Dodaj do ulubionych

Dlaczego panie boją się przyznać na kogo chcą głos

23.05.19, 12:16
.. ować ?

a) bo nie idą na wybory
b) bo obawiają się kłótni
c) bo nie pytały partnera
d) bo chcą głosować na lewusów
e) bo chcą głosować na Konfederację
--
Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
Edytor zaawansowany
  • angazetka 23.05.19, 12:19
    Pytanie skonstruowane jak "Czy przestał pan bić już żonę"?
  • martishia7 23.05.19, 12:28
    Dokładnie tak big_grin W podobnej intencji chciałam odpisać, ale mnie wyręczyłaś, dzięki.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 12:29
    Co najmniej 3 razy pytałem tu panie jaką partyję popierają i ani razu nie dostałem odpowiedzi. A pytałem w odpowiedzi na spory sarkazm w moją stronę gdy napomknałem, że popieram Konfederację.

Ale ok, zgadzam się, że pytanie jest lekko prowokujące

--
  • katja.katja 23.05.19, 12:22
    Ja na przykład nie wiem.
    Chciałabym by lubiane i cenione przeze mnie forumki powiedziały na co głosują bo miałaby punkt odniesienia.
    Na pewno nie zagłosuję na PiS, na Wiosnę, na Kukiza i Korwina, co mi zostaje?

--
    Nie dam się wygasić!
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 12:30
    No Peo przecież, tylko Peo wink

--
  • saszanasza 23.05.19, 13:36
    gyubal_wahazar napisał:

> No Peo przecież, tylko Peo wink
    >

No skoro wiesz, to po co pytasz?

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 14:10
    To ironia była. To takie coś jest, że się mówi co innego niż się myśli, ale na wesoło

--
  • paniusiapobuleczki 23.05.19, 13:37
    Ty nie jesteś pani.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 14:38
    Zgadłaś

--
  • astrologia333 23.05.19, 12:24
    Otóż nie mam z tym problemu.
    Na nikogo nie chcę głosować, bo nie mam na kogo.
    Mniejsze zło to ja mogę zastosować w razie raka, a nie podczas wyborów jakichkolwiek.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 12:31
    Ok, przynajmniej konkretna i uczciwa odpowiedź, dzięki

--
  • anika772 23.05.19, 13:05
    Dorośnij politycznie, astrologio.
    Nigdzie nie ma tak, że partia/kandydat odpowiada komuś w 100%. Zawsze podczas wyborów w jakimś stopniu wybierasz "mniejsze zło".
  • astrologia333 23.05.19, 13:43
    Nie pouczaj mnie. Nie mam 5 lat. Żyję w demokratycznym póki co wolnym kraju z prawem do wyboru.
    Nie interesują mnie faszystki polityczne zmuszające mnie do głosowania bo tak, i to najlepiej na swojego kandydatka bo inaczej Cię wyśmieją.
    Żaden obecny kandydat nie odpowiada mi w choć 20% a już na pewno nie w ważnych dla mnie kwestiach.
    Nigdzie nie napisałam, że czekam na kandydata i partię ( odnośnie jesiennych wyborów) który będzie odpowiadał mi na 100%.
    Nie zagłosuje na żadnego, bo żaden mi nie odpowiada. Tak jak i żadna partia nie budzi we mnie żadnej sympatii politycznej co oznacza, że tam gdzie ważne dla mnie kwestie są w miarę uszanowane i w końcu wystawione na odpowiednią wysokość to inne budzą mój tak ogromny sprzeciw, że nie zaglosuję.
    A tam gdzie szanuje się pewne kwestie wyżej ignorowane to program polityczny to dno, dna.

W tym przypadku mniejsze zło mnie nie rusza, bo nie istnieje.

Za to chetnie głosuje na władze miasta itp, bo o dziwo jakoś jest z czego wybrać, choć nie sikam w majtki ze szczęścia z kadego pomysłu. I nie spełniają moich oczekiwań na 100%.

• betty_bum 23.05.19, 13:47
    I tak trzymaj!
  • betty_bum 23.05.19, 13:52
    Dzięki takim, którzy nie zagłosowali, PiS wygrał, dzięki takim co nie zagłosują przegra. Dziś słyszałam w radiowej jedynce wyborcza reklamę pisu. Wskazuje na skajną desperację, co bardzo mnie cieszy.
  • astrologia333 23.05.19, 14:24
    Przepraszam miałam zagłosować na Po, bo Ty tak chciałaś? Żeby PiS nie wygrał? Żart jakiś?
    Na mojej liście na Nie ( wtedy) pierwsze było Po. Gdybym poszła zagłosować nie było by to Po.
    Takze, martw się o swój głos i nie mów innym co mają robić i nie oskarżaj wszystki dookoła, bo jak zauważyłam masz taki zwyczaj.
    Pis wygrało bo wykorzystało niechęć Polaków do PO, przy okazji przygotowując dobrą strategicznie kampanie.
    Po przegrało bo sobie bimbało i bimba nadal. A Petru nadzieja - odpadł.
    Nie bądź więc, taka pewna, bo bardzo się możesz zdziwić ich rzekomej przegranej.
    Najpierw to może niech oni mają z kim przegrać.
  • zona_glusia 23.05.19, 14:23
    > to inne budzą mój tak ogromny sprzeciw, że nie zaglosuję.
    Inni wybiorą za Ciebie i mogą wybrać to, co budzi Twój ogromny sprzeciw.
  • astrologia333 23.05.19, 14:25
    Przeczytaj jeszcze raz. Zrozumiesz, to pogadamy.

Idź na wybory, krzyż na drogę chcesz? Nie mam.
  • zona_glusia 23.05.19, 19:54
    Zrozumiałam bardzo dobrze.
  • astrologia333 23.05.19, 22:04
    Chyba niekoniecznie zrozumiałaś.
    Gdybyś to zrobiła, to może byś się domysliła, że chodzi o dwie najważniejsze partie, za którymi nie ma długo, długo nic.
    W związku z tym chyba nie trzeba być geniuszem aby się domyśleć, że partia została już wybrana, a druga to wg mnie dno dna.
    Sorry, nie mam na kogo głosować.

• anika772 23.05.19, 21:05
    Ale nie musisz się tłumaczyć. Masz prawo nie głosować, tak jak ja mam prawo mieć swoje zdanie o osobach, które nie głosują.
  • astrologia333 23.05.19, 22:10
    Owszem mam prawo nie głosować, mam prawo głosować też na kogo chcę i nie dzielić się z tym publicznie czy to pod imieniem i nazwiskiem, czy to pod nickiem.
    Masz prawo mieć swoje zdanie, nie zabieram Ci go, ale skierowane było to do mnie personalnie. Uważam, że możesz je zachować dla siebie albo podpiąć pod post ogólnie a nie do mnie personalnie,bo czemu ma służyć, to że mi to powiesz?
    Inna inszość, że była to przedziwna rada, o którą nie prosiłam a mianowanie dorośnij. Jakby nie patrzeć jestem dorosła i mam swoje zdanie, że nie będę głosować jak nie mam na kogo i nie widzę powodu abyś miała go nie uszanować. Ja Ci się politycznie nie narzucam.
  • anika772 24.05.19, 06:59
    Gdybyśmy wszystkie zachowywały swoje zdanie dla siebie, to forum by zdechło.
    Zwyczajnie, Twoja postawa jest- w mojej ocenie - niedojrzała, stąd moja rada.
  • aga_mon_ber 24.05.19, 10:16
    Niedojrzała, bo co? Bo nie głosuje tak, jak inni tego chcą?
    To chyba jej sprawa?
  • 1matka-polka 24.05.19, 10:23
    Mają na myśli, że niedojrzała do życia w społeczeństwie. Że nie stosuje się do niepisanych zasad, narusza tabu, demokracja jest najlepszym systemem, który wymyślił człowiek i koniec. I jest to nie w smak lewakom, bo oni chcą demokratycznie przejąć władzę i wprowadzić demokratyczny totalitaryzm.

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • anika772 24.05.19, 15:22
    Bo nie głosuje w ogóle.
  • astrologia333 24.05.19, 15:44
    Nigdzie, nie napisałam, że nie głosuję w ogóle. Napisałam, że a) nie chcę głosować b) nie mam na kogo.
    Głosuję na władze miasta a to też głosowanie.
    Zagłosuję, też jak będę mieć na KOGO.
    Proste.
  • astrologia333 24.05.19, 15:17
    Zdanie: dorośnij?
    Jakoś nie uważam, ażeby dobre rady tego typu, ponieważ ktoś czegoś nie robi były niezbędne do życia forum.
    Mnie jednak nie obchodzi Twoje zdanie na Twój temat i nie wiem czemu ma służyć jego wyrażenie? Że zmienię zdanie?
  • ienerta 23.05.19, 12:31
    Ależ to prostsze niż Ci się wydaje... Dużo ludzi, naprawdę, w ogóle nie głosuje. Zrobiliśmy wczoraj wieczorem (pod wpływem innego wątku z forum) rachunek sumienia z mężem i wyszło, że ja nigdy nie głosowałam, mąż raz w życiu, ponad 15 lat temu. Także panie się nie boją, tylko podobnie jak ja oraz miliony innych mają wywalone wink Polityka to syf, szkoda czasu i nerwów, a dla ludzi biedniejszych nie ma absolutnie żadnego znaczenia kto rządzi. Także luzik smile
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 12:32
    Ok, rozumiem, dzięki smile

--
  • tiszantul 23.05.19, 13:16
    > a dla ludzi biedniejszych nie ma absolutnie żadnego znaczenia kto rządzi

Pewnie. 500 zł na dziecko co miesiąc, czyli w sumie 108 tys. złotych dla ludzi biedniejszych nie jest zauważalną kwotą
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 13:46
    Jakie 108,000 ? To PIS uchwalił zmianę czasu kadencji na 18 lat ? A poza tym, nie widziałeś badań dowodzących, że 500+ nie spowodował (nie licząc chwilowego piku) większej dzietności ? Co było do przewidzenia, bo nigdzie na świecie jeszcze nie spowodował. A jeśli tak, to jest to rozdawanie pieniędzy by kupić głosy w wyborach, czyli zwykłe korumpowanie

--
  • anika772 23.05.19, 13:23
    Ienerta...
    W sumie to trochę Wam zazdroszczę.
  • angazetka 23.05.19, 13:39
    Trochę nie ma się czym chwalić.
  • saszanasza 23.05.19, 14:30
    ienerta napisała:

> a dla ludzi biedniejszych
    > nie ma absolutnie żadnego znaczenia kto rządzi. Także luzik smile

Przepraszam ale to podejście typowej patologii żyjącej z zasiłków i nie mającej bladego pojęcia o świecie. Normalnego człowieka raczej interesuje do jak przygotowanych szkół idą ich dzieci, czy przedszkole czy szkoła dostanie dotacje z UE czy nie, komfort podróży po drogach wyremontowanych ze środków UE, polityka energetyczna, ekologia i te sprawy. Może UE nie ma odzwierciedlenia w zarobkach scricte ale wpływa chociażby na praworządność w krajach czlonkowskich a to przeklada się na poziom i warunki życia każdego, nawet tego który twierdzi, że u niego nic się nie zmieni. Straszne jest takie podejście...totalna ignorancja.
    --
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • ienerta 23.05.19, 15:52
    Ależ proszę i dziękujemy, patologia nisko się kłania. Swoją drogą, mąż po przeczytaniu tej wypowiedzi stwierdził, że możesz mieć rację: kwestia definicji. Pod względem dochodów i niezaradności życiowej na pewno pod patologię podpadamy. Niestety pod względem przeczytanych książek (po kilkadziesiąt na rok) trochę odstajemy. Ale czekaj, może ta nowa definicja patologii brzmi: nie interesujący się polityką. Wtedy tak, zdecydowanie znowu podpadamy.
    Pozdrowienia załączają patologiczna absolwentka informacji naukowej i bibliotekoznawstwa oraz patologiczny absolwent lingwistyki stosowanej (wieloletni nauczyciel angielskiego i rosyjskiego) wink

PS Dużo macie na forum tych durnych i nudnych rozpolitykowanych trolli?
  • triss_merigold6 23.05.19, 15:57
    Czyli borejkowszczyzna w samozachwycie nad konsumpcją dóbr kultury tzw. wysokiej.
  • saszanasza 23.05.19, 16:03
    Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że i doktorant może być „politycznym abnegatem”. Akurat po ludziach z wyższym wykształceniem spodziewałabym się większej wiedzy z zakresu ekonomii i polityki i większego zaangażowania/działania, niezależnie nawet od politycznych „preferencji”.

--
  • sumire 23.05.19, 16:10
    Ostentacyjny brak zainteresowania polityką przestał być trendy i cool jakiś czas temu, soraski.
  • paniusiapobuleczki 23.05.19, 17:26
    A jednak nie masz się czym chwalić.
  • pade 23.05.19, 19:52
    No niestety, podpadacie pod patologię, i to wcale nie dochodami.

--
    "> Mogłabyś używać dużych liter Minnie? Ciężko się Ciebie czyta.
    > nie. poradzilas sobie z czytaniem , to poradzisz se znowu. a jak ci sie nie podoba mój styl to mnie nie czytaj. i nie zawracaj głowy. to watek o finansach. uprzejmie spłyń proszę trolować gdzie indziej. Minnie z forum Savoir Vivre"
  • ienerta 23.05.19, 15:53
    * "Tak że" - oczywiście. Przepraszam, obrzydliwy błąd i to popełniony dwa razy wink
  • jaulfa 23.05.19, 18:31
    Tylko przy takim podejściu do władzy dochodzą ugrupowania skrajne, radykalne u niestety decydują o życiu większości.
    Moim zdaniem lepiej zagłosować przeciw niż wcale. Wcale oznacza, że wygra radykalizm. Przeciw oznacza, że radykalizm nie będzie mieć większości a może i wcale nie wygra.
    Tak, jest wolność i demokracja.... bo jest wiara i założenie, że naród jest mądry i zrobi to, co należy czyli pójdzie do wyborów.
  • astrologia333 23.05.19, 22:13
    To jest dopiero genialne, wybierać byle co, byleby było przeciw i jak zwykle opozycja na tym bazuje, że zagłosują na nich przeciwnicy.
    No to ja wam życzę powodzenia.
  • sumire 24.05.19, 00:12
    Gwoli ścisłości, głosowanie przeciwko nie oznacza wybierania byle czego, ale raczej wybieranie partii najbliższej światopoglądowi danego wyborcy.
    Życie generalnie na ogół nie podsuwa nam do wyboru rzeczy, które nam idealnie pasują.

Osobiście świadome niegłosowanie w obecnych czasach uważam za dość infantylne. Ale jeśli wszystko ci jedno, co będzie z tym kontynentem, to jasne, masz prawo.
  • astrologia333 24.05.19, 15:21
    Zdajesz sobie sprawę, że wśród osób, które NIE ZAGŁOSOWAŁY niekoniecznie są osoby, które zagłosowałyby przeciwko PIS?
    Idąc dalej w las, jeśli KTOŚ NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ, a ma głosować tylko przeciw, to na kogo zagłosuje? Zagadka dnia. Na byle kogo, byle nie PIS, bo jak domniemam o to sie tutaj rozchodzi.
  • uomo_dos 23.05.19, 12:34
    Proponuję podpunkt
    f) bo wybierają "po ładności"
    Moja córka na pewnym etapie etapie rozwoju odkryła, że nie wybiera się pieska "po ładności", przytaknęłam, ale przecież z punktu widzenia dorosłej kobiety, dlaczego nie? A skoro można wybrać męża "po ładności" to i polityka w wyborach też można wskazać "po ładności".
    Zaraz założę wątek, w którym poproszę, żeby mi dziewczyny podpowiedziały, kogo wybierają "po ładności".
    A że do wyborów mało czasu już zostało, więc rankingi sobie daruję, wygooglam tylko focie. Dzięki gyubal, bardzo mi pomogłeś, sama bym nie dała rady. Lepszy taki wybór niż rzut monetą smile
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 12:42
    Hahaha, bardzo ładna historia z córką i psinką, dzięki smile

> Zaraz założę wątek, w którym poproszę, żeby mi dziewczyny podpowiedziały, kogo wybierają "po ładności".

Czad ! Bo na bank wygrają Konfederaci. Nie żebym był koneserem męskiej krasy, ale to w wiekszości młode zuchy z błyskiem w oku, a nie spocone i spasione emeryty, opieprzające darmowe kanapki w niedzielnym tefałenie

--
  • angazetka 23.05.19, 12:56
    Pokaż mnie tych młodych zuchów.
  • dziennik-niecodziennik 23.05.19, 13:04
    http://i.iplsc.com/janusz-korwin-mikke/0003DU3SGTTNRWAQ-C116-F4.jpg//

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • uomo_dos 23.05.19, 13:05
    Dziewczyny, plissss, tylko nie focie tych tutaj!
  • dziennik-niecodziennik 23.05.19, 13:19
    No toz to kwintesencja idealu!...

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • angazetka 23.05.19, 13:05
    Tego znam tongue_out
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 13:49
    Bosak, Bączkowski, Kulesza, Winnicki

--
  • angazetka 23.05.19, 13:55
    Kulesza wygląda na licealistę.
    Reszta - LOL.
  • bo_ob 23.05.19, 14:02
    Winnicki jest ode mnie niższy, jest bladziutki, chudziuteńki i ma pryszcze. Wiem, bo kiedyś obok niego stanęłam.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 14:14
    To bierz Schetynę, nie pożałujesz wink

--
  • bo_ob 23.05.19, 14:16
    Z urody nawet Schetyna jest lepszy od Winnickiego.

• gyubal_wahazar 23.05.19, 14:27
    Jak to 'nawet' ? Gdy się to ciacho rozpromieni, czyż większości pań nie miękną kolana ?
    Szczególnie tym, eksponującym walory męskiego intelektu wink

--
  • bo_ob 23.05.19, 14:34
    gyubal_wahazar napisał:

> Gdy się to ciacho rozpromieni, czyż większości pań nie miękną
    > kolana ?

Nie wiem co z tobą nie tak, ale wszystko co piszesz jest jakieś takie skrajnie obleśne.

• gyubal_wahazar 23.05.19, 14:41
    Przypominasz mi moją siostrę katechetkę, tylko level hard

--
  • dziennik-niecodziennik 23.05.19, 17:21
    On tak ma. Nie wiedziec czemu prawie wszystko co pisze brzmi albo oblesnie, albo protekcjonalnie.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • livia.kalina 23.05.19, 17:23
    Bo jest zakompleksionym szurem i w ten sposób dodaje sobie pewności siebie. jest tak niekumaty, że nie zauważa, ze się tylko ośmiesza.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 17:39
    Rozwikłam ci tą zagadkę: to zwykła, perwersyjna obsesja jest. Wyszarz mnie jak Hanusimama i przejdzie jak ręką odjął

--
  • aerra 23.05.19, 19:58
    Tę zagadkę.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 15:34
    No przecież uprzedzałem, że młode. Jak wolisz dojrzalszych, to mam w ofercie odcyfryzowanego kolegę Boni M
    www.youtube.com/watch?v=otna9Pe3jWg

--
  • dziennik-niecodziennik 23.05.19, 14:10
    Wizualnie to jeszcze od biedy by Bączkowski przeszedl, reszta - to juz wolalabym Liroya...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • triss_merigold6 23.05.19, 14:29
    Liroy jest maciupki, tyci, niziutki. big_grin
  • bo_ob 23.05.19, 14:36
    Liroy ma metr sześćdziesiąt.

• triss_merigold6 23.05.19, 14:39
    I malutkie rączki, małe nóżki...
  • bo_ob 23.05.19, 14:41
    Mózg też nie zachwyca wielkością smile
  • dziennik-niecodziennik 23.05.19, 15:27
    Mowimy o urodzie smile

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • mamaaspiama 23.05.19, 16:00
    triss_merigold6 23.05.19, 14:39
    I malutkie rączki, małe nóżki...
    bo_ob 23.05.19, 14:41
    Mózg też nie zachwyca wielkością smile

Uśmiałam się big_grin Macie rację big_grin
  • heavy_metal_thunder 24.05.19, 20:10
    Ale jego żona była modelką, czy tam w filmach dla dorosłych grała.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 14:48
    Napoleon miał 2.20 i jedną łapką chwytał 3 piłki od kosza

--
  • angazetka 23.05.19, 14:52
    No ale urodziwy nie był, a to podwątek o urodzie.
  • dziennik-niecodziennik 23.05.19, 15:27
    Ja tez, mi nie przeszkadza.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • martishia7 23.05.19, 22:28
    Buldożki też, ale niektórzy lubią big_grin
  • mamaaspiama 23.05.19, 15:58
    "Bosak, Bączkowski, Kulesza, Winnicki"

Buahahahahahahahahahaha
    Poza tym, nie to ładne co ładne, a co się komu podoba.
    Żadnego nie tknęłabym kijem. A Bosak to w ogóle jakaś podpierdółka faceta smile
  • bo_ob 23.05.19, 16:26
    mamaaspiama napisała:

> A Bosak to w ogóle jakaś podpierdółka faceta smile

No właśnie. Facet, narodowiec pod czterdziestkę żeby nie naprodukował bogobojnie z żoną ze czwóreczki małych narodowców to jest mocno podejrzane.
  • angazetka 23.05.19, 16:30
    No w końcu o Bosaku SIĘ MÓWI od lat tongue_out
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 16:38
    Mocny Krzyś jest. Rozjeżdża lewactwo jak tramwaj glizdę, więc rzadko który chce z nim wystartować przed publiką i kamerami

--
  • angazetka 23.05.19, 16:44
    Uhm. Ostatnio rozjeżdżał, siedząc w kawiarni i patrząc, jak tłum sześciu jego narodowców spotka garstkę 100 antyfaszystów na UW wink
  • bo_ob 23.05.19, 16:47
    angazetka napisała:

> Ostatnio rozjeżdżał, siedząc w kawiarni

Gejowskiej?

• livia.kalina 23.05.19, 19:29
    Tak było:

https://pbs.twimg.com/media/D7HEanyXYAMuEP_.jpg:large

--
    super_hetero_dyna:
  • 1matka-polka 24.05.19, 10:10
    A kiedy policja atakowała sama siebie udając narodowców, to jak było?

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 17:47
    Masz na myśli 100 komunistycznych tłuków w koszulkach z sierpem i młotem albo Che i Fidelem ?
    Zaproś ich na żyletę legii i postaw zakład który z płaczem nie zwieje przed upływem 5 minut.

Rozmawiamy na jakimś poziomie czy odbijamy dziecinne bzdety ?

--
  • angazetka 23.05.19, 19:13
    gyubal_wahazar napisał:

>
    > Rozmawiamy na jakimś poziomie czy odbijamy dziecinne bzdety ?

Na jakimś. Z pewnością nie twoim.
    >
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 20:38
    Zniewalasz mnie swą głębią

--
  • maaria33 23.05.19, 19:23
    big_grin

• heavy_metal_thunder 24.05.19, 20:12
    Może długotrwały trądzik i np. wyśmiewanie z tego powodu przez kobiety doprowadziło, że niepewnie czuje się w relacjach z kobietami. A dziewczyny są wredne oraz okrutne i chłopaka z trądzikiem naprawdę potrafią zniszczyć psychiczne.
  • martishia7 23.05.19, 22:29
    Czy Krzysio już wyleczył trądzik?
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 22:37
    To twoje okłady nie pomogły ? wink

--
  • 7katipo 23.05.19, 20:19
    Kolacja mi się cofnęła.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 22:38
    Dzięki za info. Jak w toalecie coś pójdzie nie tak, nie zapomnij dać mi znać, pls

--
  • 7katipo 24.05.19, 10:38
    A po co ci to wiedzieć? !?!?
  • uomo_dos 23.05.19, 13:05
    Aż muszę zacytować mistrza Lema: "Byle tylko nie myśleć, a będzie dobra nasza". smile
  • mamaaspiama 23.05.19, 19:37
    youtu.be/-nOkR7HjyO4
  • 7katipo 23.05.19, 20:17
    Kaja Godek. Śliczności. big_grin big_grin big_grin
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 20:36
    Jesteś Jessicą Albą czy Pamelą Andreson ?

--
  • saszanasza 23.05.19, 15:19
    Po „ładności” to na nikogo bym nie zagłosowała, no chyba żeby zmienić kategorię na „po brzydkości”😁

--
  • 1matka-polka 23.05.19, 12:57
    Nie bedę głosować, bo nie wierzę w demokrację.

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • ajaksiowa 23.05.19, 13:02
    Wahazarze,ktoś od Zandberga jest? no to na niego lub nią zagłosuję 😁

--
    ,,Czy wyzwolenie społecznei ekonomiczne jest możliwe bez przemocy?Nie.Czy jest mozliwe z uzyciem przemocy?Nie,,
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 13:52
    Włodzimierz Ilicz może z mauzoleum się wygrzebie wink

--
  • stephanie.plum 23.05.19, 14:12
    w tym PE nawet to by przespali...

--
    idę tam, gdzie idę
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 14:28
    Co Sośnierz nie raz dobitnie udowodnił

--
  • dramatika 24.05.19, 00:15
    1matka-polka napisała:

> Nie bedę głosować, bo nie wierzę w demokrację.

Oj matko.
    Demokracja to teatr dla naiwnych, sterowany przez służby w Polsce, a propagandę w Europie i USA, ale jednak mimo wszystko warto głosować - jest to jedyna droga, aby pokazać tym na górze, że nie da się Ci wyprać mózgu. A takich ludzi jest naprawdę bardzo, bardzo dużo.
  • 1matka-polka 24.05.19, 10:07
    "Demokracja to teatr dla naiwnych, sterowany przez służby w Polsce, a propagandę w Europie i USA...jest to jedyna droga, aby pokazać tym na górze, że nie da się Ci wyprać mózgu. A takich ludzi jest naprawdę bardzo, bardzo dużo."
    No dobra, przekonałaś mnie wink

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • katja.katja 24.05.19, 07:12
    Zaorałaś.

--
    Nie dam się wygasić!
  • betty_bum 23.05.19, 13:29
    Będę głosować na KE. Biedroniowi nie oddam głosu, chociaż ma dużo dobrych punktów w programie, bo nie dołączył do koalicji ratującej państwo przed pisem. To jest priorytet, własne ambicje trzeba schować do kieszeni.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 13:52
    Dzięki, przynajmniej konkretnie i na temat

--
  • betty_bum 23.05.19, 14:01
    Czy jutro o szóstej rano powinnam mieć pod ręką szczoteczką do zębów? Jestem przerażona w jakim kraju teraz żyjęuncertain
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 14:16
    Jeśli liczysz, że będę bronił Pisu, to chyba pomylilaś mnie z Tiszem. Na moje, Pis jest tylko marginalnie mniejszym dnem od PO

--
  • princesswhitewolf 23.05.19, 15:13
    >bo nie dołączył do koalicji ratującej państwo przed pisem.

Mysle ze wyliczyli ile by tez przez to stracil bo sa tacy ktorzy na niego glosuja bo sa obrazeni na PO tez.

• alicia033 23.05.19, 15:37
    "obrazą" w moim przypadku bym tego nie nazwała, ale brakiem wiarygodności.
    Co do tej Wiosny to mogę mieć jeszcze nadzieję, że się ładnie rozwinie, natomiast taki np. leszek miller żadnych złudzeń nie zostawia.
  • bialeem 23.05.19, 13:30
    Przejrzałam właśnie listy i tak:
    - PO ma o dziwo relatywnie mądrych ludzi. Hubner, Boni, Cimoszewicz...
    - Wiosna ma Wielgus na dwójce i o ile myślałam, że moooże zagłosuję, to przecież nie skażę szanownej pani na kolejną przeprowadzkę. Nie wiadomo czego by się po drodze jeszcze pozbyła w schronisku
    - Razemy są mi nie po drodze wybitne, ale rozważam głosowanie, bo jak Zojdberg wyjedzie, to się wszystko rozpadnie. Jest jedyną osobowością tej partyjki
    - Koalicję litościwie pominę. Godkowi chętnie naplułabym w facjatę
    - Pisiatych pomijam z oczywistych względów, choć ich posłowie PE zwykle należą do tego rozsądniejszego gremium

Dlaczego ty chłopczyno głosujesz jak głosujesz (o ile w ogóle)? Czy coś w "programie" koalicji cię wyjątkowo przekonało, czy (jak wszystkie biedne zagubione chłopki) głosujesz na zasadzie przypadkowego spięcia jedynych neuronów?
  • betty_bum 23.05.19, 13:39
    Nie koalicję, a konfederację chciałaś chyba napisać.
  • bialeem 23.05.19, 14:04
    Tak, konfederację. Swoją drogą ciekawe czy nazwę wybrali zainspirowani wojną secesyjnąsmile
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 14:04
    Tyle razy babcię uczyłem odróżniać inspirację od insynuacji, a wszystko jak krew w piach. No ale do meritum.

Odpowiedź krótka: głosuję na Konfederatów, bo to jedyna organizacja która przeciwstawia się oddaniu Polski Żydom (chetnie odpowiem na pytanie o dowody)

Odpowiedź długa: bo komunizm i jego mniej radykalną odmianę - socjalizm, uważam za ideologię zbrodniczą, czego dowiodła ponad 100 mln ofiar przez ostatnie 100 lat, a jedyną organizacją nie lewicową jest Konfederacja.

Jedyne co mnie poglądowo z nią różni, to stosunek do KK, który uważam za organizację przestępczą (mam na myśli hierarchię, nie szeregowych księży, bo to nie oni zarządzają tą firmą)

Prócz tego, zdecydowana większość ludzi stojących za Konfederacją miażdży intelektualnie przedstawicieli partii socjalistycznych, np : Braun, Winnicki, Bosak, Korwin, Liroy, Michalkiewicz, Żebrowski, Zięba

--
  • bo_ob 23.05.19, 14:07
    gyubal_wahazar napisał:

> Prócz tego, zdecydowana większość ludzi stojących za Konfederacją miażdży intel
    > ektualnie przedstawicieli partii socjalistycznych, np : Braun, Winnicki, Bosak,
    > Korwin, Liroy, Michalkiewicz, Żebrowski, Zięba

No, Liroy miażdży intelektualnie Marka Belkę, to jest jasne jak słońce konfederackie.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 14:19
    Jak najbardziej, co wynika choćby z komunistycznego rodowodu Belki

--
  • angazetka 23.05.19, 14:22
    Komunistyczny rodowód wpływa na intelekt? big_grin
    Oraz rety, takie tuzy intelektu wszyscy, że już prezydent przy nich się wydaje geniuszem.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 14:33
    > Komunistyczny rodowód wpływa na intelekt? big_grin

Zazdroszczę ci młodości, ale jeśli chcesz zgłębić temat, to wyguglaj sobie dzieła takich demonów intelektu, jak Bierut, Ochab, Gomółka, Gierek, Kiszczak czy Jaruzelski

--
  • angazetka 23.05.19, 14:35
    To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Nie wiem, jak intelekt Bieruta ma się do intelektu Belki. Oraz pokaż mi no jakieś wytwory intelektu Bosaka czy kogoś z tej radosnej gwardii. Poza tańcem z gwiazdami ofc.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 14:54
    To spróbuje rzucić trochę światła. Ideologia marksistowska zakłada taką ruinę gospodarczą wszystkiego czego się tknie, że niezbędnym warunkiem jej sukcesu, jest obecność krwawego aparatu terroru, co w prostej linii prowadzi do tragedii milionów ludzi, czego dobitne dowody przełożył Ziutek Słoneczko, kolega Mao, czy innych wybitny przedstawiciel socjalizmu - Adolf Hitler

Ktoś, kto mimo to hołduje tej ideologii, nawet pomijając wymiar moralny, jest dla mnie intelektualną amebą, ponieważ nie dociera do niego, że on jest nastepny w kolejce do strzału w potylicę

--
  • angazetka 23.05.19, 14:56
    Uch, ależ groch z kapustą.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 15:18
    Nic się nie troskaj, kiedyś się połapiesz

--
  • dziennik-niecodziennik 23.05.19, 15:29
    > Ideologia marksistowska zakłada taką ruinę g
    > ospodarczą wszystkiego czego się tknie, że niezbędnym warunkiem jej sukcesu, je
    > st obecność krwawego aparatu terroru, co w prostej linii prowadzi do tragedii m
    > ilionów ludzi, czego dobitne dowody przełożył Ziutek Słoneczko, kolega Mao, czy
    > innych wybitny przedstawiciel socjalizmu - Adolf Hitler

To cos jak PiS...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 15:40
    Generalnie jak wszystkie partie lewicowe. Różnią się tylko radykalizmem drogi do komunizmu

--
  • bo_ob 23.05.19, 14:26
    Też myślę, że Scyzoryk to intelektualista skrojony na twoją miarę smile
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 14:34
    Dzięki, schlebiasz mi tym porównaniem, bo bardzo cenię chłopa smile

--
  • bo_ob 23.05.19, 14:38
    No to w prezencie twórczość twego intelektualisty:

"Tu Silnica, Silnica, Silnica płynie tu
    Tu dziwek, Rumunów i ping-pongów jest w chuj
    Chuj mój, twój wypierdalaj
    Trzymaj tych skurwieli jak najdalej z dala
    Bo to Scoobie dobie doo
    A co to kurwa jest?
    To takie bydle co zajebisty pies
    A scoobie-doo'ya scoobie-dobie doo (scoobie-doo!) "

Smacznego.

• gyubal_wahazar 23.05.19, 15:01
    Niezłe, ale z tej półki zdecydowanie bardziej wolę Kukiego - wirusa SLD. Tylko, jeśli nie znasz, to może skocz po paczkę relanium, żeby nie było, że nie uprzedzałem

www.youtube.com/watch?v=5UqylWSgHYo

PS Matki karmiące i osoby o skłonnościach maniakalno-depresyjnych, uprzejmie zaklinam na wszystkie świętości, o nie nagniatanie tej linki

PPS No. To po takiej zachęcie, wszyscy nagniotą

--
  • saszanasza 23.05.19, 14:33
    gyubal_wahazar napisał:

> Jak najbardziej, co wynika choćby z komunistycznego rodowodu Belki
    >

Akurat na Belkę bym nie glosowała, chociaż glosuję na KE. Na szczęście nie mam go na liście.
    Na Cimoszewicza zresztą też. Nie glosuję na stare pryki bo mam młodszą alternatywę😛

--
  • angazetka 23.05.19, 14:40
    A ja chyba właśnie na Cimoszkę, szanuję człowieka, od kiedy pamiętam wink
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 15:44
    Tatuś pracując w Informacji Wojskowej, czyli odpowiedniku sowieckiego Smiersza (najokrutniejsza część NKWD) położył wielkie zasługi w torturowaniu i mordowaniu żołnierzy AK, NSZ i innych polskich organizacji niepodległościowych.

Ale oczywiście to są wszystko plotki

--
  • angazetka 23.05.19, 15:50
    Jeśli nawet (nie wiem, nie sprawdzałam): czy ja głosuję na jego ojca?
  • mamaaspiama 23.05.19, 16:08
    Czystość do 6 pokoleń wstecz Ci się marzy? Jesteś pewny, że w Twojej rodzinie nikt Wam w papiery nie nasrał?
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 16:18
    Synek idący w taty ślady wstępując do partii komunistycznej i robiąc w niej zawrotną karierę, zaświadczył tym, jak gardzi osiągnięciami taty, nieprawdaż ?

Warto też sprawdzić co ostatnio rzekł nt roszczeń z 447

--
  • mamaaspiama 23.05.19, 16:21
    Ma poglądy lewicowe. Wolno mu.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 16:44
    A kto rzekł, że nie wolno ?

--
  • bialeem 23.05.19, 15:32
    "jedyna organizacja która przeciwstawia się oddaniu Polski Żydom" aha. Czyli jednak bardzo przypadkowe spięcie neuronów gdzieś w burzy teorii spiskowych. Konfederacja chce oddać Polskę reptilianom (chętnie odpowiem na pytanie o dowody)

"zdecydowana większość ludzi stojących za Konfederacją miażdży intelektualnie przedstawicieli partii socjalistycznych"
    Każdy ocenia czyjąś inteligencję za pomocą własnych zdolności umysłowych. Kompletnie mnie więc taki pogląd w twoim przypadku nie dziwi.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 15:49
    Tak jak mnie nie dziwi, że 95% pań na tym forum ma poglądy zadziwiająco zbieżne z ciśniętymi od lat przez tefałen czy stanowiące 80% polskiego rynku mediów, zagraniczne (głównie niemieckie) media.

Pójście pod prąd ogólnie obowiązującej mantrze, dla zdecydowanej większości ludzi, jest zbyt przerażające

--
  • dziennik-niecodziennik 23.05.19, 15:51
    Jak Ci nie odpowiada towarzystwo - nie wchodz na to forum. Ja nie wchodze na Fronde zeby ich obsmiewac.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 16:20
    Wchodzę tu nie tylko ze względów towarzyskich. Niewiele mniej ciekawy, jest dla mnie sposób myślenia jego uczestniczek, a szczególnie źródła ich predylekcji do lewactwa

--
  • bialeem 23.05.19, 16:23
    Jako osoba z gruntu centrowa z tendencjami do prawicowych inklinacji gospodarczych pracująca w lewicowym środowisku mogę z czystym sumieniem rzec, że sposób myślenia osób o poglądach nie-lewicowych skrajnie różni się od twojego sposobu przetwarzania rzeczywistości w mózgu (bo myśleniem tego nie nazwę)
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 16:47
    Dzięki za komplement, bo nigdy nie próbowałem być częścią tłumu.
    Recenzją twego potencjału intelektualnego się nie zrewanżuję, bo zaraz będzie bek, że jestem chamski czy protekcjonalny

--
  • angazetka 23.05.19, 15:52
    O, to teraz TVN promuje partię Razem? Kurde, nie wiedziałam, od wielu lat nie mam telewizora.
  • mamaaspiama 23.05.19, 16:02
    " Wiosna ma Wielgus na dwójce i o ile myślałam, że moooże zagłosuję, to przecież nie skażę szanownej pani na kolejną przeprowadzkę. Nie wiadomo czego by się po drodze jeszcze pozbyła w schronisku"

Też rozważałam i też postanowiłam, że nie będę jej narażać na niewygodę. Sorry, dla mnie jest największą przegraną tych wyborów sad
  • milva24 23.05.19, 13:32
    Nie wiem dlaczego panie się boją. Ja się nie boję.
  • saszanasza 23.05.19, 13:38
    Zagłosuję na Koalicję europejską. PIS, Korwiny i Kukizy absolutnie nie.

--
  • paniusiapobuleczki 23.05.19, 13:41
    Dobszsz, odpowiem -KE, niekoniecznie na jedynkę z listy. Satisfied?
  • saszanasza 23.05.19, 13:50
    paniusiapobuleczki napisała:

> Dobszsz, odpowiem -KE, niekoniecznie na jedynkę z listy. Satisfied?

Ja dorwałam jakiś test/pytania na ktore odpowiedzi wskazują, która partia jest mi najbliższa ideologia europejską. Generalnie wyszli mi „zieloni”, chyba bym się załamała, jakby wyszedł mi PIS kukiz czy Korwin😬😬😬

--
  • tiszantul 23.05.19, 13:48
    Ja zagłosuję na PiS.

Gdyby na ematce był jeszcze jakiś wyborca pis, proszę o deklarację. We dwójkę będzie raźniej na tym niewdzięcznym forum!
  • isa_bella1 23.05.19, 14:50
    PiS
  • mamaaspiama 23.05.19, 16:09
    "Ja zagłosuję na PiS."

Szok i niedowierzanie big_grin
  • malgo21 23.05.19, 13:49
    A dlaczego niektóre samce nie potrafią sami zdecydować na kogo głosować, tylko muszą znać zdanie kobiet?
  • saszanasza 23.05.19, 13:51
    malgo21 napisała:

> A dlaczego niektóre samce nie potrafią sami zdecydować na kogo głosować, tylko
    > muszą znać zdanie kobiet?

Hehe, ja już powiedziałam swojemu samcowi, na kogo ma głosować😛

--
  • cosmetic.wipes 23.05.19, 13:50
    Dorota Niedziela, okręg 10, nr 7 na liście KE.

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • saszanasza 23.05.19, 13:53
    cosmetic.wipes napisała:

> Dorota Niedziela, okręg 10, nr 7 na liście KE.
    >

Ja na swojej liście mam Kamilę Gasiuk-Philowiczi na nią zamierzam głosować

--
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 15:21
    Dorotka bardzo ładnie jest. A dlaczego dopiero na 7 cię upchali ?

--
  • cosmetic.wipes 23.05.19, 22:19
    Biedny misiu, twoj maleńki rozumek nie ogarnął, że można wiedzieć konkretnie na kogo będzie się glosowac 😃

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 22:36
    Dlatego Kosmetyczną Łajpkę szczęśliwy los mi zesłał wink

--
  • katja.katja 24.05.19, 07:12
    A gdzie spis tych list?

--
    Nie dam się wygasić!
  • livia.kalina 23.05.19, 13:52
    Bardzo się boimy albowiem ty jesteś taki mądry i z pewnością tak inteligentnie i dowcipnie skrytykujesz nasz wybór i potem się nie pozbieramy.

--
    super_hetero_dyna:
  • hanusinamama 23.05.19, 14:36
    Dzisiaj koleś jest znowu samozwańczym socjologiem...Pan przebija w byciu żałosnym Józka. I jeszcze uważa sie za znawce i myśliciela...
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 15:23
    Hanuś, no ale w końcu mi odpowiedz, czy Twój sokoli wzrok, z łatwością przebijający się przez wyszarzenie mnie, to zasługa jakiejś diety cud, czy genów ? Ładnie proszę

--
  • astrologia333 23.05.19, 14:29
    W sumie to w jednym się zgadzam.
    Faktycznie wiele osób unika tematu, lub krąży na około, w sumie się nie dziwię, skoro zwolenniczki wolnego wyboru latają ze swoimi racjami i " zmuszają" do głosu koniecznie po ich myśli, nie szanując zdania i wyboru innych.
  • kagrami 23.05.19, 14:31
    A robiliście test na latarnikwyborczy.pl? Mi wyszło wlasciwie tak jak myślałam, że będę głosować: Kukiz-15.

--
    "Powiadają starzy Cyganie, że Bóg znika, gdy rozgniewają go ludzie, wówczas przychodzi czas magicznych zaklęć i przepowiadania przyszłości. Bez Boga w tle staje się ona łatwo przewidywalna." /Michał Kruszona "Rumunia"/
  • saszanasza 23.05.19, 14:34
    kagrami napisała:

> A robiliście test na latarnikwyborczy.pl? Mi wyszło wlasciwie tak jak myślałam,
    > że będę głosować: Kukiz-15.
    >

No właśnie robiłam i na szczęście wyszła mi KE😛

--
  • bialeem 23.05.19, 15:02
    A to ciekawe, bo oni nie podali odpowiedzi na pytania. Też jesteś taka niezdecydowana?
  • saszanasza 23.05.19, 15:08
    bialeem napisał:

> A to ciekawe, bo oni nie podali odpowiedzi na pytania. Też jesteś taka niezdecy
    > dowana?

No to może robiłam gdzieś indziej ten test😂 I były odpowiedzi, jak najbardziej!

--
  • saszanasza 23.05.19, 15:09
    Znalazłam!
    latarnikwyborczy.pl/ankieta/#1

--
  • sokananasowy 23.05.19, 16:34
    KE nie udzieliła odpowiedzi na pytania Latarnika, więc nadal nie wiadomo, o jakim teście mówisz. Chyba, że kłamiesz smile

A jeśli chodzi o moje wybory, to pada na KE jako mniejsze zło, najchętniej Lewica Razem. Żadne oszołomy z PiSu, Kukiza czy Konfederacji nie wchodzą w grę.
  • saszanasza 23.05.19, 16:50
    sokananasowy napisał(a):

> KE nie udzieliła odpowiedzi na pytania Latarnika, więc nadal nie wiadomo, o jak
    > im teście mówisz. Chyba, że kłamiesz smile

Nie rozumiem o co ci chodzi. KE nie musi na nic udzielać odpowiedzi, w teście chodzi jedynie o wykazanie zbieżności moich poglądów z poglądami/kierunkiem politycznym kandydatów do UE. Wypełniłam test, na koniec testu pojawiły się nazwiska osób, oraz zbieżność „pogladow/działań, o ktorych piszę powyżej wyrażona procentowo, na podstawie ktorej najbliżej mi do poglądów kandydatów z koalicji. Co w tym jest niezrozumiałe?
    >
    >

--
  • angazetka 23.05.19, 16:52
    O to jej chodzi: opinie.wp.pl/wybory-do-pe-2019-latarnik-wyborczy-bez-koalicji-europejskiej-to-jedyny-komitet-ktory-nie-odpowiedzial-6378375522785409a
  • saszanasza 23.05.19, 18:16
    angazetka napisała:

> O to jej chodzi: opinie.wp.pl/wybory-do-pe-2019-latarnik-wyborczy-bez-koalicji-europejskiej-to-jedyny-komitet-ktory-nie-odpowiedzial-6378375522785409a

Aaaaa, o to chodzi.....bo wyszli” mi Zieleni którzy są częścią KE, więc uogólniłam😁

--
  • kagrami 23.05.19, 18:20
    Aaa ok smile nie wiedziałam że oni tam są smile

--
    "Powiadają starzy Cyganie, że Bóg znika, gdy rozgniewają go ludzie, wówczas przychodzi czas magicznych zaklęć i przepowiadania przyszłości. Bez Boga w tle staje się ona łatwo przewidywalna." /Michał Kruszona "Rumunia"/
  • angazetka 23.05.19, 16:55
    Oraz: właśnie jeszcze raz wypełniłam ten test. Na końcu jest wykres z partiami i tekst: brak - komitet [KE] nie udzielił odpowiedzi na pytania.
  • kagrami 23.05.19, 18:07
    Zgadza się. Nie udzielili odpowiedzi.

--
  • saszanasza 23.05.19, 18:19
    angazetka napisała:

> Oraz: właśnie jeszcze raz wypełniłam ten test. Na końcu jest wykres z partiami
    > i tekst: brak - komitet [KE] nie udzielił odpowiedzi na pytania.

Ej, ale mimo wszystko coś jest nie tak! Jak wczoraj czy przedwczoraj wypełniałam ten test to były inne pytania? A wtedy wyszli mi Zieleni, ktorzy wchodzą w sklad KE wiec uogólniłam

--
  • saszanasza 23.05.19, 18:24
    saszanasza napisała:

> angazetka napisała:
    >
    > > Oraz: właśnie jeszcze raz wypełniłam ten test. Na końcu jest wykres z par
    > tiami
    > > i tekst: brak - komitet [KE] nie udzielił odpowiedzi na pytania.
    >
    >
    > Ej, ale mimo wszystko coś jest nie tak! Jak wczoraj czy przedwczoraj wypełniała
    > m ten test to były inne pytania? A wtedy wyszli mi Zieleni, ktorzy wchodzą w sk
    > lad KE wiec uogólniłam
    >

Kuźwa, ja nie robiłam jednak tego testu! W tamtym, ktory robiłam, nie miałam takich wyników, tylko pojawiły sie nazwiska osób (rownież obcokrajowcow) z partii w innych krajach z procentowym dopasowaniem! Teraz wyszła mi prawie po równo „wiosna” i „lewica razem”.

--
  • zona_glusia 23.05.19, 19:53
    Może robiłaś test ze strony "Mam prawo wiedzieć"?
    Moim zdaniem jest lepszy niż latarnik
    mamprawowiedziec.pl/
  • saszanasza 23.05.19, 20:15
    Kurczę, no też nie to ☹️ No nie potrafię znaleźć tej strony ale wizualnie podobna była do latarnika, tylko pytania „trudniejsze”😬

--
  • kagrami 23.05.19, 21:38
    Zrobilam to A na koncu było: poznaj kandydatow z twojego okręgu. Bez sensu bo się nie dowiedzialam z kim mam po drodze wg tego testu.........

--
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 14:36
    Głosowałem na Kukiego w '15, ale mimo, że nadal go bardzo szanuję, smutno, że przyczynił się do odejścia z K15 tylu wartościowych ludzi. A teraz się pewnie dziwi, dlaczego ma 3%

--
  • kagrami 23.05.19, 14:40
    Na Slasku jest Grzegorz Długi 1 na liscie i mi on pasuje.

--
    Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby. [Hipokrates]
  • angazetka 23.05.19, 14:40
    Chyba bym umarła po takim wyniku.
    Wyszły mi Razemki, zero zaskoczenia.
  • alicia033 23.05.19, 15:11
    angazetka napisała:

> Wyszły mi Razemki, zero zaskoczenia.

mnie też.
    Mimowink serca po lewej stronie trochę się jednak zdziwiłam.
    Będę głosować na "Wiosnę" bo ręka by mi uschła za oddanie głosu na projekt schetyny, na pozostałą menażerię tym bardziej.

• heavy_metal_thunder 24.05.19, 20:26
    Kagrami, Ty chyba nie jesteś ideologicznie opętana, ale Kukiz to trup polityczny.
  • jehanette 23.05.19, 14:49
    A po co? Wybory są tajne i jak nie mam ochoty to nie muszę nikomu mówić. W sumie z mężem też nie rozmawiamy, na kogo dokladnie, choć znamy swoje poglądy.

--
    Error 404
  • saszanasza 23.05.19, 15:12
    jehanette napisała:

> A po co? Wybory są tajne i jak nie mam ochoty to nie muszę nikomu mówić. W sumi
    > e z mężem też nie rozmawiamy, na kogo dokladnie, choć znamy swoje poglądy.
    >

Przecież na tym forum raczej też jesteś anonimowa😂😂😂

--
  • princesswhitewolf 23.05.19, 15:11
    w wyborach Polskich na Wiosne.
    w wyorach w UK na Liberal Democrats tak dlugo jak Vince jest ich glowa.
  • katja.katja 24.05.19, 07:13
    Nie masz moralnego prawa po tylu latach spędzonych za granicą i nie planując tu powrotu głosować.

--
    Nie dam się wygasić!
  • princesswhitewolf 24.05.19, 10:24
    zmien konstytucje zatemsmile))
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 15:28
    Zaryzykuję odrobinę prostszego wizarda, wskazującego na kogo głosować*:

Ile jest 2 i 2 ?

a) 22 KE
    b) 500+ PIS
    c) 4 Konfederacja

* wizard jest z przymrużeniem oka (wolę dodać dla wojującej ideowo części publiczności)

--
  • grru 23.05.19, 15:30
    Dlaczego zakładasz, że ktokolwiek się boi?

--
    Nadal jem gluten smile
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 15:56
    gyubal_wahazar 23.05.19, 12:29
    'Co najmniej 3 razy pytałem tu panie jaką partyję popierają i ani razu nie dostałem odpowiedzi.'

--
  • dziennik-niecodziennik 23.05.19, 16:04
    Ale jest obowiazek Ci odpowiadac?

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 16:22
    Jest. Właśnie go zadekretowałem

--
  • dziennik-niecodziennik 23.05.19, 17:18
    Wybacz, ale niniejszym Twoj dekret oddekretowuje na zawsze.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 17:55
    Zburzyłaś mój świat. Już nic nie będzie takie samo

--
  • grru 23.05.19, 16:08
    I co tu świadczy o strachu?

--
    Nadal jem gluten smile
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 16:23
    Brak odpowiedzi. Możliwych jest też kilka innych hipotez, ale nie upchałbym ich w tytule wątka

--
  • mamaaspiama 23.05.19, 16:18
    "'Co najmniej 3 razy pytałem tu panie jaką partyję popierają i ani razu nie dostałem odpowiedzi.'"

Po pierwsze nie ma obowiązku udzielania odpowiedzi.
    Po drugie wszyscy wiedzą, ze jesteś korwinistą, więc z założenia każdy, kto nie opowiada się za tym zlepkiem przegrywów politycznych jest głupi, zmanipulowany, nie używa mózgu, itd.
    Nie sądzisz, że niechęć do przepychanki słownej jest zwyczajnie przejawem zdrowego rozsądku? No wiem, nie sądzisz. I to kolejny pogląd, którego nie podzielamy smile Get over it kiss
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 16:27
    > Po drugie wszyscy wiedzą, ze jesteś korwinistą

No to albo źle wiedzą (bo jestem za Konfederacją), albo nie rozróżniają tych 2 ugrupowań, co jest jeszcze smutniejsze

> Nie sądzisz, że niechęć do przepychanki słownej jest zwyczajnie przejawem zdrowego rozsądku?

Ćwiczenie z czytania ze zrozumieniem: kto rozpoczął przepychankę o której piszesz ?

> Get over it kiss

Luv, & stay cool, hanej kiss

--
  • mamaaspiama 23.05.19, 19:46
    Konfederacja to koalicja. Czyli kogo konkretnie popierasz? Korwina? Narodowców? Kaję Godek?

”Ćwiczenie z czytania ze zrozumieniem: kto rozpoczął przepychankę o której piszesz ?"

Medice, cura te ipsum 😉
    Przepychanka zaczyna się od wyjaśnienia Ci posiadanych poglądów.
    Owszem, poszczególnym osobom odpowiadasz nawet przyzwoicie. Po czym walisz "podsumowanie", w którym stwierdzasz, że wszystko, co sprzeczne z Twoimi poglądami to przejaw głupoty, nierozumiana rzeczywistości oraz doświadczenia manipulacji.
    Oczywiście, masz prawo do swoich opinii 😊
  • dziennik-niecodziennik 23.05.19, 19:57
    > Oczywiście, masz prawo do swoich opinii 😊

Tylko niech sie potem nie dziwi ze nie chcemy z nim gadac...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • beneficia 23.05.19, 20:08
    Ja mam inne zdanie na różne tematy niż on (Zięba!!!), ale nie walę epitetami, i do mnie pisze normalnie.
    Epitety zostawiam na gazeciarza.
  • maaria33 23.05.19, 20:19
    Ale wiesz, że dajesz mu błędne wrażenie, że to co on promuje mieści się w normie skoro ktoś podejmuje dyskusję?
    I satysfakcja "do mnie pisze normalnie" jest ..dyskusyjna, bo w jakiś sposób legitymizujesz obecność takich idei w społeczeństwie? To nie jest rozmówca, którego możesz przekonać.
  • beneficia 23.05.19, 20:47
    maaria33 napisała:

> Ale wiesz, że dajesz mu błędne wrażenie, że to co on promuje mieści się w normi
    > e skoro ktoś podejmuje dyskusję?

To, że z kimś podejmuję dyskusję, nie znaczy, że uważam jego poglądy za "normę" (czymkolwiek bylaby/jest).

> I satysfakcja "do mnie pisze normalnie" jest ..dyskusyjna, bo w jakiś sposób l
    > egitymizujesz obecność takich idei w społeczeństwie?

Nie mam żadnej satysfakcji, stwierdzam fakt.

To nie jest rozmówca, któr
    > ego możesz przekonać.

Tak jak większość osóbsmile
  • maaria33 23.05.19, 21:06
    To, że Ty nie uważasz, nie znaczy, że tak nie odbiera ta osoba - co jest dosyć czytelne.

Ale Twój wybór.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 20:46
    W sensie: wy - towarzyszko, czy reprezentujesz tu jakiś tajny, feministyczny kartel ?

--
  • dziennik-niecodziennik 23.05.19, 23:57
    Do mnie piszesz?
    My - uzytkowniczki tego forum.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 20:32
    Brauna, Winnickiego, Bosaka, Liroya, pół Korwina, (Godek nie kojarzę), Michalkiewicza, Jakubiaka, Bąkiewicza, Żebrowskiego i Ziębę - to ci naważniejsi

> Medice, cura te ipsum

Chcesz poszpanować, czy w złe okienko ci się wkleiło ?

> Po czym walisz "podsumowanie", w którym stwierdzasz, że wszystko, co sprzeczne z Twoimi poglądami to przejaw głupoty, nierozumiana rzeczywistości oraz doświadczenia manipulacji.

Masz cokolwiek na poparcie tej brawurowej tezy, czy nie radzisz sobie z emocjami ?

--
  • mamaaspiama 23.05.19, 21:03
    "Godek nie kojarzę"

Paczaj, a głodując na koalicję, głosujesz na nią.
    Taka pani, która robi politykę udając, że zajmuje się dzieckiem z ZD, coś jak byleJaki.

"Chcesz poszpanować, czy w złe okienko ci się wkleiło ?"

? Sądzę, że to raczej powszechnie znane powiedzenie. Zalecasz mi ćwiczenia, zastosuj je najpierw wobec siebie.

"czy nie radzisz sobie z emocjami?"

I właśnie dlatego dyskusje z Tobą są z góry skazane na porażkę 🙄
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 21:16
    Czyli mam głosować na LSD, Peo czy Razem bo stamtąd nie lubię nikogo, a nie na Konfederatów, gdzie nie znam (a więc nie wiem nawet czy lubię) 1 osobę na chyba 8 wymienionych ? Paradna logika

>? Sądzę, że to raczej powszechnie znane powiedzenie. Zalecasz mi ćwiczenia, zastosuj je najpierw wobec siebie.

01000110010011101100011010001110 - sądzę że każdy zna tą prostą binarkę

> I właśnie dlatego dyskusje z Tobą są z góry skazane na porażkę

Rozmowę rozpatrujesz w kategoriach walki ? Dla mnie to okazja do wymiany poglądów i miłego spędzenia czasu, ale szanuję twój wybór

--
  • angazetka 23.05.19, 16:16
    <odgłosy wymiotowania>
  • katja.katja 23.05.19, 16:19
    Torebka?

--
    Nie dam się wygasić!
  • angazetka 23.05.19, 16:22
    A chętnie smile
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 16:37
    Biedroń czy Borys tak podziałał ? No bo przecież nie czipendejlsi

--
  • angazetka 23.05.19, 16:45
    Ty i twoje obleśne teksty.
  • gyubal_wahazar 23.05.19, 17:42
    A jednak nie ma chyba dnia, byś mi nie odpisywała. Czem tłumaczyć tą perwersyjną potrzebę ?

--
  • lauren6 23.05.19, 16:25
    Jeszcze nie wiem. Miałam głosować na Wielgus z Wiosny, ale w ostatnich dniach robi z siebie taką kretynkę, że poważnie rozważam kandydatów z KE. Brzmią na stabilniejszych psychicznie.
  • triss_merigold6 23.05.19, 16:35
    Ja na KE.
    Dziumdzie z dawnej Nowoczesnej nie są zbyt bystre, Biedroniowi sławą odbiło, Konfederaci = nowotwory, Esperal15 to żenada, a jak czytam Razemkow to mi się pistolet sam przeładowuje.
  • bo_ob 23.05.19, 16:39
    Dokładnie tak samo to widzę.
  • triss_merigold6 23.05.19, 16:52
    Lubię posła Pudlowskiego.
    Boni - sorry, kongres aferałów nigdy nie został rozliczony, a jako szef ministerstwa administracji i cyfryzacji był beznadziejny.
  • martishia7 23.05.19, 22:33
    > Esperal15

Płaczę big_grin jak mówią anglosaskie memy - it's funny cause it's true.
  • katja.katja 24.05.19, 07:14
    A PSL?

--
    Nie dam się wygasić!
  • purchawkapuknieta 23.05.19, 17:44
    Na Sebastiana Kaletę. Przyzwoity młody człowiek, ogarnięty, pracowity.

--
    woolensweater@gmail.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.