05.19, 22:18
    > Ja sobie w ogóle tak mocno wbijam do głowy plany na najbliższe dni, że nawet do kina bym "jutro" nie poszła.

Siostro! Też tak mam. Mój mąż się wtedy ze mnie śmieje i mówi, że Asperger mi się włącza.

--
    There is a horse in aisle five.
  • cauliflowerpl 19.05.19, 07:18
    Ale jakie to jest meczace czasem.
    To znaczy jesli chodzi o takie imprezy jak opisana to nie jest, odmawiam bez zalu bo i tak o 22 jestem nie do zycia. Ale jakby mi ktos wyjazd na wakacje z dnia na dzien zaproponowal to mam rozterke big_grin
  • bergamotka77 20.05.19, 13:36
    O matko ale nudziary jesteście.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • szpil1 18.05.19, 22:26
    Nie.
  • aaa-aaa-pl 18.05.19, 22:36
    Nie.
  • lot_w_kosmos 19.05.19, 07:22
    Nie.
  • scarlett74 19.05.19, 07:45
    Zdecydowanie nie, nawet jakbym nie miała żadnych planów na ten wieczór.
  • hosta_73 19.05.19, 09:09
    Ja tez.

--
    Zwierzę z meblem? Waran z komodo.
  • chmuridalia 20.05.19, 11:47
    Nie poszłabym. Zastanawiałabym się dlaczego w ogóle organizatorka sobie nagle przypomniała, czy ktoś zrezygnował czy o co w ogóle chodzi. Poza tym brak szacunku do cudzego czasu.
  • yenna_m 20.05.19, 13:25
    Nie.
  • krowa_morska 20.05.19, 13:44
    Nie, a z ciekawości dopytałabym, czemu nie zaprosiła mnie wcześniej.
  • miedzymorze 20.05.19, 15:42
    Jeśli umówiłam się z kimś innym, to mówię 'sorry ale mam już inne plany'.
    Jeśli nie idę, ale nie szykuję żadnych prezentów ani niespodzianek, gdyż sorry, ale dostałam zaproszenie z dnia na dzień ;P

pozdr,
    mi

• pulcino3 20.05.19, 18:39
    Sytaucja autentyk : jest piatek ok.16:00 moja ośmiolatka wróciła ze szkoły o 15:00 i wlasnie zbieramy sie na basen. Do drzwi puka sasiadka, rowiesniczka córki i mówi że ma urodziny i ja zaprasza, urodziny są za pół godziny. Moja mowi zaskoczona, że nie może po jedzie właśnie na basen, na to solenizantka odpowiedziała, że to nic, niech da jej tylko prezent i może jechać. Kurtyna.
    Tak , tak , ach te dzieciaczki. smile
    Ja sama do końca dnia nie moglam wyjsc z szoku. smile

--
    -------------------------------------------------------------
    Pewnych rzeczy się nie mówi, to sprawa dobrego tonu.
  • pulcino3 20.05.19, 19:33
    Może, to w tym samym stylu zaproszenie, daj prezent, bo twoja obecność nie ma znaczenia. suspicious

--
    ..............................................................
    Jeśli zrobiłeś błąd, to Cię młodość rozgrzeszy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.