Dodaj do ulubionych

Maski opadły

19.05.19, 10:49
Wczoraj odbył się, hucznie zapowiadany, marsz organizowany przez totalną opozycję. Hasło marszu było piękne "Polska w Europie" - co jest rzecz jasna oczywiste dla wszystkich. Pytanie jest tylko w jakiej Europie.
Po tym marszu wiemy jedno. Wiemy, jakie wartości sa dla tego dziwacznego tworu jakim jest Koalicja Europejska, najważniejsze.
Władza - oto, co jest dla nich najważniejsze. Kompletny brak programu połączony z retoryką doskonale znaną z lat PRL. W dodatku wszechobecne kłamstwo.
Doskonałym przykładem jest postawa kreowanego na wielkiego polityka, a tak naprawdę marionetki w rękach brukselskich decydentów - D. Tuska. Człowiek, który z racji sprawowanej funkcji powinien zachowac bezstronność od dawna ingeruje w polską politykę. Jest to oczywiste naruszenie zasad nakazujących urzędnikom unijnym zachowanie apolityczności.

Co mówił sam Tusk? - wypowiedź słońca Peru z 2017 roku:

"Znam swoją rolę jako przewodniczącego RE, jestem i będę w przyszłości bezstronny i politycznie neutralny wobec wszystkich 28 państw UE"

Co wczoraj mówił ten "Bezstronny i politycznie neutralny? król Europy?:
"..wystarczy w niedzielę zagłosować. Nie możecie zostawić losu dzieci w ich rękach. Idźcie do zwycięstwa."

Jednoznaczne opowiedzenie się po stronie konkretnej formacji politycznej. Tak postępuję bezstronny urzednik brukselski? Zresztaą w ten sam "bezstronny" sposob zachowuje się także Timmermans. Bruksela pokazuje nam swoje prawdziwe , lewackie, oblicze. Najgorsze jest to, że lewaccy politycy z Brukseli na polityczne wyskoki Tuska, od dawna patrzą przez palce.

Zwrot na lewo w obozie totalnej opozycji widoczny jest zresztą od dawna. Zbieramy dzisiaj zatrute owoce okraglego stołu. Oto dzisiaj na czele marszu kroczy największy dysydent - Aleksander Kwaśniewski, a w obronie liberalnej demokracji występują wybitni do niedawna obrońcy demokracji socjalistycznej:
Cimoszewicz - sekretarz KU PZPR-UW Belka - sekretarz KU PZPR-UŁ Miller - członek KC PZPR Zemke - sekretarz KW PZPR Mańkut - sekretarz KW PZPR Rosati - sekretarz KU PZPR SGPiS

To tylko kilka nazwisk z tego osobliwego panopticum jakim jest Koalicja Europejska. I jeszcze jeden rodzynek - wystąpienie Czarzastego, człowieka który jasno określił czym było porozumienie okrągłego stołu:
" Żeście komunistów pokonali? Wyście się z nami k**wa dogadali! "

Teraz widzimy efekt tego dogadania się. Co nam proponuje "totalna opozycja"? Mentalny powrót do PRL. Jedyne hasło widoczne na tym marszu to:
adopcja dla małzeństw LGBT.
Chociaz chyba nic nie jest w stanie przebić wypowiedzi Grupinskiego: oto najwazniejszy punkt programu KE:

" Będziemy działać progresywnie, ale po dwudziestym którymś października. My musimy każdy głos odebrać. Stąd dzisiaj nie eksponujemy tego

— tak Grupiński skomentował stanowisko Platformy ws. związków partnerskich.

Może to Rafał mówić w Warszawie, ale my tego nie możemy mówić w Świebodzinie. Tam nas ludzie przepędzą".

Żenada. A gdzie program dla Polski? Związki partnerskie, adopcje? i powrót do władzy? - to program KE?

https://images91.fotosik.pl/184/dbde330c69ea1a6bmed.jpg

Miałó być 50 tysięcy. A ile osób było?
Maski opadły - miałkość programowa, bral pomysłu na Polskę, mentalny powrót do PRL i lewacka agresja - oto co proponuje KE.
Edytor zaawansowany
  • saszanasza 19.05.19, 11:04
    Really?!
    tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,ulicami-warszawy-przeszedl-marsz-brpod-haslem-polska-w-europie,291105.html

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • 1elka26 19.05.19, 11:27
    I to ma być dowód na oszałamiająca frekwencję? Nie żartuj. Porównaj nagrania z marszu 11 listopada i ten marsz. Tutaj mamy garstkę ludzi, co przynosi wstyd stolicy - w końcu bastionu platformerskiego.
  • vasaria 19.05.19, 11:34
    Żebyś ty chociaż tych przeklejek nie robiła, to może ktoś by się nabrał. A tak ... otwieram post, a tam bełkot i od razu odechciewa się czytać.
  • 1elka26 19.05.19, 13:23
    Przykro to pisac, ale bełkotem jest powyższa wypowiedź. Naprawdę tak trudno odnieść się merytorycznie, chociażby do wypowiedzi Grupińskiego? Chyba nie chcesz bronić informacji podawanych przez ratusz dotyczącej frekwencji, gdyż tego w żaden sposób nie da się obronić.
  • vasaria 19.05.19, 17:25
    Nie odniosę się, bo mi się czytać nie chciało. Otwieram tam przeklejka (czyt bełkot) więc nie czytam wink
  • zofijkamyjka 19.05.19, 18:57
    1elka26 napisał(a):

> Przykro to pisac, ale bełkotem jest powyższa wypowiedź. Naprawdę tak trudno odn
    > ieść się merytorycznie, chociażby do wypowiedzi Grupińskiego?

Grupiński zauważa że społeczeństwo w dużej mierze ciemne i zacofane....no przykre to, fakt

--
    Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
  • 1elka26 19.05.19, 19:07
    zofijkamyjka napisała:
    >
    > Grupiński zauważa że społeczeństwo w dużej mierze ciemne i zacofane....no przyk
    > re to, fakt

Oczywiście, gdzie tam ciemnemu plebsowi do jasnie oświeconych Europejczyków. Można więc oszukiwać licząc na urwanie kilku punktów.
    A po wyborach zrobimy swoje, czyli odgórnie narzucimy lewacką ideologię.
    Gratuluję autorytetów.
  • zofijkamyjka 19.05.19, 21:07
    1elka26 napisał(a):

>Można więc oszukiwać licząc na urwanie kilku punktów.
    > A po wyborach zrobimy swoje, czyli odgórnie narzucimy lewacką ideologię.
    > Gratuluję autorytetów.

jakie oszukiwanie? z ciemnota trzeba tez umiejętnie, a po wyborach każdy robi swoje.....

--
    Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
  • livia.kalina 19.05.19, 16:14
    Ja też tego nie doczytuję nawet do połowy smile Ogarniam globalnie, czy jest dzienny partyjny przekaz dnia i wystarczy.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • saszanasza 19.05.19, 11:05
    Podyskutujemy po wyborach😁

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • tiszantul 19.05.19, 11:12
    > Podyskutujemy po wyborach😁

A co się może stać na wyborach? Lekkie zwycięstwo KE, remis, lekkie zwycięstwo PiS-u. Nuda. Jedyne co się może wydarzyć realnie ciekawego to przegrana opozycji. Nie mam nic przeciwko, ale czym tu się emocjonować? smile
  • livia.kalina 19.05.19, 16:16
    To już nie totalne zwycięstwo pisu? Hehe. Nie boisz się, że wkroczą do ciebie o 6 rano za takie zaprzaństwo?!

--
    super_hetero_dyna:
  • martaesz 19.05.19, 11:09
    Super elka , świetne podsumowanie
  • tiszantul 19.05.19, 11:22
    Elka jak zwykle trzyma wysoki poziom. Na tym ubogim forum wystarczą trzy pistrolle do pilnowania porządku smile
  • isa_bella1 19.05.19, 11:28
    boskie smile i jakie prawdziwe
  • livia.kalina 19.05.19, 16:18
    Wszystkie pisstrolle zgadzają się z wynajętym płatnym agentem za wschodniej granicy smile Pełny sukces propagandowy.

--
    super_hetero_dyna:
  • zofijkamyjka 19.05.19, 19:00
    tiszantul napisała:

> Elka jak zwykle trzyma wysoki poziom. Na tym ubogim forum wystarczą trzy pistro
    > lle do pilnowania porządku smile

elka leci przekazem dnia. Ty przynajmniej cos tam bąkniesz od siebie smile

--
  • tiszantul 19.05.19, 11:09
    Coś wyraźnie poszło nie tak, skoro mityngiem z Tuskiem emocjonują się tylko pistrolle. A może pogadamy o Kijowskim? Kiedyś to były debaty smile
  • vasaria 19.05.19, 11:12
    Szok. Ty teś jesteś prawdziwym człowiekiem ? Zaburza to mój swiatopogląd tongue_out. Byłam pewna, że jesteś bootem. Są tak tępi ludzie wink ???
    https://i.postimg.cc/kBW4Zg4K/Screenshot-20190519-110826-Chrome.jpg
  • yenna_m 19.05.19, 11:10
    Programem jest odsuniecie PIS od wladzy bo ta narusza standardy panstwa prawa.
    Dla mnie ten program wystarczy.
    Z programem PIS się nie zgadzam.
  • tiszantul 19.05.19, 11:13
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • yenna_m 19.05.19, 11:54
    Dlaczego mnie obrazasz?
    Wypraszam sobie. Nikogo nie zamordowalam.
    Wsadz, z laski swojej, buzke w swoj kosciol, swoja ukocgana partie i tam zrob porzadki a nie na ematce.
  • vasaria 19.05.19, 11:10
    Niestety nie umiem wkleić całego artykułu. Ale najbardziej mnie zszokowało, że elka nie jest bootem. W Polsce trollami są pawdziwi ludzie, w odróżnieniu od innych krajów, gdzie trolle to głównie booty.
    https://i.postimg.cc/kBW4Zg4K/Screenshot-20190519-110826-Chrome.jpg
  • nangaparbat3 19.05.19, 11:16
    A ja myślałam, że to Tuwim zmartwychwstał i jaja sobie robi - jakoś mi ten tekst elki przypomniał holajzę, co nie była zablindowana smile

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • tiszantul 19.05.19, 11:18
    Inteligenci z opozycji nawet nie umieją wkleić artykułu. "Cały świat się dowiedział", a artykulik z "Innpoland" - portalu, którego nikt nie zna. "Cały świat" Was popiera, tylko w Polsce nie dajecie rady, to musi boleć smile

Może ktoś mi wyjaśnić, dlaczego osoby popierające opozycję to realni internauci, a osoby popierające pis to trolle? Galopująca naiwność - przecież pis wygrywa wybory, więc z definicji ma więcej zwolenników niż opozycja
  • isa_bella1 19.05.19, 11:31
    a nie podobno liczą to tak że jak pis ma poparcie 30% to 70% jest przeciwko smile
  • vasaria 19.05.19, 11:38
    Bo ja nie miałam z tego szkolenia, jak wy pisowskie tfu ! trolle.
  • zofijkamyjka 19.05.19, 19:04
    tiszantul napisała:

> Może ktoś mi wyjaśnić, dlaczego osoby popierające opozycję to realni internauci
    > , a osoby popierające pis to trolle?

nie to nie chodzi o to, kogo kto popiera tylko co pisze. Przeklejki i przekaz dnia z TVPIS to troll

--
  • 1elka26 19.05.19, 19:14
    zofijkamyjka napisała:

> tiszantul napisała:

>
    > nie to nie chodzi o to, kogo kto popiera tylko co pisze. Przeklejki i przekaz d
    > nia z TVPIS to troll
    >
    Natomiast przeklejki z GWE i TVN to jak rozumiem obiektywny punkt widzenia?

Przerażające jest to, że wy najnormalniej w świecie nie potraficie funkcjonowac bez tej papki mediów gazetopodobnych i zapewne dlatego uważacie, że wszyscy muszą reagować w ten sam sposób?
    Przerażający świat - ale nie mam nawet zamiaru współczuć. W końcu to już nawet tak wielbiony przez lewicę Bauman napisał w "Etyce ponowoczesnej", że:

„Ludziom należy zatem powiedzieć, jakie są ich prawdziwe interesy; jeśli nie słuchają lub nie chcą usłyszeć, należy ich zmusić by zachowywali się tak, jak tego wymaga ich prawdziwy interes".

Jesteście produktem takiego własnie systemu.
  • zofijkamyjka 19.05.19, 21:11
    1elka26 napisał(a):

> Natomiast przeklejki z GWE i TVN to jak rozumiem obiektywny punkt widzenia?

a kto przekleja? ja osobiście nigdy chociaz jakbym juz przeklejała to z obiektywnych źródeł.

> Jesteście produktem takiego własnie systemu.

znaczy kto?

--
  • czarna9610 19.05.19, 11:13
    Maski to opadły z PIS wiadomosci.wp.pl/wybory-do-parlamentu-europejskiego-2019-incydent-w-kielcach-smierdzaca-ciecza-w-wolontariuszy-rozy-thun-6382383943288961a
  • sumire 19.05.19, 11:15
    Oho. Wszystkie siły rzucone do przykrywania gościa z nożem.
  • 1elka26 19.05.19, 11:23
    Czyli jak zwykle. Zero argumentów plus jakieś wstawki rodem z kronik kryminalnych. A coś na temat potraficie? Może cos o programie totalnej opozycji? Bo to, że jedynym spoiwem tego dziwacznego zbioru osobliwości jakim jest KE jest hasło - PIDS jest zły, to wszystkim wiadomo. A coś poza tym?
  • sumire 19.05.19, 11:26
    Langusta żywi się wyłącznie owocami morza, choć gdyby mogła, jadłaby dżem.
  • milva24 19.05.19, 16:09
    big_grin uwielbiam ten film.
  • tiszantul 19.05.19, 11:24
    > Wczoraj odbył się, hucznie zapowiadany, marsz organizowany przez totalną opozyc
    > ję

Całkowita cisza na ematce to najlepsze podsumowanie wystąpienia Tuska. Ta cisza brzmi jak najpiękniejsza melodia, jak wielka cisza po Kijowskim
  • isa_bella1 19.05.19, 11:32
    smile
  • sumire 19.05.19, 11:44
    Ale musicie mieć mokro w gaciach, skoro pierwszą rzeczą do zrobienia w niedzielę przez waszą całą śmieszną zgraję było wejście na forum i obwieszczenie, że wczorajszy marsz był klęską.
  • 1elka26 19.05.19, 13:26
    Ośmieszasz się poziomem tej wypowiedzi. Cos na temat potrafisz napisać, ale chyba będzie to trudne. Nawet wasz organ prasowy w sumie bardzo zdawkowo informuje o tym oszałamiającym sukcesie frekwencyjnym, a co ważniejsze - programowym tego marszu.
  • hipinka 19.05.19, 16:02
    oj, pisuarskie trolle, musicie mieć ciepło w gaciach, skoro nawet w niedzielę wszystkie siły rzucone na forum big_grin
    a najlepsze jest to, że nikt nie chce się dać wciagnąć w pyskówkę, więc sami ze sobą już dyskutują big_grin
    boskie

a teraz bye bye, idę zażywać niedzieli, a wy do roboty, rzucać sie na każdy post he he
  • zofijkamyjka 19.05.19, 21:14
    tiszantul napisała:

> Całkowita cisza na ematce to najlepsze podsumowanie wystąpienia Tuska.

przeciez to Wy prawacy zawsze każde pierdnięcie Tuska rozkładacie na czynniki pierwsze. Ja go nawet nie zawsze słucham chociaz bardzo cenię.

--
  • tanebo2.0 19.05.19, 13:31
    A jaki pomysł na europę mają nasi faszyści? Chronienie pedofili?

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • saszanasza 19.05.19, 15:54
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/de/cj/pffu/oWjwjlOpZpMIsFLeuB.jpg

--
  • 1elka26 19.05.19, 19:02
    Aha - rozumiem, że zamieszczone przez ciebie zdjęcie jest dowodem na obecnośc na tym marszu 50 tysięcy osób? To jest jakiś żart? Ujęcie kilku pierwszych szeregów, ciekawe dlaczego TVN nie zamiescił zdjęcia obejmującego cały plac. Odpowiedź jest prosta - trzeba jakoś ukryć mizerię frekwencyjną. Manipulacja na poziomie przedszkola, ale jak widać, lemingi i tak nabiorą się na mizerną propagandę.

Przy okazji marszu odnalazł się program "totalnej opozycji":

https://images90.fotosik.pl/184/205d8cb4445381c1med.jpg

A co więcej?
    Chociaż jest jeszcze jeden punkt programu - Wałęsa obiecywał 100 milionów, Schetyna przebił i dzieli wirtualne 100 miliardów.
    Żenada.
  • saszanasza 19.05.19, 21:45
    Hehe, a ja rzumiem, że zamieszczone przez ciebie! zdjęcie jest dowodem na to, że tych 50 tysięcy nie było😂😂😂

--
  • tiszantul 19.05.19, 22:37
    Wklejasz tak mały kadr jako dowód wysokiej frekwencji? Mały kadr to jest dowód małej frekwencji. Duże kadry wklejają pistrolle, bo na dużych kadrach widać, że na wystąpienie Tuska przyszli tylko członkowie PO, młodzieżówka PO oraz pracownicy opłacanych przez zagraniczny kapitał fundacji, a zwykłych ludzi nie było wcale. Niewiarygodne, w jakiej defensywie jest opozycja nawet na ematce. W czasach Kijowskiego byliście bardziej pewni siebie
  • saszanasza 19.05.19, 22:44
    tiszantul napisała:

> Wklejasz tak mały kadr jako dowód wysokiej frekwencji? Mały kadr to jest dowód
    > małej frekwencji. Duże kadry wklejają pistrolle, bo na dużych kadrach widać, że
    > na wystąpienie Tuska przyszli tylko członkowie PO, młodzieżówka PO oraz pracow
    > nicy opłacanych przez zagraniczny kapitał fundacji, a zwykłych ludzi nie było w
    > cale. Niewiarygodne, w jakiej defensywie jest opozycja nawet na ematce. W czasa
    > ch Kijowskiego byliście bardziej pewni siebie

Dowód wysokiej frekwencji zamieściłam wyżej w postaci filmu. Natomiast wy zamieściliście dowód manipulacji i zwykłe kłamstwo

--
  • tiszantul 19.05.19, 22:40
    Aha. Jeśli manifestacja PO w Warszawie z wystąpieniem Tuska okazała się totalną klapą frekwencyjną, to pojawia się pytanie, skąd na forum emama (Agora SA) aż tyle zwolenniczek opozycji. Przecież gdyby opozycyjne emamy pojawiły się na tym spotkaniu, to frekwencja wyraźnie by wzrosła
  • livia.kalina 19.05.19, 22:52
    >Jeśli manifestacja PO w Warszawie z wystąpieniem Tuska okazała się totalną klapą frekwencyjną,

Kłamstwo powtórzone 10 razy nie staje się prawdą.

--
    super_hetero_dyna:
  • cosmetic.wipes 19.05.19, 16:37
    Kolejny atak pisiej trollsraczki 😀

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • asia-loi 19.05.19, 17:11
    1elka26 napisał(a):

... "Znam swoją rolę jako przewodniczącego RE, jestem i będę w przyszłości bezstronny i politycznie neutralny wobec wszystkich 28 państw UE"

Tusk przemawiał jako Polak, jako Donald Tusk - a nie przewodniczący Rady Europy.
    Do Polski przyjeżdża jako Donald Tusk, stawia się na przesłuchania jako polski obywatel, a nie Przewodniczący Rady Europy.

--
    Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
    Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 17:33
    O my god
    Co za wtopa
    Jesteś pewna ze Tusk przewodniczy radzie Europy ?

Mam nadzieje ze omamy mam i nie widzę tego o widzę
  • livia.kalina 19.05.19, 17:36
    >O my god
    A czemu nie 'Matko Bosko Częstochowsko"?! W strefie szariatu nie wolno?

--
    super_hetero_dyna:
  • asia-loi 19.05.19, 17:45
    [i]zlota.ptaszyna napisała:

> Jesteś pewna ze Tusk przewodniczy radzie Europy ?

Rada Europy czy Rada Europejska niewielka różnica, bo i tak wszyscy wiedzą o co chodzi.
    A radzie pisze się z dużej litery "Rada"

> Mam nadzieje ze omamy mam i nie widzę tego o widzę

A coś merytorycznie potrafisz napisać? Czy w przekazie dnia nie ma nic merytorycznie?

--
    Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
    Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
  • zlota.ptaszyna 19.05.19, 18:48
    Hahahah
    Myślałam ze już w przedszkolu uczą dzieci jaka jest różnica
  • beaucouptrop 19.05.19, 19:18
    Roznica jest wielka jednak... Merytorycznie Rada Europy i Rada Europejska to dwie rozne instytucje. Jedna z siedziba w Strasburgu druga w Brukseli.
    Pisanie rada z malej litery to zdecydowanie blad mniejszego kalibru niz pisanie ze obie rady to prawie to samo.
  • tiszantul 19.05.19, 22:45
    > Rada Europy czy Rada Europejska niewielka różnica

To jest fascynujące, że nawet na hiperopozycyjnym forum emama internauci do dzisiaj nie wiedzą, jaką funkcję pełni Tusk w Europie, a jeśli im to powiedzieć, twierdzą, że to nie ma znaczenia.

Rada Europy i Rada Europejska to są dwa zupełnie różne gremia. Trochę dziwne, że naszym oświeconym Europejczykom i euroentuzjastom musi to tłumaczyć ciemny lud pisowski, który nie zna języków i nigdy nie był za granicą.
  • woman_in_love 19.05.19, 17:14
    bo nie chce mi się czytać co tam bazgroli.
  • vasaria 19.05.19, 17:27
    Przyznał. Napisał, że 3 trolle wystarczą, żeby forum za pysk trzymać.
  • livia.kalina 19.05.19, 17:31
    W końcu wątek nosi tytuł:" maski opadły". big_grin

--
    super_hetero_dyna:
  • 1elka26 19.05.19, 18:43
    Biedactwo. Naprawdę nie potrafisz napisać chociaż jednego zdania z sensem? Nikt ciebie nie nauczył, że przyzwoici ludzie nie posługują się insynuacjami oraz pomówieniami?
    No cóż, Monteskiusz miał racją pisząc:
    "Niechaj ci, co zwykli mówić prawdę, nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie".
  • woman_in_love 19.05.19, 19:06
    No ale ty masz czyjeś poparcie bo jesteś płatnym ruskim trollem. Zatem nie możesz mówić prawdy big_grin.
  • 1elka26 19.05.19, 19:16
    woman_in_love napisała:

> No ale ty masz czyjeś poparcie bo jesteś płatnym ruskim trollem. Zatem nie może
    > sz mówić prawdy big_grin.

Kolejne pomowienia? Masz na to jakieś dowody? Post oczywiście zgłaszam do moderacji. Klasyczny przykład szczucia.
  • woman_in_love 19.05.19, 19:20
    big_grin
  • iwles 19.05.19, 20:46
    O Elo, jakos malo radosne jestes ostatnio, tylko takie nerwowe, pogubione.
    Czyzbys przeczuwalo swoją klęskę? 😄😄😄

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • 1elka26 19.05.19, 21:01
    Oczywiście zdaję sobie sprawę, że filozofia Kalego jest dla ciebie czyms w rodzaju drogowskazu życiowego, ale naprawdę nie musisz az tak bardzo upodabniać sie do literackiego pierwowzoru. No chyba, że masz dziedziczne skłonności do używania składni typowej dla partyjnej nowomowy.
  • iwles 19.05.19, 21:13
    Na szczescie nie mam sklonnosci do uzywania translatora rosyjsko-polskiego, zeby móc napisac cokolwiek na polskim forum.

--
    Paweł

• livia.kalina 19.05.19, 19:52
    >No cóż, Monteskiusz (...)
    dzisiaj tak bez Lermontowa czy innego Puszkina?

--
    super_hetero_dyna:
  • iwles 19.05.19, 18:59
    Niezle musicie robic w portki, ze przed wyborami, wszystkie rece na poklad internetowy 😄😄😄

--
    Paweł

• owmordke 19.05.19, 19:03
    Tym sie inspirowalas?

m.niezalezna.pl/271800-maski-opadly-platforma-pokazuje-swoje-prawdziwe-oblicze-wicepremier-nie-przebiera-w-slowach

Czy po prostu oboje z Gowinem korzystacie z tego samego przekazu dnia?
  • 1elka26 19.05.19, 19:19
    OO - dzięki za link. Jednak porzadni ludzie myslą podobnie. Bredni wygadywanych przez słońce Peru i przedstawicieli "totalnej opozycji" nie da się po prostu słuchać
  • alka7777 19.05.19, 19:44
    to nie słuchaj i fora za dwora pisowski ruski trollu. Nikt Cię tu nie chce to po co tu się produkujesz??? Chyba tylko ta forma aktywności daje ci pieniądze.
  • 1elka26 19.05.19, 19:51
    Cóż za piękny przykład tolerancji i dialogu w wykonaniu "obrońcy demokracji" Rozumiem, że taka postawa jest zgodna z "wartościami europejskimi"?
    Chociaż powinna cieszyć się, że tylko wyganiasz. Kandydatka na europosła do niedawna - uwaga! zastępczyni rzecznika praw obywatelskich - p. Spurek chce nawet odbierać prawa wyborcze!!
  • iwles 19.05.19, 20:56
    Poglądy??
    Nazywanie pedofilii pederastwem jest poglądem politycznym???

Osoba tak uwazająca to nie jest osoba rozumna. I jako osoba z ograniczeniami psychiczmymi powinna miec zakaz startowania w wyborach

--
    Paweł

• 1elka26 19.05.19, 21:05
    Może przeczytaj dokładnie co powiedział prof. Legutko, pomijając przekaz dnia oczywiście.
    W każdym bądź razie, grożenie tego typu sankcjami jest czymś godnym Dzierżyńskiego a nie osoby która była zastępcą RPO.
    Przykład cenzury rodem z najmroczniejszych lat stalinizmu.
  • livia.kalina 19.05.19, 21:15
    >Przykład cenzury rodem z najmroczniejszych lat stalinizmu.

Podejrzewam, że nie wiesz co po polsku znaczy słowo "cenzura" bo w ogóle w tym kontekście nie pasuje, poza tym chyba nie masz pojęcia na czym polegał mrok "najmroczniejszych lat stalinizmu". Legutce ktoś paznokcie wyrywał i wykonał wyrok śmierci strzałem w głowę?

--
    super_hetero_dyna:
  • iwles 19.05.19, 21:15
    Pooglądaj sobie tvpis publiczną, tam masz idealny przyklad cenzury, rodem z glebokiego PRL.

--
    Paweł

• zofijkamyjka 19.05.19, 21:22
    1elka26 napisał(a):

> Może przeczytaj dokładnie co powiedział prof. Legutko, pomijając przekaz dnia o
    > czywiście.
    ja go słyszałam, na wymioty mi sie zbierało

--
  • taki-sobie-nick 19.05.19, 22:59
    \
    > Osoba tak uwazająca to nie jest osoba rozumna. I jako osoba z ograniczeniami ps
    > ychiczmymi

Osoby z ograniczeniami psychicznymi mają pełne prawo do startu w wyborach, o ile nie są ubezwłasnowolnione. tongue_out

A nazywanie pedofilii pederastwem(?) nie jest podstawą do diagnozy.

Rozumiem, że chodziło o dokopanie, ale nie mogłam się powstrzymać. tongue_out
  • tiszantul 19.05.19, 22:53
    > Miałó być 50 tysięcy. A ile osób było?

Już samo marzenie o 50 tys. to jest upadek. 50 tys. na manifie PO w niczym by nie pomogło w skali kraju. Było mocno poniżej 10 tys. W Warszawie. A przypomnijmy, że przemawiał sam Tusk. Platformersi nawet swoich małżonków nie zmobilizowali

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.