Dodaj do ulubionych

panie w łodzi podwodnej

22.05.19, 00:16
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24810359,lista-gwaltu-na-atomowym-okrecie-podwodnym-afera-w-amerykanskiej.html#s=BoxOpMT
tak, po udziale w walkach bokserskich itp dyscyplinach pora zawładnąć i tym kawałkiem "męskiego świata"
a co ? nie wolno nam, kobietom ?

paniom się wydawało, że jak zamkną się ... m pod wodą, na ... tygodni/miesięcy z tabunem chłopów to będą niewidzialne=postrzegane jako bezpłciowe profesjonalistki albo adorowane jak na pierwszej randce ?
--
jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
Obserwuj wątek
      • kura17 Re: panie w łodzi podwodnej 22.05.19, 07:43
        > Mam nadzieję, że jesteś trollem, bo aż tak głupich kobiet nie ma ? Prawda ???

Vasaria, to jest nasza dyzurna obronczyni patryjarchatu, wiecznie na strazy!

--
        "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
        • livia.kalina Re: panie w łodzi podwodnej 22.05.19, 12:05
          Wczoraj jak to przeczytałam, to chciałam coś napisać ale w końcu zamknęłam forum i poszłam spać. Trudno mi uwierzyć, że zdrowa na umyśle osoba może w ogóle napisać coś tak głupiego.

--
          super_hetero_dyna:
          "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
          • kura17 Re: panie w łodzi podwodnej 22.05.19, 12:08
            > Wczoraj jak to przeczytałam, to chciałam coś napisać ale w końcu zamknęłam forum
            > i poszłam spać. Trudno mi uwierzyć, że zdrowa na umyśle osoba może w ogóle
            > napisać coś tak głupiego.

poniewaz ja pisalam juz dzisiaj, wiec zakladam, ze to o autorce watku wink

--
            "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
    • katriel Re: panie w łodzi podwodnej 22.05.19, 08:34
      > paniom się wydawało, że jak zamkną się ... m pod wodą, na ... tygodni/miesięcy z tabunem chłopów to będą niewidzialne=postrzegane jako bezpłciowe profesjonalistki albo adorowane jak na pierwszej randce ?

Niekoniecznie. Fantazjować każdemu wolno, również o koleżance z pracy.
      Ale jak już sobie ktoś fantazjuje o koleżance z pracy, to ma trzymać mordę w kubeł, a nie układać listy z gwiazdkami.

--
      Kaczki jedzą muchy; muchy jedzą robaki; Indianie jedzą kaczki, muchy i robaki; dzikie koty jedzą Indian; biali ludzie jedzą dzikie koty; i w ten sposób wszystko ślicznie się układa. (Mark Twain)
      • sofia_87 Re: panie w łodzi podwodnej 22.05.19, 14:58
        Dokladnie, glupota panow jest porazajaca, choć fantazjowanie , zwłaszcza w tych okolicznościach rozumiem smile
        Mam tez pewność, ze w analogicznej sytuacji 90 kobiet także by robilo mniej lub bardziej oficjalne rankingi 10 facetow, choc bardziej dyskretnie smile
    • katja.katja Re: panie w łodzi podwodnej 22.05.19, 15:09
      A co złego w takiej liście? Krzywda nikomu się nie stała. Tu też fantazjujemy o przystojnych aktorach i co byśmy z nimi nie zrobiły. I co? To jakieś przestępstwo bo nie wiem?

--
      Nie dam się wygasić!
    • fomica Re: panie w łodzi podwodnej 22.05.19, 20:26
      Niewiarygodne, że dorośli faceci, pewnie duża część żonatych i dzieciatych, bawi się w taką dziecinadę.
      Pamiętam takie coś, tylko oczywiście bardziej lajtowo, z podstawówki, kiedy to koledzy utworzyli rodzaj gry, w której każdej koleżance przypisano cenę i wirtualnie kupowano je i wymieniano. Ale to było w ósmej klasie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka