Dodaj do ulubionych

"Jest w Polsce

20.05.19, 23:08
ta trudna, tragiczna sprawa niepełnosprawnych".

No niedobrze się robi. Od dzisiaj jest? Wyłącznie w Polsce? No i jak to tragiczna, przecież osoby z ZD są przeszczęśliwe, jak twierdzi prawica.

Byłaby zapewne mniej tragiczna, gdyby PiS nie planował na zimno przekierowania orzecznictwa do ZUS-u, a trzeci sektor zajmowałby się pomocą, a nie kręceniem lodów.

Wrrrr.
Edytor zaawansowany
  • taki-sobie-nick 20.05.19, 23:10
    W ogóle okropnie mnie mierzi ta wypowiedź.

A jeszcze bardziej mnie mierzi, że ematka, czytając to, rączki zaciera, że popędzę głosować na PO. A takiego.
  • livia.kalina 20.05.19, 23:15
    a na kogo będziesz głosować, w sensie, kto twoim zdaniem zadba o niepełnosprawnych?

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • maaria33 20.05.19, 23:15
    Tak, całe forum z napięciem śledzi na kogo będziesz głosować.... o rany...
  • 35wcieniu 20.05.19, 23:16
    Zapewniam że zarówno ematka jak i wszyscy inni mają głęboko w d... czy i na kogo zagłosujesz. Nie dodawaj sobie big_grin
  • taki-sobie-nick 20.05.19, 23:17
    Nie wszystkie, czego dowiodły, kłócąc się ze mną. tongue_out
  • 35wcieniu 20.05.19, 23:21
    Podejrzewam że spać po nocach nie mogą z tej zgryzoty że taki-sobie-nick nie zagłosuje po ich myśli. No ja bym nie spała na pewno, takie nieszczęście! big_grin
  • double-facepalm 21.05.19, 12:38
    taki-sobie-nick napisała:

> Nie wszystkie, czego dowiodły, kłócąc się ze mną. tongue_out
    Jazdy wielkosciowo-ksobne to się zglasza lekarzowi a nie upaja tym na forum.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.