Dodaj do ulubionych

Kobiety z idealnymi brwiami

21.05.19, 20:10
Widuje mnostwo mlodych kobiet ok 20-27 lat z idealnymi brwiami. Na pewno nie jest to makijaz permanentny bo wygladaja dosyc 'miekko', pudrowo, kolory sa raczej chlodne. Jak one to robia? Czym?
Edytor zaawansowany
  • mebloscianka_dziadka_franka 21.05.19, 20:17
    Są specjalne cienie do brwi i pomady.
  • hungaria 21.05.19, 20:46
    I szablony.
  • joanna05 21.05.19, 20:40
    Takie to ja mam dziś wink Prosto z eye baru. Tzn. poszłam do fachowczyń i zrobiły, co trzeba - wymierzenie, nitkowanie, pęseta, przycinanie, wyczesanie, henna tzw. 3D, tzw. botoks na brwi (czyli po prostu zmiękczająca włoski odżywka). Do tego dojdzie makijaż. Niestety, odrosną i zmyją się i za parę tygodni będą zwyczajne, aż pójdę znów. Ale warto, twarz z dobrymi brwiami od razu bardziej wyrazista i symetryczna się robi.
  • beneficia 21.05.19, 20:53
    Co to jest henna 3D?
    Ale i tak proceder mnie powalił☺
  • joanna05 21.05.19, 21:10
    haha! No henna, ale robiona "przestrzennie", że niby bardziej naturalnie.
    Po pierwsze: nie barwi tylko włosków, ale leciutko też skórę pomiędzy, więc wydaje się od razu, że brwi gęstsze.
    Po drugie: nakłada się ją od końców i zmywa najpierw początki brwi, więc są jaśniejsze u nasady, tak delikatnie. Dzięki czemu też masz wrażenie zagęszczenia.
    To tylko tak wszystko groźnie brzmi, cała zabawa (wszystkie zabiegi wyżej podane) to niecałe pół godziny jest, krócej niż mani smile Fajna sprawa, warto spróbować.
    Dziś zabrałam mamę ze sobą i szczerze powiem, że wyszło super - od lat nie miała takich ładnych, naturalnych brwi. Jest już siwa (farbowana na blond), włoski ma nastroszone, rzadkie. Bez henny/ makijażu wygląda, jakby wcale nie miała brwi. A po paru chwilkach zyskała subtelnie przyciemniony (popielato-beżowy, idealny do blondu) łuk, zagęszczony, naturalnie szeroki, mięciutki, no cud miód. Aż żal, że to nie na stałe. Ale nie mogłam już patrzeć, jak sobie maluje kreskę wąziutką niczym Marlena D., bo wydaje jej się, że już nie ma więcej włosków. Jednak ma, tylko trzeba o nie zadbać.
  • triss_merigold6 21.05.19, 21:23
    Dasz namiar?
  • joanna05 21.05.19, 21:30
    A jesteś z Waw? Jak wpiszesz w googla eye bar, to Ci wyskoczą adresy sieciówki, która robi to dobrze, mają gabinety w kilku dzielnicach. Ponoć niezłe są też brow bary Benefitu w Sepho, ale nie byłam i nie mam przekonania jakoś - to jednak w perfumerii usługa i ma produkty tylko jednej marki, a te moje to po prostu gabinety kosmetyczne, z różnymi innymi usługami też. No i mają nitkowanie, które mnie jakoś dziwnie fascynuje smile
  • triss_merigold6 21.05.19, 21:35
    OK, dzięki.
  • gosiak555 22.05.19, 11:02
    A możesz napisać, kogo i w którym ich salonie konkretnie polecasz? Też mnie to zainteresowało, ale weszłam na googla i opinie skrajnie różne.
  • joanna05 22.05.19, 14:22
    Ja nie mam "swojej" osoby, chodzę jak popadnie. Raz jest lepiej, raz super, zawsze co najmniej nieźle. Chodzę na Postępu, ale myslę, że wszędzie są podobnie przeszkolone.
    Mnie się podobają regularne, dość szerokie brwi, nie za ciemne, nie sztucznie wyrysowane, ale jednak wyraziste - i one takie robią. Co kto lubi.
  • sarah_black38 22.05.19, 13:32
    joanna05 napisała:

> Takie to ja mam dziś wink Prosto z eye baru.

Jak zwał tak zwał, nadal brwi wyglądają jak odrysowane od słoika.

--
    Poddasze...
  • evee1 22.05.19, 13:45
    To ma być reklama czy antyreklama, bo ta dziewczyna ładniejsze i bardziej naturalne ma brwi przed ich modelowaniem. Ogólnie nie wygląda źle i po, ale jest wiele dziewczyn, które robią sobie brwi koszmarki w pogoni za tą brwiową modą.

--
    Internet... You start reading about sequoias and two hours later you know everything about Russian Revolution
  • konsta-is-me 21.05.19, 21:07
    Oj luziu , istniee tyle produktow do brwi, ze ciezko uwierzyc ze istniee ktos kto o tym nie wie.
    Gdzies ty sie uchowal(a)??
    Poza tym permanentny jest tez pudrowy i wtedy wlasnie wyglada tak miekko, o kreskowym nie wspomne, bo ten jest bardzie naturalny.
  • konsta-is-me 21.05.19, 21:11
    A niedawno mialam doczepiane brwi nie zebym jakos bardzo potrzebowala ale mialam okazje za darmo.
    Wyglada SUPER naturalnie.gdybym nie znala wlasnych brwi, nigdy bym nie uwierzyla ze sa doklejone wloski.
  • dziennik-niecodziennik 22.05.19, 13:57
    BRWI mialas doczepiane??...

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • bywalec.hoteli 22.05.19, 10:03
    To jest tatuaż ?

--
    "Pani cenzorka przechodzi klimakterium na tle polityczno-swiatopogladowym stymulowane przez zwierzchnictwo nadredakcyjne." nazimno.
  • tol8 22.05.19, 10:25
    Dostałam w genach

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • nigolla 22.05.19, 13:40
    perfekcyjnie zrobiony microblading daje takie wrażenie, wiem bo sama mam. Nawet z kilku centymetrów nie da się poznać czy to włosek sztuczny czy prawdziwy.
  • lemasakr 22.05.19, 15:42
    Na zdjeciach wygladaja super w rzeczywistosci zawsze widac, wloski zawsze troche inaczej sie ukadaja niz ten rysunek brwi
  • domimiska 22.05.19, 13:48
    Ojej, akurat kosmetyków do makijażu brwi jest dużo. Jakieś woski, kredki, cienie. Poza tym henna pudrowe też daje w miarę naturalny efekt ale jednak widać, że coś z tymi brwiami było robione.
  • 21mada 22.05.19, 14:14
    Ja mam idealne naturalne. Od henny brwi jaśnieją.
  • amsterdama 22.05.19, 16:14
    Dziękujemy za pomocną opinię wink
  • arkanna 22.05.19, 16:36
    Ja miałam w miarę swoje do czasu tzn. miesiąc temu stracialam pół brwi w lewej strony. Do tej pory nie wiem jak to sie stało. Jestem zalamana, zostalo moze z 6 włosków. Narazie tuszuje cienem . Zaczęłam myśleć o permanentnym Ale wszystkie są takie jakby sztuczne i ten czas gojenia mnie przeraża.

--
    prawda o krótkim terminie ważności (kosheen4)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.