Dodaj do ulubionych

Nienawidze poniedziałków nienawiścią szczerą...

20.05.19, 07:15
Wy tez tak macie? no szczerze nienawidzę ich do tego stopnia, ze jak rano wstaje to wyć mi się chce a i zdarza sie że lekko mam wilgotne oczy.... I to juz nie chodzi o to, ze trzeba wstać do pracy bo ja i tak czy to dzień powszedni czy weekend wstaje o 5 ale poniedziałki mam mega intensywne, zaplanowane co do 10 minut. Wtorek w sumie nie lepszy ale juz jak przeżyje poniedziałek to wtorek jakoś zleci. Kocham za to środy bo trochę mogę odetchnąć...
Edytor zaawansowany
  • chatgris01 20.05.19, 09:10
    Tylko nie strzelaj...
  • 1matka-polka 20.05.19, 09:13
    Ja to ogólnie mało rzeczy lubię...

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • sfornarina 20.05.19, 09:29
    Uwielbiam poniedziałki.
    To mój dzień zaplanowany na pracę, od rana do wieczora i nikt mi w tym nie przeszkadza* - pracuję do 21:15.
    * bo we wszystkie inne dni pracuję na wyrywki, godzinę tu, 3 godziny tam, w międzyczasie zakupy, dzieci, gotowanie, dzieci, pranie, dzieci, trening big_grin

Wstaję o 6:30 z dziećmi, jemy leniwe śniadanie, dzieciaki się pobawią, wyszarpią, pobudują z klocków, i o 8 rano zabieram starszaka do przedszkola, młodsze zostaje z nianią.

I mam cały dzień przed sobą na planowanie/ testowanie na sobie treningów na cały tydzień. Minimum 5 godzin spędzam na robocie papierkowej/ wypełnianiu formularzy/ uzupełnianiu danych/ marketingu. A na koniec dnia prowadzę kilka treningów aż do późna.

Wracam do domu, małż czeka z gorącą kolacją i herbatą, padam do łóżka i usypiam. Kocham poniedziałki smile

--
    It's not about having time. It's about making time.
  • brenya78 20.05.19, 09:33
    Miałam kiedyś tak jak Ty. Jedyna rada, zmienić pracę na taką która się lubi. Obecnie bardzo lubię poniedziałki. Mam już w głowie ułożone co zrobię w pracy, co zrobię dla domu. Po leniwym weekendzie nie mogę się doczekać "akcji" i w niedzielę wieczorem jestem gotowa do startu. Przyznam że nigdy nie myślałam że osiągnę taki stan, ale jak widać udało się.
  • paulina_wu82 20.05.19, 10:42
    pisałam ze tu nie chodzi o prace jako taką tylko raczej to co po pracy, zbyt dużo mam w poniedziałki
  • brenya78 20.05.19, 11:03
    A co masz po pracy? Może da się to jakoś przeorganizować?
  • paulina_wu82 20.05.19, 11:27
    no właśnie nie bardzo niestety, kwestia zajęć dodatkowych moich i dzieci. No tak się ułożyło i nie mam jak tego poprzekładać
  • brenya78 20.05.19, 12:01
    To zlikwiduj zajecia dodatkowe swoje i dzieci. Skoro poniedzialki doprowadzaja Cie do lez z tego powodu to zaiste nie pojmuje w jakim celu sie meczysz.
  • aguar 20.05.19, 10:47
    Też kiedyś tak miałam. A teraz mogę sobie na to pozwolić, aby robić sobie w poniedziałki "miękkie lądowanie". Z samego rana chodzę na basen, co bardzo lubię. A potem pracuję stosunkowo krótko: 3-4 godziny, właśnie dlatego, że w poniedziałki jest najbardziej intensywnie. Korzystam, że tak mogęsmile
  • aerra 20.05.19, 10:51
    A ja lubię poniedziałki wink
  • dziennik-niecodziennik 20.05.19, 11:11
    nie. nie przepadam za poniedziałkami z własnej winy - tzn w niedziele wstaje dosc pozno, czesto machne jeszcze drzemkę i w efekcie kladę sie spac strasznie pozno i w poniedzialek wstaje niewyspana. ale jak sie przypilnuje i pojde spac o ludzkiej godzinie to jest ok. poza tym - wszystkie dni dla mnie takie same.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • chmuridalia 20.05.19, 11:29
    Poniedziałek jak poniedziałek, jak już wstanę to jest okej. Kryzys i zniechęcenie przed nowym tygodniem przychodzi u mnie w niedzielę wieczorem ;p
  • piataziuta 20.05.19, 11:50
    Poniedziałki są okej.
    Najgorszy dzień tygodnia to sobota.
  • bywalec.hoteli 20.05.19, 11:53
    A ja bardzo lubię poniedziałki. Lubię bardzo każdy dzień tygodnia. Lubię, to co robię.

--
    wiosenna sygnaturka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.